My Golden Life (52/52)

K-doramák
Avatar
Eszterella
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2016.05.18. 20:04

2018.04.20. 17:42

Drága Lintka!
Nagyon szépen köszönöm az újabb részt :-) Tegnap késő este benéztem és
nagy örömömre ott volt,de gondoltam majd ma éberen nézem meg.
Na hát jó kibőgtem magam,ez már egyre keményebb és el nem tudom
képzelni mi jöhet még,pedig csak most kezdődik igazán.Nagyon sajnálom
Ji Ant és minden ami történik nem véletlen,ha megnézzük az embereket
egyenként.Ji An elmondja a barátnőjének miért felelős ő is a történtekért
és persze ha tudta volna az igazságot biztos nem megy át a másik családhoz.
Ezért is titkolta el az anyja előle és persze ha az apa éppen otthon lett volna
abban az időben megakadályozta volna-e vagy akkor is gyenge maradt volna
és ráhagyta volna a feleségére? Na és ott van Do Kyung anyja akinek pont Ji An
felelt meg,hiszen vele dicsekedhetett és nem a huga,akinek nem volt diplomája
a többiről nem is beszélve.Kíváncsi vagyok mi történt még a háttérben amiről
nem tudunk,pédául a titkárnő,aki minden ügyes bajos dolgot intézett sejtett-e
valamit? Jönnek sorban a hazugságok az étteremmel kapcsolatban is,elfogadta
a férje tiltakozása ellenére is,de a gyerekei nem is tudnak róla.Pedig aki hazug
előbb utóbb lebukik.
Do Kyung egy érzékeny jó lelkű ember,de a program amit gyerekkorától
kapott nagyon erős,mint mindenkiben hiszen meghatározza az egész életünket.
Szerencsére van mód rá,hogy változtassunk és képesek is vagyunk rá,ha akarjuk,
de nem könnyű.Úgy,hogy izgatottan várom a folytatást,ami persze így lesz egészen
a végéig.
Gyönyörű hétvégét és jó pihenést @}->-
Kép
Kata58
Hozzászólások: 604
Csatlakozott: 2015.06.12. 10:46

2018.04.21. 08:34

Jöttem ide egy kicsit hozzászólni. Mivel a DA-ra már írtam, ide arról amiről talán nem. Most nincs időm visszaolvasni... :-) .
Ami még megmaradt bennem, milyen érdekes, szövevényes is a másik volt család a pékség! Ji So majd egyre ügyesebb lesz, látszik, hogy szívügye a tészta...ahogy abból hol zsemle, hol kenyér készül, különböző izesítéssel, már ahogy írom is összefut a nyál a számban. Nagyon szívesen megkóstolnám az ottani kenyereket is. LOL . Aranyos volt, amikor az elveszettnek hitt napló előkerült, hiszen az az ő keze munkájának kis gyűjteménye. És milyen kedves volt az a mondata, hogy első kincse a család, a második a napló. A pék titka majd lassan kiderül, de az látszik hogy a kávézó tulajdonosa nem semmi traumát élt át. sok idő, mire rendeződnek a kapcsolatok ott is. Az adott helyzetben nagyon örül, ha látja Ji Sot, nagyon szimpatikus neki a lány.
Ji An helyzete egyre jobban bonyolódik, mert ő nem az a tipus, aki tudna hazudni. Hiszen nem is kellett volna felfednie magát. Csupán a bemutatóra való tekintettel kérte a haladékot. Do Kyung is vívódik a generációs kötelezettség között és a bemutató fontossága között. Mindenesetre az feltünt neki, hogy a másik kolléganőre egyáltalán nem lehet számítani, sőt nem által majd teljesen keresztbe tenni. Ő volt az, aki miatt először Ji An veszítette el a lehetőséget, hogy állandó alkalmazott legyen. Na persze ehhez az ocsmány dologhoz segítsége is akad. /_ .

Ji An erőn felül igyekszik mindent megtalálni, megoldani, lelki leterheltsége ellenére kifelé nem mutatja, csak ha magában van, látni mekkora teher is az amibe az anyja a hazugsága miatt belesodorta. A következő rész is nagyon izgalmas lesz, az egyik szemünk sír, a másik meg nevet..az biztos, hogy unatkozni nem fogunk.
Ugyanis a háttérben a titkárnő is kavar majd és kavart a múltban is..jó lesz őt is szemmel tartani. Kár hogy nincs furkósbot emotikon...ugyancsak megtáncoltatnám egyik -másikon.. LOL (h5) (dance) Egy kis testmozgás mindenkinek kell alapon LOL LOL LOL .
Kellemes hét (hug) (h5) (dance) (auto) végét mindenkinek!
Frezia
Hozzászólások: 140
Csatlakozott: 2014.04.25. 21:06

2018.04.21. 11:07

Szia Lintka! (wave)

Köszönöm a 15. rész forditását is! (WORSHIP)
Kivágtam pár képet és küldöm szeretettel. Most pár kép Ji An anyját és a barátnőjét ábrázolja. Tudom, hogy más világ az Övék, de mégsem tudom megemészteni miért csak az Apa a felelős mindenért!? Minden tiszteletem, hogy 3+1 gyermeket felnevelt nekem elég volt kettőt is, de ha annyira nyomoruságosnak érzi az életüket, ami a képernyőn azért nem olyan vészes szerintem, akkor amikor már felnőttek a gyerekek elöbb is próbálkozhatott volna munkát keresni.Haragszom ahogy beszél a férjéről. Mielőtt befejezem az irásomat magamba szálltam és ugy gondolom, hogy kb 50 évesen kezdőként nálunk is csak nagyon nehezen találna az ember lánya munkát. Nagyon szép hétvégét kivánok!
vlcsnap-2018-04-21-10h56m17s332.png
vlcsnap-2018-04-21-10h59m23s367.png
vlcsnap-2018-04-21-11h00m20s612.png
vlcsnap-2018-04-21-11h00m43s267.png
vlcsnap-2018-04-21-11h01m53s341.png[/attachment [attachment=2]vlcsnap-2018-04-21-11h04m47s118.png
vlcsnap-2018-04-21-11h08m25s331.png
Őt viszont nagyon szeretem!!!
PSH55.jpg
Csatolmányok
vlcsnap-2018-04-21-11h04m47s118.png
vlcsnap-2018-04-21-11h01m53s341.png
Avatar
lintka
Hozzászólások: 1437
Csatlakozott: 2014.02.09. 17:19

2018.04.21. 19:49

Eszterella írta: 2018.04.20. 17:42 Drága Lintka!
Nagyon szépen köszönöm az újabb részt :-) Tegnap késő este benéztem és
nagy örömömre ott volt,de gondoltam majd ma éberen nézem meg.
Na hát jó kibőgtem magam,ez már egyre keményebb és el nem tudom
képzelni mi jöhet még,pedig csak most kezdődik igazán.Nagyon sajnálom
Ji Ant és minden ami történik nem véletlen,ha megnézzük az embereket
egyenként.Ji An elmondja a barátnőjének miért felelős ő is a történtekért
és persze ha tudta volna az igazságot biztos nem megy át a másik családhoz.
Ezért is titkolta el az anyja előle és persze ha az apa éppen otthon lett volna
abban az időben megakadályozta volna-e vagy akkor is gyenge maradt volna
és ráhagyta volna a feleségére? Na és ott van Do Kyung anyja akinek pont Ji An
felelt meg,hiszen vele dicsekedhetett és nem a huga,akinek nem volt diplomája
a többiről nem is beszélve.Kíváncsi vagyok mi történt még a háttérben amiről
nem tudunk,pédául a titkárnő,aki minden ügyes bajos dolgot intézett sejtett-e
valamit? Jönnek sorban a hazugságok az étteremmel kapcsolatban is,elfogadta
a férje tiltakozása ellenére is,de a gyerekei nem is tudnak róla.Pedig aki hazug
előbb utóbb lebukik.
Do Kyung egy érzékeny jó lelkű ember,de a program amit gyerekkorától
kapott nagyon erős,mint mindenkiben hiszen meghatározza az egész életünket.
Szerencsére van mód rá,hogy változtassunk és képesek is vagyunk rá,ha akarjuk,
de nem könnyű.Úgy,hogy izgatottan várom a folytatást,ami persze így lesz egészen
a végéig.
Gyönyörű hétvégét és jó pihenést @}->-
Kép
Kedves Eszterella!
Nagyon szívesen a 15. rész feliratát is. :-) Nagyon jól leírtad, miért volt megrendítő Ji An vallomása a barátnőjének. Én is elérzékenyedtem rajta, mert ahogy az apjával viselkedett, azt nem hiszem, hogy helyre tudja hozni. A család legszimpatikusabb figurája Ji Hoo, a fiatalabbik fiú, aki bár lezser és ő is becsapja a szüleit, mégis a vidámságával, talpraesettségével egy kis életet visz ebbe a búval bélelt családba.
Neked is kellemes hétvégét!
Befejezett sorozataim: Family's Honor/Glory of the Family,
Endless Love(2014), Beautiful Days(2001), Comrades(2010)/Legend of the Patriots, Handsome Guy and Jung Eum/The Undateables, My Golden Life, Kang Goo's Story, 12 Years Promise/Wild Chives and Soy Bean Soup: 12 Years Reunion,
Truth/Honesty(2000), Wedding(2005)
Filmfordításom: Oh! My Gran(2020)
Folyamatban levő sorozatfordításom: Mr. Duke



Kép
Avatar
lintka
Hozzászólások: 1437
Csatlakozott: 2014.02.09. 17:19

2018.04.21. 20:04

Frezia írta: 2018.04.21. 11:07 Szia Lintka! (wave)

Köszönöm a 15. rész forditását is! (WORSHIP)
Kivágtam pár képet és küldöm szeretettel. Most pár kép Ji An anyját és a barátnőjét ábrázolja. Tudom, hogy más világ az Övék, de mégsem tudom megemészteni miért csak az Apa a felelős mindenért!? Minden tiszteletem, hogy 3+1 gyermeket felnevelt nekem elég volt kettőt is, de ha annyira nyomoruságosnak érzi az életüket, ami a képernyőn azért nem olyan vészes szerintem, akkor amikor már felnőttek a gyerekek elöbb is próbálkozhatott volna munkát keresni.Haragszom ahogy beszél a férjéről. Mielőtt befejezem az irásomat magamba szálltam és ugy gondolom, hogy kb 50 évesen kezdőként nálunk is csak nagyon nehezen találna az ember lánya munkát. Nagyon szép hétvégét kivánok!
vlcsnap-2018-04-21-10h56m17s332.png
vlcsnap-2018-04-21-10h59m23s367.png
vlcsnap-2018-04-21-11h00m20s612.png
vlcsnap-2018-04-21-11h00m43s267.png
vlcsnap-2018-04-21-11h01m53s341.png[/attachment
[attachment=2]vlcsnap-2018-04-21-11h04m47s118.png
vlcsnap-2018-04-21-11h08m25s331.png

Őt viszont nagyon szeretem!!!
PSH55.jpg
Szia Frézia!
Nagyon szívesen a 15. rész fordítását is. :-)
Köszi a képeket.
miért csak az Apa a felelős mindenért!
Ezen én is csodálkozom, hogy A Haesung tulajdonosok is Seo Tae Soo-t emlegetik, amikor a megkerült lányukról van szó. Holott ő csak utólag tudta meg, hogy a felesége átverte azokat. Szegény még elbúcsúzni sem tudott a lányától, megrendítő volt, ahogy futott az autó után.
Valóban, az asszony próbálkozhatott volna munkát keresni, de szerintem a férje nem engedte. Valahogy az őszinteség hibádzott ebben a családban, mert ő is szégyellte felvállalni, hogy alkalmi munkát végez. Nem akarta, hogy megrendüljön a bizalom iránta, hiszen elég sokáig gazdagságban éltek. Az asszonynak az volt az egyetlen gondja, hogy zafír köves ékszer helyett rubin kövessel lepte meg a férje.
Neked is kellemes hétvégét!
Befejezett sorozataim: Family's Honor/Glory of the Family,
Endless Love(2014), Beautiful Days(2001), Comrades(2010)/Legend of the Patriots, Handsome Guy and Jung Eum/The Undateables, My Golden Life, Kang Goo's Story, 12 Years Promise/Wild Chives and Soy Bean Soup: 12 Years Reunion,
Truth/Honesty(2000), Wedding(2005)
Filmfordításom: Oh! My Gran(2020)
Folyamatban levő sorozatfordításom: Mr. Duke



Kép
Avatar
lintka
Hozzászólások: 1437
Csatlakozott: 2014.02.09. 17:19

2018.04.21. 20:10

Kata58 írta: 2018.04.21. 08:34 Jöttem ide egy kicsit hozzászólni. Mivel a DA-ra már írtam, ide arról amiről talán nem. Most nincs időm visszaolvasni... :-) .
Ami még megmaradt bennem, milyen érdekes, szövevényes is a másik volt család a pékség! Ji So majd egyre ügyesebb lesz, látszik, hogy szívügye a tészta...ahogy abból hol zsemle, hol kenyér készül, különböző izesítéssel, már ahogy írom is összefut a nyál a számban. Nagyon szívesen megkóstolnám az ottani kenyereket is. LOL . Aranyos volt, amikor az elveszettnek hitt napló előkerült, hiszen az az ő keze munkájának kis gyűjteménye. És milyen kedves volt az a mondata, hogy első kincse a család, a második a napló. A pék titka majd lassan kiderül, de az látszik hogy a kávézó tulajdonosa nem semmi traumát élt át. sok idő, mire rendeződnek a kapcsolatok ott is. Az adott helyzetben nagyon örül, ha látja Ji Sot, nagyon szimpatikus neki a lány.
Ji An helyzete egyre jobban bonyolódik, mert ő nem az a tipus, aki tudna hazudni. Hiszen nem is kellett volna felfednie magát. Csupán a bemutatóra való tekintettel kérte a haladékot. Do Kyung is vívódik a generációs kötelezettség között és a bemutató fontossága között. Mindenesetre az feltünt neki, hogy a másik kolléganőre egyáltalán nem lehet számítani, sőt nem által majd teljesen keresztbe tenni. Ő volt az, aki miatt először Ji An veszítette el a lehetőséget, hogy állandó alkalmazott legyen. Na persze ehhez az ocsmány dologhoz segítsége is akad. /_ .

Ji An erőn felül igyekszik mindent megtalálni, megoldani, lelki leterheltsége ellenére kifelé nem mutatja, csak ha magában van, látni mekkora teher is az amibe az anyja a hazugsága miatt belesodorta. A következő rész is nagyon izgalmas lesz, az egyik szemünk sír, a másik meg nevet..az biztos, hogy unatkozni nem fogunk.
Ugyanis a háttérben a titkárnő is kavar majd és kavart a múltban is..jó lesz őt is szemmel tartani. Kár hogy nincs furkósbot emotikon...ugyancsak megtáncoltatnám egyik -másikon.. LOL (h5) (dance) Egy kis testmozgás mindenkinek kell alapon LOL LOL LOL .
Kellemes hét (hug) (h5) (dance) (auto) végét mindenkinek!
Szia, Kata58!
Nagyon szívesen a 15. rész feliratát is. :-)
mert ő nem az a tipus, aki tudna hazudni.
Ji An valóban nem az, pedig van néhány notórius hazudozó abban a családban.
Ji An erőn felül igyekszik mindent megtalálni, megoldani, lelki leterheltsége ellenére kifelé nem mutatja, csak ha magában van, látni mekkora teher is az amibe az anyja a hazugsága miatt belesodorta
Nagyon érzékletesen játssza a színésznő. Nagyon át lehet érezni.
Neked is kellemes hétvégét!
Befejezett sorozataim: Family's Honor/Glory of the Family,
Endless Love(2014), Beautiful Days(2001), Comrades(2010)/Legend of the Patriots, Handsome Guy and Jung Eum/The Undateables, My Golden Life, Kang Goo's Story, 12 Years Promise/Wild Chives and Soy Bean Soup: 12 Years Reunion,
Truth/Honesty(2000), Wedding(2005)
Filmfordításom: Oh! My Gran(2020)
Folyamatban levő sorozatfordításom: Mr. Duke



Kép
Avatar
lintka
Hozzászólások: 1437
Csatlakozott: 2014.02.09. 17:19

2018.04.22. 08:42

zsike717 írta: 2018.04.20. 06:47 Köszönöm az újabb feliratot, akkor hétvégén minimaraton lesz.
Nagyon szívesen, jó szórakozást!
Befejezett sorozataim: Family's Honor/Glory of the Family,
Endless Love(2014), Beautiful Days(2001), Comrades(2010)/Legend of the Patriots, Handsome Guy and Jung Eum/The Undateables, My Golden Life, Kang Goo's Story, 12 Years Promise/Wild Chives and Soy Bean Soup: 12 Years Reunion,
Truth/Honesty(2000), Wedding(2005)
Filmfordításom: Oh! My Gran(2020)
Folyamatban levő sorozatfordításom: Mr. Duke



Kép
Avatar
ledita
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2017.07.30. 20:25

2018.04.26. 19:00

Kedves Lintka !
Sajnos (vagy talán nem is annyira ) az új munkahelyem nagyon lefoglal engem, sok új kihívás, feladat, beilleszkedés , nem akarom sorolni, hiszen mindannyian átéltük vagy éljük a hasonló gondokat. Szóval, ne haragudj, hogy csak most írok, de újra és újra köszönöm az áldozatos munkádat és egyben a 15. rész feliratát is. (WORSHIP) Nézd csak ! A mi kis születésnapi rizskoszorúnk PSH születésnapján ! Itt is köszönöm a klubtagoknak , hogy sikerült megvalósítani ! (Bocsánat, talán nem tartozik ide, de nagy öröm volt ez nekünk !)
Csatolmányok
Képkivágásmm.JPG
Kata58
Hozzászólások: 604
Csatlakozott: 2015.06.12. 10:46

2018.04.27. 08:13

De jó viszontlátni a rizskoszorút a mi országunkból. Csak azt sajnálom hogy nincs ott több rizs.. :-( . Mindenkinek kellemes hétvégét, elvégre hosszú lesz, csak a kirándulókhoz legyen kegyes az időjárás. LOL (hug) @}->-
Avatar
lintka
Hozzászólások: 1437
Csatlakozott: 2014.02.09. 17:19

2018.04.28. 12:51

ledita írta: 2018.04.26. 19:00 Kedves Lintka !
Sajnos (vagy talán nem is annyira ) az új munkahelyem nagyon lefoglal engem, sok új kihívás, feladat, beilleszkedés , nem akarom sorolni, hiszen mindannyian átéltük vagy éljük a hasonló gondokat. Szóval, ne haragudj, hogy csak most írok, de újra és újra köszönöm az áldozatos munkádat és egyben a 15. rész feliratát is. (WORSHIP) Nézd csak ! A mi kis születésnapi rizskoszorúnk PSH születésnapján ! Itt is köszönöm a klubtagoknak , hogy sikerült megvalósítani ! (Bocsánat, talán nem tartozik ide, de nagy öröm volt ez nekünk !)
Kedves Ledita!
Nagyon szívesen a 15 rész fordítását is. :-)
ne haragudj, hogy csak most írok
Ugyan, miért haragudnék, hiszen az a jó, ha elfoglaltak vagyunk.
Nem akármilyen fanok vagytok, hogy megszerveztétek PSH születésnapi ajándékát. Gratulálok és minden csodálatom a Tiétek, amiért semmi sem tántorított el Benneteket, hogy elérjétek azt, hogy jelképesen Ti is jelen legyetek a nagy ünnepségen. Én is gondoltam Rá a születésnapján.
Bemásolom ide, amit a d-addictsra írtam: Nekem is nagyon tetszik Shin Hye Sun alakítása. Az 54. Baeksang Arts Awardsra, ami május 3-án lesz, jelölték a legkiválóbb színésznő díjra.
Rajta kívül még jelölték: Chun Jo Jin-t (Ji An apja), Na Young Hee-t (Do Kyung anyja), Seo Eun Soo-t (Ji Soo).
És maga a sorozat a "Legjobb dráma" jelölést kapta.
(dance) (cheer) (w00t) :-D
Kellemes hétvégét!
Befejezett sorozataim: Family's Honor/Glory of the Family,
Endless Love(2014), Beautiful Days(2001), Comrades(2010)/Legend of the Patriots, Handsome Guy and Jung Eum/The Undateables, My Golden Life, Kang Goo's Story, 12 Years Promise/Wild Chives and Soy Bean Soup: 12 Years Reunion,
Truth/Honesty(2000), Wedding(2005)
Filmfordításom: Oh! My Gran(2020)
Folyamatban levő sorozatfordításom: Mr. Duke



Kép
Válasz küldése