Memories of the Alhambra (16/16)

K-doramák
Avatar
mikaz
Hozzászólások: 90
Csatlakozott: 2014.01.29. 19:31

2019.02.26. 19:43

Kedves Dorina! Jólesik,hogy hasonló véleményünk van dolgokról, ez megerősít. Azt pedig köszönöm,hogy megemlítetted a forgatás helyszíneit. Én olvastam a blogban, hogy lesznek magyar helyszínek, de annyira lekötött a cselekmény,hogy meg is feledkeztem róla, nem figyeltem eléggé. Igazad lehet,hogy a vonatozás jeleneteit forgatták itt nálunk. Volt egy érzésem, hogy a spanyoloknál mennyi hasonlóság van, de ez csak egy felvillanó gondolat volt, nem is tudatosult.
Viszont most jött el az a pillanat,hogy megnézzem a Túsztárgyalást. Hyun Bint kedveltem, mert kellemes a külseje, szép a mosolya, de nem volt a kedvencem. A kedves, gazdag fiú, aki szegény lányokba szeret bele- ez volt a skatulya, s ez zavart. A Hyde Jekyll, Me sorozat és a Memories of the Alhambra győzött meg,hogy színészként is kiváló. Ezekben a sorozatokban többféle árnyalatát tudta felvillantani a színészi képességeinek.
Megnéztem már a Rampant mozit, s most következnek a további filmjei. Itt köszönöm meg a Túsztárgyalás és a Csalás mesterei filmek megás feltöltését és fordítását!
사랑이란 바로 기적같은 것이다. 더 많이 나누어줄수록 더 많이 가지게 된다.
A szeretet csodálatos dolog, nem fogy, ha adsz belőle, hanem gyarapodik.
Válasz küldése