12 Years Promise/Wild Chives and Soy Bean Soup:12 Years Reunion 26/26

K-doramák
Kata58
Hozzászólások: 604
Csatlakozott: 2015.06.12. 10:46

2021.03.06. 07:17

Köszönöm szépen az 5. rész feliratát is! Már meg is néztem! (dance) :-)
Felemelő volt a meccsekért való szurkolás, együttes örömködés! De mint látható volt több oldalról is megvolt a hozadéka! A legjobban a tanárnőt bírtam, ahogy a tanulás mellett a szurkolásra is buzdította a tanulóit, nagyon kedves egy karakter, olyan tyúkanyó természet, aki tudja, hogyan irányítsa kiscsibéit. LOL

A felbukkanó férfi egy nagy csaló szerintem, csak meglátta mennyi pénzt hozhat a kifőzde! Már önmagában a kinézetével is hazudik! Attól tartok ez lesz az egyik igen megrázó szál.

A kicsi lány ahogy apjának énekel a korházban nagyon aranyos. A másik pedig Jelloa tartományban nagyon talpraestett,
rögtön a Palota ékköve ugrott be, amilyen ügyesen mosta a rízs! /egyébként a gyerekeket a keleti társadalomban nagyon korán befogják minden munkába,/

A másik, most amivel végződött a sok pezsgő megívása és annak következményei! :-o :-(

Izgatottan várom a folytatást! Szép hétvégét mindenkinek! l:-) (wave) (hug) @}->- @}->- @}->-
Avatar
lintka
Hozzászólások: 1441
Csatlakozott: 2014.02.09. 17:19

2021.03.06. 18:45

Eszterella írta: 2021.03.05. 15:35 Drága Lintka!

Este még benéztem hozzád,mert tudtam fenn lesz az 5.rész felirata,
de csak most vettem észre :-) úgy,hogy nézem is ! Ezt a bajnokságot
úgy élték meg a koreaiak,mint mi anno nagyon régen a magyar arany
csapat győzelmét úgy,hogy át tudtam érezni,pedig még gyerek voltam
akkor és nem is voltam foci rajongó,de apukám és a hugom igen és így
az egész család ott drukkolt a TV előtt.Nagyon felemelő érzés volt,nem
is hittem volna,ha nem éltem volna ezt akkor át :-D

Gyönyörű hétvégét (L) (wave)
Drága Eszterella!
Valóban egész Korea lázban égett, a legeldugottabb helyeken közösségek nézték a mérkőzéseket, síppal, dobbal, ha lett volna nádi hegedű, LMAO még azzal is adták volna az energiát a játékosoknak. (drums)
Örülök, hogy együtt nézzük és a továbbiakhoz jó kikapcsolódást kívánok. :-)
Szép hétvégét!
Befejezett sorozataim: Family's Honor/Glory of the Family,
Endless Love(2014), Beautiful Days(2001), Comrades(2010)/Legend of the Patriots, Handsome Guy and Jung Eum/The Undateables, My Golden Life, Kang Goo's Story, 12 Years Promise/Wild Chives and Soy Bean Soup: 12 Years Reunion,
Truth/Honesty(2000), Wedding(2005)
Filmfordításom: Oh! My Gran(2020)
Folyamatban levő sorozatfordításom: Mr. Duke



Kép
Avatar
lintka
Hozzászólások: 1441
Csatlakozott: 2014.02.09. 17:19

2021.03.06. 19:04

Kata58 írta: 2021.03.06. 07:17 Köszönöm szépen az 5. rész feliratát is! Már meg is néztem! (dance) :-)
Felemelő volt a meccsekért való szurkolás, együttes örömködés! De mint látható volt több oldalról is megvolt a hozadéka! A legjobban a tanárnőt bírtam, ahogy a tanulás mellett a szurkolásra is buzdította a tanulóit, nagyon kedves egy karakter, olyan tyúkanyó természet, aki tudja, hogyan irányítsa kiscsibéit. LOL

A felbukkanó férfi egy nagy csaló szerintem, csak meglátta mennyi pénzt hozhat a kifőzde! Már önmagában a kinézetével is hazudik! Attól tartok ez lesz az egyik igen megrázó szál.

A kicsi lány ahogy apjának énekel a korházban nagyon aranyos. A másik pedig Jelloa tartományban nagyon talpraestett,
rögtön a Palota ékköve ugrott be, amilyen ügyesen mosta a rízs! /egyébként a gyerekeket a keleti társadalomban nagyon korán befogják minden munkába,/

A másik, most amivel végződött a sok pezsgő megívása és annak következményei! :-o :-(

Izgatottan várom a folytatást! Szép hétvégét mindenkinek! l:-) (wave) (hug) @}->- @}->- @}->-
Kedves Kata58!
Nagyon szívesen az 5. rész fordítását. :-)
A VB júniusban volt. Furcsállom, hogy a gyerekek még este is bent vannak az osztálytermekben tanár jelenléte nélkül, és fegyelmezetten, csendben tanulnak. Nálunk a liberalizmus nagy károkat okozott az oktatásban. El sem tudom képzelni, milyen behozhatatlan károkat fog okozni az online oktatás is. Persze be kellett vezetni, mert nagyon fegyelmezetlenek és öntörvényűek a mai tizenévesek.
De persze ez nem ide tartozik.
A felbukkanó férfi biztos csaló, megérezte a pénz szagát. A kisfiún keresztül is jó pontot akar szerezni.
A vietnami nővel megcsalt asszony is kétségek között vergődik. A barátnő nagyon otrombán beszólt neki, ami egy barátnő részéről nagy bunkóság volt. ;-P Ebből látszik, hogy az embernek egyedül magának kell tudni szembe nézni a problémákkal és megtalálni a megoldást. Jó az a mondás, hogy "Kibicnek semmi sem drága".
Jön a folytatás a szokásos menetrend szerint.
Szép hétvégét!
Befejezett sorozataim: Family's Honor/Glory of the Family,
Endless Love(2014), Beautiful Days(2001), Comrades(2010)/Legend of the Patriots, Handsome Guy and Jung Eum/The Undateables, My Golden Life, Kang Goo's Story, 12 Years Promise/Wild Chives and Soy Bean Soup: 12 Years Reunion,
Truth/Honesty(2000), Wedding(2005)
Filmfordításom: Oh! My Gran(2020)
Folyamatban levő sorozatfordításom: Mr. Duke



Kép
Kata58
Hozzászólások: 604
Csatlakozott: 2015.06.12. 10:46

2021.03.06. 20:21

Örömmel várom a folytatást, addig is szép estét, és kellemes vasárnapi időt kívánok neked és mindenkinek! :-) l:-) (hug) (wave) @}->- @}->- @}->- @}->- @}->- @}->- @}->-
SZIL77
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2019.04.15. 08:14

2021.03.07. 21:34

Köszönöm a forditást, és a videó elérhetőséget is.
Avatar
lintka
Hozzászólások: 1441
Csatlakozott: 2014.02.09. 17:19

2021.03.08. 22:36

SZIL77 írta: 2021.03.07. 21:34 Köszönöm a forditást, és a videó elérhetőséget is.
Nagyon szívesen. :-)
Befejezett sorozataim: Family's Honor/Glory of the Family,
Endless Love(2014), Beautiful Days(2001), Comrades(2010)/Legend of the Patriots, Handsome Guy and Jung Eum/The Undateables, My Golden Life, Kang Goo's Story, 12 Years Promise/Wild Chives and Soy Bean Soup: 12 Years Reunion,
Truth/Honesty(2000), Wedding(2005)
Filmfordításom: Oh! My Gran(2020)
Folyamatban levő sorozatfordításom: Mr. Duke



Kép
Avatar
lintka
Hozzászólások: 1441
Csatlakozott: 2014.02.09. 17:19

2021.03.11. 13:31

Meghoztam a 6. rész fordítását. :-)
Jó szórakozást és kellemes hétvégét kívánok! (cheer)
Befejezett sorozataim: Family's Honor/Glory of the Family,
Endless Love(2014), Beautiful Days(2001), Comrades(2010)/Legend of the Patriots, Handsome Guy and Jung Eum/The Undateables, My Golden Life, Kang Goo's Story, 12 Years Promise/Wild Chives and Soy Bean Soup: 12 Years Reunion,
Truth/Honesty(2000), Wedding(2005)
Filmfordításom: Oh! My Gran(2020)
Folyamatban levő sorozatfordításom: Mr. Duke



Kép
Avatar
Eszterella
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2016.05.18. 20:04

2021.03.11. 16:18

Drága Lintka!
Ma nagyon szemfüles voltam mert már itt is vagyok és látom fenn van
a 6.rész felirata,amit nagyon szépen köszönök. (F) Azzal pedig nagyon
egyetértek,hogy a problémáinkat csak mi tudjuk megoldani,hiszen
senki nem látja a másik életét,mert nincs benne,nem lát rá az egészre,
a barát csak annyit tehet,hogy meghallgatja és együttérez .
Gyönyörű hétvégét Kívánok (wave) :-) (L)
Avatar
lintka
Hozzászólások: 1441
Csatlakozott: 2014.02.09. 17:19

2021.03.11. 20:50

Eszterella írta: 2021.03.11. 16:18 Drága Lintka!
Ma nagyon szemfüles voltam mert már itt is vagyok és látom fenn van
a 6.rész felirata,amit nagyon szépen köszönök. (F) Azzal pedig nagyon
egyetértek,hogy a problémáinkat csak mi tudjuk megoldani,hiszen
senki nem látja a másik életét,mert nincs benne,nem lát rá az egészre,
a barát csak annyit tehet,hogy meghallgatja és együttérez .
Gyönyörű hétvégét Kívánok (wave) :-) (L)
Drága Eszterella!
Köszönöm, hogy ide, erre a lapra is ellátogatsz. Valahogy ez kiesik a nézők érdeklődési köréből.
Nagyon szívesen a 6. rész fordítását. :-)
Nagyon életszerű ez a sorozat. Nincs benne az a túlzott álszemérem, ami a koreai sorozatokra jellemző. Láttam néhányat,. amelyekben annyira idegtépő tudott lenni, amikor a fiatal szerelmesek fekszenek egymás mellett az ágyon, és még a kezüket sem érintik meg.
Azokat a filmeket szeretem, amelyek a realitások talaján állnak és valami tanulsággal is szolgálnak az embernek.
Kellemes hétvégét kívánok! (cheer)
Befejezett sorozataim: Family's Honor/Glory of the Family,
Endless Love(2014), Beautiful Days(2001), Comrades(2010)/Legend of the Patriots, Handsome Guy and Jung Eum/The Undateables, My Golden Life, Kang Goo's Story, 12 Years Promise/Wild Chives and Soy Bean Soup: 12 Years Reunion,
Truth/Honesty(2000), Wedding(2005)
Filmfordításom: Oh! My Gran(2020)
Folyamatban levő sorozatfordításom: Mr. Duke



Kép
Avatar
lintka
Hozzászólások: 1441
Csatlakozott: 2014.02.09. 17:19

2021.03.18. 22:19

Meghoztam a 7. rész feliratát. :-)
Jó szórakozást kívánok hozzá! (cheer)
Befejezett sorozataim: Family's Honor/Glory of the Family,
Endless Love(2014), Beautiful Days(2001), Comrades(2010)/Legend of the Patriots, Handsome Guy and Jung Eum/The Undateables, My Golden Life, Kang Goo's Story, 12 Years Promise/Wild Chives and Soy Bean Soup: 12 Years Reunion,
Truth/Honesty(2000), Wedding(2005)
Filmfordításom: Oh! My Gran(2020)
Folyamatban levő sorozatfordításom: Mr. Duke



Kép
Válasz küldése