Handsome Guy and Jung Eum/The Undateables (32/32)

K-doramák
Avatar
lintka
Hozzászólások: 1441
Csatlakozott: 2014.02.09. 17:19

2019.04.05. 08:33

szildor írta: 2019.04.04. 21:42 Kedves Lintka!
Gratulálok és szeretettel köszöntelek az 5. éves jubíleumod alkalmából :) :) :)
Hihetetlen, milyen gyorsan repül az idő, és mennyi csodás sorozatot fordítottál maximális ígényességgel ezen idő alatt.
Mindig csodálkozva tekintettem az ilyen fordítókra, és egyáltalán a fordítókra, mert olyan dolognak vannak a birtokában, ami keveseknek adatik meg., mert tudni kell az idegen nyelvet, de főleg a magyart, hogy a fordítás igényes szöveggé áll jon össze, és még sok más ismeret is kell hozzá.
Nem vagyok egyedül, aki csodál ezért a tevékenységért, az olyan hosszú szövegekért mint a My Golden Life, tényleg nagy-nagy kitartás kell hozzá, és mindezt nagyon köszönjük neked.
Csak azt tudom kívánni, hogy igenis legyen sok örömöd ebben a munkában, olyat tudsz, amit kevesek, mert a fordítás alkotás, a tiéd ígényes alkotás.
A jelszó megtalálása helyett, nem tudom jól érzem-e, hogy elkeseredett szöveget találtam. Fel a fejjel, főleg magad és mindnyájunk örömére..
Örömmel teli, mosolygós szép napokat!!! ::)
Kedves Szildor!
Nagyon meghatottál kedves szavaiddal. Ritka az ilyen néző, aki a kellemetlenség ellenére is köszönetet mond, és nem a pillanatnyi helyzetet reagálja le, hanem elismeri a fordító öt éves munkáját. Köszönöm szépen! Visszaadtad a hitemet és erőt adtál ahhoz, hogy keljek fel és ne keseredjek el!
Elküldtem e-mailben a 15. és a 16. epizód feliratát. Ezután Neked mindig elküldöm az újat, hogy ne kelljen jelszóval bíbelődnöd.
Kellemes időtöltést kívánok ehhez a kedves, aranyos, megmosolyogtatós sorozathoz!
Befejezett sorozataim: Family's Honor/Glory of the Family,
Endless Love(2014), Beautiful Days(2001), Comrades(2010)/Legend of the Patriots, Handsome Guy and Jung Eum/The Undateables, My Golden Life, Kang Goo's Story, 12 Years Promise/Wild Chives and Soy Bean Soup: 12 Years Reunion,
Truth/Honesty(2000), Wedding(2005)
Filmfordításom: Oh! My Gran(2020)
Folyamatban levő sorozatfordításom: Mr. Duke



Kép
Tokics
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2017.10.01. 19:53

2019.04.05. 09:42

Nagyon szépen köszönöm akkor keresgélem! LOL
csutkarozi2
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2019.03.24. 16:00

2019.04.05. 12:18

lintka írta: 2019.03.31. 13:04
csutkarozi2 írta: 2019.03.31. 12:06 Kedves Lintka!
Koszonom szepen a 15-os epizod szovegenek forditasat,a munkadat.
Ne hidd,hogy csak akkor tudjuk ki a fordito,ha jelszavas :-) En peldaul eddig is tudtam,amig szabadon volt,hogy a sorozatot Lintka forditja. :-D
Kedves Csutkarozi2!
Nagyon szívesen a 15. epizód fordítását.
Az igaz, hogy senki nem kényszerített a fordításra, szabad elhatározásomból kezdtem el 5 éve sorozatokat fordítani.
Most lesz az öt éves jubileumom április 23-án.
Azóta pontosan 170 egyórás epizódot fordítottam le, a fordításaim mindegyike itt, jelszó nélkül elérhető.
Azon "rágtam be", hogy itt csak néhányan keresték a folyamatban lévő fordításaimat, csak az Ázsia Ékkövein lesték. Ugyanez a helyzet a My Golden Life sorozattal is, amelynek a fordítása embert próbáló kemény munka. Már nem szórakoztató hobbi számomra a fordítás, de nem akarom abbahagyni, ha már ezekbe belekezdtem, de nincs bennük semmi örömöm sem.
Már régen kiábrándultam a nézőkből, akiktől már el sem várom a bátorítást.
Nem kell még megköszönni sem, ha azt kényszerűségből teszitek.
Mindenesetre nem küldözgetek többet jelszót, nem magyarázom el a lelőhelyét, akinek kell, majd megkeresi.
Minden jót kívánok és kellemes időtöltést a könnyebben hozzáférhető sorozatokhoz!
Kedves Lintka!
Koszonom a valaszodat :-) Viszont azt sajnalom,hogy megkeseredtel,szerintem par nezo nem indokolja ezt,nem lenne szabad mindenkit egy kalap ala venni.Nem tudom ki hogyan van vele,en nem kenyszerbol koszonom meg a munkadat.
Mindenesetre ma masodjara jottem a 16-os felirat jelszavaert,de eltunt az elozoleg megtalalt lelohely..Az egesz topic-ot modszeresen vegig olvastam,de nyoma sincsen vagy csak vak vagyok.Ugy latom besoroltal a kellemetlen nezok koze,mert azt irtad a vegen,hogy "kellemes idotoltest a konnyebben hozzaferheto sorozatokhoz."Sajnalom,ha nem tudom tovabb elvezni ezt jo kis sorozatot a forditasodban.Tovabbi jo munkat es vidam unneplest kivanok az 5 eves jubileumodhoz.
szildor
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: 2016.08.01. 09:11

2019.04.05. 13:29

Kedves Lintka!

Aranyos vagy és én is köszönöm a kedves válaszodat., örömmel tölt el, hogy nekem is szerepet tulajdonítasz a hited visszanyerésében, én nem tettem sokat, csak leírtam a valóságot, a minőségi fordításaidról, amire méltán büszke lehetsz.
Még egyszer sok-sok örömet kívánok a fordításhoz.
Külön nagy köszönet, hogy méltónak találsz, hogy elküldjed nekem a feliratot.

Most még nem kaptam meg az i-mailt amiről írtál, azért köszönöm a 15. és 16. részt ismét
( ildikoszilard0@gmail.com újból a cím, lehet hogy a név után a nullát kihagytam )

Szeretettel üdvözöllek! :)
Avatar
lintka
Hozzászólások: 1441
Csatlakozott: 2014.02.09. 17:19

2019.04.05. 16:29

szildor írta: 2019.04.05. 13:29 Kedves Lintka!

Aranyos vagy és én is köszönöm a kedves válaszodat., örömmel tölt el, hogy nekem is szerepet tulajdonítasz a hited visszanyerésében, én nem tettem sokat, csak leírtam a valóságot, a minőségi fordításaidról, amire méltán büszke lehetsz.
Még egyszer sok-sok örömet kívánok a fordításhoz.
Külön nagy köszönet, hogy méltónak találsz, hogy elküldjed nekem a feliratot.

Most még nem kaptam meg az i-mailt amiről írtál, azért köszönöm a 15. és 16. részt ismét
( ildikoszilard0@gmail.com újból a cím, lehet hogy a név után a nullát kihagytam )

Szeretettel üdvözöllek! :)
Kedves Szildor!
Úgy látom, rossz e-mail címre küldtem a feliratokat. Nem jött vissza, bár gondolom a címzett nem nagyon tudhatta hova tenni a küldött feliratokat.
Elküldtem újra.
Befejezett sorozataim: Family's Honor/Glory of the Family,
Endless Love(2014), Beautiful Days(2001), Comrades(2010)/Legend of the Patriots, Handsome Guy and Jung Eum/The Undateables, My Golden Life, Kang Goo's Story, 12 Years Promise/Wild Chives and Soy Bean Soup: 12 Years Reunion,
Truth/Honesty(2000), Wedding(2005)
Filmfordításom: Oh! My Gran(2020)
Folyamatban levő sorozatfordításom: Mr. Duke



Kép
szildor
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: 2016.08.01. 09:11

2019.04.05. 17:48

Kedves Lintka!

Köszönöm szépen :) :) :) :) + szív
Avatar
ledita
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2017.07.30. 20:25

2019.04.05. 19:26

Kedves Lintka!
Jónak tűnik ez a sorozat , most elkezdem nézni, bár nekem mostanában nagyon kevés időm van a szórakozásra. . Nagyon szépen köszönöm a fordítást !
Marcsi
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2014.07.24. 18:52

2019.04.06. 05:24

Kedves Lintka! Köszönöm az újabb két rész /15-16/fordítását és a jelszót szeretném megkérni hozzá, üdv Marcsi
Avatar
lintka
Hozzászólások: 1441
Csatlakozott: 2014.02.09. 17:19

2019.04.06. 07:22

ledita írta: 2019.04.05. 19:26 Kedves Lintka!
Jónak tűnik ez a sorozat , most elkezdem nézni, bár nekem mostanában nagyon kevés időm van a szórakozásra. . Nagyon szépen köszönöm a fordítást !
Kedves Ledita!
Nagyon szívesen! :-)
Jónak tűnik ez a sorozat ,
Nekem nagyon bejött.
Befejezett sorozataim: Family's Honor/Glory of the Family,
Endless Love(2014), Beautiful Days(2001), Comrades(2010)/Legend of the Patriots, Handsome Guy and Jung Eum/The Undateables, My Golden Life, Kang Goo's Story, 12 Years Promise/Wild Chives and Soy Bean Soup: 12 Years Reunion,
Truth/Honesty(2000), Wedding(2005)
Filmfordításom: Oh! My Gran(2020)
Folyamatban levő sorozatfordításom: Mr. Duke



Kép
Marcsi
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2014.07.24. 18:52

2019.04.06. 07:36

Köszönöm a gyors választ, Szép napot, üdv Marcsi
Válasz küldése