Missing You

K-doramák
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2014.03.20. 19:18

Drága Hayako
belekezdtem és nem bírom abbahagyni..
hogy ebben a sorozatban milyen jó hangjuk van a pasiknak...
Spoiler:
KIcsit depis lettem az elejétől, rengeteg nekem ez a kegyetlenség ami benne van, de azért "eteti magát" nem lehet abbahagyni..
Azt hittem, meg fogják találni a kislányt, kicsit csalódtam hogy másképp fonták a történet fonalát, de mindegy igy is biztos jó lesz.
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
Avatar
Batorix
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2014.01.14. 07:03

2014.05.05. 06:01

Szia!

Tényleg annyira jó?! millioszor ránéztem erre a történetre de mindig hagytam
egyszerüen nem birom elkezdeni hasonlóan vagyok vele mint a Bethoven Virus-sal.

Üdv.
BArbi
Avatar
gilnis
Fordító
Hozzászólások: 123
Csatlakozott: 2014.01.13. 19:22

2014.05.05. 07:11

Batorix írta:Tényleg annyira jó?! millioszor ránéztem erre a történetre de mindig hagytam
egyszerüen nem birom elkezdeni hasonlóan vagyok vele mint a Bethoven Virus-sal.
Minden kezdet nehéz. X-D

Tényleg annyira jó. Az első négy része nagyon tömény, de ha azt "átvészelted", nem akarod majd abbahagyni. <3333 Milliónyi okot találhatsz, hogy miért nem, kiért nem.... l:-)

A Beethoven Virus-t pedig nagyon sürgősen tessék megnézni!!! Azt nem lehet abbahagyni!!! Jaj, istenem, a valaha készített egyik LEGJOBB sorozat!!!! l:-) l:-) l:-)
KÉSZ: Linger, Heartbeat Love, Hide and Seek, The Palace FOLYAMATBAN: Bump off Lover 04.
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2014.05.05. 19:13

gilnis írta:
Batorix írta:Tényleg annyira jó?! millioszor ránéztem erre a történetre de mindig hagytam
egyszerüen nem birom elkezdeni hasonlóan vagyok vele mint a Bethoven Virus-sal.
Minden kezdet nehéz. X-D

Tényleg annyira jó. Az első négy része nagyon tömény, de ha azt "átvészelted", nem akarod majd abbahagyni. <3333 Milliónyi okot találhatsz, hogy miért nem, kiért nem.... l:-)

A Beethoven Virus-t pedig nagyon sürgősen tessék megnézni!!! Azt nem lehet abbahagyni!!! Jaj, istenem, a valaha készített egyik LEGJOBB sorozat!!!! l:-) l:-) l:-)

én még azt sem láttam... :-!
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
Kata58
Hozzászólások: 604
Csatlakozott: 2015.06.12. 10:46

2018.04.15. 17:53

Sziasztok! A Beethowen virusról csak annyi, hogy szerintem alapmű. Nem csak a szereplők miatt, hanem ahogy megcsinálták. Egy két pillanatot kivéve, sokszorosan újranézős és hallgatós. Ahogy ebből a csapatból kihoznak mindent szó szerint MINDENT azt látni kell!!!!!! Még az emlékétől is libabőr vagyok. LOL (h5) (h5) (dance) (dance)

Missing You! Hayako, itt is szeretném megköszönni, ennek a rendkívűli történetnek, kivitelezésnek sodrásának a fordítását. Időnként elgondolkodom, amikor olyan jelenet van, vajon te, mint fordító, hogy vészeled át ezeket a pillanatokat. Mert amit a srácok és a lány alakít ebben a történetben az nem habos torta.! De le a kalappal a rendező, fényképész, zenei betétek, aláfestések...elképesztő. Ez a sorozat is nálam többször nézős. Ahogy az eleje brutál, és a gyerekkori élményektől az egyik srác jó irányba, a másik rossz irányba halad, ahogy megformálják, hozzák a maximumot minden téren, hihetetlen!Mindnekinek eljön az a pillanat az életében, amikor dönteni kell.! LOL (w00t) (h5) (blah) (hug)
Avatar
Hayako
Fordító
Hozzászólások: 135
Csatlakozott: 2014.01.21. 20:03
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

2018.04.16. 14:39

Kata58 írta: 2018.04.15. 17:53 Missing You! Hayako, itt is szeretném megköszönni, ennek a rendkívűli történetnek, kivitelezésnek sodrásának a fordítását. Időnként elgondolkodom, amikor olyan jelenet van, vajon te, mint fordító, hogy vészeled át ezeket a pillanatokat. Mert amit a srácok és a lány alakít ebben a történetben az nem habos torta.! De le a kalappal a rendező, fényképész, zenei betétek, aláfestések...elképesztő. Ez a sorozat is nálam többször nézős. Ahogy az eleje brutál, és a gyerekkori élményektől az egyik srác jó irányba, a másik rossz irányba halad, ahogy megformálják, hozzák a maximumot minden téren, hihetetlen!Mindnekinek eljön az a pillanat az életében, amikor dönteni kell.! LOL (w00t) (h5) (blah) (hug)
Kedves Kata! Már nem most volt a fordítás és nem egyedül csináltam (dorka és iklil is segített), szóval nem sokra emlékszem belőle, de nekem is nehéz volt. A nézővel ellentétben, a fordító fontos, hogy átvegye a sorozat hangulatát, ami egy ilyen melodráma esetében elég nehéz. De annyit elmondhatok, hogy egy-egy rész után, én sem voltam túl boldog, ezért nem is vállalok be azóta se ilyen nehéz témájú művet. Annak viszont örülök, hogy neked nagy kedvenced lett, úgyhogy nagyon szívesen mindhármunk nevében! X-D
Kép
Folyamatban: TLCV, DC 1, C&P
Tervezettek: DC 2, Blissful Marriage
Kata58
Hozzászólások: 604
Csatlakozott: 2015.06.12. 10:46

2018.04.17. 06:37

Kedves Hayako, látod nem is tudtam hogy csapatmunka volt a javából a fordítás, így utólag dorkának és iklilnek is hálás köszönetem a fordításért.! Azon okból is írtam, hogy az ilyen valóban nagyszabású, csodálatos történet, /egyik se/ menjen a feledés , és a ismeretlenség homályába, pláne, hogy a DA-n kívül itt is elérhető. És mivel itt is kibeszélhető a történet szerintem érdemes rá, hogy fel legyen elevenítve! Nem könnyű téma a Missing You, de szerintem egy két pillanatot eltekintve, igen izgalmas és elképesztő alakításokat látunk, csak sodródni tudunk az eseményekkel. A másik ilyen kategóriájú kedvencem a Remember You az sem könnyebb. és az is nálam rongyosra nézve.
Szóval, aki még nem látta, vagy feladta bármelyiket, nyugodtan vágjon bele még egyszer.
Spoiler:
legfeljebb egy picikét előreteker az ember gyereke, de abbahagyni biztos hogy nem érdemes.
.

Olyan jó lenne a filmből egy -egy pillanat megjelenítése! :-D (hug)
Avatar
Serenity35
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2018.10.13. 06:29

2019.04.06. 06:54

Szeretek ilyen tipusú sorikat, nem csak a szirupos édes romantikát de van benne komoly téma is...koszonom szépen.
Válasz küldése