Missing You

K-doramák
Avatar
Hayako
Fordító
Hozzászólások: 135
Csatlakozott: 2014.01.21. 20:03
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

2014.01.24. 15:32

Kép
Címe: I Miss You (hivatalos)
Kiejtése koreaiul: Bogosipda
Hangül: 보고싶다
Műfaj: melodráma, romantikus
Rendező: Lee Jae-Dong
Sugárzó csatorna: MBC
Epizódok száma: 21
Adás: Szerda & Csüt. 21:55
Ország: Dél - Korea


A 15 éves Soo Yeon (Kim So Hyun) iskolai erőszak áldozata.
Bántják őt, mert az apja gyilkos. Soo Yeon-nak van egy szövetségese, Jung-Woo (Yeo Jin Goo), aki mindig megvédi őt.
Soo Yeon és Jung Woo szerelmesek, de egy váratlan baleset elszakítja őket egymástól. Most felnőttekként, a végzet ismét összehozza őket.
Jung Woo (Park Yoo Chun) most detektív, de első szerelmének emléke még mindig kísérti. Soo Yeon (Yoon Eun Hye) feltörekvő divattervező,
aki arra törekszik, hogy kívülről ragyogónak tűnjön, viszont magában még mindig hordozza a régi sebhelyeket. Hyung Joon (Yoo Seung Ho)
Soo Yeon szeretője, aki megpróbál bosszút állni Jung Woo-n a múltbéli sérelmekért.

Kép

A magyar változat a Dramafever és a Viki angol nyelvű feliratának felhasználásával készült. Köszönet érte!
The hungarian version is based on the english subtitles of Dramafever and Viki. Thanks for them!

A FELIRATOK IDŐZÍTÉSE A HDTV.X264.720p-Baros és Hanrel VERZIÓHOZ PASSZOL!
Csatolmányok
Missing you magyar felirat.zip
Közös Projekt volt Iklillel és Dorkával!
(404.29 KiB) Letöltve 652 alkalommal.
Missing you magyar felirat.zip
Közös Projekt volt Iklillel és Dorkával!
(404.29 KiB) Letöltve 652 alkalommal.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Hayako 2014.01.24. 20:26-kor.
Kép
Folyamatban: TLCV, DC 1, C&P
Tervezettek: DC 2, Blissful Marriage
Avatar
Hugi
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2014.01.19. 15:49
Tartózkodási hely: Szombathely

2014.01.24. 16:05

Kedves Hayako!
Köszönöm szépen, hogy itt is közzétetted a feliratot, nagy kedvencem ez a sorozat! Azt hiszem itt az ideje, hogy újra nézzem. :3
Kép
Avatar
Hayako
Fordító
Hozzászólások: 135
Csatlakozott: 2014.01.21. 20:03
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

2014.01.24. 16:21

Muszáj volt magyar fórumon is közzétenni a feliratot. Mert ez egy nagyon jó sorozat, megérdemli, hogy minél többen megnézhessék.
De az oldalra majdnem mindent feltöltök majd, amit fordítottam. :nyami: Egyébként a sorozathoz lefordítottam egy interjút is, ami szintén fenn van már.
http://forum.dijus.tk/viewtopic.php?f=7&t=59
Kép
Folyamatban: TLCV, DC 1, C&P
Tervezettek: DC 2, Blissful Marriage
Avatar
gilnis
Fordító
Hozzászólások: 123
Csatlakozott: 2014.01.13. 19:22

2014.01.24. 18:44

Hayako, már jó régen láttam a sorozatot, de még nem volt alkalmam megköszönni, ezt most pótolnám. Anyumnak is megmutattam, aki angol felirattal nem élvezhette volna, úgyhogy nagyon köszönöm az ő nevében is. Ez tényleg egy jó sorozat. Imádtam Jung Woo-t és a copfos kollégáját. :-D
KÉSZ: Linger, Heartbeat Love, Hide and Seek, The Palace FOLYAMATBAN: Bump off Lover 04.
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2014.01.24. 19:05

Hayako írta:Muszáj volt magyar fórumon is közzétenni a feliratot. Mert ez egy nagyon jó sorozat, megérdemli, hogy minél többen megnézhessék.
De az oldalra majdnem mindent feltöltök majd, amit fordítottam. :nyami: Egyébként a sorozathoz lefordítottam egy interjút is, ami szintén fenn van már.
http://forum.dijus.tk/viewtopic.php?f=7&t=59
Még nem láttam, de kell valami nagyon jó az Innocent man után, ez lesz az. Köszi!!
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
Avatar
Sziszka3
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2014.01.20. 20:38

2014.01.24. 22:02

Hát igen, ez megint egy nagyon jó sorozat. Régóta tervezem már újranézni, lehet, hogy mostanában el is kezdem.
Nagyon szeretem You Eun Hye-t és ebben a sorozatba is nagyot alakított. Yoochun-nal együtt persze. ^-^

Köszi az interjú fordítását is.
Kép Kép
Avatar
catobori
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2014.01.18. 22:54

2014.01.24. 22:29

Jövök, h a dicséretből Yoo Seung Ho se maradjon ki, mert valami zseniálisat alakít! :loveforever: Nagy kedvenc a sori, nekem is lehet újra neki kéne állnom.
Spoiler:
A fene tudja miért, de itt is a "másik" pasinak drukkoltam végig, h megkapja a lányt. Ilyen az én formám!
Köszi, köszi!
Kép
Avatar
Unni2011
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2014.01.14. 19:50

2014.01.26. 13:33

Köszi Hayako, hogy az M-DA-ra is hozod a munkáidat! :thumbs up: Erre a sorira is már régóta készülök. Már mindent begyűjtöttem hozzá korábban. Ha eljön az idő, fórumozni is már itt fogok. :-D
Kép
KépKép
Avatar
Batorix
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2014.01.14. 07:03

2014.01.30. 07:53

http://www.asiatorrents.me/index.php?pa ... e5e425e1f5

Itt fent van arany torrent tehát ingyenes de több féle változatban is megtalálod.
Elég kemény a történet de érdemes végig nézni. DA-n nem tudtam megköszönni így itt teszem meg.
A legelső sorozatok egyike volt ami elindított a dorama rajongás felé ....ideje lesz újra néznem.
Üdv.
Barbi :thumbs up:
Hetti
Hozzászólások: 94
Csatlakozott: 2014.01.19. 18:55

2014.02.23. 11:13

Hayako, pótolom a mulasztásomat és köszönöm a sorozat fordítását -természetesen Dorkának és Iklilnek is. Nagyon szerettem ezt a sorozatot. :-D
Válasz küldése