Endless Love (37/37)

K-doramák
Mamoca13
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2015.07.24. 11:55

2016.01.31. 18:45

Kedves Lintka!
Csak egy-két gondolatot szeretnék megosztani veletek az online nézésről. Először én is úgy néztem aránylag elég sokat, de rájöttem, hogy mennyivel jobb, ha letöltöm és úgy nézem. Sajnos sokan ezt nem érzékelik, mert talán - nem akarok megbántani senkit (kényelemből, vagy időhiány miatt) gondolják, hogy egyszerűbb. Nembeszélve a hiányosságokról, pontatlanságokról. Sokmindent hiányoltam. :-\
De most magamról beszélek. Rájöttem a letöltés, keresés ízére, szinte élvezem ha keresni kell valamelyik filmet, sorozatot. Nem beszélve, ha megjelenik hozzá a felirat, milyen örömmel szedem hozzá. (pedig nem vagyok fiatal: "70) És megtanultam.
Sok oldalon vagyok regisztrálva is, ami fel van írva mert azt fejbe nem tudom tartani (nem is akarom) és egy köszönömöt mindenhova lehet írni. De véleményt is a filmről. Egy kicsit hosszúra nyúlt, nem is zavarlak tovább és itt is megköszönöm az önzetlen munkádat. (WORSHIP)
Hálás dorámarajongó: mamoca
Avatar
lintka
Hozzászólások: 1444
Csatlakozott: 2014.02.09. 17:19

2016.02.01. 09:54

diotima írta:Kedves Lintka, nagyon köszönöm a válaszodat, így már egy kicsit jobban értem ezt a világot...teljesen igazad van, egy kicsit magamra is ismertem >:-0 , igyekszem majd több helyre beregisztrálni, és köszönetet mondani. Neked mindenesetre örökké hálás leszek a Family Honorért, erről a soriról meg lassan majd kialakul a véleményem...Jó munkát, üdvözlettel, Diotima
Kedves Diotima!

Látom, megbántottalak, pedig tudhatod, nem neked szántam a "kioktatást". Mivel előhoztad ezt a számomra is kényes témát, vettem a bátorságot, hogy elmondjam mit érzek az online feltöltésekkel kapcsolatban.
Azt írod, hogy PSH iránti rajongásod késztetett arra, hogy fejleszd számítógépes ismereteidet. Látod, kell lenni motivációnak, ami arra késztet bennünket, hogy tegyünk azért, hogy sikerélményhez jussunk. Téged is büszkeséggel tölt el, hogy elérted a célodat, azt, hogy begyűjtsd PSH sorozatait.
A Family's Honor fordítása során sokat segítettél biztatásoddal és elismerő szavaiddal, és ennél a sorozatnál úgyszintén. Ezért én is nagyon hálás voltam, vagyok Neked!
Ne legyél >-( !
Üdvözlettel: lintka
Befejezett sorozataim: Family's Honor/Glory of the Family,
Endless Love(2014), Beautiful Days(2001), Comrades(2010)/Legend of the Patriots, Handsome Guy and Jung Eum/The Undateables, My Golden Life, Kang Goo's Story, 12 Years Promise/Wild Chives and Soy Bean Soup: 12 Years Reunion,
Truth/Honesty(2000), Wedding(2005)
Filmfordításom: Oh! My Gran(2020)
Folyamatban levő sorozatfordításom: Mr. Duke



Kép
Avatar
lintka
Hozzászólások: 1444
Csatlakozott: 2014.02.09. 17:19

2016.02.02. 22:06

Mamoca13 írta:Kedves Lintka!
Csak egy-két gondolatot szeretnék megosztani veletek az online nézésről. Először én is úgy néztem aránylag elég sokat, de rájöttem, hogy mennyivel jobb, ha letöltöm és úgy nézem. Sajnos sokan ezt nem érzékelik, mert talán - nem akarok megbántani senkit (kényelemből, vagy időhiány miatt) gondolják, hogy egyszerűbb. Nembeszélve a hiányosságokról, pontatlanságokról. Sokmindent hiányoltam. :-\
De most magamról beszélek. Rájöttem a letöltés, keresés ízére, szinte élvezem ha keresni kell valamelyik filmet, sorozatot. Nem beszélve, ha megjelenik hozzá a felirat, milyen örömmel szedem hozzá. (pedig nem vagyok fiatal: "70) És megtanultam.
Sok oldalon vagyok regisztrálva is, ami fel van írva mert azt fejbe nem tudom tartani (nem is akarom) és egy köszönömöt mindenhova lehet írni. De véleményt is a filmről. Egy kicsit hosszúra nyúlt, nem is zavarlak tovább és itt is megköszönöm az önzetlen munkádat. (WORSHIP)
Hálás dorámarajongó: mamoca
Kedves Mamoca13!
Nagyon aranyos vagy, hogy megosztottad gondolataidat a doramázási technikádról. Gratulálok, (WORSHIP) hogy az élvezetesebb formáját választottad a filmnézésnek, még ha tanulnod is kellett hozzá! Nagyon igénytelen az az ominózus oldal. Vagy nem indul el a videó, vagy hiányzik epizód, nem beszélve a felugró reklámokról.
Jól esik, hogy a hozzászólásoddal támogattad a véleményemet. Köszönöm szépen!
Befejezett sorozataim: Family's Honor/Glory of the Family,
Endless Love(2014), Beautiful Days(2001), Comrades(2010)/Legend of the Patriots, Handsome Guy and Jung Eum/The Undateables, My Golden Life, Kang Goo's Story, 12 Years Promise/Wild Chives and Soy Bean Soup: 12 Years Reunion,
Truth/Honesty(2000), Wedding(2005)
Filmfordításom: Oh! My Gran(2020)
Folyamatban levő sorozatfordításom: Mr. Duke



Kép
Avatar
lintka
Hozzászólások: 1444
Csatlakozott: 2014.02.09. 17:19

2016.02.02. 22:07

Kész a 13. résznek is a felirata.
Üdv. lintka
Befejezett sorozataim: Family's Honor/Glory of the Family,
Endless Love(2014), Beautiful Days(2001), Comrades(2010)/Legend of the Patriots, Handsome Guy and Jung Eum/The Undateables, My Golden Life, Kang Goo's Story, 12 Years Promise/Wild Chives and Soy Bean Soup: 12 Years Reunion,
Truth/Honesty(2000), Wedding(2005)
Filmfordításom: Oh! My Gran(2020)
Folyamatban levő sorozatfordításom: Mr. Duke



Kép
diotima
Hozzászólások: 64
Csatlakozott: 2014.05.16. 21:24

2016.02.02. 22:10

Kedves Lintka, egyáltalán nem bántottál meg, igazad van, ha valaki dolgozik valamin, és mások pedig saját hasznukra azt felhasználják, az teljes joggal felháboríthatja az illetőt. Én csak a másik oldalt próbáltam egy kicsit bemutatni, pl. engem az Asiatorrents már kétszer kizárt, így hát feladtam az ottani töltögetést, de folyamatosan keresem a többi megoldást.Az Endless love-ra térve pedig tetszik a politikai háttér bemutatása, bár hazudnék, ha azt mondanám, hogy mindent értek belőle. Mindenesetre nagyon érdekes, hogy honnan alakult ki pár évtized alatt az az ország, amit ma ismerünk...Üdvözlettel, Diotima
Most látom, hogy kész a következő rész, nagyon köszönöm! (WORSHIP)
Mamoca13
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2015.07.24. 11:55

2016.02.03. 04:00

Szia Litka!
Először is aranyos vagy örülök, hogy válaszoltál a megjegyzésemre. :-) és még mindig van mit tanulni, (nem is lehet mindent) de nagyon szeretem csinálni.
Jaj és köszönöm a 13 rész feliratát :-)

Szép napot kívánok üdv: mamoca
jutka12
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2014.04.22. 11:20

2016.02.06. 21:24

Kedves Lintka!

sajnos megint botladozok, nem találom itt a sorozat oldalánál -ahol várnám, az első oldalon- , a feliratok linkjeit.
ha külön csoportokban kell utána böngésznem, akkor az nem felhasználóbarát. szomorú vagyok.
de lehet h csak e film részek linkjeit látom, a szemüvegem vagy a türelmetlenségem az oka... de nem lelem.

(és még egy, tán egy hónapja kérdeztem meg itteni/másik oldalon egy sorozat felirat folytatását várhatom-e, de még mindig az én hozzászólásom az utolsó:-(
ez sem naprakészséget mutat, szomorkodom ezen is.

keresem tehát itt az Endless Love feliratát; a 13.-et pl, azt ha meglelem akkor már tudom hol várjam a 14.-et.

nem kukacoskodok-utamból a tüskés ágakat hajtogatnám el.


visszatértem az első oldalról: látom, az élő link eleje a felirat, mögötte van a video link. (csak összefolyt a szemem előtt, de már megtanultam, ezután már így nézem, keresem! köszönöm szépen!)

(a letöltések száma itt nem látható?)

üdv:jutka12
Avatar
lintka
Hozzászólások: 1444
Csatlakozott: 2014.02.09. 17:19

2016.02.06. 21:36

diotima írta:Kedves Lintka, egyáltalán nem bántottál meg, igazad van, ha valaki dolgozik valamin, és mások pedig saját hasznukra azt felhasználják, az teljes joggal felháboríthatja az illetőt. Én csak a másik oldalt próbáltam egy kicsit bemutatni, pl. engem az Asiatorrents már kétszer kizárt, így hát feladtam az ottani töltögetést, de folyamatosan keresem a többi megoldást.Az Endless love-ra térve pedig tetszik a politikai háttér bemutatása, bár hazudnék, ha azt mondanám, hogy mindent értek belőle. Mindenesetre nagyon érdekes, hogy honnan alakult ki pár évtized alatt az az ország, amit ma ismerünk...Üdvözlettel, Diotima
Most látom, hogy kész a következő rész, nagyon köszönöm! (WORSHIP)
Kedves Diotima!
Nagyon szívesen!
Meglepő számomra, hogy mennyire bátran és nyíltan mutatják be az alkotók a 80-as évek Dél-Koreáját. A gyors gazdasági fejlődés mellett diktatúra, terror, fizikai megsemmisítés, kínzások igazságtalan bebörtönzések vannak. Nem tudom, milyen a ma Dél- Koreája, de szerintem most is sok az ellentmondás. Nehéz az embereket, az idősebbeket megszabadítani a rossz beidegződésektől. Nem szeretnék ott élni.
Abban az időszakban uralmon levő Elnököt, akit mi valószínű nem fogunk látni a sorozatban, 1992-ben halálra ítélték, de végül nem végezték ki. Az is érdekes, hogy Korea kettészakadásába a déliek sem nyugodtak bele, és a filmbeli Chun tábornokot is az elnöki székbe az egyesítés szándéka motiválja. Ugyanakkor mindenki kommunista kém, és áruló, aki ellent mer mondani a hatalomnak.
Nem hiszem, hogy ezt a távoli világot sorozataikból meg tudjuk érteni.
Üdvözlettel. lintka
A Kék Ház Szöulban
A Kék Ház Szöulban
Befejezett sorozataim: Family's Honor/Glory of the Family,
Endless Love(2014), Beautiful Days(2001), Comrades(2010)/Legend of the Patriots, Handsome Guy and Jung Eum/The Undateables, My Golden Life, Kang Goo's Story, 12 Years Promise/Wild Chives and Soy Bean Soup: 12 Years Reunion,
Truth/Honesty(2000), Wedding(2005)
Filmfordításom: Oh! My Gran(2020)
Folyamatban levő sorozatfordításom: Mr. Duke



Kép
Avatar
lintka
Hozzászólások: 1444
Csatlakozott: 2014.02.09. 17:19

2016.02.07. 08:24

Mamoca13 írta:Szia Litka!
Először is aranyos vagy örülök, hogy válaszoltál a megjegyzésemre. :-) és még mindig van mit tanulni, (nem is lehet mindent) de nagyon szeretem csinálni.
Jaj és köszönöm a 13 rész feliratát :-)

Szép napot kívánok üdv: mamoca
Kedves Mamoca13!
Nagyon szívesen.
Befejezett sorozataim: Family's Honor/Glory of the Family,
Endless Love(2014), Beautiful Days(2001), Comrades(2010)/Legend of the Patriots, Handsome Guy and Jung Eum/The Undateables, My Golden Life, Kang Goo's Story, 12 Years Promise/Wild Chives and Soy Bean Soup: 12 Years Reunion,
Truth/Honesty(2000), Wedding(2005)
Filmfordításom: Oh! My Gran(2020)
Folyamatban levő sorozatfordításom: Mr. Duke



Kép
Avatar
lintka
Hozzászólások: 1444
Csatlakozott: 2014.02.09. 17:19

2016.02.07. 08:58

jutka12 írta:Kedves Lintka!

sajnos megint botladozok, nem találom itt a sorozat oldalánál -ahol várnám, az első oldalon- , a feliratok linkjeit.
ha külön csoportokban kell utána böngésznem, akkor az nem felhasználóbarát. szomorú vagyok.
de lehet h csak e film részek linkjeit látom, a szemüvegem vagy a türelmetlenségem az oka... de nem lelem.

(és még egy, tán egy hónapja kérdeztem meg itteni/másik oldalon egy sorozat felirat folytatását várhatom-e, de még mindig az én hozzászólásom az utolsó:-(
ez sem naprakészséget mutat, szomorkodom ezen is.

keresem tehát itt az Endless Love feliratát; a 13.-et pl, azt ha meglelem akkor már tudom hol várjam a 14.-et.

nem kukacoskodok-utamból a tüskés ágakat hajtogatnám el.


visszatértem az első oldalról: látom, az élő link eleje a felirat, mögötte van a video link. (csak összefolyt a szemem előtt, de már megtanultam, ezután már így nézem, keresem! köszönöm szépen!)

(a letöltések száma itt nem látható?)

üdv:jutka12
Kedves Jutka12!
(a letöltések száma itt nem látható?)
A feliratotokat a datá-n őrzöm, és az a letöltéseket számolja.
ha külön csoportokban kell utána böngésznem, akkor az nem felhasználóbarát. szomorú vagyok.
Meglepett, hogy először nem tudtál eligazodni a linkek között. Sajnálom, hogy nem tartod felhasználóbarátnak a hozzáférést.
(és még egy, tán egy hónapja kérdeztem meg itteni/másik oldalon egy sorozat felirat folytatását várhatom-e, de még mindig az én hozzászólásom az utolsó:-(
ez sem naprakészséget mutat, szomorkodom ezen is.
Ehhez nem igazán tudok hozzászólni, de talán ugyanazt gondolhatod, amit nekem írtál a DA-ra, hogy " beszélgetni nem lehet erőszakkal".
köszönöm szépen!)
Ezek után fenntartással mondom, hogy szívesen.

Üdvözlettel: lintka
Befejezett sorozataim: Family's Honor/Glory of the Family,
Endless Love(2014), Beautiful Days(2001), Comrades(2010)/Legend of the Patriots, Handsome Guy and Jung Eum/The Undateables, My Golden Life, Kang Goo's Story, 12 Years Promise/Wild Chives and Soy Bean Soup: 12 Years Reunion,
Truth/Honesty(2000), Wedding(2005)
Filmfordításom: Oh! My Gran(2020)
Folyamatban levő sorozatfordításom: Mr. Duke



Kép
Válasz küldése