My Golden Life (52/52)

K-doramák
Avatar
zsike717
Hozzászólások: 130
Csatlakozott: 2014.01.16. 09:30

2017.09.18. 10:54

lintka írta: 2017.09.17. 20:34 Kedves Zsike717!
Neked is nagyon szívesen! Sokáig kell gyűjtögetned. Nem baj?

Kedves Lintka! Bár sokáig kell gyűjtögetni, hiszen 50 részes, de a feliratodra érdemes várni!!
virag
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2017.09.18. 17:17

2017.09.18. 17:30

Kedves Lintka

Nagyon szépen köszönöm a sorozat forditását,és feliratát.Nagyon szeretem Park Si HOO-t,szerintem Ő szinész zseni.Játéka engem átsegitett nagyon sok és igen nehéz időszakon.Küzdése nekem is erőt adott ahhoz hogy elviseljem a már elviselhetetlennek tünő életet.Végtelenül hálás vagyok.Nagyon sok embernek örömet szereztél,tudom és bizom abban hogy az életben visszakapod az a sok jót amit nekünk rajongóknak adtál.Őszinte tisztelettel.
szilagyongyi
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2017.09.17. 06:22

2017.09.19. 05:46

Kedves Lintka! Köszönöm, hogy itt lehetek, és köszönöm Neked, hogy elvállaltad ezt a hatalmas munkát! Kívánok hozzá erőt kitartást! :-)
Nekem a Family's Honor az első számú kedvencem, többször láttam, és mindig szeretettel gondolok rád, hogy magyarítottad ezt nekünk! l:-) Szép napot kívánok! :-)
Avatar
lintka
Hozzászólások: 1437
Csatlakozott: 2014.02.09. 17:19

2017.09.19. 18:37

virag írta: 2017.09.18. 17:30 Kedves Lintka

Nagyon szépen köszönöm a sorozat forditását,és feliratát.Nagyon szeretem Park Si HOO-t,szerintem Ő szinész zseni.Játéka engem átsegitett nagyon sok és igen nehéz időszakon.Küzdése nekem is erőt adott ahhoz hogy elviseljem a már elviselhetetlennek tünő életet.Végtelenül hálás vagyok.Nagyon sok embernek örömet szereztél,tudom és bizom abban hogy az életben visszakapod az a sok jót amit nekünk rajongóknak adtál.Őszinte tisztelettel.
Kedves Virag!
Megható, amit írtál. Igen, PSH példakép is lehet, annak ellenére, hogy elég szörnyű hírbe hozta magát, amiből nehéz kikeverednie. Reméljük ez a sorozat sikeres lesz, és megnyugtatja a felborzolt kedélyeket. Én mindig is bíztam és bízom benne. Nagyon szeretem őt és imádom a játékát. (L) (L) (L)
Kedves Tőled, hogy meggyőződésed, hogy a fordítói munkámért az élet kárpótol.
Jó szórakozást kívánok, ehhez a remeknek ígérkező sorozathoz!
Üdvözlettel: lintka
Befejezett sorozataim: Family's Honor/Glory of the Family,
Endless Love(2014), Beautiful Days(2001), Comrades(2010)/Legend of the Patriots, Handsome Guy and Jung Eum/The Undateables, My Golden Life, Kang Goo's Story, 12 Years Promise/Wild Chives and Soy Bean Soup: 12 Years Reunion,
Truth/Honesty(2000), Wedding(2005)
Filmfordításom: Oh! My Gran(2020)
Folyamatban levő sorozatfordításom: Mr. Duke



Kép
Avatar
lintka
Hozzászólások: 1437
Csatlakozott: 2014.02.09. 17:19

2017.09.19. 18:43

szilagyongyi írta: 2017.09.19. 05:46 Kedves Lintka! Köszönöm, hogy itt lehetek, és köszönöm Neked, hogy elvállaltad ezt a hatalmas munkát! Kívánok hozzá erőt kitartást! :-)
Nekem a Family's Honor az első számú kedvencem, többször láttam, és mindig szeretettel gondolok rád, hogy magyarítottad ezt nekünk! l:-) Szép napot kívánok! :-)
Kedves Szilagyöngyi!
Itt is nagyon szívesen! Igyekszem kitartani. Igen, a Family's Honor olyan sorozat, amit többszöri nézés után sem lehet megunni. Azóta is minden évben megnéztem és máig nagy hatással van rám és boldog vagyok, hogy a magyar feliratommal oly sokaknak érthetővé tudtam tenni.
Üdvözlettel: lintka
Befejezett sorozataim: Family's Honor/Glory of the Family,
Endless Love(2014), Beautiful Days(2001), Comrades(2010)/Legend of the Patriots, Handsome Guy and Jung Eum/The Undateables, My Golden Life, Kang Goo's Story, 12 Years Promise/Wild Chives and Soy Bean Soup: 12 Years Reunion,
Truth/Honesty(2000), Wedding(2005)
Filmfordításom: Oh! My Gran(2020)
Folyamatban levő sorozatfordításom: Mr. Duke



Kép
virag
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2017.09.18. 17:17

2017.09.20. 10:32

Kedves Lintka!
Nagyon köszönöm ,és örültem a válaszodnak.Valószinü hogy én másképp itélem meg Park Si HOO-t,mint a koreai emberek.Bizonyára nagy hibát követett el.A zsenik általában nem iugy viselkednek mint az átlag emberek.Ugy érzem sokat tanult a hibájából.Gazdag fiu,mégis harcol.Az az ember aki igy küzd,és képes alázatosan bocsánatot kérni-nos ezt én nagyra becsülöm és tisztelem.Meggyőződésem hogy nem csak a maga örömére játszik hanem azért hogy az embereknek örömet szerezzen.Én igy vagyok veled is.A sorozatot ha nem forditod le akkor is értenéd,ehhez képest iszonyu sokat dolgozol ,mert nekünk örömet akarsz szerezni.Tapasztalatból tudom a jót és a rosszat is vissza kapja az ember.Tudom,és hiszem jó ember v agy és ott fenn nem feledkeznek meg rólad.Ismeretlenül is ölellek.
Kata58
Hozzászólások: 604
Csatlakozott: 2015.06.12. 10:46

2017.09.26. 13:16

szia Lintka! annyira tetszik a sorozat, hogy olyan élethű, hogy az ember nem azt látja hogy sorozat, hanem szinte olyan mint Anno nálunk a nagysikerű"szomszédok volt"...szinte úgy érzi az ember, hogy részese egy család történetének!bár láttam már remekebbnél remekebb családi történeteket, talán még Kimcsi család volt ilyen hatással rám. Leszámítva, hogy az eddigi Sihoo-s filmeket most nem vettem ide. LOL

Annyira remekül bele tudja élni magát az ember, hogy szinte érti is "majdnem" hogy mi az adott szituáció! annyira nevettem, mikor Sihoo és a lány egymásnak feszül,..úgy pörögnek az adok kapok szövegek, hogy szinte lehengerlő! Hát még mikor kiderül hogy a testvére LOL LOL LOL tisztára minha ikrek lennének...lehet nem is csalódom majd... LOL . szóval, csak oda akartam kilyukadni, hogyha felirat nélkül is már ennyire lehet élvezni a történetet, mennyire fogjuk majd, amikor meglesz a fordítása! Néha csak felkiáltottam hogy te jó ég...ezt a vitát..és amilyen arcot néha vágott közben...olyan mintha a való életben is így reagálna le dolgokat..és annyira, de annyira élvezem LOL LOL LOL

Amikor meglátom a Beautifulos aláírásodat, meg mindig megdobban a szívem, mert az akkori filmszituáció meg mindig elém jön, azzal a gyönyörű alázattal...hát ezt sem lehet überelni. Nekem irány a konyha mert megint elcsábulok...és akkor egymás esszük meg ebédre a legénykémmel... (h5) (wave) További szép napot mindenkinek! (wave) LOL (sushi)
Avatar
lintka
Hozzászólások: 1437
Csatlakozott: 2014.02.09. 17:19

2017.10.01. 15:40

virag írta: 2017.09.20. 10:32 Kedves Lintka!
Nagyon köszönöm ,és örültem a válaszodnak.Valószinü hogy én másképp itélem meg Park Si HOO-t,mint a koreai emberek.Bizonyára nagy hibát követett el.A zsenik általában nem iugy viselkednek mint az átlag emberek.Ugy érzem sokat tanult a hibájából.Gazdag fiu,mégis harcol.Az az ember aki igy küzd,és képes alázatosan bocsánatot kérni-nos ezt én nagyra becsülöm és tisztelem.Meggyőződésem hogy nem csak a maga örömére játszik hanem azért hogy az embereknek örömet szerezzen.Én igy vagyok veled is.A sorozatot ha nem forditod le akkor is értenéd,ehhez képest iszonyu sokat dolgozol ,mert nekünk örömet akarsz szerezni.Tapasztalatból tudom a jót és a rosszat is vissza kapja az ember.Tudom,és hiszem jó ember v agy és ott fenn nem feledkeznek meg rólad.Ismeretlenül is ölellek.
Kedves Virag!
Jó érzés, ha ismeretlenül is hiszel bennem. Sajnos abban nem hiszek, hogy "ott fenn" értékelnek, vagy jónak tartanak. Nekem az is elég, hogy akiknek érthetővé akarok tenni egy-egy sorozatot a fordításommal, egy "köszönöm"- mel pl.az Ázsia Ékkövein- nyugtázzák, hogy örülnek a munkámnak.
Jelenleg nem azt tapasztalom, hogy ilyen módon "itt lent" értékelnének. Ezzel nem azt akarom mondani, hogy nem vagyok hálás az itteni fórumon tapasztalható sok kedves hozzászólásért. (WORSHIP) (wave)
Üdv. lintka
Befejezett sorozataim: Family's Honor/Glory of the Family,
Endless Love(2014), Beautiful Days(2001), Comrades(2010)/Legend of the Patriots, Handsome Guy and Jung Eum/The Undateables, My Golden Life, Kang Goo's Story, 12 Years Promise/Wild Chives and Soy Bean Soup: 12 Years Reunion,
Truth/Honesty(2000), Wedding(2005)
Filmfordításom: Oh! My Gran(2020)
Folyamatban levő sorozatfordításom: Mr. Duke



Kép
Avatar
lintka
Hozzászólások: 1437
Csatlakozott: 2014.02.09. 17:19

2017.10.01. 15:43

Kata58 írta: 2017.09.26. 13:16 szia Lintka! annyira tetszik a sorozat, hogy olyan élethű, hogy az ember nem azt látja hogy sorozat, hanem szinte olyan mint Anno nálunk a nagysikerű"szomszédok volt"...szinte úgy érzi az ember, hogy részese egy család történetének!bár láttam már remekebbnél remekebb családi történeteket, talán még Kimcsi család volt ilyen hatással rám. Leszámítva, hogy az eddigi Sihoo-s filmeket most nem vettem ide. LOL

Annyira remekül bele tudja élni magát az ember, hogy szinte érti is "majdnem" hogy mi az adott szituáció! annyira nevettem, mikor Sihoo és a lány egymásnak feszül,..úgy pörögnek az adok kapok szövegek, hogy szinte lehengerlő! Hát még mikor kiderül hogy a testvére LOL LOL LOL tisztára minha ikrek lennének...lehet nem is csalódom majd... LOL . szóval, csak oda akartam kilyukadni, hogyha felirat nélkül is már ennyire lehet élvezni a történetet, mennyire fogjuk majd, amikor meglesz a fordítása! Néha csak felkiáltottam hogy te jó ég...ezt a vitát..és amilyen arcot néha vágott közben...olyan mintha a való életben is így reagálna le dolgokat..és annyira, de annyira élvezem LOL LOL LOL

Amikor meglátom a Beautifulos aláírásodat, meg mindig megdobban a szívem, mert az akkori filmszituáció meg mindig elém jön, azzal a gyönyörű alázattal...hát ezt sem lehet überelni. Nekem irány a konyha mert megint elcsábulok...és akkor egymás esszük meg ebédre a legénykémmel... (h5) (wave) További szép napot mindenkinek! (wave) LOL (sushi)
Szia Kata58!
oda akartam kilyukadni, hogyha felirat nélkül is már ennyire lehet élvezni
Akkor érdemes tovább foglalkoznom a fordítással? :-?
Befejezett sorozataim: Family's Honor/Glory of the Family,
Endless Love(2014), Beautiful Days(2001), Comrades(2010)/Legend of the Patriots, Handsome Guy and Jung Eum/The Undateables, My Golden Life, Kang Goo's Story, 12 Years Promise/Wild Chives and Soy Bean Soup: 12 Years Reunion,
Truth/Honesty(2000), Wedding(2005)
Filmfordításom: Oh! My Gran(2020)
Folyamatban levő sorozatfordításom: Mr. Duke



Kép
Avatar
lintka
Hozzászólások: 1437
Csatlakozott: 2014.02.09. 17:19

2017.10.01. 15:44

Meghoztam a 2. rész feliratát.
Üdv. linka
Befejezett sorozataim: Family's Honor/Glory of the Family,
Endless Love(2014), Beautiful Days(2001), Comrades(2010)/Legend of the Patriots, Handsome Guy and Jung Eum/The Undateables, My Golden Life, Kang Goo's Story, 12 Years Promise/Wild Chives and Soy Bean Soup: 12 Years Reunion,
Truth/Honesty(2000), Wedding(2005)
Filmfordításom: Oh! My Gran(2020)
Folyamatban levő sorozatfordításom: Mr. Duke



Kép
Válasz küldése