Temptation- (20/20) kész

K-doramák
andingo
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2014.01.25. 23:29

2018.01.13. 16:14

Szia Bekka!

Jelenleg már a 16. résznél tartok, és sok gondolatom támadt már eddig is :D Először természetes volt, hogy a házaspárnak fogok drukkolni (ez olyan egyértelmű (nod) ) , de szinte percek alatt ez az érzés eltűnt.
A koreaiakra jellemző "nem mondom el a valóságot, csak hallgatok"-tól frászt kapok és felidegesít :-) . Itt szinte percenként találkozhattunk ilyennel, ami ugye téves elgondolásokhoz vezethet és vezet is.
Na Hong-Joo , ahogy előttem nagyon jól leírták, az ártatlan szemeivel megpróbálja teljes áldozatnak és szenvedő angyalkának beállítani magát. Miközben nem az. Tudom, hogy két emberen múlik egy új románc létrejötte is, de szerintem az utolsó lökést ő adta a férjének, szinte tényleg Yoo Se-Young karjába tolta. Én egyáltalán nem éreztem, hogy meg akarná menteni a házasságát, így a teljes, valós szerelmet sem. Hogy honnan szerzet tudást a csábításhoz, miközben ártatlan angyalka volt, ki tudja? De ez azt sugallja, hogy X évig folyamatosan csak megjátszotta magát, hogy mindenki szeresse. Ezt azért gondolom, mert két perc alatt átlátta, hogy a nőcsábász Kang Min-Woot így tudja gyorsan az ujja köré fonni és elérni, amit Kang Min-Woo be is vallott: Akarlak, majd amit Yoo Se-Youngnak is mondott: mindent megteszek, amit a nejem kér. (Az a kis hülye, azt hitte, hogy így elnyerheti a csaj szerelmét LOL ? ) . Ráadásul ezzel elérte, hogy (bár tudjuk, hogy a cégeknél sok minden játszik, de az igazán profik a látszatra mindig is adtak és ezzel Kang Min-Woo sem volt másképp), de ennek a nőnek a hatására átlépte még ezt a határt is. Nevezhetjük bosszúállásnak, szerintem egy buta nő kicsinyessége (igen tom, hogy a szerelem sokmindenre képes). Ez a nő annyira idegesít, egyáltalán nem tudok vele együttérezni.
És vele szemben Yoo Se-Youngnál látszik, hogy érettebb. Persze ő is folyamodik női praktikákhoz, amikor be-beszólogat Na Hong-Joonak a férjével kapcsolatban, nem titkoltan, hogy az a célja, hogy szétmenjenek. Mégis felnőttebben viselkedik.
Kang Min-Woo igazi játékos. És bizony igaz a mondás: Cherchez la femme! Amíg bkit könnyen megkapott, maradt a saját ravaszdiútján, de amikor belépett egy megkaphatatlan, KÉSZ lett.
Amit egyelőre nagyon nem értek, az ebben a részben volt: a kenőpénzek aktája. Civilként bki mondhatja, hogy adjam oda, ha nincs lefoglalási papírja, akkor tuti nem adom ki a kezemből. És ezt Cha Seok-Hoon is mdta Kang Min-Woonak. Ok, hogy verekedtek, de akkor se volt kényszerítve az átadásra. Mert ebben a helyzetben előjött belőle a betyárbecsület?
Én személy szerint nagyon remélem, hogy Na Hong-Joo óriásit fog bukni és saját kardjába dől és egyedül marad...... (cheer)
andingo
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2014.01.25. 23:29

2018.01.14. 00:36

Azt hiszem, hogy tökéletes befejezést csináltak. Végre egy sztori, aminek nem csapták össze a végét. Mégegyszer köszönöm a munkádat Bekka.
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2018.01.14. 14:27

Kedves Andingo, köszönöm hogy írtál! Én sem tudtam egyetlen percig sem azonosulni Na Hong Joo-val. Engem is kifejezetten idegesített. Cha Seok Hoon nagyon jól megfogalmazta abban a párbeszédben, amit az étterem előtt folytattak: tulajdonképpen mit is csinált a feleség annak érdekében hogy megmentsék a házasságuk? Csak nyafogott, sajnálta magát, és kereste a módját a bosszúnak.
Kang Min Woo első neje sem volt kispályás, de azért sajnáltam szegényt. Egy olyan anyóssal, akinek csak a fiú unoka az unoka. Drukkoltam neki hogy ki tudja hordani a bébit.
Örülök, hogy tetszett! :)
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2020.12.13. 16:25

Frissítve a felirat link. Újra elérhető.
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
Kata58
Hozzászólások: 604
Csatlakozott: 2015.06.12. 10:46

2020.12.24. 08:50

Áldott, békés karácsonyi ünnepeket kívánok! Kata58
koaty1
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2021.02.26. 21:06

2021.02.26. 21:20

Szia, koatyka@gmail.com címre el tudnád küldeni a feliratot? Köszönöm előre is
Válasz küldése