Temptation- (20/20) kész

K-doramák
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2014.12.30. 17:54

Szanna írta:Kedves Bekka!
Nagyon szépen köszönöm a színvonalas fordításodat! Az 1. résztől tudtam, h. nagy betűs sorozatot kapok Tőled, így is került be a gyűjteményembe.
Kíváncsian várom, h. mit választasz következőnek, eddig még nem csalódtam sem a választásodban, sem a munkád minőségében.
Jó pihenést kívánok a következőig!
<3
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2014.12.30. 17:55

gilnis írta:Bekka, nagyon-nagyon szépen köszönöm az egész sorozatot, a ránk áldozott idődet és főleg a bizalmadat!! <333

Puszi! :)
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
ancsa1031
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2014.02.03. 18:06
Tartózkodási hely: Szeged

2014.12.30. 20:28

Kedves Bekka!
Szeretném megköszönni, az idődet amit a fordításra szántál. Nagyon tetszett, megérintett. Én azokat kedvelem ami megfog, megérint, el kezdek filózni rajta. Elgondolkodtam, vajon én, hogy reagálnák ha egy ilyen kísértésbe keverednék. Az ostja is remek.
Kíváncsian várom a következő munkádat. A kedven listám ismét bővült. 8-)
Köszönöm még egyszer a lehetőséget, a munkádat.
Boldog új évet kívánok Neked és a CSaládodnak! Az új évbe sok szabadidőt kívánok Neked a Családodnak meg türelmet.
Ancsa
Avatar
szmoleage
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2014.02.01. 09:52

2015.01.04. 10:27

Köszönöm szépen a fordítást,és kicsit megkésve de Boldog új évet kívánok. (WORSHIP)
--„Egy mosoly mindent képes megváltoztatni. Egy egész életet. Sőt, kettőt. Két emberét. Azokét, akik egymásra mosolyognak.”
/Csitáry-Hock Tamás/
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2015.01.04. 12:33

ancsa1031 írta:Kedves Bekka!
Szeretném megköszönni, az idődet amit a fordításra szántál. Nagyon tetszett, megérintett. Én azokat kedvelem ami megfog, megérint, el kezdek filózni rajta. Elgondolkodtam, vajon én, hogy reagálnák ha egy ilyen kísértésbe keverednék. Az ostja is remek.
Kíváncsian várom a következő munkádat. A kedven listám ismét bővült. 8-)
Köszönöm még egyszer a lehetőséget, a munkádat.
Boldog új évet kívánok Neked és a CSaládodnak! Az új évbe sok szabadidőt kívánok Neked a Családodnak meg türelmet.
Ancsa

Köszönöm! Viszont! @}->-
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2015.01.04. 12:33

szmoleage írta:Köszönöm szépen a fordítást,és kicsit megkésve de Boldog új évet kívánok. (WORSHIP)
Köszönöm! Viszont! @}->-
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
mara55
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2014.02.11. 06:08

2015.01.17. 13:28

Kedves Bekka! @}->-
Tudod én vagyok az aki mindig a "kályhától " indul ki.
Ugyan is az volt, hogy torrent segítségével töltögettem le a Temptation részeket.
Mivel amit használtam megszűnt, nem volt ahonnan letöltsem.
Sikerült a rutracker torrentre felregisztrálnom, most már folytathatom a sorozatot.
Nagyon köszönöm a feliratokat, köszönöm az önzetlen nagyon nívós fordításaidat.
Mindig nagyon jó sorozatokat fordítasz én nagyon kedvelem.
Kívánok nagyon sok sikert erre az évre is!
Baráti üdvözlet : Kissé mindig lemaradó Mara :-D
Raczka
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2015.07.21. 17:52

2016.02.20. 13:45

Nagyon szépen köszönöm!!!!!!!!!! (WORSHIP)
Avatar
Hayako
Fordító
Hozzászólások: 135
Csatlakozott: 2014.01.21. 20:03
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

2016.08.05. 18:48

Kedves Bekka, köszönöm a feliratot! Tetszett ez a sorozat, igazi dráma volt a javából megspékelve egy kis bosszúval. :-) Örülök, hogy a végén
Spoiler:
összejött a főszereplő páros és a férfi nem a feleségét választotta... bár ez a betegség szerintem nem kellett volna bele,
kicsit szappanoperásnak éreztem tőle az egészet. Kwo Sang Woot (azt hiszem így hívják) már több filmben láttam és Choi Ji Woo-t is, és itt sem okoztak csalódást. Mindenki megkapta, ami járt, úgyhogy számomra happy end. X-D
Kép
Folyamatban: TLCV, DC 1, C&P
Tervezettek: DC 2, Blissful Marriage
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2016.08.10. 10:54

Örülök, hogy tetszett nektek!

Én nem is értettem, hogy valójában mi baja van a feleségnek, hiszen a férje nagyon igyekezett.
A betegség vonal...hát az úgy tűnik kihagyhatatlan a koreai drámákban.

Köszönöm, hogy visszajeleztetek!
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
Válasz küldése