The Heirs Christmas Edition ~ Special

K-doramák
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2014.01.21. 15:49

atina369 írta:Szia Bekka, örülök, hogy itt is megtalálható vagy. Még az ünnepek alatt letöltötte a filmet, csak bele-bele pillantottam, és azt láttam, hogy ez egy összeollózott rész. Már azon voltam, hogy törlöm, amikor Civiseva szólt, hogy elkezdted fordítani, így természetesen a film maradt, és megnézem a fordításoddal, amit ezúton is köszönök, már le is töltöttem a feliratot. További szép napot kívánok
:thumbs up:
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2014.01.21. 15:51

Madarka írta:Kedves Bekka!

Köszönöm a fordítást!
Kép
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
Avatar
gilnis
Fordító
Hozzászólások: 123
Csatlakozott: 2014.01.13. 19:22

2014.01.21. 15:54

bekka írta:Hát én konkrétan szerelmes vagyok Kang Ma Roo-ba...mindenki más feledve...
:lol:
A legelső résztől kezdve az egyik pillanatban még a keblemre öleltem volna, a másikban jól elkalapáltam volna. :adore:
KÉSZ: Linger, Heartbeat Love, Hide and Seek, The Palace FOLYAMATBAN: Bump off Lover 04.
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2014.01.21. 16:02

gilnis írta: :lol:
a másikban jól elkalapáltam volna. :adore:
Na hát velem ilyen nem volt, csak szerelem első látásra, és teljesen vakon... :lol:
Kép
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
Avatar
gilnis
Fordító
Hozzászólások: 123
Csatlakozott: 2014.01.13. 19:22

2014.01.21. 16:45

bekka írta:Kép
Ő is igazán szerepelhetett volna a Heirs-ben valamilyen "öregként", ha nem lenne épp a seregben... :'((
KÉSZ: Linger, Heartbeat Love, Hide and Seek, The Palace FOLYAMATBAN: Bump off Lover 04.
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2014.01.21. 17:10

gilnis írta: Ő is igazán szerepelhetett volna a Heirs-ben valamilyen "öregként", ha nem lenne épp a seregben... :'((
Jaj, igen, most jó sokáig nem láthatom semmi újban...KépKép
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
Avatar
Sziszka3
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2014.01.20. 20:38

2014.01.21. 19:16

bekka írta:
Sziszka3 írta:Kedves Bekka!

Nagyon szépen köszönöm a speciál fordítását is. :thumbs up:
Igaz, már tegnap felfedeztem, hogy meghoztad, de akkor már késő volt. Még Kim Woo Binért sem voltam képes fent maradni.
Na de nem is irkálok tovább, inkább megnézem gyorsan.
Köszi még egyszer. :lol:
Wow, az avatarod....imádnivaló! :nyami:
Hogy tetszett a special?

Ugye, hogy nagyon csecse? :wink: Most per pillanat ő a nagy-nagy kedvenc nálam. :adore:

Háát a speciál... Korábban már ugye belenézegettem és akkor azt mondtam, hogy jó kis ötlet, legalább a legjobb jelenetek egy helyen vannak. De most, hogy nekiültem, hogy na akkor ide vele, már nem tetszett annyira. Nekem olyan ugrálós volt az egész, bele-belekaptak a dolgokba, aztán huss jöhet a következő képkocka. Úgy gondolom, hogy lényeges és jó jelenetek maradtak még ki, bár lehet, hogy azok csak nekem voltak jók, meg persze azt is aláírom, hogy mindent nem lehetett beletenni, meg mindenkinek más volt a kedvenc. Úgyhogy a felénél fogtam és megkeresgettem a Choi Young Do-s jeleneteket, mert hát azokat valamiért, nem is tudom miért mind szeretem. :nyami:
Viszont arra nekem teljesen jó volt a speciál, hogy rájöjjek miért nem bírtam annyira Kim Tant. :-D na jó, amellett, hogy megakadályozta Choi Young Dot, hogy az övé legyen a csaj. Az volt a gondom, hogy Kim Tannak minden olyan egyértelmű volt. "Azért mert én szeretlek, neked is kell" Nem, hogy valamit tenni érte. Ennyi. Rángatlak jobbra, balra, néhányszor rád ordítok, aztán közlöm, hogy szeress, mert hát én szeretlek. Jó, ez most így eléggé sarkított, meg ennyire nem volt ellenszenves Kim Tan sem, de tegnap ez jutott róla eszembe. Oké, Choi Young Do se a legjobb módját választotta az udvarlásnak (nagyon nem), de volt benne valami aranyos. És most elvonatkoztatva Kim Woo Bintől, csak a karakterét nézve. :lol:

Úgyhogy nekem dióhéjban ennyi a speciálról. Amit természetesen normálisan végig fogok nézni, már csak azért is, mert nem azért dolgoztál vele, hogy én meg csak úgy átpörgessem, úgyhogy megtisztellek azzal, hogy végignézem. ^-^
Kép Kép
Avatar
Sziszka3
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2014.01.20. 20:38

2014.01.21. 19:26

catobori írta:Szóval legjobb jelenetek mi? Na jó! Ma adunk neki egy esélyt! Tényleg sorry minden Heirs rajongónak, de csak és talán KWB miatt. Most annyi minden más nézni és csinálni való van! :D
OFF! Felcsigáztatok az Inocent Man-el is! Már bespájzoltam egy ideje, de még csak a memóriát foglalja. Arkanánál is láttam.... tényleg olyan jó? Kik lettek az új kedvencek? :3
Bekka köszi-köszi a melót, amit belefektetsz!
Az Innocent Man-t mindenképpen nézd meg. Én is csak ajánlani tudom. ^-^
Song Joong Ki is és Moon Chae Won is nagyot alakít szerintem. Mondjuk Song Joong Ki-től nem is nagyon vár mást az ember. Én már kétszer láttam, engem teljesen magával ragadott, amikor vége lett, még simán meg tudtam volna nézni 20 részt. :-D És a többi szereplő is nagyon jó, jó a sztori is.
Kép Kép
Avatar
gilnis
Fordító
Hozzászólások: 123
Csatlakozott: 2014.01.13. 19:22

2014.01.21. 19:27

Bekka, buta kérdés következik. Ha ollózott jelenetek voltak, akkor nem is kellett igazából fordítanod, csak keresgetned?

Sziszka, teljesen egyetértek, Young Do luv!!! <3333
KÉSZ: Linger, Heartbeat Love, Hide and Seek, The Palace FOLYAMATBAN: Bump off Lover 04.
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2014.01.21. 19:36

gilnis írta:Bekka, buta kérdés következik. Ha ollózott jelenetek voltak, akkor nem is kellett igazából fordítanod, csak keresgetned?
KépKép
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
Válasz küldése