The Heirs Christmas Edition ~ Special

K-doramák
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2014.01.15. 17:42

A The Heirs Christmas Edition special csak itt, ezen a fórumon elérhető.



Kép

Ez egy nagyon ügyesen és jobban élvezhetően megvágott special a sorozatból. Pörgősebb, dinamikusabb, jól sikerült.A legjobb jelenetek, de összefüggő történet formájában. Azoknak is ajánlom, akik úgy érezték az eredeti sorozat leült.

Letöltés:

http://www.d-addicts.com/forum/viewtopic_144414.htm
http://doramax264.com/18812/th3-h3ir-drama-2013/

A fordítás jelenlegi állása 100 %
   100%


Kérlek ne töltsd fel máshová!
Csatolmányok
The.Heirs.Christmas.Edition.131225.HDTV.x264.720p-iPOP.srt
(92.86 KiB) Letöltve 1638 alkalommal.
The.Heirs.Christmas.Edition.131225.HDTV.x264.720p-iPOP.srt
(92.86 KiB) Letöltve 1638 alkalommal.
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2014.01.15. 21:01

Gilnis, amennyit eddig lefordítottam belőle, van benne vastagon KWB.... :adore:
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
Avatar
gilnis
Fordító
Hozzászólások: 123
Csatlakozott: 2014.01.13. 19:22

2014.01.15. 23:03

bekka írta:Gilnis, amennyit eddig lefordítottam belőle, van benne vastagon KWB.... :adore:
:laugh:

De jól értem, hogy ebben újdonságot nem találok?
Egyébként pontosan ez lett volna a következő kérdésem, hogy ha van, akkor mennyi KWB van benne.
:adore:
KÉSZ: Linger, Heartbeat Love, Hide and Seek, The Palace FOLYAMATBAN: Bump off Lover 04.
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2014.01.16. 06:54

Eddig nem találtam benne újat,de sokkal élvezhetőbb.Kimaradt a sok sallang,és KWB valahogy sokkal többnek tűnik benne, ügyesen vágták.Rájöttek végre hogy ő a sztár... :laugh:
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
Avatar
gilnis
Fordító
Hozzászólások: 123
Csatlakozott: 2014.01.13. 19:22

2014.01.16. 07:33

bekka írta:Rájöttek végre hogy ő a sztár... :laugh:
Épp ideje... :laugh:

Ha már karácsony és KWB, a White Christmas-ről meg ne feledkezz ám! :wink:
KÉSZ: Linger, Heartbeat Love, Hide and Seek, The Palace FOLYAMATBAN: Bump off Lover 04.
zsuzska
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2014.01.14. 20:51

2014.01.16. 18:06

Köszönet a forditásért elöre is .Nekem sajna leülös volt a Heirs ,de megnézem majd a felirattal ezt is ......Remélem jobban fog tetszeni mint az eredeti 20 részes változata. :thumbs up:
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2014.01.16. 19:07

zsuzska írta:Köszönet a forditásért elöre is .Nekem sajna leülös volt a Heirs ,de megnézem majd a felirattal ezt is ......Remélem jobban fog tetszeni mint az eredeti 20 részes változata. :thumbs up:
Nekem eddig-fordítás közben sokkal jobban tetszik, talán mert a kedvenc KWB jeleneteim vannak benne... :wink:
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2014.01.16. 19:09

gilnis írta:
Ha már karácsony és KWB, a White Christmas-ről meg ne feledkezz ám! :wink:
Oké, de most beleszerelmesedtem Arkana és Nevala innocent man-jébe, az első 11 részt felfaltam, aztán lelassitottam mert rájöttem hogy nem akarom hogy vége legyen. :lol: Úgyhogy még a 12-et sem néztem meg csak félig.... :laugh:
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
Avatar
gilnis
Fordító
Hozzászólások: 123
Csatlakozott: 2014.01.13. 19:22

2014.01.16. 23:17

bekka írta:Oké, de most beleszerelmesedtem Arkana és Nevala innocent man-jébe, az első 11 részt felfaltam, aztán lelassitottam mert rájöttem hogy nem akarom hogy vége legyen. :lol: Úgyhogy még a 12-et sem néztem meg csak félig.... :laugh:
Meg tudom érteni. A sorozat felével én is így jártam, a második felével már sajnos kevésbé. De nyertem vele magamnak két új kedvencet. :adore:
KÉSZ: Linger, Heartbeat Love, Hide and Seek, The Palace FOLYAMATBAN: Bump off Lover 04.
nb76
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2014.01.17. 11:55

2014.01.17. 12:32

Szia Bekka, nagyon köszi előre is a fordítást. Heirs jöhet minden mennyiségben, nekem nagyon tetszett, és az unokahugomnak is. Vele is ledaráltam a részeket, neki is nagyon tetszett. 15 éves a drágám, ez már a 4. sorozat, amit végignézett velem. Édes volt, még pityergett is az érzelmesebb részeken. Kíváncsi voltam, hogy neki melyik szereplő lesz a kedvence, hát LMH lett (még nem látta eddig játszani, csak az én háttérképemként... :adore: ) Egy húron pendülünk, hiába... :laugh:
Válasz küldése