My Golden Life (52/52)

K-doramák
babi2377
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2018.01.25. 13:10

2018.01.25. 13:14

Köszönöm, hogy mégis folytatod a sorozatot.
babi2377
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2018.01.25. 13:10

2018.01.25. 13:14

Köszönöm, hogy mégis folytatod a sorozatot.
Avatar
ledita
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2017.07.30. 20:25

2018.01.25. 18:48

Kedves Lintka !
Nagyon köszönöm , hogy velünk maradtál, már igazán nagyon aggódtam, hogy a My Golden Life gazda nélkül marad ! Puszi és ölelés (w00t) (hug)
Csatolmányok
Thank You - 2zxDa-74c4D - normal.gif
Thank You - 2zxDa-74c4D - normal.gif (48.26 KiB) Megtekintve 8837 alkalommal
Thank You - 2zxDa-74c4D - normal.gif
Thank You - 2zxDa-74c4D - normal.gif (48.26 KiB) Megtekintve 8837 alkalommal
sohoney
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2014.04.25. 16:36

2018.01.25. 21:08

Kedves Lintka!

Először is hálásan köszönöm az eddig lefordított 10 rész feliratát! Még nem kezdtem el nézni a sorozatot, egyelőre gyűjtögetek! :-)
Nagyon örülök, hogy a fordítás folytatása mellett döntöttél. Sokunknak okoztál örömet azzal, hogy felkaroltad ezt a sorozatot. Tudjuk, hogy jó kezekben van. :-D
Jó kedvet és sok szabadidőt kívánok a továbbiakhoz. Fordíts a saját tempódban. Az a lényeg, hogy örömöd leld benne és ne érezd kényszernek. :-)

Ha elfogadsz tőlem egy tanácsot, messziről kerüld el a sorozatbarát oldalát. Sajnos elég gyakoriak ott a bántó hozzászólások. Tudom, hogy nehéz, de figyelmen kívül kell hagyni az ilyen kommenteket. Koncentrálj arra a sok emberre, aki hálás a munkádért! :-)

Sikeres műtétet és gyors gyógyulást kívánok a kutyusodnak! Drukkolok neki.

Üdv, Hajni
Kész sorozatok: Defendant; Thumping spike 2; Cheo Yong 2; Queen of reversals; Dr. Ian; Big Man; Ghost-seeing detective, Cheo Yong 1; One LINE romance Kész filmek: Method; Happy Ero(tic) Christmas; Midnight runners; One week friends; Re-encounter; One day; Jinx!!!; The priests; Our Kogen Hotel; Closer to heaven; Scent
Avatar
lintka
Hozzászólások: 1441
Csatlakozott: 2014.02.09. 17:19

2018.01.25. 22:21

Kedves Mindenki, akik visszajeleztetek!
Láttátok, hogy levettem a "Dobtam" jelzést.
Folytatom tovább és nagyon köszönöm, hogy ilyen sokan hangot adtatok annak, hogy továbbra is rám számítotok a fordításban.
Látom, hogy sokan csak gyűjtik a feliratot, mert szeretnék folyamatában megnézni. Ez érthető.
Azoknak, akik velem tartanak, további jó szórakozást kívánok!
Majd jövök és a továbbiakban is várlak Benneteket!
Üdvözlettel: lintka
Befejezett sorozataim: Family's Honor/Glory of the Family,
Endless Love(2014), Beautiful Days(2001), Comrades(2010)/Legend of the Patriots, Handsome Guy and Jung Eum/The Undateables, My Golden Life, Kang Goo's Story, 12 Years Promise/Wild Chives and Soy Bean Soup: 12 Years Reunion,
Truth/Honesty(2000), Wedding(2005)
Filmfordításom: Oh! My Gran(2020)
Folyamatban levő sorozatfordításom: Mr. Duke



Kép
Avatar
Eszterella
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2016.05.18. 20:04

2018.01.26. 01:58

Drága Lintka!
Ma benéztem hozzád,pedig tudtam most készült el a 10.rész és nincs itt az ideje
a következőnek,de valami megérzés volt megint.Először megállt bennem is az
ütő,de láttam hála Istennek túltetted magad azokon,akik képtelenek az együtt-
érzésre és csak saját magukra gondolnak.Sajnos nagyon sok ilyen ember van és
hangot is adnak,ahogy tapasztaljuk.Hogy megvédje magát az ember,csak azt
teheti,ha nem megy fel azokra az oldalakra,mintha nem is lennének.Persze
könnyű ezt mondani,mégis ez ellen nem tudunk mit tenni,csak azt,hogy nem
olvassuk el,mint az írók,zenészek,művészek stb.akik ki vannak ennek téve és
rájönnek nincs más megoldás,ha nem akarnak maguknak bosszúságot.
Az embernek rosszul esnek a buta rosszindulatú megjegyzések,mert van elég
probléma így is az életben,és ez alól senki sem kivétel,még ők sem.
Úgy látszik a kazáncsere sokunkat érint mostanában,én is tavaly hónapokig ezen
aggódtam,hogy tudom megoldani.Remélem nálad is megoldódik és a kis kutyus
is meggyógyul.Szívből köszönöm,hogy fordítod tovább ezt a szuper jó sorozatot
és pontosan úgy jó amilyen ütemben Neked megfelel,mi tudtuk hiszen mondtad
amikor elkezdted,tehát erről nincs mit beszélni.Várunk türelemmel,mert megéri,
hiszen ismerjük a munkáidat és nagyon szeretjük.
Szeretettel ölellek (hug)
csip
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2014.01.17. 13:20

2018.01.28. 21:36

Nagyon szépen köszönöm az eddigi részek fordítását!
virag
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2017.09.18. 17:17

2018.01.30. 07:16

Szia Lintka
Sajnos eddig nem tudtam irni mert beteg voltam,már tul vagyok a nehezén és lassan kikopik belőlem az influenza.Nagyon meggyötört.Nagyon öülök hopgy folytatod a forditást,nekem nem cak szórakozást jelent,nagyon fontos számomra.
Évekkel ezelött sok és sulyos tragédiák sorozata történt velem.Park Si HO adott reményt nekem,mindig arra gondoltam ha ez a fiu fel tud állni akkor én is.Őt is a földbe döngedték,engem a sors teritett le.Az hogy most sikeres,és boldognak látom ez gyógyszer nekem.Nagyszerü és élvezetes a forditásod,hálásan köszönöm.Üdvözöllek
jobieva66
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2018.01.30. 19:16

2018.01.31. 10:47

Köszönöm szépen hogy itt lehetek. (dance) (wave)
Üdv Jóbi Éva
Avatar
Hayako
Fordító
Hozzászólások: 135
Csatlakozott: 2014.01.21. 20:03
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

2018.01.31. 14:09

Csak mostanában lett kedvem és időm végre, hogy folytassam a fordítást és a sorozatok nézését, szóval örültem neki, hogy újabb részek készültek el, de addig nem akartam írni, amíg meg nem néztem. Aztán láttam itt, az Ázsia ékkövein és a facebookon lévő linkeket és megrökönyödtem. Kérdem én, miért kell ez? Neked és ahogy olvastam sokaknak tökéletesen megfelelt a havi 2 rész (főleg ekkora mennyiségnél, mind tábla, mint hosszúság gyanánt), de hogy egyesek még így is képesek követelőzni? :-(
Tavaly én is épp emiatt gondolkodtam el rajta, hogy ideje abbahagyni, eleget tettem le az asztalra, vége, nem bírom tovább. Az a baj, hogy sok néző nem képes a fordító szemszögéből látni a dolgokat, de ez néha fordítva is igaz. A kompromisszum képessége, az alázat, a köszönet: ezeket hiányolom a mai társadalomból. Szóval lintka, ne add fel! Sokan várják a munkádat (köztük én is), pedig nem sok családi sorozatot nézek, ez sokat elmond a fordításodról is. Maximalista lévén, nem is nézek olyat, amit nem találok megfelelőnek. Én sem vagyok regisztrálva az SB-n és nem is leszek, mert nem akarom olyasmin felhúzni magam, ami ellen nem nagyon tehetek semmit. Azt tanácsolom, csináld ameddig tudod és örömet okoz, mert az igaz, hogy másokért csináljuk, de ha az ember egyszer belefásul valamibe, amit szeret vagy megutáltatják vele, nehéz végigvinni. Köszönöm a 9-10. részt, a kutyidnak jobbulást és remélem, minden jól alakul!
Kép
Folyamatban: TLCV, DC 1, C&P
Tervezettek: DC 2, Blissful Marriage
Válasz küldése