The Heirs Christmas Edition ~ Special

K-doramák
Avatar
Sziszka3
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2014.01.20. 20:38

2014.01.20. 20:50

Kedves Bekka!

Nagyon szépen köszönöm a speciál fordítását is. :thumbs up:
Igaz, már tegnap felfedeztem, hogy meghoztad, de akkor már késő volt. Még Kim Woo Binért sem voltam képes fent maradni.
Na de nem is irkálok tovább, inkább megnézem gyorsan.
Köszi még egyszer. :lol:
Kép Kép
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2014.01.21. 06:44

Sziszka3 írta:Kedves Bekka!

Nagyon szépen köszönöm a speciál fordítását is. :thumbs up:
Igaz, már tegnap felfedeztem, hogy meghoztad, de akkor már késő volt. Még Kim Woo Binért sem voltam képes fent maradni.
Na de nem is irkálok tovább, inkább megnézem gyorsan.
Köszi még egyszer. :lol:
Wow, az avatarod....imádnivaló! :nyami:
Hogy tetszett a special?
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2014.01.21. 06:45

Batorix írta:Szua Bekka!

képzeld felismert az :adore: oldal
Naná, hogy felismert! ^-^
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2014.01.21. 06:46

summi írta:Szia Bekka ^-^

Vittem a kész feliratot , a filmet is sikeresen letöltöttem ..nagyon kösziii :laugh:
:adore:
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
Madarka
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2014.01.19. 11:09

2014.01.21. 09:18

Kedves Bekka!

Köszönöm a fordítást!
Avatar
atina369
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2014.01.21. 11:38

2014.01.21. 11:46

Szia Bekka, örülök, hogy itt is megtalálható vagy. Még az ünnepek alatt letöltötte a filmet, csak bele-bele pillantottam, és azt láttam, hogy ez egy összeollózott rész. Már azon voltam, hogy törlöm, amikor Civiseva szólt, hogy elkezdted fordítani, így természetesen a film maradt, és megnézem a fordításoddal, amit ezúton is köszönök, már le is töltöttem a feliratot. További szép napot kívánok
Avatar
catobori
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2014.01.18. 22:54

2014.01.21. 15:32

Szóval legjobb jelenetek mi? Na jó! Ma adunk neki egy esélyt! Tényleg sorry minden Heirs rajongónak, de csak és talán KWB miatt. Most annyi minden más nézni és csinálni való van! :D
OFF! Felcsigáztatok az Inocent Man-el is! Már bespájzoltam egy ideje, de még csak a memóriát foglalja. Arkanánál is láttam.... tényleg olyan jó? Kik lettek az új kedvencek? :3
Bekka köszi-köszi a melót, amit belefektetsz!
Kép
Avatar
gilnis
Fordító
Hozzászólások: 123
Csatlakozott: 2014.01.13. 19:22

2014.01.21. 15:40

catobori írta:tényleg olyan jó? Kik lettek az új kedvencek? :3
Ahogy írtam feljebb, annyira nem. A fele. A másik felén dühöngtem.
A kedvenc, az persze Song Joon Ki lett (mintha nem szerettem volna előtte is xD) illetve Moon Chae Won (dettó xD).
KÉSZ: Linger, Heartbeat Love, Hide and Seek, The Palace FOLYAMATBAN: Bump off Lover 04.
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2014.01.21. 15:47

catobori írta:Szóval legjobb jelenetek mi? Na jó! Ma adunk neki egy esélyt! Tényleg sorry minden Heirs rajongónak, de csak és talán KWB miatt. Most annyi minden más nézni és csinálni való van! :D
OFF! Felcsigáztatok az Inocent Man-el is! Már bespájzoltam egy ideje, de még csak a memóriát foglalja. Arkanánál is láttam.... tényleg olyan jó? Kik lettek az új kedvencek? :3
Bekka köszi-köszi a melót, amit belefektetsz!
Innocent man:
Hát én konkrétan szerelmes vagyok Kang Ma Roo-ba...mindenki más feledve...húzom, húzom hogy ne legyen vége.... :lol: :laugh:
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2014.01.21. 15:48

gilnis írta:
A kedvenc, az persze Song Joon Ki lett (mintha nem szerettem volna előtte is xD) illetve Moon Chae Won (dettó xD).
Ahogy mondod!! :loveforever:
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
Válasz küldése