Temptation- (20/20) kész

K-doramák
annebay
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2014.07.28. 09:45

2014.08.07. 06:02

Kedves Bekka!
Köszönöm a 3. részt! :-)
csabamama2
Hozzászólások: 97
Csatlakozott: 2014.04.03. 14:32

2014.08.07. 07:43

Bekka Kedves!

Most megkaptam a leveled a gmail-ra, nagyon szépen köszönöm a Temptation 3. részének a feliratát és az értesitést is. Referálni sajnos nem tudok a doramáról, mert én általában gyűjtögetős vagyok, amióta nyugdijas vagyok jobban szeretem egybe nézni maratonozva. De ígérem, ha megnéztem referálok róla. Mégegyszer köszönöm a munkád. Üdv: csabamama2 :-)
ququcs
Hozzászólások: 61
Csatlakozott: 2014.01.21. 09:33

2014.08.07. 13:54

Szia Bekka, köszönöm szépen az értesítést és a 3. rész feliratát, de nem tudom hogy kell letölteni, a fordítást. A filmes linkeket látom csak. Nagyon béna vagyok, (fail) segítséget kérek !
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2014.08.07. 14:15

ququcs írta:Szia Bekka, köszönöm szépen az értesítést és a 3. rész feliratát, de nem tudom hogy kell letölteni, a fordítást. A filmes linkeket látom csak. Nagyon béna vagyok, (fail) segítséget kérek !
A levélben van a csatolt fájl. Az a felirat, azt kell letölteni.
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
Avatar
gilnis
Fordító
Hozzászólások: 123
Csatlakozott: 2014.01.13. 19:22

2014.08.07. 17:54

Na majd én referálok Bekka, csak győzd! xD Pedig nekem még feliratot sem küldesz! :P

Te egyébként hány részét láttad eddig? Amit leadtak, vagy folyamatosan nézed a fordítással?
KÉSZ: Linger, Heartbeat Love, Hide and Seek, The Palace FOLYAMATBAN: Bump off Lover 04.
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2014.08.07. 19:49

gilnis írta:Na majd én referálok Bekka, csak győzd! xD Pedig nekem még feliratot sem küldesz! :P

Te egyébként hány részét láttad eddig? Amit leadtak, vagy folyamatosan nézed a fordítással?
Nem küldtem? Az hogy lehet? Nem írtál emailt? :-o
Eggyel nézem előrébb mint ahol a fordításban tartok. A filmet igyekszek naprakészre letölteni, aztán próbálok normális feliratot keresni a letöltött verzióhoz. Ez ma igen sok időmet vett el például, aztán még át is kellett időzíteni.

Várlak! ;-)
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
Avatar
gilnis
Fordító
Hozzászólások: 123
Csatlakozott: 2014.01.13. 19:22

2014.08.08. 00:06

Nem küldtél, mert nem kértem. :">
KÉSZ: Linger, Heartbeat Love, Hide and Seek, The Palace FOLYAMATBAN: Bump off Lover 04.
ranna
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2014.01.14. 17:52

2014.08.08. 08:34

Kedves Bekka!
Köszönöm a feliratokat. :-)
Kezdik jól bonyolítani a szálakat. Érdekes Kang Min Woo mint playboy, de ugyanakkor aggódó apa és jó fiú az anyja felé.
Mosolygó szemei tényleg nagyon vonzóvá teszik.
Hong Joo kedves, aranyos,de ha olyan jól ismeri a férjét amint mondja, akkor igazán érthetetlen,hogy érte és családjáért is mindent megtevő Sang Woonak,miért nem képes hinni.
A harmadik rész igazán hatásosan fejeződött be. Tudják-e majd megmagyarázni, megérteni a félreérthető helyzetet?
Egy biztos, várom nagyon a folytatást!!! :-D
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2014.08.08. 08:42

ranna írta:Kedves Bekka!
Köszönöm a feliratokat. :-)
Kezdik jól bonyolítani a szálakat. Érdekes Kang Min Woo mint playboy, de ugyanakkor aggódó apa és jó fiú az anyja felé.
Mosolygó szemei tényleg nagyon vonzóvá teszik.
Hong Joo kedves, aranyos,de ha olyan jól ismeri a férjét amint mondja, akkor igazán érthetetlen,hogy érte és családjáért is mindent megtevő Sang Woonak,miért nem képes hinni.
A harmadik rész igazán hatásosan fejeződött be. Tudják-e majd megmagyarázni, megérteni a félreérthető helyzetet?
Egy biztos, várom nagyon a folytatást!!! :-D
Kedves Ranna,
bevallom nekem egyáltalán nem szimpatikus Hong Joo, szívesen felképelném.Oké,alapból megértem, de ha tényleg olyan jól ismeri a férjét, ahogy te is mondtad, akkor... nyafi, hiszti.. más sem jön ki a száján. Per pillanat sokkal jobban szimpatizálok az igazgatónővel.
Igen, Min Woo hiába egy nőcsábász, az az állandó mosoly a szeme és a szája körül..hát nem lehet nem szeretni... LOL :-P
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2014.08.08. 18:11

gilnis írta:Nem küldtél, mert nem kértem. :">
Gilnis irtam üzenetet.
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
Válasz küldése