Temptation- (20/20) kész

K-doramák
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2014.07.21. 17:56

Azért megvan ennek az előnye is...annyira jó látni hogy milyen széles korosztály nézi a felirataimat, ami eddig ugye sosem derült ki. Meg is lepődtem egy-egy levélen, hogy kik néznek...:)
Nagyon köszönöm nektek hogy írtok emailt, igazán inspiráló és kedves leveleket kaptam! És aki kedvet kap hogy nézze ezt a sorozatot, ne habozzon, írjon emailt. :)
Remélem ahhoz is kedvet kaptok majd, hogy itt a fórumon hétről-hétre ahogy kijönnek a részek és elkészülök a felirattal, kibeszéljük a sorozatot. :)
Spoiler:
1. rész: nekem kicsit meglepő a zene amit a Hong Kongi jelenetekhez tettek, erről inkább Párizs jut eszembe, bár lehet hogy én gondolom rosszul. :)
Nagyon tetszenek a karakterek.
Annyira édes a Roy-t játszó kisfiú.
KSW nem hagyhatta ki a tusolást a film végi előzetes jót ígér!
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
Avatar
Min Rin
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2014.01.18. 17:58

2014.07.21. 21:14

Kedves Bekka! Hálásan köszönöm, hogy újabb KSW sorozatba
kezdtél, valószínű, hogy most veled együtt nézem, persze csak akkor, ha érdemesnek
találsz a felirataid elküldésére! Sajnos még a Yawangot sem fejeztem be, ahhoz megfelelő
hangulat kell, mert akkor érint meg igazán! (icecream) (icecream) @}->- l:-)


Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2014.07.21. 21:46

Drága MinRin
pár perccel ezelőtt küldtem el neked az emailt.
Igen, a yawanghoz valóban hangulat kell hogy élvezni tudja az ember, nem baj majd ha lesz hozzá.:)
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
Avatar
gilnis
Fordító
Hozzászólások: 123
Csatlakozott: 2014.01.13. 19:22

2014.07.21. 21:53

Szia kedves Bekka!

Nagyon köszi, hogy felkaroltad a sorozatot. Ennél sokkal valószínűbb, hogy jövök boncolgatni, mint a Yawangnál. :D Choi Ji Woo volt a legelső színésznő, akit megismertem még a Winter Sonatában, ahol egy végtelenül jámbor, jóságos, csendes szerepe volt, és borzasztó kíváncsi vagyok, milyen ha.... nem olyan... :D Egyáltalán ki lesz itt befutó? Lesz-e befutó? Kwon Sang Woo mindig baljós történeteket választ.... :D

Ami a feliratokkal kapcsolatos döntésedet illeti, sajnálom, hogy így kellett alakulnia. Maximálisan megértelek. Mintha csak arra játszana a sok hálátlan, tiszteletlen, követelőző se**fej, hogy azt a maradék kis kedvünket is elvegyék a fordítástól... :(
KÉSZ: Linger, Heartbeat Love, Hide and Seek, The Palace FOLYAMATBAN: Bump off Lover 04.
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2014.07.21. 22:16

Szia kedves Gilnis! Hát igen,amikor az első részbe bele-bele tekertem mielőtt megnéztem, az jutott eszembe amikor láttam SangWoot sírni a tengerparton, hogy "atyaég, nem hiszem el hogy ebben a sorozatban is szenvednie kell"...:D
Az első két részt megnéztem, és az első fordítása közben jobban meg is tetszett mert sok minden nem tűnt fel, például hogy milyen jók a karakterek.Choi Ji Woo annyira de annyira jól játszik, hogy öröm a szájába adni a szavakat, már most látom hogy imádni fogom őt fordítani...nem is kell gondolkoznom, elég ha nézem fordítás közben az arcát...nagyon tetszik amit csinál. Én még nem láttam őt máshol.
Örülök hogy leszel!! :)
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2014.07.22. 10:21

Kedves Gilnis!
Ami a hozzászólásod végét illeti, most hogy aludtam rá egyet, azt hiszem hosszú ideig, ha nem végleg, ez lesz az utolsó fordításom. Belefáradtam a "....."-ba és a "....."-ba, és itt véget nem érően sorolhatnám a nickeket.Amíg nem lesz változás, valóban nincs értelme bármit is csinálni.
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
Avatar
zsike717
Hozzászólások: 130
Csatlakozott: 2014.01.16. 09:30

2014.07.22. 15:37

Kedves Bekka!
Gilnisnek írt válaszodat megértem", azt hiszem hosszú ideig, ha nem végleg, ez lesz az utolsó fordításom. Belefáradtam a "....."-ba és a "....."-ba, és itt véget nem érően sorolhatnám a nickeket.Amíg nem lesz változás, valóban nincs értelme bármit is csinálni." de ugyanakkor nagyon sajnálnám, ha így lenne.Gondolj arra, sok ember van akinek örömet szerzel a fordításoddal ,akinek így van lehetősége megnézni-megérteni egy-egy sorozatot, ezért van értelme a fordításodnak. Az, hogy van néhány feltűnési viszketegségben szenvedő ember ne tántorítson el, hidd el nekik az a legnagyobb büntetés, ha tudomást sem veszel róluk. A másik oldalon van a sok tisztességes ember akik örülnek a fordításodnak,szerintem eszükbe se jutna azzal visszaélni.
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2014.07.22. 15:59

Kedves Zsike
igen tudom, annyira kedves leveleket kaptam...de..amíg el nem jutunk arra szintre hogy a kozosség kiveti magából az ilyeneket, addig elfogy a lelkesedés. És ezzel nem csak én vagyok így hanem Byakuya fansub is pont ezzel küzd.
Igen, nem kell foglalkozni az ilyen emberekkel, de csak a kozosség tud tenni ellene. És tenni kell, nem csak ignorálni őket. Addig nem lesz megoldás.
Lásd.. a Byakuya január óta konyorog egy online feltoltonek hogy szedje le a feltoltott munkájukat, hiába. Most hogy a kozosség osszefogott, és együttesen gyakoroltak nyomást az illetőre, leszedte.
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2014.07.22. 16:13

Rengetegen vagyunk ebben a kozosségben, kizártnak tartom hogy senki nincs akinek ne lenne valami ismerőse vagy kapcsolata, vagy lehetősége például a sorozatok online meg a hasonló oldalakon elérni hogy ne kerüljenek fel dolgok. Vagy az indára.
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
Nita1987
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2014.01.14. 00:41

2014.07.22. 22:43

Szia Bekka!!

Köszi szépen az e-mailt :D :D na meg az első részt is.
Válasz küldése