Handsome Guy and Jung Eum/The Undateables (32/32)

K-doramák
Kata58
Hozzászólások: 604
Csatlakozott: 2015.06.12. 10:46

2018.12.29. 16:03

azt hiszem, ez a sorozat is méltó az évzáráshoz, vidámabban megyünk át az új esztendőbe. Ennél a sorozatnál is köszönöm a munkálkodásodat, jöhet a megérdemelt pihenés! Boldog Új Évet itt is... LOL l:-) (hug) (h5) (dance) LOL
Avatar
lintka
Hozzászólások: 1441
Csatlakozott: 2014.02.09. 17:19

2018.12.30. 21:54

Kata58 írta: 2018.12.29. 16:03 azt hiszem, ez a sorozat is méltó az évzáráshoz, vidámabban megyünk át az új esztendőbe. Ennél a sorozatnál is köszönöm a munkálkodásodat, jöhet a megérdemelt pihenés! Boldog Új Évet itt is... LOL l:-) (hug) (h5) (dance) LOL
Kedves Kata58!
Látod, ez a sorozat nem méltó az évzáráshoz. 2 teljes nap után hat ember töltötte le, mert a hetedik én vagyok. Mindig leellenőrizem az újonnan feltett feliratokat, ezért meg szoktam nyitni.
Szívesen az eddigieket!
Fontos elhatározásra jutottam. Mivel nagyon kevés embert érdekelnek a fordításaim, - ha érdekelné őket, ide is eljönnének letölteni, de nem jönnek-, az új évben új rendszert vezetek be. Egyedül az Ázsia Ékköveire járnak, és amit ott találnak, viszik. Nem biztos, hogy érdekli őket, csak begyűjtik. Ezért nem nyomnak egy köszönömöt sem.
Kacsnak könyörögnöm kell, hogy ossza meg ott is a felirataimat. Nem fogok könyörögni többet.
Úgy döntöttem, hogy mindkét fordításom alatt levő sorozat új feliratait nem teszem nyilvánossá.
Csak azok kapják meg akik támogatást és biztatást nyújtottak a munkámhoz, és akikről feltételezem, hogy nem küldözgetik az arra érdemteleneknek.
Spoiler:
Sokat gondolkodtam ezen a dolgon és úgy döntöttem, nem hordom tovább a tüskét, amit egész évben viseltem.
Nem dramatizálom a helyzetet, de belebetegedtem a szívtelen beszólásokba, amit a sorozatbaráton és az Ázsia Ékkövein fordítótól, nézőtől kaptam. Műtétem volt szeptember 19-én és azóta is kezelés alatt állok. (sugár)
Erősen küzdök, hogy meggyógyuljak, és le kell dobnom azt a lelki terhet, amit az úgynevezett "hálás" nézőz tettek rám.
A fordítást nem hagyom abba, de nem lesz közpréda a munkám.
Megértéseteket előre is köszönöm!
Befejezett sorozataim: Family's Honor/Glory of the Family,
Endless Love(2014), Beautiful Days(2001), Comrades(2010)/Legend of the Patriots, Handsome Guy and Jung Eum/The Undateables, My Golden Life, Kang Goo's Story, 12 Years Promise/Wild Chives and Soy Bean Soup: 12 Years Reunion,
Truth/Honesty(2000), Wedding(2005)
Filmfordításom: Oh! My Gran(2020)
Folyamatban levő sorozatfordításom: Mr. Duke



Kép
Avatar
dolores953
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2014.01.14. 08:45
Tartózkodási hely: Vác

2018.12.31. 23:51

Kedves Lintka

Köszönöm a 3-6. részek feliratát.
Mivel a másik sorozatodnál napra készen vagyok,
így most ez a sorozatod következik. Kisebb maratont
rendezek és utána jelentkezem. :-)


BUÉK (d) <<:)
Frezia
Hozzászólások: 140
Csatlakozott: 2014.04.25. 21:06

2019.01.01. 12:23

Szia Lintka! (wave)
Hálás köszönet ennek a résznek a forditásáért is! (WORSHIP) Eljött az új esztendő! Elsősorban kivánom, hogy legyen elég erőd, akaratod és kitartásod a betegség leküzdésében! Ahogy ismerlek ez menni fog hisz ettől lényegtelenebb dolgokban is bizonyitod ezen jó tulajdonságaidat. Aztán jól jön hozzá egy kis szerencse és még ami fontos, hogy a családunk is békés szeretettel teli boldog életet éljen.
Találtam is egy rövid összeállitást az újévi köszöntésekre, Neked itt próbálom feltenni.
https://www.youtube.com/watch?v=P4FJgI0Qy5M

Üdv: Kata
Avatar
lintka
Hozzászólások: 1441
Csatlakozott: 2014.02.09. 17:19

2019.01.01. 14:37

dolores953 írta: 2018.12.31. 23:51 Kedves Lintka

Köszönöm a 3-6. részek feliratát.
Mivel a másik sorozatodnál napra készen vagyok,
így most ez a sorozatod következik. Kisebb maratont
rendezek és utána jelentkezem. :-)


BUÉK (d) <<:)
Kedves Dolores953!
Nagyon szívesen az utóbbiakat is. :-)
Tegnap este 11 óra körül kínomban, a Duna TV szilveszteri műsorán ásítozva, ez utóbbi részt néztem meg, hogy legalább nevethessek egy kicsit, és ébren maradjak éjfélig. Nekem nagyon bejön ez a sorozat. (ok) LOL
Köszönöm és Neked is BÚÉK! <<:-) (balloon)
Befejezett sorozataim: Family's Honor/Glory of the Family,
Endless Love(2014), Beautiful Days(2001), Comrades(2010)/Legend of the Patriots, Handsome Guy and Jung Eum/The Undateables, My Golden Life, Kang Goo's Story, 12 Years Promise/Wild Chives and Soy Bean Soup: 12 Years Reunion,
Truth/Honesty(2000), Wedding(2005)
Filmfordításom: Oh! My Gran(2020)
Folyamatban levő sorozatfordításom: Mr. Duke



Kép
Avatar
lintka
Hozzászólások: 1441
Csatlakozott: 2014.02.09. 17:19

2019.01.01. 14:43

Frezia írta: 2019.01.01. 12:23 Szia Lintka! (wave)
Hálás köszönet ennek a résznek a forditásáért is! (WORSHIP) Eljött az új esztendő! Elsősorban kivánom, hogy legyen elég erőd, akaratod és kitartásod a betegség leküzdésében! Ahogy ismerlek ez menni fog hisz ettől lényegtelenebb dolgokban is bizonyitod ezen jó tulajdonságaidat. Aztán jól jön hozzá egy kis szerencse és még ami fontos, hogy a családunk is békés szeretettel teli boldog életet éljen.
Találtam is egy rövid összeállitást az újévi köszöntésekre, Neked itt próbálom feltenni.
https://www.youtube.com/watch?v=P4FJgI0Qy5M

Üdv: Kata
Szia, Frézia!
Nagyon szívesen az utóbbi részt is. :-)
Nektek is BÚÉK! <<:-) (balloon) (d)
Mondjuk a betegség nem egy lényegtelen dolog, de igyekszem leküzdeni. (w00t) (nod)
Köszönöm segítő hozzáállásodat. (WORSHIP)
Befejezett sorozataim: Family's Honor/Glory of the Family,
Endless Love(2014), Beautiful Days(2001), Comrades(2010)/Legend of the Patriots, Handsome Guy and Jung Eum/The Undateables, My Golden Life, Kang Goo's Story, 12 Years Promise/Wild Chives and Soy Bean Soup: 12 Years Reunion,
Truth/Honesty(2000), Wedding(2005)
Filmfordításom: Oh! My Gran(2020)
Folyamatban levő sorozatfordításom: Mr. Duke



Kép
Avatar
Eszterella
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2016.05.18. 20:04

2019.01.01. 14:52

Drága Lintka!

Megírtam Neked egy nagyon hosszú gondolatsort és az egész elrepült amikor
gifet akartam küldeni.Most azon gondolkodom talán felesleges volt,mert akiknek
szól úgysem változtatnának a hozzáállásukon,mert ahhoz nekik kellene önismeretet
gyakorolniuk és azt tudjuk nem mindig tetszik az egonak,akinek hisszük magunkat,
pedig nem is létezik.Csak annyit magamból kiindulva,hogy ha tudom,mert meg is
mondja nem is egyszer az aki fordítja a sorozatot,hogy lassabban fog menni és
veszi a fáradságot,hogy még az okokat is felsorolja,akkor én ezt tudomásul veszem
és minden probléma nélkül örömmel várom és nézem,amikor jön a következő rész.
Közben pedig rengeteg más sorozat van amit nézhetek,ha ahhoz van kedvem..
Szóval én nézni fogom a fordításaidat,amiket imádok,mert annyira igényesek,hogy
élvezet olvasni.és úgy csináld,ahogy számodra a legjobb.Sokan vagyunk akik
együttérzünk és veled vagyunk,még olyanok is akik nem írnak esetleg,de elismerik
a fordítók áldozatos munkáját és türelmesek,nem gonoszkodnak,bántanak és
értetlenkednek folyamatosan.Felesleges energiát pocsékolni az ilyen emberekre.

Kívánok Neked szeretetben és csodákban bővelkedő áldott Új Évet és mielőbbi gyógyulást!

https://i.pinimg.com/originals/23/79/47 ... 6cde89.gif

Kép
Avatar
Eszterella
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2016.05.18. 20:04

2019.01.01. 14:57

Látod most meg a legfontosabbat nem írtam,hogy köszönöm szépen
ennek az aranyos kis sorozatnak a 6.részét. :-)
Én biztos veled tartok a végéig (L)
Avatar
lintka
Hozzászólások: 1441
Csatlakozott: 2014.02.09. 17:19

2019.01.01. 20:11

Eszterella írta: 2019.01.01. 14:52 Drága Lintka!

Megírtam Neked egy nagyon hosszú gondolatsort és az egész elrepült amikor
gifet akartam küldeni.Most azon gondolkodom talán felesleges volt,mert akiknek
szól úgysem változtatnának a hozzáállásukon,mert ahhoz nekik kellene önismeretet
gyakorolniuk és azt tudjuk nem mindig tetszik az egonak,akinek hisszük magunkat,
pedig nem is létezik.Csak annyit magamból kiindulva,hogy ha tudom,mert meg is
mondja nem is egyszer az aki fordítja a sorozatot,hogy lassabban fog menni és
veszi a fáradságot,hogy még az okokat is felsorolja,akkor én ezt tudomásul veszem
és minden probléma nélkül örömmel várom és nézem,amikor jön a következő rész.
Közben pedig rengeteg más sorozat van amit nézhetek,ha ahhoz van kedvem..
Szóval én nézni fogom a fordításaidat,amiket imádok,mert annyira igényesek,hogy
élvezet olvasni.és úgy csináld,ahogy számodra a legjobb.Sokan vagyunk akik
együttérzünk és veled vagyunk,még olyanok is akik nem írnak esetleg,de elismerik
a fordítók áldozatos munkáját és türelmesek,nem gonoszkodnak,bántanak és
értetlenkednek folyamatosan.Felesleges energiát pocsékolni az ilyen emberekre.

Kívánok Neked szeretetben és csodákban bővelkedő áldott Új Évet és mielőbbi gyógyulást!

https://i.pinimg.com/originals/23/79/47 ... 6cde89.gif

Kép
Drága Eszterella!
Érzem, hogy nagyon szívből jött, amit írtál. Köszönöm, hogy eddig velem tartottál, és hogy ezután is érdekel, amit csinálok.
Köszönöm Új évi jókívánságaidat, és hasonló jókat kívánok én is Neked. (hug)
Gyönyörűek a képek, amiket feltettél. Az ide látogatóknak is biztos tetszeni fog. (ok)
A legújabb feliratot pedig nagyon szívesen. :-)
Befejezett sorozataim: Family's Honor/Glory of the Family,
Endless Love(2014), Beautiful Days(2001), Comrades(2010)/Legend of the Patriots, Handsome Guy and Jung Eum/The Undateables, My Golden Life, Kang Goo's Story, 12 Years Promise/Wild Chives and Soy Bean Soup: 12 Years Reunion,
Truth/Honesty(2000), Wedding(2005)
Filmfordításom: Oh! My Gran(2020)
Folyamatban levő sorozatfordításom: Mr. Duke



Kép
Kata58
Hozzászólások: 604
Csatlakozott: 2015.06.12. 10:46

2019.01.07. 19:49

jó volt látni az újabb részt, amit csak most tudtam megnézni, de a mai nap után egy üdítő elfoglaltság volt. Jókat nevettem a kialakult helyzeteken, és közben pedig pl a cukrászrészen érdekes volt megfigyelni mind a vendégek reakcióját az eladón, mind pedig szakpárosunk véleményét a miértekre. Érdekes volt az utolsó mondat, hogy a kapcsolat építése egy pillanat alatt tönkremehet...csak úgy szabadon.. várom izgatottan a következő szócsatát, csak a rekeszizmaimat kell egy kicsit felkészíteni... LOL LOL LOL LOL LOL LOL (h5) (hug) (wave)
Válasz küldése