My Golden Life (52/52)

K-doramák
Avatar
Hayako
Fordító
Hozzászólások: 135
Csatlakozott: 2014.01.21. 20:03
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

2018.10.11. 07:07

Kedves lintka!

Nagyon rég nem jártam erre (azóta még a fórum is megújult) és látom töretlenül dolgozol a feliratokon. Előre is köszönöm a kitartó és remek munkádat, igyekszem bepótolni, amit kihagytam. :)
Kép
Folyamatban: TLCV, DC 1, C&P
Tervezettek: DC 2, Blissful Marriage
Avatar
Eszterella
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2016.05.18. 20:04

2018.10.11. 16:24

Drága Lintka!

Szívből köszönöm a 22.részt.Bevallom engem is megzavart,hogy be kell a DA-ra is
jelentkezni :-) és már annyi helyre regisztráltam,hogy elérjem azokat a feliratokat
amit szeretnék megnézni,hogy időnként belezavarodok. :"> de elfogadom,hiszen
ez van és nem akarok ilyen dolgokon mérgelődni,úgyis mindig megoldódik minden.
Teljesen igazad van aki akar megtalál itt és ez tökéletesen elég.
Nagyon sajnálom,hogy műtéten kellett átesned és jobbulást kívánok.
Mindent úgy csinálj,ahogy Neked jól esik,mert az a legfontosabb a gyógyulás
szempontjából is..
Szeretettel ölellek (hug)
Avatar
lintka
Hozzászólások: 1441
Csatlakozott: 2014.02.09. 17:19

2018.10.11. 18:16

Hayako írta: 2018.10.11. 07:07 Kedves lintka!

Nagyon rég nem jártam erre (azóta még a fórum is megújult) és látom töretlenül dolgozol a feliratokon. Előre is köszönöm a kitartó és remek munkádat, igyekszem bepótolni, amit kihagytam. :)
Kedves Hayako!
látom töretlenül dolgozol a feliratokon.
Igen én is így érzem, de nem minden várakozó gondolja így.
Kihagytam egy hónapot, hogy befejezhessem a Comradest, de ezentúl nem kezdek másik sorozatba, amíg ezzel nem végzek.
Előre is köszönöm
Nagyon szívesen! :-)
Befejezett sorozataim: Family's Honor/Glory of the Family,
Endless Love(2014), Beautiful Days(2001), Comrades(2010)/Legend of the Patriots, Handsome Guy and Jung Eum/The Undateables, My Golden Life, Kang Goo's Story, 12 Years Promise/Wild Chives and Soy Bean Soup: 12 Years Reunion,
Truth/Honesty(2000), Wedding(2005)
Filmfordításom: Oh! My Gran(2020)
Folyamatban levő sorozatfordításom: Mr. Duke



Kép
Avatar
lintka
Hozzászólások: 1441
Csatlakozott: 2014.02.09. 17:19

2018.10.11. 18:35

Eszterella írta: 2018.10.11. 16:24 Drága Lintka!

Szívből köszönöm a 22.részt.Bevallom engem is megzavart,hogy be kell a DA-ra is
jelentkezni :-) és már annyi helyre regisztráltam,hogy elérjem azokat a feliratokat
amit szeretnék megnézni,hogy időnként belezavarodok. :"> de elfogadom,hiszen
ez van és nem akarok ilyen dolgokon mérgelődni,úgyis mindig megoldódik minden.
Teljesen igazad van aki akar megtalál itt és ez tökéletesen elég.
Nagyon sajnálom,hogy műtéten kellett átesned és jobbulást kívánok.
Mindent úgy csinálj,ahogy Neked jól esik,mert az a legfontosabb a gyógyulás
szempontjából is..
Szeretettel ölellek (hug)
Kedves Eszterella!
Nagyon szívesen a 22. részt. :-) A 23. talán vasárnap itt lesz.
Bevallom engem is megzavart,hogy be kell a DA-ra is
jelentkezni
Elhiszem, hogy a szigorítás megnehezítette az Ázsia Ékköveiről a feliratok letöltését, mert szerintem a feliratoknak legalább 80%-a a DA-ra mutat. A nézők 99,99%-a az Ázsia Ékkövein tájékozódik a sorozatok fordításának előrehaladásáról, a fordítók blogjait, vagy más fórumokat nem is látogatnak. Igen, ez nagyon kényelmes volt, illetve kényelmes. Én mindegyik fordításomat itt elérhetővé tettem, teszem, tehát senkinek nem okozhat gondot a letöltés, sőt a videókhoz is hozzájuthatott, illetve 3 sorozat esetében most is hozzájuthat, akinek kell.
A My Golden Life adatlapját Kacs önkényesen készítette el, és irányította a DA-ról a linkeket. Tudom, hogy nagyon elfoglalt és nagy munka van az Ázsia Ékköveinek fenntartásában, de nem igazán akarja azt figyelni, hogyan haladnak a fordítások, hanem azt szeretné elérni, hogy minden fordító oda töltsön fel. Mivel az általam, korábban felvetett probléma durva reakciókat váltott ki egyesekből, úgy döntöttem, hogy oda én NEM töltöm fel a felirataimat. Annak nem vagyok ellene, hogy átirányítson akár innen, vagy a DA-ról, de jelzésem ellenére ezt a 22. résznél már nem tette meg. Akkor döntöttem el, hogy az újat még csak jelezni sem fogom ott.
Mindent úgy csinálj,ahogy Neked jól esik,mert az a legfontosabb a gyógyulás
A gyógyulás még odébb van.
Kellemes hétvégét és jó filmezést kívánok!
Befejezett sorozataim: Family's Honor/Glory of the Family,
Endless Love(2014), Beautiful Days(2001), Comrades(2010)/Legend of the Patriots, Handsome Guy and Jung Eum/The Undateables, My Golden Life, Kang Goo's Story, 12 Years Promise/Wild Chives and Soy Bean Soup: 12 Years Reunion,
Truth/Honesty(2000), Wedding(2005)
Filmfordításom: Oh! My Gran(2020)
Folyamatban levő sorozatfordításom: Mr. Duke



Kép
Avatar
lintka
Hozzászólások: 1441
Csatlakozott: 2014.02.09. 17:19

2018.10.14. 13:26

Meghoztam a 23. rész fordítását.
Jó szórakozást kívánok hozzá!
Üdv. lintka
Befejezett sorozataim: Family's Honor/Glory of the Family,
Endless Love(2014), Beautiful Days(2001), Comrades(2010)/Legend of the Patriots, Handsome Guy and Jung Eum/The Undateables, My Golden Life, Kang Goo's Story, 12 Years Promise/Wild Chives and Soy Bean Soup: 12 Years Reunion,
Truth/Honesty(2000), Wedding(2005)
Filmfordításom: Oh! My Gran(2020)
Folyamatban levő sorozatfordításom: Mr. Duke



Kép
Rika55
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2016.07.31. 15:57

2018.10.14. 14:26

Kedves Lntka!
Köszönöm a fordítást, és mielőbbi gyógyulást kívánok.
Avatar
Eszterella
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2016.05.18. 20:04

2018.10.14. 15:48

Kedves Lintka!
Ahogy ígérted itt is van a 23. rész,amit szívből köszönök Neked.
Most egyben fogom megnézni a 22..-el.Nagyon szeretm ezt a
sorozatot és annyira hálás vagyok Neked,hogy fordítod nekünk
a sok nehézség ellenére.!!
Kata58
Hozzászólások: 604
Csatlakozott: 2015.06.12. 10:46

2018.10.14. 17:52

Drága Lintka! Először is hálás köszönetem az újabb részért, amit azon forrón meg is néztem! :-D .
Spoiler:
volt itt adok kapok rendesen, de mégis az embernek nagy kő esett le a szívéről, hogy előkerült. Igaz Isteni szerencse, hogy valaki éppen akkor arra járt, és az utolsó pillanatban meg tudta menteni, mert elvitte a kórházba! elképesztő, milyen elementáris erővel tudnak eljátszani mindent amit az érzelmi skálán meg kell jeleníteni. Nagyon sajnáltam az apát, mert ő úgymond abszolút vétlen, hiszen próbálta Jiant lebeszélni az elmenetelről. Érdekesek a valódi szülők és testvérek viszonya, mennyire szívére vette JiHo is azt, amit az anyja elkövetett a családjával szemben. Az azért érdekes, hogy miért várt a levélíró a jelentéssel, ezek szerint tudta, hogy ki JiSo már az elejétől
A közös vacsora nagyon tetszett, ahogy az apa is rament evett a lányával, és a két nő meg szinte sokkot kapott a szürcsöléstől... LOL LOL LOL .Igaz ennek a résznek ez volt az egyetlen vicces pillanata...de nagyon élveztem. LOL
A zsaroló lefülelésének módja is nagyon tetszik, szerintem JiHonak akkora szíve van, hogy mindent bevet a sikeres akcióért..úgymond a nővéréért cserébe. :-D LOL Nagyon szeretem kettejük játékát is.
ÁÁÁ az áspiskígyós kettős jelenet...na igen, le sem tagadhatják hogy testvérek, de nem egészséges hanem beteges a rivarizálás kölcsönösen utálják egymást..
A "házvezetőnő egyre többet megenged magának...vajon mikor bukik le...mi lesz az, ami az egésznek az elindítója volt...nagyon izgat engem...de egyszer oda is odaérünk...valahogy nem szívesen vette az újabb utasításokat..lásd..pl. az újabb DNS vizsgálat... :-o
DK meg égre földre keresi JIAnt s végre hírt kap... (dance) ...
Izgatottan várom a fejleményeket...addig is mindenkinek kellemes sorozatozást! :-) (wave) (hug) l:-)
Avatar
lintka
Hozzászólások: 1441
Csatlakozott: 2014.02.09. 17:19

2018.10.14. 19:00

Rika55 írta: 2018.10.14. 14:26 Kedves Lntka!
Köszönöm a fordítást, és mielőbbi gyógyulást kívánok.
Kedves Rika55!
Nagyon szívesen a fordítást, és köszönöm jókívánságodat! :-)
Befejezett sorozataim: Family's Honor/Glory of the Family,
Endless Love(2014), Beautiful Days(2001), Comrades(2010)/Legend of the Patriots, Handsome Guy and Jung Eum/The Undateables, My Golden Life, Kang Goo's Story, 12 Years Promise/Wild Chives and Soy Bean Soup: 12 Years Reunion,
Truth/Honesty(2000), Wedding(2005)
Filmfordításom: Oh! My Gran(2020)
Folyamatban levő sorozatfordításom: Mr. Duke



Kép
Avatar
lintka
Hozzászólások: 1441
Csatlakozott: 2014.02.09. 17:19

2018.10.14. 19:04

Eszterella írta: 2018.10.14. 15:48 Kedves Lintka!
Ahogy ígérted itt is van a 23. rész,amit szívből köszönök Neked.
Most egyben fogom megnézni a 22..-el.Nagyon szeretm ezt a
sorozatot és annyira hálás vagyok Neked,hogy fordítod nekünk
a sok nehézség ellenére.!!
Kedves Eszterella!
Szeretem az ígéretemet betartani, persze a lehetetlenre nem vagyok képes.
Örülök, hogy tetszik ez a sorozat is, és nagyon szívesen ez utóbbi rész feliratát is. :-D
Befejezett sorozataim: Family's Honor/Glory of the Family,
Endless Love(2014), Beautiful Days(2001), Comrades(2010)/Legend of the Patriots, Handsome Guy and Jung Eum/The Undateables, My Golden Life, Kang Goo's Story, 12 Years Promise/Wild Chives and Soy Bean Soup: 12 Years Reunion,
Truth/Honesty(2000), Wedding(2005)
Filmfordításom: Oh! My Gran(2020)
Folyamatban levő sorozatfordításom: Mr. Duke



Kép
Válasz küldése