My Golden Life (52/52)

K-doramák
Avatar
lintka
Hozzászólások: 1441
Csatlakozott: 2014.02.09. 17:19

2017.11.09. 22:51

Meghoztam az 5. rész feliratát.
Jó szórakozást kívánok hozzá!
Üdv. lintka
Befejezett sorozataim: Family's Honor/Glory of the Family,
Endless Love(2014), Beautiful Days(2001), Comrades(2010)/Legend of the Patriots, Handsome Guy and Jung Eum/The Undateables, My Golden Life, Kang Goo's Story, 12 Years Promise/Wild Chives and Soy Bean Soup: 12 Years Reunion,
Truth/Honesty(2000), Wedding(2005)
Filmfordításom: Oh! My Gran(2020)
Folyamatban levő sorozatfordításom: Mr. Duke



Kép
Avatar
zsike717
Hozzászólások: 130
Csatlakozott: 2014.01.16. 09:30

2017.11.10. 07:57

Kedves Lintka! Köszönöm az újabb feliratot. Most az első 5 rész ismétlése következik a feliratoddal.
Avatar
Eszterella
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2016.05.18. 20:04

2017.11.10. 14:44

Drága Lintka!

Nagyon szépen köszönöm az újabb részt,ahol végre megtudtuk,amit sejtettünk,hogy
Ji An anyja hazudott.Hát az emberek mit nem művelnek a szeretet jegyében,aminek
persze semmi köze a szeretethez.A hazugságra nem lehet mentség és ez nem csak kis
füllentés,hanem hatalmas horderejű és mindenkit elsöpörhet,azokat is akik nem
tudták az igazságot.Az apja is ludas benne,mert nem állította le és az,hogy nem értett
vele egyet kevés.Mondhatjuk,hogy ez egy film és akkor mit néznénk,de ez a valóságban
is előfordul,hiszen csak azt írhatjuk le ami már valamikor valahol megtörtént ezen a Földön.
Az anya érvelése is sántít,mert ugye a férje nem biztosította,hogy a lány tanulhasson,de hát
egy házasságban nem úgy kellene élni,hogy egymást segítve,együttérezve,hiszen itt megtörténik,
hogy elveszítjük az állásunkat,csődbe jutunk stb.Nem hibáztatni kellene és újjal mutogatni,hogy
Te vagy a hibás én ezért hazudtam,mert én jót akarok a lányomnak.Na most jól kimérgelődtem
magam,mert el tudom képzelni a következményeket.Mindenesetre ez csak megerősített abban,
hogy hazudni soha és nincs olyan sem,hogy kegyes hazugság.Ahogy látom ez a legnagyobb
probléma itt és aki erre rájön már csak a gyakorlatban kell alkalmaznia és megváltozik minden.
Ez nem könnyű,mert veszteséggel jár,hiszen kicserélődnek körülötte az emberek,még azok is
akik a legközelebb álltak hozzá,de mégis megéri,aki teszi tudja miről beszélek :-)
Különben imádom a sorozatot és a szereplőket úgy,hogy nagyon jól választottál :-D
Van benne minden,még humor is ami nagyon fontos,mert nevetni jó ;-) A halom pénz a nylon
zacskóban...hát az a szituáció mindent vitt LOL A fényképek is nagyon jók amiket felrakott
a másik oldalon Hayako és Kendall köszönöm szépen nekik.

Gyönyörű hétvégét és jó pihenést (wave)
gigi43
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2014.08.07. 13:32

2017.11.10. 19:08

Kedves Lintka!
Nagyon szépen köszönöm az eddigi 5 rész fordítását és feliratát LOL !
Igazság szerint én az adással együtt haladok a sorozat megnézésével (blink) Jó szokásomhoz híven hogy 5 rész kész, ezt most egyben
lemaratonozom (dance)
Kellemes hétvégét kívánok és jó pihenést ! (wave)
sohoney
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2014.04.25. 16:36

2017.11.10. 21:02

Kedves Lintka!

Nagyon szépen köszönöm az 5. rész feliratát! (WORSHIP) (cheer)

Kellemes, pihentető hétvégét kívánok! :-)
Kész sorozatok: Defendant; Thumping spike 2; Cheo Yong 2; Queen of reversals; Dr. Ian; Big Man; Ghost-seeing detective, Cheo Yong 1; One LINE romance Kész filmek: Method; Happy Ero(tic) Christmas; Midnight runners; One week friends; Re-encounter; One day; Jinx!!!; The priests; Our Kogen Hotel; Closer to heaven; Scent
Avatar
lintka
Hozzászólások: 1441
Csatlakozott: 2014.02.09. 17:19

2017.11.10. 21:52

zsike717 írta: 2017.11.10. 07:57 Kedves Lintka! Köszönöm az újabb feliratot. Most az első 5 rész ismétlése következik a feliratoddal.
Kedves Zsike717!
Nagyon szívesen az újabbat is! :-)
Csak remélni tudom, hogy az első 5 rész a feliratommal is tetszeni fog.
Kellemes időtöltést!
Befejezett sorozataim: Family's Honor/Glory of the Family,
Endless Love(2014), Beautiful Days(2001), Comrades(2010)/Legend of the Patriots, Handsome Guy and Jung Eum/The Undateables, My Golden Life, Kang Goo's Story, 12 Years Promise/Wild Chives and Soy Bean Soup: 12 Years Reunion,
Truth/Honesty(2000), Wedding(2005)
Filmfordításom: Oh! My Gran(2020)
Folyamatban levő sorozatfordításom: Mr. Duke



Kép
Avatar
lintka
Hozzászólások: 1441
Csatlakozott: 2014.02.09. 17:19

2017.11.10. 22:22

Eszterella írta: 2017.11.10. 14:44 Drága Lintka!

Nagyon szépen köszönöm az újabb részt,ahol végre megtudtuk,amit sejtettünk,hogy
Ji An anyja hazudott.Hát az emberek mit nem művelnek a szeretet jegyében,aminek
persze semmi köze a szeretethez.A hazugságra nem lehet mentség és ez nem csak kis
füllentés,hanem hatalmas horderejű és mindenkit elsöpörhet,azokat is akik nem
tudták az igazságot.Az apja is ludas benne,mert nem állította le és az,hogy nem értett
vele egyet kevés.Mondhatjuk,hogy ez egy film és akkor mit néznénk,de ez a valóságban
is előfordul,hiszen csak azt írhatjuk le ami már valamikor valahol megtörtént ezen a Földön.
Az anya érvelése is sántít,mert ugye a férje nem biztosította,hogy a lány tanulhasson,de hát
egy házasságban nem úgy kellene élni,hogy egymást segítve,együttérezve,hiszen itt megtörténik,
hogy elveszítjük az állásunkat,csődbe jutunk stb.Nem hibáztatni kellene és újjal mutogatni,hogy
Te vagy a hibás én ezért hazudtam,mert én jót akarok a lányomnak.Na most jól kimérgelődtem
magam,mert el tudom képzelni a következményeket.Mindenesetre ez csak megerősített abban,
hogy hazudni soha és nincs olyan sem,hogy kegyes hazugság.Ahogy látom ez a legnagyobb
probléma itt és aki erre rájön már csak a gyakorlatban kell alkalmaznia és megváltozik minden.
Ez nem könnyű,mert veszteséggel jár,hiszen kicserélődnek körülötte az emberek,még azok is
akik a legközelebb álltak hozzá,de mégis megéri,aki teszi tudja miről beszélek :-)
Különben imádom a sorozatot és a szereplőket úgy,hogy nagyon jól választottál :-D
Van benne minden,még humor is ami nagyon fontos,mert nevetni jó ;-) A halom pénz a nylon
zacskóban...hát az a szituáció mindent vitt LOL A fényképek is nagyon jók amiket felrakott
a másik oldalon Hayako és Kendall köszönöm szépen nekik.

Gyönyörű hétvégét és jó pihenést (wave)
Kedves Eszterella!
Nagyon szívesen az 5. rész feliratát is! :-)
Ji An anyja hazudott.
Nem gondoltam volna, hogy abban a szituációban, amikor az elveszett kislánya után kutató anya megjelent, neki szegezve a kérdést, hogy melyik az ő lánya, kapásból hazudott. Igaz, hogy ebben az ötödik részben mentegeti magát a férje előtt, Ji An hátára hivatkozva, de szerintem, ő felkészült az ilyen váratlan helyzetekre. Hiszen egy talált kislányt neveltek sajátjukként, és ahogy a férje mondta, idővel minden titokra fény derül. Mentségére legyen mondva, nem tudhatta, hogy gazdag família keresi a lányát. Nem is biztos, hogy jót akart a saját lányának.
Na most jól kimérgelődtem magam,mert el tudom képzelni a következményeket.
Erre az alaphelyzetre épül a dráma cselekménye. Most néztem meg a 6. részt. Ji An apja sokat fog szenvedni amiatt, hogy a feleségben csalódnia kellett, de azért erőtlen és nem tudja megakadályozni Ji An elmenetelét, mert ő sem ártatlan. Félrevezeti a családot a munkahelyét illetően, mert nem akarja, hogy a gyerekei ezért szégyelljék az apjukat. Nagyon jó módban éltek, luxus körülmények között, amíg az apának virágzott a vállalkozása. A csőd után is fenntartották annak a látszatát, hogy jól élnek, nem nélkülöznek.
Különben imádom a sorozatot és a szereplőket úgy,hogy nagyon jól választottál
Én is szeretem és nem tudom, meddig tudom a kíváncsiságomat féken tartani.
Van benne minden,még humor is
Do Kyung megnyilvánulásai nagyon humorosak. PSH sziporkázik. LMAO
Szép hétvégét kívánok Neked is! (wave)
Befejezett sorozataim: Family's Honor/Glory of the Family,
Endless Love(2014), Beautiful Days(2001), Comrades(2010)/Legend of the Patriots, Handsome Guy and Jung Eum/The Undateables, My Golden Life, Kang Goo's Story, 12 Years Promise/Wild Chives and Soy Bean Soup: 12 Years Reunion,
Truth/Honesty(2000), Wedding(2005)
Filmfordításom: Oh! My Gran(2020)
Folyamatban levő sorozatfordításom: Mr. Duke



Kép
Avatar
lintka
Hozzászólások: 1441
Csatlakozott: 2014.02.09. 17:19

2017.11.10. 22:25

sohoney írta: 2017.11.10. 21:02 Kedves Lintka!

Nagyon szépen köszönöm az 5. rész feliratát! (WORSHIP) (cheer)

Kellemes, pihentető hétvégét kívánok! :-)
Kedves Sohoney!
Nagyon szívesen ezt is! :-)
Neked is kellemes hétvégét!
Befejezett sorozataim: Family's Honor/Glory of the Family,
Endless Love(2014), Beautiful Days(2001), Comrades(2010)/Legend of the Patriots, Handsome Guy and Jung Eum/The Undateables, My Golden Life, Kang Goo's Story, 12 Years Promise/Wild Chives and Soy Bean Soup: 12 Years Reunion,
Truth/Honesty(2000), Wedding(2005)
Filmfordításom: Oh! My Gran(2020)
Folyamatban levő sorozatfordításom: Mr. Duke



Kép
Avatar
lintka
Hozzászólások: 1441
Csatlakozott: 2014.02.09. 17:19

2017.11.10. 22:27

gigi43 írta: 2017.11.10. 19:08 Kedves Lintka!
Nagyon szépen köszönöm az eddigi 5 rész fordítását és feliratát LOL !
Igazság szerint én az adással együtt haladok a sorozat megnézésével (blink) Jó szokásomhoz híven hogy 5 rész kész, ezt most egyben
lemaratonozom (dance)
Kellemes hétvégét kívánok és jó pihenést ! (wave)
Kedves Gigi43!
Nagyon szívesen az eddigieket! :-)
Remélem, tetszeni fog a fordításommal is az első öt rész?!
Kellemes hétvégét kívánok!
Befejezett sorozataim: Family's Honor/Glory of the Family,
Endless Love(2014), Beautiful Days(2001), Comrades(2010)/Legend of the Patriots, Handsome Guy and Jung Eum/The Undateables, My Golden Life, Kang Goo's Story, 12 Years Promise/Wild Chives and Soy Bean Soup: 12 Years Reunion,
Truth/Honesty(2000), Wedding(2005)
Filmfordításom: Oh! My Gran(2020)
Folyamatban levő sorozatfordításom: Mr. Duke



Kép
Kata58
Hozzászólások: 604
Csatlakozott: 2015.06.12. 10:46

2017.11.11. 10:20

Sziasztok! :-D . Megnézve az 5. rész is, bizony bonyolódnak a részek, és nagyon sajnáltam Ji An apját, hogy a felesége ilyen csapdát ejtett a családnak,de ahhoz már neki sem volt bátorsága, hogy azonnal cselekedjen is. Az Anya mondvacsinált hazugsága, és mentegetődzése hihetetlen volt. Nem is értem hogy gondolhatta azt, hogy ezek a dolgok nem fognak napvilágra kerülni... :-( olcsó mentegetőzés ahogy megmagyarázza saját magának is a pillanatnyi mondhatni elmezavart!
Ji An talpraesett lány, még a nehézségek ellenére is több területen sikeres, Ezzel az új helyzettel majdnem nehezebb lesz megbírkóznia!

Köszönöm az 5. rész fordítását is, és kellemes hétvégét! :-D
Válasz küldése