Bride of the Century (16/16)

K-doramák
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2014.03.04. 19:52

Na, megnéztem, nagyon tetszett! Egészen elfelejtettem hogy nem szeretem ezt a színésznőt!
Ahogy megette a vattát !!! az valami szenzációs volt. :nyami: :nyami: Nagyon várom a harmadikat! Egyelőre túl sokat nem tudok irni, majd ha már láttam belőle többet.
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
Limo
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2014.02.26. 16:20

2014.03.06. 17:59

Bekka, örülök, hogy tetszett ^^ Eddig nekem sincs semmi bajom azzal, ahogy játszik :D
Az a rész tényleg hatalmas volt :lol: Meg én a csókon és a macskatemetős részen is nagyot szakadtam :-D

Meghoztam a harmadik részt :wink: Nekem ez is nagyon tetszett, és a vége most ütött. Számítottam valami ilyesmire, de nem gondoltam, hogy tényleg meglépi a forgatókönyvíró. Mindenesetre örülök, hogy megtette, jó kis bonyodalmak lesznek még itt ^^

A második rész feliratában a harmincadik perc környékén körülbelül egy percen át hibás az időzítés. Hétvégén mindenképp javítani fogom az időzítést, és feltöltöm a jó verziót ^-^
Kép
Avatar
Batorix
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2014.01.14. 07:03

2014.03.07. 10:03

Oh ez szuper éppen kérni akartalak de akkor nem bennem van hiba mert nálam is csuszott a 2 rész közepétől.. Viszont aDA-n fent levő részhez meg viszont passzol csak -ktorenteshez nem jó!
Nagyon jó kis történet lesz ahogy a lány beszologat neki hát az csúcs :laugh: emlékszetek amikor temetik a macskát
na hát az valami fergetes volt .
Köszönöm hogy fordítod és majd jövök.

Üdv
Barbi
Limo
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2014.02.26. 16:20

2014.03.07. 21:48

Nem benned van, rossz volt az időzítés :) Ma már nincs energiám javítani, de holnap megcsinálom :)

A beszólogatások tényleg nagyon jók :D Na, meg persze Hong Ki arca, amikor a csaj beszól vagy valami hülyeséget csinál se semmi :adore:

Tölthető is a negyedik rész :D
Azt hiszem, nem mondok újat azzal, ha azt mondom, hogy nekem ez a rész is nagyon tetszett XD Nagyon sok aranyos rész volt benne, ami kiérdemelte tőlem a "jaj de cuki" jelzőt, miközben néztem ^-^
Ha nem szoktátok (én például nem mindig nézem meg sorozatoknál az előzeteseket, mert nem szeretek magamnak spoilerezni), most akkor is nézzétek teljesen végig a videót, mert a legvégén van egy pluszjelenet, amiért érdemes (sőt kötelező) :)
Kép
Avatar
Batorix
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2014.01.14. 07:03

2014.03.09. 08:08

Ma megnézzem holnap jövök!
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2014.03.09. 12:44

Spoiler:
Nagyon megdöbbentem hogy anyuka és kislánya mit csinálnak, ez meglepetés volt.
Oké, megértem hogy nem akar az átok miatt meghalni, de akkor is. Kiváncsi leszek, ha Hongki és a báty is beleszeret a lányba akkor mi lesz..Köszönöm az újabb részeket
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
Avatar
Batorix
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2014.01.14. 07:03

2014.03.10. 13:07

http://www.youtube.com/watch?v=kcqFcddkuC4

Nagyon tetszik csak sajnos most nem leszek egy párnapot! :'(
nb76
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2014.01.17. 11:55

2014.03.12. 23:16

Sziasztok csajok, de jó, hogy Limo idetalált. Barbi, köszi a videót, nagyon jó volt. Bekka, tökjó, hogy te is nézed!
Spoiler:
Nagyon bírom ezt a vidám, de szellemes-titokzatos kis sorozatot. A színésznőt először én sem csíptem, hülyét is kaptam, hogy őt kell nézni Hongki mellett, de amikor átvedlett "szegény lánnyá", megkedveltem. Jól felrázza a gazdagok punnyadt kis életét, élükön Hongki-val, aki szintén nagyon muris arcokat bír vágni a csaj egy-egy beszólása után. A macskatemetésnél és az elesős első csóknál kész voltam, szakadtam a röhögéstől. Az is csúcs, ahogy a csaj lefejeli Hongkit... A koncert jelenetnél azt hittem, hogy Hongki is dalra fakad, de hát nem, de nem baj, helyette kaptuk a csókot. :P
Van itt cselszövés rendesen, anya és lánya jó kis tervet eszeltek ki, de lehet, saját dugájukba dőlnek a végén... A bátyjával való kapcsolat is elég titokzatos, nagyon úgy tűnik, hogy nemcsak testvéri szeretetet táplál a srác. A szellemcsaj se semmi, ahogy kavarja a dolgokat.
Húú, nagyon várom a következő részt, köszi a fordítást, Limo!
Limo
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2014.02.26. 16:20

2014.03.13. 19:15

Bekka, én gyanakodtam valami ilyesmire, de nem hittem volna, hogy tényleg ez lesz, mert ez azért elég durva. Jaj, én nagyon nem várom a szerelmi háromszög kibontakozását :S

Batorix, ez annyira aranyos szám :D

Nb76, én is örülök, hogy idetaláltam :D
Spoiler:
Örülök, hogy szereted :D Igen, igen mi is beszéltük a csajt, meg Hong Ki arckifejezését is XD Az általad említett jeleneteknél én is majdnem lefordultam a székről xD A csók is jóóó volt :D De azért remélem, hogy kihasználják Hong Ki hangját, és lesz majd egy jó ütős, romantikus dal az OST-ban, amit ő énekel. Amilyen jó hangja van, vétek lenne nem kihasználni :D Igen, a cselszövés az megy, és az ötödik részben csak tovább bonyolódik.
Elkészültem az ötödik résszel :D Mint kiderült, nem Yi Kyung az egyetlen szemét anya a sorozatban, komolyan mondom, rémisztő az a két nő. Mindenesetre ez is jó rész volt :D Voltak aranyos részek, de most nem a romantikus szál volt az előtérben :S
Jó szórakozást a részhez, és mint mindig, most is kíváncsi vagyok a véleményetekre ^^
Kép
nb76
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2014.01.17. 11:55

2014.03.14. 23:50

Szia Limo, nagyon köszi az 5. rész feliratát. :D
Spoiler:
Nagyon jól alakul a történet, Hongki nagyon jól játszik, lehet érezni, ahogy fokról-fokra olvadozik a csajszi miatt. Az az édesburgonya evészet az apjával, nagyon édes jelenet volt, és ahogy mosolygott... :$ Hát a két anya tényleg nem semmi. Kang Joo anyja elég fura volt eddig is nekem, de azt hittem, hogy azért, mert a férje nem szerette. Ez tényleg izgis fordulat. Most már nagyon kíváncsi vagyok a szellemre, hogy mit akar elérni. Tetszett Doo Rim beszólása a morci titkárnőnek: én nem vagyok olyan, mint te, jól meg is lepődött a boszika. És a vége is nagyon jó volt, hogy a zongorás jelenetnél pofára esik. Annak viszont nem örülök, hogy visszajön Yi Hyun, tőle hülyét kaptam az első részben. Hát nem tudom, hogy fog boldogulni Doo Rim után... nagyon kíváncsi vagyok. :)
Válasz küldése