Beautiful Days(2001) 24/24

K-doramák
csabamama2
Hozzászólások: 97
Csatlakozott: 2014.04.03. 14:32

2017.01.17. 17:26

Lintka Kedves!

Bár én még nem nézem a doramát, gyűjtögetek ezért nem is tudok hozzászólni. Köszönöm szépen a 7. rész feliratát és a munkádat. Üdv: csabamama2 :-) (wave)
Avatar
lintka
Hozzászólások: 1444
Csatlakozott: 2014.02.09. 17:19

2017.01.18. 16:23

Mamoca13 írta:Szia Lintka!
Igen érdemes benézni ide, nekem is tetszik. Ezért látogatom az oldalt rendszeresen és ismét sikerrel jártam. :) Nagyon köszönöm a 7. rész feliratát és a letöltését (WORSHIP)
Szép hetet kívánok :)
Szia Mamoca13!
Nagyon szívesen! :-)
Igyekszem a következő résszel is.
Neked is szép hetet!
Befejezett sorozataim: Family's Honor/Glory of the Family,
Endless Love(2014), Beautiful Days(2001), Comrades(2010)/Legend of the Patriots, Handsome Guy and Jung Eum/The Undateables, My Golden Life, Kang Goo's Story, 12 Years Promise/Wild Chives and Soy Bean Soup: 12 Years Reunion,
Truth/Honesty(2000), Wedding(2005)
Filmfordításom: Oh! My Gran(2020)
Folyamatban levő sorozatfordításom: Mr. Duke



Kép
Avatar
lintka
Hozzászólások: 1444
Csatlakozott: 2014.02.09. 17:19

2017.01.18. 16:44

Eszterella írta:Köszönöm szépen kedves Lintka a 7.részt.Későn este még benéztem az oldalra és
már megint meglepetés ért,aminek persze annyira megörültem,hogy meg is néztem
azonnal és ez a rész is nagyon jó volt :-) Azt hiszem végig izgalmas lesz,sokat lehet tanulni
magunkról,hogy ki miért válik olyanná amilyen és mennyire fontos az együttérzés,a
szeretet,mert ez megváltoztatja a hiedelmeinket,magunkról és másokról.Az is eszembe jut
mindig amikor nézem ezeket a filmeket,hogy mennyivel könnyebb lenne az emberek élete,
ha nem hazudnának,ha őszinték lennének egymással.Ezt már kisgyermekként is felismertem,
de azóta csak rosszabb lett a helyzet és nem csak a filmekben sajnos,hanem a valóságban sem
vagyunk őszinték.Azért hiszem,hogy ez változni fog és akkor elkezdünk magunkba nézni és
változtatni.
Csodás napot Neked (L)
Kedves Eszterella!
Nagyon szívesen! :-)
Nagyon szeretem ezt a történetet. Persze a színészek is kedvemre valóak. Lee Byung Hun, Min Chul szerepében, teljesen levesz a lábamról. Azt hiszem, lassan kiderül róla is, hogy nemcsak hűvös, törekvő üzletember, hanem egy esendő, magányos férfi, aki egy meleg szívű, segítőkész, készséges,türelmes, kedves nő szerelmére vágyik. Majd kiderül, mennyire érdemli meg.
Szép hetet Neked is!
Befejezett sorozataim: Family's Honor/Glory of the Family,
Endless Love(2014), Beautiful Days(2001), Comrades(2010)/Legend of the Patriots, Handsome Guy and Jung Eum/The Undateables, My Golden Life, Kang Goo's Story, 12 Years Promise/Wild Chives and Soy Bean Soup: 12 Years Reunion,
Truth/Honesty(2000), Wedding(2005)
Filmfordításom: Oh! My Gran(2020)
Folyamatban levő sorozatfordításom: Mr. Duke



Kép
Avatar
lintka
Hozzászólások: 1444
Csatlakozott: 2014.02.09. 17:19

2017.01.18. 16:45

csabamama2 írta:Lintka Kedves!

Bár én még nem nézem a doramát, gyűjtögetek ezért nem is tudok hozzászólni. Köszönöm szépen a 7. rész feliratát és a munkádat. Üdv: csabamama2 :-) (wave)
Kedves Csabamama2!
Nagyon szívesen ezt is. :-)
Befejezett sorozataim: Family's Honor/Glory of the Family,
Endless Love(2014), Beautiful Days(2001), Comrades(2010)/Legend of the Patriots, Handsome Guy and Jung Eum/The Undateables, My Golden Life, Kang Goo's Story, 12 Years Promise/Wild Chives and Soy Bean Soup: 12 Years Reunion,
Truth/Honesty(2000), Wedding(2005)
Filmfordításom: Oh! My Gran(2020)
Folyamatban levő sorozatfordításom: Mr. Duke



Kép
Frezia
Hozzászólások: 140
Csatlakozott: 2014.04.25. 21:06

2017.01.19. 20:43

Szia Lintka! (wave)
Épp, hogy megnéztem a 6. részt felfedeztem, hogy itt a 7. is. Nagyon szépen köszönöm a munkádat! A 7. részben elérzékenyültem amikor Se-Na hosszú idő után végre belekapaszkodott és viszonozni tudta Yun-Soo ölelését. / Igaz közben azt mondta, hogy nem bocsátott meg./Alakulnak a kapcsolatok. A két fiu egyértelmű kit szeretne. A kérdés az, a lány kit választ majd. Izgalmas a dolog, van sejtésem. Nagyon szép hetet kivánok. Remélem nem kell sok havat lapátolnod.Találtam két képet. Szeretettel küldöm!
http://i20.photobucket.com/albums/b230/ ... days_9.jpg" onclick="window.open(this.href);return false; ????
VAGY Ő LESZ A NYERŐ
http://nld.vcmedia.vn/Images/Uploaded/S ... 20that.jpg" onclick="window.open(this.href);return false; ??????
Avatar
lintka
Hozzászólások: 1444
Csatlakozott: 2014.02.09. 17:19

2017.01.20. 20:44

Frezia írta:Szia Lintka! (wave)
Épp, hogy megnéztem a 6. részt felfedeztem, hogy itt a 7. is. Nagyon szépen köszönöm a munkádat! A 7. részben elérzékenyültem amikor Se-Na hosszú idő után végre belekapaszkodott és viszonozni tudta Yun-Soo ölelését. / Igaz közben azt mondta, hogy nem bocsátott meg./Alakulnak a kapcsolatok. A két fiu egyértelmű kit szeretne. A kérdés az, a lány kit választ majd. Izgalmas a dolog, van sejtésem. Nagyon szép hetet kivánok. Remélem nem kell sok havat lapátolnod.Találtam két képet. Szeretettel küldöm!
http://i20.photobucket.com/albums/b230/ ... days_9.jpg" onclick="window.open(this.href);return false; ????
VAGY Ő LESZ A NYERŐ
http://nld.vcmedia.vn/Images/Uploaded/S ... 20that.jpg" onclick="window.open(this.href);return false; ??????
Szia Frezia!
Olyan gyorsan jönnek a részek feliratai, hogy győzze nézni az ember! Nagyon szívesen!
:-)
Alakulnak a kapcsolatok. A két fiu egyértelmű kit szeretne.
Sun Jae nyíltan és nagyon helyesen udvarol, Lee Min Chul pedig egyelőre bolondítja a lányt, vagy csak birtokolni akarja.
A kérdés az, a lány kit választ majd.
Idézek a 6. részből:
"Lee úr számomra olyan, mint egy mély kút.
Egy sötét, mély kút...aminek nem lehet látni az alját.
Félsz belenézni, de nem tudod megállni, hogy ne nézz bele."
Nagyon tetszett ez a hasonlat és azt hiszem, ebből érezhető, hogy Yon Soo veszélyes vizekre evez.
Ugye nem baj, hogy a két képet közvetlenül láthatóvá tettem?
Kép
Kép
Lehet szavazni. Melyik párosítás szimpatikusabb?
Befejezett sorozataim: Family's Honor/Glory of the Family,
Endless Love(2014), Beautiful Days(2001), Comrades(2010)/Legend of the Patriots, Handsome Guy and Jung Eum/The Undateables, My Golden Life, Kang Goo's Story, 12 Years Promise/Wild Chives and Soy Bean Soup: 12 Years Reunion,
Truth/Honesty(2000), Wedding(2005)
Filmfordításom: Oh! My Gran(2020)
Folyamatban levő sorozatfordításom: Mr. Duke



Kép
Frezia
Hozzászólások: 140
Csatlakozott: 2014.04.25. 21:06

2017.01.21. 07:36

Szia Lintka! (wave)
Nem baj, hogy a 2 képet láthatóvá tetted, hiszen eredetileg én is úgy szeretem volna. (giggle) ;-) Köszönöm!
Az idézeted nagyon szép és tényleg arra utal, hogy Min-Chul a titokzatos és igazából ez izgatja Yun-Soo-t. Sun- Jae nagyon édes kedves srác jól érzi vele magát, de volt olyan mondat is aminek a lényege az volt, hogy Öccseként szereti. Na ez már gond lehet Sun-Jae törekvései szempontjából.Végső következtetésként, mivel ha belegondolok engem is jobban izgat Min-Chul egyenlőre kiismerhetetlen titokzatossága, rá szavazok! De nem ezért
Lee-Byung-Hun-1.jpg
hanem mondjuk ezért
Lee-Byung-Hun2.png
Lee-Byung-Hun2.png (246.71 KiB) Megtekintve 8469 alkalommal
Lee-Byung-Hun2.png
Lee-Byung-Hun2.png (246.71 KiB) Megtekintve 8469 alkalommal
Remélem most sikerült láthatóvá tennem a képeket nekem is.
Avatar
lintka
Hozzászólások: 1444
Csatlakozott: 2014.02.09. 17:19

2017.01.21. 19:39

Hűha! A Beautiful Days készülte idején még biztos nem volt ilyen kidolgozott teste!
Olyan töltött galamb még, de aranyos. Alig tudok betelni vele.
Befejezett sorozataim: Family's Honor/Glory of the Family,
Endless Love(2014), Beautiful Days(2001), Comrades(2010)/Legend of the Patriots, Handsome Guy and Jung Eum/The Undateables, My Golden Life, Kang Goo's Story, 12 Years Promise/Wild Chives and Soy Bean Soup: 12 Years Reunion,
Truth/Honesty(2000), Wedding(2005)
Filmfordításom: Oh! My Gran(2020)
Folyamatban levő sorozatfordításom: Mr. Duke



Kép
Avatar
lintka
Hozzászólások: 1444
Csatlakozott: 2014.02.09. 17:19

2017.01.21. 19:48

Meghoztam a 8. rész feliratát!
Üdv. lintka
Befejezett sorozataim: Family's Honor/Glory of the Family,
Endless Love(2014), Beautiful Days(2001), Comrades(2010)/Legend of the Patriots, Handsome Guy and Jung Eum/The Undateables, My Golden Life, Kang Goo's Story, 12 Years Promise/Wild Chives and Soy Bean Soup: 12 Years Reunion,
Truth/Honesty(2000), Wedding(2005)
Filmfordításom: Oh! My Gran(2020)
Folyamatban levő sorozatfordításom: Mr. Duke



Kép
Mamoca13
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2015.07.24. 11:55

2017.01.22. 06:16

Szia Lintka!
Ezért érdemes volt imét ide látogatni :) nagyon hamar elkészültél a 8. rész fordításával :) Köszönöm szépen (WORSHIP)
És micsoda látvány :D már ezért is megérte :D ;-)
Válasz küldése