My Golden Life (52/52)

K-doramák
Avatar
lintka
Hozzászólások: 1441
Csatlakozott: 2014.02.09. 17:19

2017.10.12. 19:56

zsike717 írta: 2017.10.12. 11:55 Kedves Lintka! Köszönöm szépen az újabb feliratot is. Bevallom nem tudtam ellenállni a kísértésnek és együtt haladok a vetítéssel, illetve a feliratoddal újranézem az adott részt.
Kedves Zsike717!
Nagyon szívesen az újabb feliratot is. :-)
A frissen vetített sorozatnak megvan az a varázsa, hogy nem tudunk belekukucskálni a későbbi részekbe, és ha tetszik a sorozat, alig várja az ember, hogy nézhesse a folytatást.
További jó szórakozást kívánok!
Befejezett sorozataim: Family's Honor/Glory of the Family,
Endless Love(2014), Beautiful Days(2001), Comrades(2010)/Legend of the Patriots, Handsome Guy and Jung Eum/The Undateables, My Golden Life, Kang Goo's Story, 12 Years Promise/Wild Chives and Soy Bean Soup: 12 Years Reunion,
Truth/Honesty(2000), Wedding(2005)
Filmfordításom: Oh! My Gran(2020)
Folyamatban levő sorozatfordításom: Mr. Duke



Kép
Avatar
lintka
Hozzászólások: 1441
Csatlakozott: 2014.02.09. 17:19

2017.10.12. 20:14

sohoney írta: 2017.10.02. 21:33
lintka írta: 2017.10.02. 20:39
sohoney írta: 2017.10.01. 19:10 Kedves Lintka!
Köszönöm szépen a 2. részt fordítását! Látom, ebben a részben is közel annyit dumálnak, mint az elsőben. Tudom, mekkora meló több, mint 1000 sor fordítása. Sok-sok kitartást kívánok neked! Fighting! (WORSHIP) (w00t) (cheer)
Kedves Sohoney!
Nagyon szívesen a 2. rész feliratát is. Sajnos, előreláthatóan mindegyik részben sok lesz a szöveg. Nem tudtam, mire vállalkozok, de most már mindegy (fail) .
Igyekszem kitartani.
Fel a fejjel! Sokaknak okozol örömet a sorozat fordításával. Türelmesen várunk, fordíts nyugodtan a saját tempódban, ahogy időd, kedved és energiád engedi. Kitartás!!!! :-)
Kedves Sohoney!
Én is így gondolom a fordítási tempót, ahogy javasoltad. Az a kezdeti lelkesedésem, ami 3 évvel ezelőtt és még egy darabig megvolt, már alábbhagyott. Nem tudom (wrong) első helyre tenni ezt a feladatot, mint ahogy sokáig tettem, a zsúfolt napi programom mellett. Olyan tempóban csinálom, ahogy tudom. Egyébként meg lehet nézni a letöltést. Az elsőt sokan letöltötték, a másodikat 37-en, ez utóbbinál alig volt egy-két ember, akit még érdekel. De nem csodálkozom, hiszen annyi néznivaló van, hogy egy emberélet nem elég ahhoz, hogy valaki mindegyiket megnézze. A sorozatbarátra is felkerült, ott viszont sok nézője van. Köszönöm biztató szavaidat! :-)
Befejezett sorozataim: Family's Honor/Glory of the Family,
Endless Love(2014), Beautiful Days(2001), Comrades(2010)/Legend of the Patriots, Handsome Guy and Jung Eum/The Undateables, My Golden Life, Kang Goo's Story, 12 Years Promise/Wild Chives and Soy Bean Soup: 12 Years Reunion,
Truth/Honesty(2000), Wedding(2005)
Filmfordításom: Oh! My Gran(2020)
Folyamatban levő sorozatfordításom: Mr. Duke



Kép
Avatar
lintka
Hozzászólások: 1441
Csatlakozott: 2014.02.09. 17:19

2017.10.12. 20:17

Mamoca13 írta: 2017.10.12. 14:23 Szia Lintka!
Nagyon szépen köszönöm az újabb rész fordítását :)
Üdv.: mamoca
Szia Mamoca13!
Az újabbat is nagyon szívesen! :-)
Üdv. lintka
Befejezett sorozataim: Family's Honor/Glory of the Family,
Endless Love(2014), Beautiful Days(2001), Comrades(2010)/Legend of the Patriots, Handsome Guy and Jung Eum/The Undateables, My Golden Life, Kang Goo's Story, 12 Years Promise/Wild Chives and Soy Bean Soup: 12 Years Reunion,
Truth/Honesty(2000), Wedding(2005)
Filmfordításom: Oh! My Gran(2020)
Folyamatban levő sorozatfordításom: Mr. Duke



Kép
Avatar
lintka
Hozzászólások: 1441
Csatlakozott: 2014.02.09. 17:19

2017.10.12. 20:18

diotima írta: 2017.10.12. 18:51 Szia, Lintka, nagyon köszönöm az eddigi részek fordítását, annyi jót olvastam már erről a sorozatról, de türelmesen megvárom a feliratokat :-) Ami az osakai interjút illeti, tényleg elkerülte valahogy a figyelmemet, de azóta már nagyon sokszor megnéztem. Hálás köszönet érte is, PSH-val foglalkozni mindig élményt jelent...További jó munkát és kitartást kívánok, diotima
Szia, Diotima!
Nagyon szívesen az eddigieket, és az osakai interjú fordítását is. :-)
Köszönöm, biztató szavaidat!
Befejezett sorozataim: Family's Honor/Glory of the Family,
Endless Love(2014), Beautiful Days(2001), Comrades(2010)/Legend of the Patriots, Handsome Guy and Jung Eum/The Undateables, My Golden Life, Kang Goo's Story, 12 Years Promise/Wild Chives and Soy Bean Soup: 12 Years Reunion,
Truth/Honesty(2000), Wedding(2005)
Filmfordításom: Oh! My Gran(2020)
Folyamatban levő sorozatfordításom: Mr. Duke



Kép
sohoney
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2014.04.25. 16:36

2017.10.12. 21:05

lintka írta: 2017.10.12. 20:14
sohoney írta: 2017.10.02. 21:33
lintka írta: 2017.10.02. 20:39
Kedves Sohoney!
Nagyon szívesen a 2. rész feliratát is. Sajnos, előreláthatóan mindegyik részben sok lesz a szöveg. Nem tudtam, mire vállalkozok, de most már mindegy (fail) .
Igyekszem kitartani.
Fel a fejjel! Sokaknak okozol örömet a sorozat fordításával. Türelmesen várunk, fordíts nyugodtan a saját tempódban, ahogy időd, kedved és energiád engedi. Kitartás!!!! :-)
Kedves Sohoney!
Én is így gondolom a fordítási tempót, ahogy javasoltad. Az a kezdeti lelkesedésem, ami 3 évvel ezelőtt és még egy darabig megvolt, már alábbhagyott. Nem tudom (wrong) első helyre tenni ezt a feladatot, mint ahogy sokáig tettem, a zsúfolt napi programom mellett. Olyan tempóban csinálom, ahogy tudom. Egyébként meg lehet nézni a letöltést. Az elsőt sokan letöltötték, a másodikat 37-en, ez utóbbinál alig volt egy-két ember, akit még érdekel. De nem csodálkozom, hiszen annyi néznivaló van, hogy egy emberélet nem elég ahhoz, hogy valaki mindegyiket megnézze. A sorozatbarátra is felkerült, ott viszont sok nézője van. Köszönöm biztató szavaidat! :-)
Kedves Lintka!

Először is nagyon köszönöm a 3. rész feliratát! (WORSHIP) Csak így tovább! :-)

Teljesen megértelek, én is hasonlóképp érzek. Nálam is eltűnt a kezdeti lelkesedés, ezért is szüneteltetem a sorozatok fordítását és ezért álltam át a filmekre.
A letöltések számával ne foglalkozz, az csak egy szám. Szerintem egy 50 részes sorozatot kevesen őrizgetnek a gépükön, több az online néző. Mindegy az útvonal, a lényeg, hogy sokakhoz eljut a fordításod és sokaknak okozol örömet vele. Nézd meg, mennyien írnak itt a fórumon! Erre koncentrálj! :-)
Az is lehet, hogy majd később megugrik a letöltések száma, hisz sokan vannak - köztük én is -, akik a maratonozást részesítik előnyben. :-D
További kitartást kívánok a fordításhoz!!! (h5)
Kép
Kész sorozatok: Defendant; Thumping spike 2; Cheo Yong 2; Queen of reversals; Dr. Ian; Big Man; Ghost-seeing detective, Cheo Yong 1; One LINE romance Kész filmek: Method; Happy Ero(tic) Christmas; Midnight runners; One week friends; Re-encounter; One day; Jinx!!!; The priests; Our Kogen Hotel; Closer to heaven; Scent
Avatar
Eszterella
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2016.05.18. 20:04

2017.10.12. 23:08

Kedves Lintka!
Nagyon szépen köszönöma a 3.rész fordítását.Annyira jó ez a sorozat,hogy szerintem
aki elkezdi nézni nem fogja tudni abbahagyni,akármennyit is kell várni rá.Az is igaz,
hogy elég sok sorozatot (hála Istennek) fordítanak,de azért nem sok az amelyik szinte
mindenkit,sokat azok közül akik szeretik az ázsiai filmeket leköt és alig várják a történet
folytatását,mert jó a történet a színészek játéka,rendezés egyszóval minden.
Az is teljesen érthető,hogy ezt is mint mindent,csak úgy lehet csinálni,ha van hozzá kedve
az embernek,hiszen rengeteg időt vesz el mástól,ezért hálásak sokan amiért vannak ilyen
angyalok,akik megteszik ameddig tudják.Persze találkozik az ember olyanokkal akik nem
együttérzőek és csak magukra gondolnak,de az emberek egy része ilyen és nem változik meg,
csak ha magába néz.Úgy,hogy mégegyszer,de nem utoljára köszönöm,hogy fordítod ezt nekünk.
Szeretettel ölellek és jó éjszakát :x
Avatar
ledita
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2017.07.30. 20:25

2017.10.13. 18:00

Köszönöm szépen kedves Lintka a 3. rész feliratát !
Csatolmányok
10689692_336318019876282_6666001161748605209_n.jpg
Frezia
Hozzászólások: 140
Csatlakozott: 2014.04.25. 21:06

2017.10.13. 19:29

Szia Lintka! (wave)
Tegnap este boldogságomra rátaláltam a 3. rész feliratára. Gyorsan meg is néztem. Hálás köszönet érte! (WORSHIP) Igy, hogy már minden mondatát értem, rájöttem, hogy jól gondoltam , lesz még itt más extrém sport is, mert amit a soriban emlitettek, hogy melyiket űzi Choi Do-Kyung, már az év elejétől folyamatosan mutatta PSH rövidke felvételeken. / sielés, snowboard, sárkányrepülés stb./Láttam még egy riportot is amiben csodálták, hogy PSH mennyi sportban jártas és ez még mind a MGL. bejelentése előtt volt.Tegnap felfedeztem megint egy interjut, melyben végre önfeledt boldog, nevetős PSH-t látni. Ezt neked is meg kell nézned! Nagyon jó érzés töltött el a video nézése közben! Végre ÉL a Fiúnk!
https://www.youtube.com/watch?v=v2pfjg90TI0&t=3s
Nagyon szép hétvégét kivánok!
vlcsnap-2017-10-12-19h32m23s272.png
(wave) (F) :)
Avatar
lintka
Hozzászólások: 1441
Csatlakozott: 2014.02.09. 17:19

2017.10.13. 20:54

sohoney írta: 2017.10.12. 21:05
lintka írta: 2017.10.12. 20:14
sohoney írta: 2017.10.02. 21:33
Fel a fejjel! Sokaknak okozol örömet a sorozat fordításával. Türelmesen várunk, fordíts nyugodtan a saját tempódban, ahogy időd, kedved és energiád engedi. Kitartás!!!! :-)
Kedves Sohoney!
Én is így gondolom a fordítási tempót, ahogy javasoltad. Az a kezdeti lelkesedésem, ami 3 évvel ezelőtt és még egy darabig megvolt, már alábbhagyott. Nem tudom (wrong) első helyre tenni ezt a feladatot, mint ahogy sokáig tettem, a zsúfolt napi programom mellett. Olyan tempóban csinálom, ahogy tudom. Egyébként meg lehet nézni a letöltést. Az elsőt sokan letöltötték, a másodikat 37-en, ez utóbbinál alig volt egy-két ember, akit még érdekel. De nem csodálkozom, hiszen annyi néznivaló van, hogy egy emberélet nem elég ahhoz, hogy valaki mindegyiket megnézze. A sorozatbarátra is felkerült, ott viszont sok nézője van. Köszönöm biztató szavaidat! :-)
Kedves Lintka!

Először is nagyon köszönöm a 3. rész feliratát! (WORSHIP) Csak így tovább! :-)

Teljesen megértelek, én is hasonlóképp érzek. Nálam is eltűnt a kezdeti lelkesedés, ezért is szüneteltetem a sorozatok fordítását és ezért álltam át a filmekre.
A letöltések számával ne foglalkozz, az csak egy szám. Szerintem egy 50 részes sorozatot kevesen őrizgetnek a gépükön, több az online néző. Mindegy az útvonal, a lényeg, hogy sokakhoz eljut a fordításod és sokaknak okozol örömet vele. Nézd meg, mennyien írnak itt a fórumon! Erre koncentrálj! :-)
Az is lehet, hogy majd később megugrik a letöltések száma, hisz sokan vannak - köztük én is -, akik a maratonozást részesítik előnyben. :-D
További kitartást kívánok a fordításhoz!!! (h5)
Kép
Kedves Sohoney!
Nagyon szívesen a 3. részét is. :-)
Vannak hullámvölgyek, amiből ki kell vergődni. Menni fog ez, csak csinálni kell. (cheer)
Kellemes hétvégét!
Befejezett sorozataim: Family's Honor/Glory of the Family,
Endless Love(2014), Beautiful Days(2001), Comrades(2010)/Legend of the Patriots, Handsome Guy and Jung Eum/The Undateables, My Golden Life, Kang Goo's Story, 12 Years Promise/Wild Chives and Soy Bean Soup: 12 Years Reunion,
Truth/Honesty(2000), Wedding(2005)
Filmfordításom: Oh! My Gran(2020)
Folyamatban levő sorozatfordításom: Mr. Duke



Kép
Avatar
lintka
Hozzászólások: 1441
Csatlakozott: 2014.02.09. 17:19

2017.10.13. 21:03

Eszterella írta: 2017.10.12. 23:08 Kedves Lintka!
Nagyon szépen köszönöma a 3.rész fordítását.Annyira jó ez a sorozat,hogy szerintem
aki elkezdi nézni nem fogja tudni abbahagyni,akármennyit is kell várni rá.Az is igaz,
hogy elég sok sorozatot (hála Istennek) fordítanak,de azért nem sok az amelyik szinte
mindenkit,sokat azok közül akik szeretik az ázsiai filmeket leköt és alig várják a történet
folytatását,mert jó a történet a színészek játéka,rendezés egyszóval minden.
Az is teljesen érthető,hogy ezt is mint mindent,csak úgy lehet csinálni,ha van hozzá kedve
az embernek,hiszen rengeteg időt vesz el mástól,ezért hálásak sokan amiért vannak ilyen
angyalok,akik megteszik ameddig tudják.Persze találkozik az ember olyanokkal akik nem
együttérzőek és csak magukra gondolnak,de az emberek egy része ilyen és nem változik meg,
csak ha magába néz.Úgy,hogy mégegyszer,de nem utoljára köszönöm,hogy fordítod ezt nekünk.
Szeretettel ölellek és jó éjszakát :x
Kedves Eszterella!
Nagyon szívesen a 3. rész fordítását. :-)
mindent,csak úgy lehet csinálni,ha van hozzá kedve az embernek
Ez az, amit könnyen el lehet venni. Most tényleg megfogadom, hogy nem fogok siránkozni, (wrong) :-(( csinálom, ahogy tudom, töltik, ahányan töltik, hiszen mindig vagytok jó páran olyan kedvesek, akiktől kapok biztató szavakat. De azért rossz belegondolni, hogy mennyi munka áll előttem.
Kellemes hétvégét kívánok!
Befejezett sorozataim: Family's Honor/Glory of the Family,
Endless Love(2014), Beautiful Days(2001), Comrades(2010)/Legend of the Patriots, Handsome Guy and Jung Eum/The Undateables, My Golden Life, Kang Goo's Story, 12 Years Promise/Wild Chives and Soy Bean Soup: 12 Years Reunion,
Truth/Honesty(2000), Wedding(2005)
Filmfordításom: Oh! My Gran(2020)
Folyamatban levő sorozatfordításom: Mr. Duke



Kép
Válasz küldése