On the Way to the Airport /Úton a repülőtérre 16/16

K-doramák
Avatar
vercsike1
Hozzászólások: 136
Csatlakozott: 2014.01.13. 12:23

2016.11.20. 08:09

Szia Kedves Iklil ! ! ! (w00t)

Hálásan köszönöm (WORSHIP) a 15.rész feliratát.
csabamama2
Hozzászólások: 97
Csatlakozott: 2014.04.03. 14:32

2016.11.20. 08:29

Köszönöm szépen az Ön the Way......15. részének a feliratát. Üdv: csabamama2 :-) (wave)
Avatar
Eszterella
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2016.05.18. 20:04

2016.11.20. 10:31

Kedves Iklil !

Már csak az utolsó rész van hátra ebből a csodálatos történetből,ami számomra azt mutatta meg,amiben eddig is hittem,hogy lehet másképpen is élni,mint ahogy élünk itt,csak körbe kell nézni a saját életünkben.Saját tapasztalatom,hogy hazugságban élünk és ez azért van mert meg akarunk felelni mindenkinek,hogy elfogadjanak,szeressenek és már azt sem tudjuk kik vagyunk és miért vagyunk itt.Ebből a filmből megtudhatjuk,hogyan éljünk.A kulcs az őszinteség,hogy a szívünkre hallgassunk és akkor mindig tudni fogjuk mit tegyünk az adott helyzetben.Itt mind a két főszereplő így éli az életét,ami nem könnyű,mégis csak így érdemes.Valahogy átsüt minden pillanatban a szeretet és ezt megérzik mások is.Ők is félnek,de mégis megteszik azokat a lépéseket,amiket a szívük diktál.Kilépnek abból a kapcsolatból amiben nem érzik jól magukat,ami lehúzza őket és boldogtalanná teszi,de együttéreznek és nem gyűlölettel teszik ezt.Tekintettel vannak a másik érzéseire,még akkor is ha őket bántották meg. Ez az igazi szeretet,én így érzem és e felé kell haladnunk,lépésről lépésre.Érdekes volt,hogy amikor ma bekapcsoltam a gépet egy írás került elém amiben ezt olvastam:
"...az ember már abban a pillanatban is hazudik, amikor mást enged a felszínre, mint amit érez, vagy amire gondol. Tehát két síkon éli az életét. Egyik a belső, a gondolatok, az érzelmek síkja, a másik a külső, a felszínen megjelenő színjátékok síkja, mely sokszor gyökeresen eltér attól, ami bent van.Ha bent nem létező képet mutatsz a felszínen, kintről egy nem létező kérdésre kapsz választ, ami számodra hasznavehetetlen! Ezért fontos a két életsíkod egyesíteni! Teremtsd meg a lehetőséget arra, hogy a belső érzelmek, gondolatok tisztán megjelenjenek a felszínen, hogy a rájuk érkező válaszok is őszinték, tiszták, valósak legyenek!"
Szerintem ez is azt mutatja,hogy ez a szabadsághoz vezető út a szeretet útja.Köszönöm,hogy láthattam ezt a filmet,mert minden tökéletes volt benne,a rendezés,a színészek játéka,a helyszínek és nem utolsó sorban maga a történet.Egyszóval engem csak megerősített abban,hogy a nagy döntések ideje eljött. :-) Látni vagy nem látni? Szabadnak lenni vagy sem? Megtenni a lépést vagy visszatérni, aludni? Csak mi magunk választhatunk és ha az érzéseinkre figyelünk,a csendben jönni fog a válasz az intuíció ami sohasem hazudik @}->- Hát ezek a gondolatok is eszembe jutottak a filmet nézve. Gyönyörű napot Mindenkinek (L)
HaNa
Hozzászólások: 88
Csatlakozott: 2014.04.27. 13:36

2016.11.24. 10:57

Kedves Eszterella!
Köszönöm szépen ezt a gyönyörű elemzést, hozzászólást. Minden szavad igaz.
Nem tudom mi lesz a vége, de ez a filmbéli határozatlanság egy kicsit megvisel.

Kedves Iklil remélem hamarosan megláthatjuk, ha az elképzelésem szerint lesz a vége, akkor ezért is boldog lehetek. (L) (L) (L)
fintaandi
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2014.01.14. 13:39

2016.11.25. 15:37

Hálásan köszönöm neked a befejező feliratot is (h5)
Szép munka köszönöm szépen (WORSHIP)
Ada :-)
Mamoca13
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2015.07.24. 11:55

2016.11.25. 16:46

Szia Iklil!!
Naggyon hálás vagyok ezért a sorozatért, hogy láthattam (WORSHIP) (WORSHIP) (WORSHIP), és időt, fárdságot álldoztál rá, hogy nekünk élvezetes szép élményünk (szórakozásunk) lehetett. :) Mégegyszer nagyon köszönöm @}->-
Jó pihenést és szép hétvégét :)
parkMinmi
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2016.10.14. 17:29

2016.11.25. 18:44

Nem köszöntem meg minden részt, de nagyon örültem annak , hogy fordítottad és ütemesen fordítottad ezt a remek kis sorozatot. Remélem az utolsó rész se fog csalódást okozni. Ezután is jó sorozatokat ismertess meg Velünk, további jó fordításokat kívánok mindnyájunk örömére! (wave) (WORSHIP)
Mamka
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2014.10.03. 19:55

2016.11.25. 18:46

(dance) Nagyon-nagyon szépen köszönöm az egész sorozat fordítását! (dance)
Legyen szép hétvégéd!
onna
Hozzászólások: 91
Csatlakozott: 2014.01.14. 12:15

2016.11.25. 21:34

(h5) (h5) (h5) Köszönöm a fordítást és egy gyorsan befejezett újabb sorozatodhoz gratulálok! Jót választottál és szíven ütős volt. A film nézése közben többször elszóltam magam, hogy "most hagynám ott" vagy "most dobnám ki", ami persze nem ilyen könnyű, mint ahogy azt láttuk. A valóságban sokkal-sokkal nehezebb és komplikáltabb egy elválás,még ha a másikat segíteni akarjuk vagy sajnáljuk, vagy tele vagyunk vele és nagyon durva, ahogy parancsolgat, mint itt a kapitány, aki kapitányként uralkodik otthon is, azt hiszi azt a repülőt is csak egyedül vezeti, ami a családi repülőgép. Szegény sztyuvikánk pedig utasként próbálta kezelni a mamát, a barátnőt és elfelejtette az önkontrollját az évek során. Oh-hó! Hányan vagyunk így, csak évek telnek el és nem vesszük észre (cheer) (cheer) (cheer) (cheer) (cheer) (cheer)
Ez egy olyan sorozat volt, amit megtartok emlékbe és többször is belenézek majd, a szereplők miatt a szívemhez nőttek. (dance) (dance) (hug) (hug) (hug) (hug) (dance) (dance)
HaNa
Hozzászólások: 88
Csatlakozott: 2014.04.27. 13:36

2016.11.25. 22:29

Kedves Iklil, és Lapishun köszönöm a sorozat fordítását.
Nagyon jó választás volt.
Válasz küldése