~ DORAMAPERCEK.HU ~

~ Szavazás ~

A Facebookon vagy a Google Pluszon bármikor elérhettek bennünket!

Beautiful Days(2001) 24/24

K-doramák

Moderátor: bekka

annebay

Re: Beautiful Days(2001) 24/24

Hozzászólás Szerző: annebay » 2018.01.01. 12:23

Kedves Lintka!
Köszönöm szépen a sorozat fordítását! Tetszett :)
BUÉK! :)

lintka

Hozzászólás Szerző: lintka » 2018.01.02. 13:41

annebay írta:
2018.01.01. 12:23
Kedves Lintka!
Köszönöm szépen a sorozat fordítását! Tetszett :)
BUÉK! :)
Kedves Annebay!
Nagyon szívesen a fordítást és örülök, hogy tetszett. :-)
BÚÉK!
Befejezett sorozataim: Family's Honor/Glory of the Family,
Endless Love(2014), Beautiful Days(2001)

Kép

Kata58

Hozzászólás Szerző: Kata58 » 2018.02.28. 18:57

Boldog vagyok, hogy egyre többen találnak rá erre a gyöngyszemre, a kicsit régebbi időben forgatott sorozattal kapcsolatban!
ahányszor meglátom az aláírásodat, dobban egy nagyot a szívem, mert azonnal eszembe jut az a bizonyos jelenet abból a részletből!
Tudom, sokan az éppen futó drámákat nézik, csak bátorításként akarom leírni, hogy sokkal többet kapunk ebből a történetből mint gondoltuk volna! Mindenképpen megér egy próbát! A klasszikus kedvencek közé való! :-D (hug) (wave)

lintka

Hozzászólás Szerző: lintka » 2018.03.01. 22:16

Kata58 írta:
2018.02.28. 18:57
Boldog vagyok, hogy egyre többen találnak rá erre a gyöngyszemre, a kicsit régebbi időben forgatott sorozattal kapcsolatban!
ahányszor meglátom az aláírásodat, dobban egy nagyot a szívem, mert azonnal eszembe jut az a bizonyos jelenet abból a részletből!
Tudom, sokan az éppen futó drámákat nézik, csak bátorításként akarom leírni, hogy sokkal többet kapunk ebből a történetből mint gondoltuk volna! Mindenképpen megér egy próbát! A klasszikus kedvencek közé való! :-D (hug) (wave)
Szia Kata58!
Köszönöm, hogy ilyen lelkesen ajánlod másoknak is ezt a számomra legkedvesebb sorozatot! :-)
Azt hiszem, nem is cserélem le, mert abban a lehajtott fejben, abban a mozdulatban minden benne van. Megbánás, odaadás, vágyakozás a szerelemre, féltékenység, alázat. Nem beszélve Lee Byung Hun-ról, a csodálatos és tehetséges színészről, aki ezt ezen a képen megjeleníti. l:-)
Befejezett sorozataim: Family's Honor/Glory of the Family,
Endless Love(2014), Beautiful Days(2001)

Kép

Kata58

Hozzászólás Szerző: Kata58 » 2018.03.02. 08:57

lintka írta:
2018.03.01. 22:16
Kata58 írta:
2018.02.28. 18:57
Szia Kata58!
Köszönöm, hogy ilyen lelkesen ajánlod másoknak is ezt a számomra legkedvesebb sorozatot! :-)
Azt hiszem, nem is cserélem le, mert abban a lehajtott fejben, abban a mozdulatban minden benne van. Megbánás, odaadás, vágyakozás a szerelemre, féltékenység, alázat. Nem beszélve Lee Byung Hun-ról, a csodálatos és tehetséges színészről, aki ezt ezen a képen megjeleníti. l:-)
szia Linka, Teljesen egyetértek veled, Nekem is ez jön le belőle, és az emlékek annyira nem halványultak bennem hogy szinte még tömény a hatás! az biztos, hogy ezt az aláírást változtatni nem szabad, akármennyire van más kedvenc akár sorozatból, akár szinészileg, mert ezt nem lehet felülmúlni! (hug)

Válasz küldése