Temptation- (20/20) kész

K-doramák
Nita1987
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2014.01.14. 00:41

2014.11.04. 23:47

Nagyon szépen köszönöm a 17.részt :D :D
Avatar
summi
Hozzászólások: 333
Csatlakozott: 2014.01.17. 07:08

2014.11.05. 16:34

Sziasztok !

17. részről
Spoiler:
nem is tudom hol kezdjem , dúlt a vihar rendesen ebben a részben mindkét oldalon és én is a hatása alá kerültem , volt akit szívesen megrángattam volna , hogy térjen már észre ... LOL

Min Woo jól bebiztosította magát , verhetetlen az üzleti életben , ezt a balhét is megúszta ... ez várható volt ..
a szerelmi életét nem értem , miért ragaszkodik Na Hong Joo-hoz ? nem hiszem hogy érzelmileg jelentene neki valamit , az a kis szikra ami volt benne anno az már rég kialudt , hidegen és sokszor bántón viselkedik vele , meg se próbálja közvetlenebbé melegebbé tenni a kapcsolatukat . :-o vagy tiszteli Na Hong Joo-t mint nőt , mert ez az stílus az ideállja ? szerintem a legtöbb szenvedést megaláztatást Na Hong Joo-nak kell elviselnie , hol az anyóstól hol az ex-től és van hogy Min Woo vádaskodásait mellőzését is tűrnie kell ,.. én tuti már rég feladtam volna itt mindent ... az apja nagyon édes volt érzi hogy min megy keresztül Na Hong Joo , segítené is de a döntést neki kell meghoznia ...
az ex továbbra is borzolja a kedélyemet elég meglátnom és jól megtudnám rázni egy dagadt pióca ez a csaj , mit kever itt mint a fagyi gép ... nagyon szívós akaratos szemtelen számító , épp csak megfogant a terhessége és rohant hogy visszakövetelje a helyét , még az se érdekli hogy belepusztul hogy lehet valaki ennyire önző erőszakos és figyeljétek meg sikerrel fog járni :-o az azért csíptem , h ezzel nem hatotta meg Min Woo-t jól lekezelte a DNS-el is..." majd ha megszületik akkor visszatérünk rá .. " vagy a másik
"Te akkor nem hazudsz ha levegőt veszel " ez de király volt LOL
szerencsétlen Na Hong-Joo újra jól beleesett az ex csapdájába ... úgy néz ki a vetélés balhét is neki kell elvinnie :-(

a következő akit jól megráznék az igazgatónő , hogy lehet ennyire szemét azért megértem a helyzetét de nem fogadom el a viselkedését , nemrég még olvadozott a mindent elsöprő szerelemtől most meg minden magyarázat nélkül mellőzi Cha Seok Hoon-t ... ahogy ebben a részben viselkedett vele az nagyon inkorrekt volt .. :-\ miért vakok a pasik miért nem érzi látja Cha Seok Hoon hogy valami közéjük állt hiányzik az őszinteség a kapcsolatukból
azért az durva húzása volt az igazgatónőnek , hogy jól cserben hagyta a repülőjegyekkel Cha Seok Hoon.... csodálom , h türtőztette magát és nem kaparta ki a szemét , még ezután is türelmes és kedves volt ...
az érdekes jelenet volt amikor az igazgatónő hasonló érzéseket élt át , mint anno Na Hong Joo.... szerintem ha nem lenne ennyire beteg akkor sokkal de sokkal jobban megviselné és bizalmatlanná tenné ez a szitu ... de én azt érzem hogy ő feladta az életét , talán elégedett azzal hogy átélhette az igaz szerelmet ,és többre már nem vágyik nincsenek nagy tervei .. még talán egyenesbe hozza a céget és ennyi .... de ez nem jogosítja fel arra hogy érzelmileg így bánjon Cha Seok Hoon-kal , szerintem ő ennek ellenére is kitartana mellette ...
kíváncsian várom a folytatást ... :-D
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2014.11.07. 05:30

Szia Summi

Most először volt, hogy együtt éreztem Hong Joo val. Amit az igazgatónő csinál azt már most én is túlzásnak tartom.
Van ilyen ember akit ennyire nem érdekel ha megmondják neki milyen beteg??
Az anyóst játszó színésznő nagyon tetszik, remekül hozza a kiállhatatlan rigolyás anyóst. :D
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
Avatar
summi
Hozzászólások: 333
Csatlakozott: 2014.01.17. 07:08

2014.11.07. 19:36

Szia Bekka :-D
Spoiler:
bekka írta:Szia Summi

Most először volt, hogy együtt éreztem Hong Joo val.


húúú de jóóó , hogy Te is így gondolod .... :-D nem egy velejéig romlott nő csak a bosszú vezérelte , és a legrosszabb utat választotta a menekülésre azzal , h szerelem nélkül hozzáment Min Woo-hoz ... szerintem ki fog lépni ebből a házasságból ha van egy csöpp kis esze .. :-D
bekka írta:Amit az igazgatónő csinál azt már most én is túlzásnak tartom.


én eddig egy rossz szót se írtam , róla , de tényleg amit csinált az övön aluli ütés volt Cha Seok Hoon-nak :-( most hogy végig gondolom a kapcsolatukat soha nem éreztem igazán erős mély szerelemnek az érzéseiket , mindig más más arcukat mutatták volt , h az igazgatónőben dúlt a szerelem küzdött Cha Seok Hoon-ért ... utána pedig Cha Seo Hoon az igazgatónőért ..
én azt hiszem , h az igazgatónő akarta ezt a szerelmet , de a józan ész döntött háttérbe szorítva az érzelmeit , talán legbelül mérlegelte a kapcsolatukat nem fiatal már és gyermeke se lehet és esetleg fel kell készülnie a legrosszabb diagnózisra ... talán arra gondolt , hogy ha így taszítja el magától Cha Seok Hoon-t akkor legalább neki nem lesz annyira fájdalmas az elválás ..? de ezt úgy utálom miért kell egyedül meghoznia ezt döntést közben kizárja félrevezeti Cha Seok Hoon-t úgy is kiderül az igazság , csak fölösleges köröket futják .. :-\ ... a végén már idegesített a visszafogottsága a kimértsége fegyelmezettsége látszott rajta nem tud lazítani nem tudja úgy élni az életét ahogy szeretné ... próbál mindent elzárni a külvilágtól még a családjától is .. kemény szigorú nagy önfegyelemmel bíró nő az biztos ... hihetetlen a színésznő le a kalappal előtte nagyon jól életre keltette és bemutatta ezt a karaktert , annyira kíváncsi lennék milyen lehet a valóságban ,
bekka írta:Van ilyen ember akit ennyire nem érdekel ha megmondják neki milyen beteg??
igen én azt hiszem létezik ilyen ember , nem azt mondanám , h nem érdekli a betegsége , mert akkor szerintem nem ment volna orvoshoz ..
inkább úgy gondolom , h az igazgatónő túl fiatalon már egy céget irányított ami nagyon nagy felelősséggel jár és közben ideje se volt hogy élje az életét sok sok nehézséggel kellett szembenéznie , ebbe bele is kóstolhattunk egy kicsit itt nem babara megy a játék ... ez megedzette annyira hogy minden komoly nehézséget önmagának kellett megoldani nem volt senki támasza a beteg apját és a kicsi húgát nagyon szereti és ezért nem osztozott velük a gondokon mindent maga vállalt fel , most még betegen is küzd a cégért , és nem figyel magára a betegségére , a lelkében szerintem megelégedett egy ici pici boldogsággal , neki ennyi jutott és kész .. :-(
bekka írta:Az anyóst játszó színésznő nagyon tetszik, remekül hozza a kiállhatatlan rigolyás anyóst. :D
el is felejtettem írni róla , pedig nagy kedvencem :-D Isteni jól játszik , imádom a mirgő morgó stílusát le se tagadtatja az utálatot a szemében , az egész arca és lénye kifejezi kit nem kedvel , ezt a valóságban se lehet jobban csinálni ... LOL csak ő a fontos az érdekei , ha valaki nem hódol be nála örökre elkapálhatja magát ... Na Hong Joo ha tudta volna akkor nagyokat hallgat arról , h nem lehet gyermeke , de most már késő bánat , lehet hogy az utálata könnyebbé teszi a szabadulását .. közel tuti nem kerülnek egymáshoz LOL
Avatar
gilnis
Fordító
Hozzászólások: 123
Csatlakozott: 2014.01.13. 19:22

2014.11.08. 09:40

Köszönöm szépen az új feliratokat, Bekka. Mindjárt kivégeztél egy újabb sorit. Ügyes vagy! :)
KÉSZ: Linger, Heartbeat Love, Hide and Seek, The Palace FOLYAMATBAN: Bump off Lover 04.
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2014.11.09. 18:41

gilnis írta:Köszönöm szépen az új feliratokat, Bekka. Mindjárt kivégeztél egy újabb sorit. Ügyes vagy! :)
köszi! :)
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
Nita1987
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2014.01.14. 00:41

2014.11.09. 22:35

Köszönöm szépen a 18.részt :D :D
Avatar
summi
Hozzászólások: 333
Csatlakozott: 2014.01.17. 07:08

2014.11.11. 15:54

Szia Bekka :-D

A gépem beszippantott egy jó nagy adag vírust ami mindent blokkolt ... :-( ezért a megkésett köszönet a 18. részért köszi köszi köszi ... :-D @}->-
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2014.11.15. 08:11

19. rész
   15%
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
fintaandi
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2014.01.14. 13:39

2014.11.15. 16:54

Köszönöm szépen a részeket ! (dance) (h5) (w00t)
Válasz küldése