Beautiful Days(2001) 24/24

K-doramák
piri512piri
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2016.05.15. 17:31

2017.02.02. 05:58

Kedves Litka!

Szeretném megköszönni ennek a sorozatnak a fordítását.Olyan régóta szerettem volna látni feliratozva és most itt van. Nagy rajongója vagyok Lee Byung Hun-nak. Ha tudom akkor minden filmjét, sorozatát letöltöm. További sikeres munkát kívánok neked, úgy a fordításban, mint egyébb tevékenységedhez.

Szeretettel üdvözöllek Piroska :-D
piri512piri
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2016.05.15. 17:31

2017.02.02. 06:15

Kedves Litka!

Most láttam, hogy a Family's honort is te fordítottad. Nekem ez az első olyan sorozatom volt, ami nagyon hosszú volt, ezért sokáig nem akartam hozzá kezdeni. Aztán vettem egy mély lélegzetet és neki álltam. Mit mondjak? Ezt a sorit sokáig kutattam, hogy lehetne letölteni, ezért segítséget kértem. Aztán meg is kaptam a segítséget és végül letöltöttem ezt a csodálatos sorozatot.. Azóta is a gépemen van, így bármikor elővehetem és nézhetem. Ez a sorozat nálam az első helyen van. Most ehhez hozzá jön a Beautiful days is. Nagy - nagy köszönet érte, hogy lefordítottad. További sikeres fordításokat kívánok. Tudom hogy kedvtelésből fordítotok, ezért jó kedvet és időt kívánok neked.

Üdvözlettel Piroska
Avatar
lintka
Hozzászólások: 1445
Csatlakozott: 2014.02.09. 17:19

2017.02.03. 18:40

Eszterella írta:Kedves Lintka!

Tudjuk az élet itt ilyen és ezen a szinten nem tudunk változtatni,hiszen
ez a kettősség tartja fenn ezt a világot ahol élünk.Jó és rossz,öröm és bánat...
és így tovább.Együttérzek,hiszen ismerem a működését és tudom milyen az
amikor valami rossz történik.Köszönöm,hogy szóltál és kívánom,hogy túl
legyél a kellemetlenségen és minden megoldódjon úgy,hogy mindenkinek
jó legyen. (L)
Kedves Eszterella!
Köszönöm együttérzésedet, és hogy nem hagytad szó nélkül a gondomat.
"Minden rosszban van valami jó", ezt vallom és próbálok felülkerekedni a bajokon.
Befejezett sorozataim: Family's Honor/Glory of the Family,
Endless Love(2014), Beautiful Days(2001), Comrades(2010)/Legend of the Patriots, Handsome Guy and Jung Eum/The Undateables, My Golden Life, Kang Goo's Story, 12 Years Promise/Wild Chives and Soy Bean Soup: 12 Years Reunion,
Truth/Honesty(2000), Wedding(2005)
Filmfordításom: Oh! My Gran(2020)
Folyamatban levő sorozatfordításom: Mr. Duke



Kép
Avatar
lintka
Hozzászólások: 1445
Csatlakozott: 2014.02.09. 17:19

2017.02.03. 18:47

Frezia írta:Szia Lintka! (wave)
Köszönöm az utóbbi 2 rész forditását pár nap eltéréssel meg is tudtam nézni, mert igazán gyorsan kész lett. Igaz a 8. rész után nagyon izgultam mi lesz. Jó pillanatban fejezték be. De már a 9.-en is túl vagyunk. Egyre jobb a sori. Sajnálom, hogy valami váratlan rossz történt nálatok. S remélem, hogy hamarosan vagy lassabban, de visszajön a kedved a sori forditásához. Mielőtt ideértem volna kerestem Neked valami meglepit, ezt azért ide linkelem, egy elég régi felvétel.
https://www.youtube.com/watch?v=pK0NVmxTBuQ" onclick="window.open(this.href);return false;
Remélem tetszeni fog!
Majd (mp) !
Szia Frezia!
Nagyon szívesen a két utóbbit is! :-D
remélem, hogy hamarosan vagy lassabban, de visszajön a kedved
Bevallom, ettől a történettől majdnem elolvadok, annyira tetszik. Éppen ezért, ha fordítom jó érzés kerít hatalmába, amitől biztos, hogy jobb kedvem lesz.
Köszi a zenét. Lee Byung Hun-t nemcsak látni, de hallgatni is mennyei élmény. (a)
Befejezett sorozataim: Family's Honor/Glory of the Family,
Endless Love(2014), Beautiful Days(2001), Comrades(2010)/Legend of the Patriots, Handsome Guy and Jung Eum/The Undateables, My Golden Life, Kang Goo's Story, 12 Years Promise/Wild Chives and Soy Bean Soup: 12 Years Reunion,
Truth/Honesty(2000), Wedding(2005)
Filmfordításom: Oh! My Gran(2020)
Folyamatban levő sorozatfordításom: Mr. Duke



Kép
Avatar
lintka
Hozzászólások: 1445
Csatlakozott: 2014.02.09. 17:19

2017.02.03. 18:53

piri512piri írta:Kedves Litka!

Szeretném megköszönni ennek a sorozatnak a fordítását.Olyan régóta szerettem volna látni feliratozva és most itt van. Nagy rajongója vagyok Lee Byung Hun-nak. Ha tudom akkor minden filmjét, sorozatát letöltöm. További sikeres munkát kívánok neked, úgy a fordításban, mint egyébb tevékenységedhez.

Szeretettel üdvözöllek Piroska :-D
Kedves Piri512piri!
Nagyon szívesen! :-)
Olyan régóta szerettem volna látni feliratozva és most itt van.
Így teljesüljön minden kívánságod!
További sikeres munkát kívánok
Köszönöm szépen!
Ui: Igen a Family's Honort is én fordítottam, valamint az Endless Love(2014) című 37 részes sorozatot is.Ez utóbbi kissé nehéz lélegzetű, de, ha érdekel, megtalálod ezen az oldalon ezt is, letölthető videókkal együtt.
Befejezett sorozataim: Family's Honor/Glory of the Family,
Endless Love(2014), Beautiful Days(2001), Comrades(2010)/Legend of the Patriots, Handsome Guy and Jung Eum/The Undateables, My Golden Life, Kang Goo's Story, 12 Years Promise/Wild Chives and Soy Bean Soup: 12 Years Reunion,
Truth/Honesty(2000), Wedding(2005)
Filmfordításom: Oh! My Gran(2020)
Folyamatban levő sorozatfordításom: Mr. Duke



Kép
Avatar
lintka
Hozzászólások: 1445
Csatlakozott: 2014.02.09. 17:19

2017.02.03. 20:40

Megérkeztem a 10. rész feliratával is.
Jó szórakozást kívánok hozzá!
Üdv. lintka
Befejezett sorozataim: Family's Honor/Glory of the Family,
Endless Love(2014), Beautiful Days(2001), Comrades(2010)/Legend of the Patriots, Handsome Guy and Jung Eum/The Undateables, My Golden Life, Kang Goo's Story, 12 Years Promise/Wild Chives and Soy Bean Soup: 12 Years Reunion,
Truth/Honesty(2000), Wedding(2005)
Filmfordításom: Oh! My Gran(2020)
Folyamatban levő sorozatfordításom: Mr. Duke



Kép
Mamoca13
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2015.07.24. 11:55

2017.02.04. 08:44

Szia Lintka!
Először is szeretettel köszöntelek újra itt és örülök, hogy (ha nem is teljesen) túljutottál a nehézségeken és folytatod a Beautiful Days sorozat fordítását :) Talán még gyógyír is lehet a kis kikapcsolódás, más világba történő kirándulás :)
Nagyon tetszik a sorozat, szeretem a szereplőit jó újra látni egy-egy régen látott színészt is. Köszönöm szépen neked ezt az élményt :) és természetesen a 10. rész fordítását és a letöltési lehetőséget is :)
Minden jót és szépet kívánok: mamoca
Avatar
Eszterella
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2016.05.18. 20:04

2017.02.04. 10:15

Kedves Lintka!

Köszönöm szépen a 10.részt és hogy mindennek ellenére dolgoztál vele,
és lefordítottad nagy örömömre. (L)
Egyre bonyolódnak a dolgok,vagy inkább tisztulnak és kiderül az igazság de
még csak a 10.résznél tartunk :-) Az ember szeretné siettetni,de nyújtani is
az időt,mert jó amikor egy jó sorozatot nézhetünk sokáig.

Szép hétvégét,jó pihenést Neked!
Avatar
lintka
Hozzászólások: 1445
Csatlakozott: 2014.02.09. 17:19

2017.02.05. 10:29

Eszterella írta:Kedves Lintka!

Köszönöm szépen a 10.részt és hogy mindennek ellenére dolgoztál vele,
és lefordítottad nagy örömömre. (L)
Egyre bonyolódnak a dolgok,vagy inkább tisztulnak és kiderül az igazság de
még csak a 10.résznél tartunk :-) Az ember szeretné siettetni,de nyújtani is
az időt,mert jó amikor egy jó sorozatot nézhetünk sokáig.

Szép hétvégét,jó pihenést Neked!
Kedves Eszterella!
Nagyon szívesen ezt is! :-)
kiderül az igazság de még csak a 10.résznél tartunk
Az igazság, ha kiderül, főleg ha fájó, következményeket von maga után. Itt sem lesz másképp, de meg lehet oldani, ha az emberben megvan a kompromisszumkészség, ha le tud mondani önző, egyéni érdekeiről, ha valakit érdek nélkül tud szeretni, ha van benne kellő szerénység, ha meg tud bocsátani, és felül tud kerekedni aljas szándékain. Erről szól ez a történet.
Örömömre szolgál, hogy a fordításommal érthetőbbé teszem azok számára, akiknek igényük van arra, hogy megnézhessék.
Szép hétvégét,jó pihenést Neked!
Köszönöm, Neked is!
Befejezett sorozataim: Family's Honor/Glory of the Family,
Endless Love(2014), Beautiful Days(2001), Comrades(2010)/Legend of the Patriots, Handsome Guy and Jung Eum/The Undateables, My Golden Life, Kang Goo's Story, 12 Years Promise/Wild Chives and Soy Bean Soup: 12 Years Reunion,
Truth/Honesty(2000), Wedding(2005)
Filmfordításom: Oh! My Gran(2020)
Folyamatban levő sorozatfordításom: Mr. Duke



Kép
Avatar
lintka
Hozzászólások: 1445
Csatlakozott: 2014.02.09. 17:19

2017.02.05. 10:52

Mamoca13 írta:Szia Lintka!
Először is szeretettel köszöntelek újra itt és örülök, hogy (ha nem is teljesen) túljutottál a nehézségeken és folytatod a Beautiful Days sorozat fordítását :) Talán még gyógyír is lehet a kis kikapcsolódás, más világba történő kirándulás :)
Nagyon tetszik a sorozat, szeretem a szereplőit jó újra látni egy-egy régen látott színészt is. Köszönöm szépen neked ezt az élményt :) és természetesen a 10. rész fordítását és a letöltési lehetőséget is :)
Minden jót és szépet kívánok: mamoca
Kedves Mamoca13!
Nagyon szívesen ezt is! :-)
Nagyon tetszik a sorozat, szeretem a szereplőit
Nekem is, nagyon. Olyan hangulata van, hogy igazi boldogságot érzek minden képkockájától.
Feltétlenül befejezem a fordítást, hogy akit magával ragad ez nagyszerű élmény, amit nyújt ez a történet, jobban megértse.
gyógyír is lehet a kis kikapcsolódás, más világba történő kirándulás

Ez így igaz, valóban gyógyír. Egy virtuális kirándulást tehetünk Szöulba, ugyanis részesei lehetünk a hatalmas forgalomnak, az emberáradatnak, szinte ott érzi magát az ember. Az igazi, nem az agyonplasztikázott koreai emberek jönnek velünk szembe, és természetességgel viselkednek. Szívják a cigarettát, ölelkeznek, nevetgélnek, lökdösődnek, csókolóznak, stb. Szerintem ez is egy különlegesség ebben a sorozatban.
Minden jót és szépet kívánok
Köszönöm, Neked is!
Befejezett sorozataim: Family's Honor/Glory of the Family,
Endless Love(2014), Beautiful Days(2001), Comrades(2010)/Legend of the Patriots, Handsome Guy and Jung Eum/The Undateables, My Golden Life, Kang Goo's Story, 12 Years Promise/Wild Chives and Soy Bean Soup: 12 Years Reunion,
Truth/Honesty(2000), Wedding(2005)
Filmfordításom: Oh! My Gran(2020)
Folyamatban levő sorozatfordításom: Mr. Duke



Kép
Válasz küldése