Queen of mystery (16/16) [Avagy az Asszonyság, a Szimat és a Pólyás]

K-doramák
Blackfield
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2014.01.18. 23:06

2017.05.31. 20:53

Kedves Bekka!
Köszönöm a folytatást - kíváncsi vagyok, hogy mennyire szórakoztató, ahogy írtad!

8-)
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2017.05.31. 21:02

Szívesen mindenkinek
Blackfield, nekem tetszik: a zene, a karakterek, az színészek játéka....remélem nem rontják el, ahogy halad előre a történet.
Volt már rá példa, hogy egy klassz, vicces romkomból nyálas sztorit csináltak a végére, Remélem ez nem arra a sorsra jut!
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
Avatar
gilnis
Fordító
Hozzászólások: 123
Csatlakozott: 2014.01.13. 19:22

2017.05.31. 22:05

bekka írta:Volt már rá példa, hogy egy klassz, vicces romkomból nyálas sztorit csináltak a végére, Remélem ez nem arra a sorsra jut!
Belenéztem a végébe. Ez nem fog arra jutni. Sőt, aki csak a romantika miatt nézné, az csalatkozni fog, mert nem a megszokott formában jelenik meg. De a karakterek és a színészek nagyon jók! :">
KÉSZ: Linger, Heartbeat Love, Hide and Seek, The Palace FOLYAMATBAN: Bump off Lover 04.
mara55
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2014.02.11. 06:08

2017.06.01. 10:16

Kedves Bekka!
Nekem nagyon tetszik már az első rész után, ez a nagyon koreai Miss Marple az anyóskájával együtt LOL !
Kíváncsi leszek a férj uramra, hogy milyen karaktert kap, és ha kiderül az asszonyka nyomozói rajongása ( ha kiderül) hogyan viszonyul hozzá. LOL
Egyáltalán milyen kapcsolat fog kialakulni az én egyik kedvencem Kwon Sang Woo a nyomozó és M.Marple között?
Miss Marple mert így fogom hívni, aki "istenien" nem tud főzni, mikor fog lebukni a család előtt? :-D
Nagyon "Édi" a fiatal rendőr főnök, és úgy látom Ő az első pillanattól támaszkodik M . Marple-ra.
Jó kis vidám sori lesz, gondolom, még a bűnözések ellenére is...
Köszönöm a fordításodat és várom őket ! :-D
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2017.06.01. 13:22

gilnis írta:
bekka írta:Volt már rá példa, hogy egy klassz, vicces romkomból nyálas sztorit csináltak a végére, Remélem ez nem arra a sorsra jut!
Belenéztem a végébe. Ez nem fog arra jutni. Sőt, aki csak a romantika miatt nézné, az csalatkozni fog, mert nem a megszokott formában jelenik meg. De a karakterek és a színészek nagyon jók! :">
Hát ennek orulok!
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2017.06.01. 13:31

Engem is Miss Marple-re emlekeztet.
En is igy hivom.
Kivancsi vagyok a ferjura olyan lesz-e mint Columbo felesege-sosem latjuk?
Tetszik hogy KSW picit "paraszt" ebben a sorozatban, szivja az orrat, nyeli a turhat...viccesen csinalja az amugy gusztustalan dolgokat.
A csoportvezetot is szeretem, milyen magabiztosan megy a nagyfonokhoz hogy elintezze Wan Seung elolepteteset. Nagy szive van.
Wan Seung társa az allando pisilessel.
Es persze az elso reszben a felesegek annyira aranyosak.
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
sbiro
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2014.07.07. 09:43

2017.06.01. 18:07

Hatalmas köszönet az első és második rész feliratáért ! :-) sbiro
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2017.06.02. 15:22

sbiro írta:Hatalmas köszönet az első és második rész feliratáért ! :-) sbiro
Szívesen!
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2017.06.04. 10:55

3. rész
   5%
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
Marcsi
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2014.07.24. 18:52

2017.06.10. 07:24

Kedves Bekka!
Nagyon köszönöm a sorozat fordításának 1-2 részét, továbbijó munkát kívánok.
Üdvözlettel: Marcsi
Válasz küldése