Beautiful Days(2001) 24/24

K-doramák
Avatar
lintka
Hozzászólások: 1437
Csatlakozott: 2014.02.09. 17:19

2016.11.28. 22:35

Beautiful Days (2001) Dél-Koreai sorozat
Beautiful Days.jpg


Eredeti cím: 아름다운 날들 /Areumdawoon naldeul
Műfaj: romantikus dráma
Részek száma: 24
Sugározta: SBS TV csatorna
Sugárzási idő: 2001. március 14 - május 31.
Rendező: Lee Jang Soo
Forgatókönyvíró: Sung Hee Yoon

Szereplők:
Lee Byung Hun mint Lee Min Chul
Ryu Shi Won mint Lee Sun Jae
Choi Ji Woo mint Kim Yon Soo
Lee Jung Hyun mint Kim Sena
Shin Min Ah mint Lee Min Ji
Lee Jung Gil mint Lee Sung Chun (Min Chul apja)
Lee Kyung Jin mint Jung Myung Ja (Sun Jae anyja)
Ha Jae Young mint Lee Young Jun (Sun Jae apja)
Lee Yoo Jin mint Kang Narae
Lee Hwi Hyang mint Yang Mimi
Kim Dong Hyun mint Min Kyu Suk (testőr és sofőr)


Ismertető: Lee Min Chul (Lee Byung Hun) magasan képzett, ambicíózus üzletember, aki a Victory Records, apja zeneműkiadó és forgalmazó cégének fő hajtóereje. Laza, magabiztos, érzelmileg megközelíthetetlen, csak a hisztis, nehezen fékezhető húgát, Min Ji-t (Shin Min Ah)
viseli el. Nehezen fér össze apja nevelt fiával, Sun Jae-vel, (Ryu Shi Won) aki
orvosi egyetemre jár, de közben zenei karrierre vágyik.
Szöul mellett, árvaházban nevelkedik két árva lány, Yon Soo (Choi Ji Woo) és Sena (Lee Jung Hyun). Testvérként szeretik egymást. Yon Soo az idősebb, aki gyengéd szeretettel, megértéssel óvja a kissé szeleburdi és vadóc Sena-t.
Yon Soo az árvaházból kikerülve, Szöulban a Victory Records lemezboltjában kap munkát. Így biztosítja képzőművészeti tanulmányaihoz a tandíjat. Itt felfigyel rá a jóképű, határozott fellépésű Min Chul és házukba költözteti a lányt, azzal a céllal, hogy a szintén képzőművész pályára készülő húgát korrepetálja.
Min Chul családjában sok a feszültség. Kérdéses a féltestvér, Sun Jae származása, akit anyjával együtt az apa hozott a családjába, miután megözvegyült, és így megszerezte riválisának vagyonát. A két fiú nem csak az üzletben, de a szerelemben is szembekerül egymással.
Sena gyermekkori álmát, hogy híres énekes legyen, valóra szeretné váltani. Így kerül ő is a Victory Records-ba.
Ezekből az élethelyzetekből bontakozik ki a fiatalok közötti barátság, szerelem és a féltékenység.
A történet során abból is ízelítőt kapunk, hogyan zajlik a szórakoztató iparon belüli versengés és rivalizálás a profitért.

Videó letöltési lehetőség: http://doramax264.com/9072/beautiful-days-2001-k-drama
1Fichier
| +
B.D. Epizód 1. B.D. Epizód 13.
B.D. Epizód 2. B.D. Epizód 14.
B.D. Epizód 3. B.D. Epizód 15.
B.D. Epizód 4. B.D. Epizód 16.
B.D. Epizód 5. B.D. Epizód 17.
B.D. Epizód 6. B.D. Epizód 18.
B.D. Epizód 7. B.D. Epizód 19.
B.D. Epizód 8. B.D. Epizód 20.
B.D. Epizód 9. B.D. Epizód 21.
B.D. Epizód 10. B.D. Epizód 22.
B.D. Epizód 11. B.D. Epizód 23.
B.D.Epizód 12. B.D. Epizód 24.




CSAK OTTHONI SAJÁT FELHASZNÁLÁSRA SZÁNTAM A FELIRATOKAT!
INGYENES! NE ADD EL! TILOS VIDEÓRA ÉGETNI VAGY BÁRMILYEN MÓDON ONLINE OLDALAKON MEGOSZTANI!
Csatolmányok
Beautiful Days(2001)01-24.Hun.Subs..rar
(352.85 KiB) Letöltve 852 alkalommal.
Beautiful Days(2001)01-24.Hun.Subs..rar
(352.85 KiB) Letöltve 852 alkalommal.
A hozzászólást 114 alkalommal szerkesztették, utoljára lintka 2022.12.15. 08:57-kor.
Befejezett sorozataim: Family's Honor/Glory of the Family,
Endless Love(2014), Beautiful Days(2001), Comrades(2010)/Legend of the Patriots, Handsome Guy and Jung Eum/The Undateables, My Golden Life, Kang Goo's Story, 12 Years Promise/Wild Chives and Soy Bean Soup: 12 Years Reunion,
Truth/Honesty(2000), Wedding(2005)
Filmfordításom: Oh! My Gran(2020)
Folyamatban levő sorozatfordításom: Mr. Duke



Kép
Mamoca13
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2015.07.24. 11:55

2016.11.29. 04:23

Szia Lintka!!
Nagyon örülök neked és hogy egy újabb gyöngyszemet találtál @}->- :) Ismét rendszeres látogató leszek :)
Az első részt már vittem is amiért nagy-nagy köszönet és hála (WORSHIP)
Erzsike54
Hozzászólások: 40
Csatlakozott: 2016.05.02. 17:04

2016.11.29. 11:16

Kedves Lintka ! Nem sok pihenőt adtál magadnak amint látom,nagy nagy örömömre ! Megint a kedvenc éveimből választottál filmet ,nagyon szeretem a 2000-2010 között készűlt sorozatokat ,filmeket ,tudom ismétlem magam ,de egész más a hangulatuk,érzésviláguk .Nagyon köszönöm a fordítást és nagyon köszönöm a Megás linket ,mint mindig ,most is biztosítottad ,hogy ne keljen keresgélnünk a filmet .Jó munkát ,szép napot kívánok
Avatar
zsike717
Hozzászólások: 130
Csatlakozott: 2014.01.16. 09:30

2016.11.29. 11:24

Kedves Lintka! Most fejeztem be az előző sorozatodat és mit látok már itt is a következő. Ismét egy gyöngyszemet hoztál. Mivel régebben a gépemen csücsül ( már nem tudom honnan töltöttem le) , most csak a feliratot viszem. Köszönöm szépen.
Kata58
Hozzászólások: 604
Csatlakozott: 2015.06.12. 10:46

2016.11.29. 12:02

Itt is köszönöm az új választott sorozatodat! Megnézve az első rész! :-D félig, de majd folytatom... LOL
Avatar
lintka
Hozzászólások: 1437
Csatlakozott: 2014.02.09. 17:19

2016.11.29. 21:42

Mamoca13 írta:Szia Lintka!!
Nagyon örülök neked és hogy egy újabb gyöngyszemet találtál @}->- :) Ismét rendszeres látogató leszek :)
Az első részt már vittem is amiért nagy-nagy köszönet és hála (WORSHIP)
Szia Mamoca13!
Kedves Tőled, hogy ismét figyelemmel kíséred a munkámat.
Az első részt már vittem is amiért nagy-nagy köszönet és hála

Nagyon szívesen! :-)
Befejezett sorozataim: Family's Honor/Glory of the Family,
Endless Love(2014), Beautiful Days(2001), Comrades(2010)/Legend of the Patriots, Handsome Guy and Jung Eum/The Undateables, My Golden Life, Kang Goo's Story, 12 Years Promise/Wild Chives and Soy Bean Soup: 12 Years Reunion,
Truth/Honesty(2000), Wedding(2005)
Filmfordításom: Oh! My Gran(2020)
Folyamatban levő sorozatfordításom: Mr. Duke



Kép
Avatar
lintka
Hozzászólások: 1437
Csatlakozott: 2014.02.09. 17:19

2016.11.29. 21:56

Erzsike54 írta:Kedves Lintka ! Nem sok pihenőt adtál magadnak amint látom,nagy nagy örömömre ! Megint a kedvenc éveimből választottál filmet ,nagyon szeretem a 2000-2010 között készűlt sorozatokat ,filmeket ,tudom ismétlem magam ,de egész más a hangulatuk,érzésviláguk .Nagyon köszönöm a fordítást és nagyon köszönöm a Megás linket ,mint mindig ,most is biztosítottad ,hogy ne keljen keresgélnünk a filmet .Jó munkát ,szép napot kívánok
Kedves Erzsike54!
Igazad van, a korábbi évek sorozatai úgy általában sallangoktól mentesek. Igaz ennél a sorozatnál korábbit még nem láttam, de erre azt mondhatom, hogy igényes alkotás és nagyon szórakoztató.
Nagyon köszönöm a fordítást és nagyon köszönöm a Megás linket ,
Nagyon szívesen! :-) Azért töltöttem fel a Maga-ra, mert én is alig tudtam megszerezni a videókat és ezzel a gesztussal akarok kedveskedni azoknak, akiket érdekel a választásom és a fordításom.
Befejezett sorozataim: Family's Honor/Glory of the Family,
Endless Love(2014), Beautiful Days(2001), Comrades(2010)/Legend of the Patriots, Handsome Guy and Jung Eum/The Undateables, My Golden Life, Kang Goo's Story, 12 Years Promise/Wild Chives and Soy Bean Soup: 12 Years Reunion,
Truth/Honesty(2000), Wedding(2005)
Filmfordításom: Oh! My Gran(2020)
Folyamatban levő sorozatfordításom: Mr. Duke



Kép
Avatar
lintka
Hozzászólások: 1437
Csatlakozott: 2014.02.09. 17:19

2016.11.29. 22:05

zsike717 írta:Kedves Lintka! Most fejeztem be az előző sorozatodat és mit látok már itt is a következő. Ismét egy gyöngyszemet hoztál. Mivel régebben a gépemen csücsül ( már nem tudom honnan töltöttem le) , most csak a feliratot viszem. Köszönöm szépen.
Kedves Zsike717!
Milyen érdekes, hogy már régebben beszerezted ennek a sorozatnak a videóit, gondolom annak reményében, hogy majd valaki lefordítja. Meglepett, hogy eddig egyetlen fordítónak sem került a látószögébe, pedig a főszereplők jelenleg is nagy sztárok Dél-Koreában. Ennek is gyönyörű a zenéje.
most csak a feliratot viszem. Köszönöm szépen.
Nagyon szívesen! :-)
Befejezett sorozataim: Family's Honor/Glory of the Family,
Endless Love(2014), Beautiful Days(2001), Comrades(2010)/Legend of the Patriots, Handsome Guy and Jung Eum/The Undateables, My Golden Life, Kang Goo's Story, 12 Years Promise/Wild Chives and Soy Bean Soup: 12 Years Reunion,
Truth/Honesty(2000), Wedding(2005)
Filmfordításom: Oh! My Gran(2020)
Folyamatban levő sorozatfordításom: Mr. Duke



Kép
Avatar
lintka
Hozzászólások: 1437
Csatlakozott: 2014.02.09. 17:19

2016.11.29. 22:14

Kata58 írta:Itt is köszönöm az új választott sorozatodat! Megnézve az első rész! :-D félig, de majd folytatom... LOL
Szia Kata58!
Nagyon szívesen itt is! :-)
Megnézve az első rész! :-D félig,
1975-ben kezdődik a történet, ami elég retro stílusban készült. De nagyon érdekes összehasonlítani a mai Dél-Korea popzenei kultúrájával, ami hatalmasat fejlődött azóta.
Egyébként, már az első részben sokat szalad előre az idő, és igazából 2000-2001-ben zajlanak az események.
Befejezett sorozataim: Family's Honor/Glory of the Family,
Endless Love(2014), Beautiful Days(2001), Comrades(2010)/Legend of the Patriots, Handsome Guy and Jung Eum/The Undateables, My Golden Life, Kang Goo's Story, 12 Years Promise/Wild Chives and Soy Bean Soup: 12 Years Reunion,
Truth/Honesty(2000), Wedding(2005)
Filmfordításom: Oh! My Gran(2020)
Folyamatban levő sorozatfordításom: Mr. Duke



Kép
piri512piri
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2016.05.15. 17:31

2016.11.30. 10:11

Kedves Lintka!
Nagy nagy örömöt szereztél nekem azzal, hogy el kezdted fordítani a "Beautiful days" c. sorozatot. Angol felirattal néztem meg kétszer is, de mivel nem igazán tudok angolul, így csak nagy vonalakban tudtam valahogy megérteni a mondani valóját. De maga a sorozat és a remek színészi gárda, főleg a kedvencem Lee Byung Hun megfogott. Nem tudom, hogy csak letölthető lesz, vagy online is nézhető majd. Minden esetre nagyon szépen köszönöm a fordítást és további jó munkát és szép napot kívánok neked.
Üdvözlettel: Piroska
Válasz küldése