The Heirs Christmas Edition ~ Special

K-doramák
Avatar
Sziszka3
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2014.01.20. 20:38

2014.01.21. 19:42

gilnis írta:Sziszka, teljesen egyetértek, Young Do luv!!! <3333
Teljesen elég lett volna csak a Choi Young Do-s jeleneteket kivágni.
Kép Kép
Avatar
Batorix
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2014.01.14. 07:03

2014.01.25. 10:18

:thumbs up: köszönöm bár még nem végeztem az alap részekkel sem de azért leszedem mert megfogom
nézni .
Heirs-ben ami eddig megfogott mennyire látszik a társadalmi rétegek elkülönülése ami
nálunk most kezd kialakulni.. gondolj csak bele amikor a néma ajuma lánya hazajön és nincs
hol aludnia / menj a fürdőbe aludni / stb. na mentem nézni mert már idegesít. ^-^
Avatar
Unni2011
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2014.01.14. 19:50

2014.01.26. 13:26

Köszi Bekka! :thumbs up:
Ezt már a te tolmácsolásodban nézhetem meg, mert nem köteleződtem el máshoz. Hát kíváncsian várom.... KWB-t újonnan fedeztem fel, de, hogy Brigihez csatlakozzam, mese nincs, azért csípem LMH-t. :P Van benne valami, talán a kisugárzása, a természetes sármja, és ez független attól, hogy éppen jól játszik vagy sem, vagy, hogy szeret-e, tud-e szörfözni vagy sem.... :-D
Kép
KépKép
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2014.01.26. 13:29

Unni2011 írta: hogy szeret-e, tud-e szörfözni vagy sem.... :-D
:D na igen, az a bizonyos szörfözős video... :P
Oké, várlak téged és Barbit is ha megnéztétek. Nekem tetszett ez a verzió is.
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
nb76
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2014.01.17. 11:55

2014.01.26. 13:48

Unni2011 írta:Köszi Bekka! :thumbs up:
Ezt már a te tolmácsolásodban nézhetem meg, mert nem köteleződtem el máshoz. Hát kíváncsian várom.... KWB-t újonnan fedeztem fel, de, hogy Brigihez csatlakozzam, mese nincs, azért csípem LMH-t. :P Van benne valami, talán a kisugárzása, a természetes sármja, és ez független attól, hogy éppen jól játszik vagy sem, vagy, hogy szeret-e, tud-e szörfözni vagy sem.... :-D

Szia Unni, na végre valaki velem is van!! Nálam a sorrend 1. LMH 2. a többiek :P És az unokahugom is így van vele, pedig még csak a Heirs-ben látta. :-D Most 31-én lesz a szülinapja, az ajándék mellé viszem Neki a rövidített verziót is, mert feltétlenül látni szeretné. Mi így bulizunk... :wink: Ma du. meg jön a barátosnőm, aki szintén LMH fan, ma vele is megnézem. Kell ez az LMH-dózis a jövő heti meló előtt...
Nagyon örülök Neked, meg annak is, hogy nagymamid szépen javul! Szorítok Neki, hogy mihamarabb felépüljön.
Avatar
Unni2011
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2014.01.14. 19:50

2014.01.26. 14:12

nb76 írta:
Szia Unni, na végre valaki velem is van!! Nálam a sorrend 1. LMH 2. a többiek :P És az unokahugom is így van vele, pedig még csak a Heirs-ben látta. :-D Most 31-én lesz a szülinapja, az ajándék mellé viszem Neki a rövidített verziót is, mert feltétlenül látni szeretné. Mi így bulizunk... :wink: Ma du. meg jön a barátosnőm, aki szintén LMH fan, ma vele is megnézem. Kell ez az LMH-dózis a jövő heti meló előtt...
Nagyon örülök Neked, meg annak is, hogy nagymamid szépen javul! Szorítok Neki, hogy mihamarabb felépüljön.
Tudtam én Brigi, hogy örülni fogsz a vallomásomnak.... :P LMH-nak is helye van a szívemben, sokan elférnek. :-D Gratulálok az unokahúgodnak a szülinapja alkalmából. :adore: A keresztfiam is azon a napon ünnepli az övét, bár ő nem néz velem sorikat.
Köszönöm, hogy Te is szorítasz a Nagyikámnak! :rose:
Kép
KépKép
Avatar
Unni2011
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2014.01.14. 19:50

2014.01.26. 22:59

Köszi Bekka a Special fordítását! :thumbs up: Nekem tetszett ez a zanzásított kóstoló is.
LMH játékát ez alapján egy fokkal még jobbra is értékelem, mint a teljes soriban. KWB nagyjából hozta a formáját. Azért örülök, hogy előtte a teljes sorit láthattam. :-D Hiányzott jó néhány kedves jelenet, pl. az anyák csatái, a bátyó szerelmi élete, a diáktársak, barátok jelenetei és legfőképpen az, hogy KWB érzelmi válságából csak néhány csepp ízelítőt adtak és az is csak az első szerelemre vonatkozott.
Hacsak ezt láttam volna, kevésbé éreztem volna azt, hogy anyai szeretettel átöleljem, körbevegyem a fiút. :adore: A teljes soriban volt alkalma kibontakozni, megmutatni a szíve igaz fájdalmát, a renitens viselkedésének az okát. A jellemfejlődése ezáltal határozottabban volt követhető.
Azért volt előnye is a "tömör gyönyörnek", mégpedig az, hogy Park Shin Hye-nek nem volt alkalma annyit "itatni az egereket", itt még a tűréshatáromon belül volt. :'(

Mindenkinek azt javasolnám - aki még nem látta a sorit - hogy feltétlenül azzal kezdje, és csak utána nézze meg a Sp-t, ami egyébként egy jó kis összefoglalást ad a történetről. :wink:
Kép
KépKép
Avatar
Sziszka3
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2014.01.20. 20:38

2014.01.28. 20:38

Unni2011 írta:hogy szeret-e, tud-e szörfözni vagy sem.... :-D
Jaj, azt a szörfös videót én is láttam. :lol:
Először mikor láttam a sorozatban megjegyeztem magamban, hogy hát persze, biztos, hogy nem ő szörfözik, ennyire jól biztos nem tud, ha tud egyáltalán. De mióta láttam azt a videót, annál a jelenetnél mindig elfog a nevetés. Nagyon komoly.
Kép Kép
Avatar
Batorix
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2014.01.14. 07:03

2014.02.01. 10:34

Szia Bekka!

1: Heirs meg is néztem ; meg nem is! Úgy vagyok mint a népmesei leány hoztam is meg nem is ;jöttem is meg nem is :P
2: na szóval megnéztem és most kezdem előlröl újra mert annyi minden volt benne hogy az büntetés ... az elején utáltam
a bátyót és a teljes familliát aztán egyszer csak vége a lett a sorozatnak és rájöttem ezt mégegyszer meg kell néznem
mivel a végére teljesen megváloztak az érzelmeim és a gondolataim.
3: Nem tudnák most dönteni kimellé kellene állnom, a legnagyobb tanulság számomra a vége amikor az elöre tekintés volt : tudod megkapta amit akar és most egyedül sír a szobában na az kegyetlen ...
4: Rájöttem lehetek akarmilyen gazdag ha magányos vagy és nincs kivel megosztanod ...
5: majd jövök sűrgös Heirs elvonásom van
6: Ez a választás megint egy igazi Bekkás :embrassed: volt és örülök most már hogy rábeszéltél.
7: Nekem is kell egy korei szótár

Üdv.
Barbi :thumbs up:
csehbea
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2014.02.19. 21:23

2014.02.24. 20:41

Köszi Bekka! Jó volt visszanézni... :wink:
Válasz küldése