Beautiful Days(2001) 24/24

K-doramák
Avatar
lintka
Hozzászólások: 1441
Csatlakozott: 2014.02.09. 17:19

2016.12.23. 21:48

Frezia írta:Szia Lintka! (wave)

Nagyon szépen köszönöm a 3. rész forditását is. (WORSHIP) Nézem ahogy forditod. Alakul a történet. Egyenlőre csak azon mérgelődöm, hogy az árvaházi két "testvér"lány miért nem képes beszélni egymással. Idegesit hogy a fiatalabb, nem is hagyja, hogy a nővére megmagyarázza a dolgokat. De ettől tud a történet tovább bonyolódni. Képzeld ma már itthon vagyok, befejeztem idénre a MUNKÁT, mostmár csak az itthoni karácsonyi előkészületek vannak. Szeretnék nagyon békés boldog karácsonyt kivánni Neked és a Családodnak. Egyenlőre még csak ezt a képet sikerült megcsinálnom, remélem tetszeni fog.
Szép hetet!
Szia Frezia!
mérgelődöm, hogy az árvaházi két "testvér"lány miért nem képes beszélni egymással.
Igen nézni is rossz, pedig milyen sokan vannak, akiknek a szívét még a szeretet ünnepe sem képes meglágyítani.
Idegesit hogy a fiatalabb,
Nagyon idegesítően viselkedik, borzasztó öntörvényű ez a lány. De biztos változik a jelleme, hiszen céljai vannak, és olyan kedves fiatalember került a látószögébe, mint Sun Jae a zenerajongó orvostanhallgató srác.
Köszönöm karácsonyi üdvözletedet és,hogy PSH is velem lehet ebben az ünnepi hangulatban!
Én egy rendhagyó képpel kívánok Neked és kedves családodnak áldott, örömteli karácsonyt és kellemes időtöltést szeretteid körében!
Csatolmányok
2016 Karácsonyi üdvözlet.gif
2016 Karácsonyi üdvözlet.gif (142.81 KiB) Megtekintve 9605 alkalommal
2016 Karácsonyi üdvözlet.gif
2016 Karácsonyi üdvözlet.gif (142.81 KiB) Megtekintve 9605 alkalommal
Befejezett sorozataim: Family's Honor/Glory of the Family,
Endless Love(2014), Beautiful Days(2001), Comrades(2010)/Legend of the Patriots, Handsome Guy and Jung Eum/The Undateables, My Golden Life, Kang Goo's Story, 12 Years Promise/Wild Chives and Soy Bean Soup: 12 Years Reunion,
Truth/Honesty(2000), Wedding(2005)
Filmfordításom: Oh! My Gran(2020)
Folyamatban levő sorozatfordításom: Mr. Duke



Kép
Avatar
lintka
Hozzászólások: 1441
Csatlakozott: 2014.02.09. 17:19

2016.12.29. 19:11

Kitettem a 4. rész feliratát is.
Mivel a Mozilla böngésző vírusosnak jelzi a datá-s linkeket, ezért közvetlen elérhetőséget tettem lehetővé.
Persze nem vírusos, mert a Chrome böngésző nem jelez ilyesmit.
Üdv. lintka
Befejezett sorozataim: Family's Honor/Glory of the Family,
Endless Love(2014), Beautiful Days(2001), Comrades(2010)/Legend of the Patriots, Handsome Guy and Jung Eum/The Undateables, My Golden Life, Kang Goo's Story, 12 Years Promise/Wild Chives and Soy Bean Soup: 12 Years Reunion,
Truth/Honesty(2000), Wedding(2005)
Filmfordításom: Oh! My Gran(2020)
Folyamatban levő sorozatfordításom: Mr. Duke



Kép
Mamoca13
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2015.07.24. 11:55

2016.12.29. 19:40

Szia Lintka!
Most látogattam ide az oldalra és lám meg is találtam a 4. részt :) már töltöm is :) Nagyon szépen köszönöm és az egész évi munkádat amiért fogadd mégegyszer hálás köszönetemet (WORSHIP)
Nagyon BOLDOG ÚJÉVET kívánok :)
Mamka
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2014.10.03. 19:55

2016.12.29. 21:53

Nagyon szépen köszönöm a 4. részt is.
Boldog, boldogabb új évet kívánok! :-o~~~ :^o
Avatar
Eszterella
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2016.05.18. 20:04

2016.12.30. 01:08

Kedves Lintka!

Nagyon szépen köszönöm a 4.részt és az egész évi munkádat :-)

Nagyon Boldog Új Évet kívánok!

http://images.qwqw.hu/tarhely/images/ke ... b4dd83.gif" onclick="window.open(this.href);return false;
Kata58
Hozzászólások: 604
Csatlakozott: 2015.06.12. 10:46

2016.12.30. 15:04

Kedves lintka, a feliratot már vittem, most töltöm le a negyedik rész linkjét! Hálás köszönet a sorozat letölthetőségéért! Nagyon nagy segítség, hogy itt megtaláljuk nálad az aktuális részt és a feliratot egy helyen! :-D @}->-
Boldog Új Évet , Sok sok Örömöt az Új Esztendőre Neked és kedves családodnak, valamint az idetévedő fórumozóknak is!!! (wave) <<:-) <<:-) (h5) (h5) LOL LOL
Avatar
lintka
Hozzászólások: 1441
Csatlakozott: 2014.02.09. 17:19

2016.12.30. 22:05

Kedves Mamoca13, Mamka, Eszterella, Kata58 és minden kedves virtuális ismerősöm!
Reménykedve tekintek az új év elé, hogy tartani tudom eddigi tempómat és sikerül végig lefordítanom a Beautiful Days-t is.
3 év telt el azóta, hogy első sorozatommal, a Family's Honorral elkezdtem koreai drámákat fordítani. Éves szinten 32 epizód volt a kapacitásom. Mindhárom évben ennyi volt, úgy látszik ennyire vagyok kalibrálva. Így hát bízhattok abban, hogy a hátralevő 20 rész belefér a 2017-es évbe.
Köszönöm, hogy hozzászólásaitokkal biztatást adtatok és színesítettétek ezt és az Endless Love topikot is.

Sikerekben, bőségben, élményekben gazdag, boldog új évet kívánok!
Kép
Befejezett sorozataim: Family's Honor/Glory of the Family,
Endless Love(2014), Beautiful Days(2001), Comrades(2010)/Legend of the Patriots, Handsome Guy and Jung Eum/The Undateables, My Golden Life, Kang Goo's Story, 12 Years Promise/Wild Chives and Soy Bean Soup: 12 Years Reunion,
Truth/Honesty(2000), Wedding(2005)
Filmfordításom: Oh! My Gran(2020)
Folyamatban levő sorozatfordításom: Mr. Duke



Kép
Frezia
Hozzászólások: 140
Csatlakozott: 2014.04.25. 21:06

2016.12.31. 09:33

Szia Lintka4 (wave)
Hálásan köszönöm a 4. rész feliratát is . (WORSHIP) Már meg is néztem, most már kezd alakulni a dolog. Ma szilveszter napja van. Szeretnék Neked és családodnak kivánni a jövö évre nagyon jó egészséget és boldogságot. Legyen kedved még sokáig doramákat forditani a saját és dorama kedvelők örömére!

http://tajcsi.qwqw.hu/tarhely/tajcsi/kepek/buk5.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/imag ... p_s1lCRbZw" onclick="window.open(this.href);return false;

Puszi! BUÉK!!!!!
Avatar
Eszterella
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2016.05.18. 20:04

2017.01.01. 16:50

Kedves Lintka!

Nagyon Boldog Új Évet Kívánok Neked és hálás vagyok,hogy fordítod ezt a sorozatot. A Family's Honor-t is imádtam és az dupla ennyi részből állt,mégis örömmel kivártam,mert érdemes volt.Ezzel is így leszek,mert tetszik a történet és a színészek is,hiszen két kedvencem is játszik benne főszerepet.Eddig csak gondolatban köszöntem mindig meg a fordításokat,de most be is regisztráltam,hogy megtehessem szóban is :-D Legalább ennyit szerettem volna tenni,hiszen nem könnyű ez a munka és még a szabadidőtöket is erre áldozzátok l:-)
Szeretettel ölellek (hug)
Avatar
lintka
Hozzászólások: 1441
Csatlakozott: 2014.02.09. 17:19

2017.01.02. 18:08

Frezia írta:Szia Lintka4 (wave)
Hálásan köszönöm a 4. rész feliratát is . (WORSHIP) Már meg is néztem, most már kezd alakulni a dolog. Ma szilveszter napja van. Szeretnék Neked és családodnak kivánni a jövö évre nagyon jó egészséget és boldogságot. Legyen kedved még sokáig doramákat forditani a saját és dorama kedvelők örömére!

http://tajcsi.qwqw.hu/tarhely/tajcsi/kepek/buk5.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/imag ... p_s1lCRbZw" onclick="window.open(this.href);return false;

Puszi! BUÉK!!!!!
Szia Frezia!
Hálásan köszönöm a 4. rész feliratát is .
Nagyon szívesen! :-)
kivánni a jövö évre nagyon jó egészséget és boldogságot.
Köszönöm szépen!
Legyen kedved doramákat forditani
Hát igen, (nod) a kedv nagyon fontos, mert hiába van idő rá, ha nincs hozzá kedv.
Egyike vagy azoknak, akik eddig sok kedvet kölcsönöztél nekem biztató, köszönő szavaiddal!
Befejezett sorozataim: Family's Honor/Glory of the Family,
Endless Love(2014), Beautiful Days(2001), Comrades(2010)/Legend of the Patriots, Handsome Guy and Jung Eum/The Undateables, My Golden Life, Kang Goo's Story, 12 Years Promise/Wild Chives and Soy Bean Soup: 12 Years Reunion,
Truth/Honesty(2000), Wedding(2005)
Filmfordításom: Oh! My Gran(2020)
Folyamatban levő sorozatfordításom: Mr. Duke



Kép
Válasz küldése