Temptation- (20/20) kész

K-doramák
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2014.08.17. 09:41

babamama írta:Bekka kedves!
Ezen a fórumon is köszönöm szépen a 2., 3., 4. és 5 rész feliratát! @}->- @}->- @}->- @}->-
Még csak gyűjtögetek. LOL
További vidám, napsütéses 7végét kívánok! (bounce) (wave)
Szívesen.
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
Avatar
Batorix
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2014.01.14. 07:03

2014.08.17. 10:13

Köszönöm Temptation is minden nap lesem hogy hátha , LOL de ma nagy örömöt szereztél vele.
Ne haragudj de nekem a 4-s szét esik most néztem csak rá és sajnos már kitöröltem megkaphatnám újra
Ascii karakterek vannak benne megtudom csinálni csak későn vettem észre.

Üdv.
Barbi
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2014.08.17. 16:18

Batorix írta:Köszönöm Temptation is minden nap lesem hogy hátha , LOL de ma nagy örömöt szereztél vele.
Ne haragudj de nekem a 4-s szét esik most néztem csak rá és sajnos már kitöröltem megkaphatnám újra
Ascii karakterek vannak benne megtudom csinálni csak későn vettem észre.

Üdv.
Barbi
oké
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
Avatar
yeva
Fordító
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2014.01.19. 09:35

2014.08.17. 19:49

Sziasztok! :)

Köszönöm kedves Bekka az 5. részt; megnéztem. :-)
Hááát... nem is tudom, mit mondjak... :-o

Akárhogy-is nézem, nagyon pipa vagyok az igazgatónőre - legközelebb majd kiírom már a neveket, hogy megtanuljam , amiért képes tönkretenni egy házasságot.
Persze a feleség is eléggé odamondogatott neki, de ha belegondolok, hogy fiatal házasként velem történt volna ilyen dolog... én hogyan reagálnék? Ha férjem már másodszor hagyna cserben egy másik nő miatt, aki ilyen kétértelműen beszél, akkor mit csinálnék?

És ugye, hogy valóban elindította a lavinát... mert a férj, annak ellenére hogy szereti a felségét - saját bevallása szerint -, mégis gondolt az igazgatónőre és hiányzott neki. Most mikor már ilyen szituba került, bevallotta őszintén...
De nem csodálkozom, hogy a feleségnek megingott benne a bizalma...
Nagyon kíváncsi vagyok, vajon meg tudják-e menteni a házasságuk?

Érdekel, hogy mi lesz ebből? Különösen most, hogy megint "eladja magát" 3 hétre... :)

Kwon elnök felesége jól beijesztette őket, hogy elvitte a kis Roy-t...
Szegény gyerek... nagyon sajnálom. Bár lesz egy szerető nagyija - szerény véleményem szerint, - a "gonosz mostoha", az mindig csak "gonosz mostoha" marad...
De azért még reménykedem, hátha tévedek... :)
Avatar
Batorix
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2014.01.14. 07:03

2014.08.18. 08:19

Sziasztok!

Keményen kezdett ez a történet már az elején de azota sem változott a helyzett :
a feleség egy kicsivel /sokkal/ jobban kelene bizni a férjében azért gondolj bele mindent elvesztettek
a és akkor jött egy lehetőség hogy talpra álljon /lakás-pénz csőd/ minden elment volna és csak 3 napot kért.
Sokan itthon a leküket is eladják sokkal kevesebbért.
Ő sem akármi játsza a nehezen a kaphatót de nem szólom le mert Ő meg vigasztalást keres ; de utána mindig
csak a keserűség marad és a mi lett volna ha...
Kisfiú tényleg sajnálatra méltó de ha a forgatókönyv íroknak van egy kis lelkük akkor a végén megkapja milliomos nő vagy a házaspár.
Fogadjunk kié lesz bocs szavazunk inkább mert hogy nem az apáé az tuti

Huu már megint elragadott a hév.

Bekka írtam levelet többet is remélem már szeretsz LOL (L)

Üdv.
BArbi
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2014.08.18. 09:55

Hát nem tudom...lehet hogy csak a feleséget játszó színésznő arcberendezését nem csípem, és azért nem tudok együtt érezni vele? :D
Spoiler:
A feleséget én sem ítélem el, csak bosszant amit csinál, sőt egyáltalán nem szimpatikus.
Érthető ha egy vetélés miatt ilyen, és most Roynak adja az összes meg nem élt szeretetét, de egyáltalán nem törődik a férjével, csak a saját sérelmeit hajtogatja. Pedig bizonyosan a férjnek is nehéz volt az az időszak, sőt, mielőtt elfogadta volna az igazgatónő ajánlatát, előtte meg kellett élnie azt,hogy a neje a pénz miatt öngyilkos akart lenni. Persze hogy mérlegelte ezt a megoldást.
Nem mér azonos mércével a feleség, mert ő hibázhat, az bocsánatos bűn, de a férje nem..miközben azt hajtogatja, hogy persze, ismeri a férjét jól, és tudja is hogy nem tenne ilyet, de most neki "jajdemilyenrossz" mert ő már most akkor mindig szenvedni fog, mert bizalmatlan. És ezért elutasítja a férjét, aki beismeri hogy hibázott. Számomra ez azt jelenti hogy csak magára gondol.
Az igazgatónő ki is mondta hogy ő akart lenni kíváncsiságból a hullám, hogy képes-e lerombolni a házaspár homokvárát. De hogy ez miért jutott eszébe...?
Nagyon tetszik benne, hogy sosem lehet zavarba hozni, talpraesett, és higgadt nő
A kórházban nem lett volna semmi gond, ha a feleség nem érzi azt hogy ő több ennél a nőnél, de ezzel a habitussal várható volt hogy nem hagyja az igazgatónő fullánk nélkül a dolgot,és gondolom ez a továbbiakban is így lesz.
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
Avatar
Batorix
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2014.01.14. 07:03

2014.08.18. 11:16

ezaz Bekka erre gondoltam én is ; ez volt tegnap :)

Köszönöm a leveleket és a fordítást.
mara55
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2014.02.11. 06:08

2014.08.19. 22:48

Kedves Bekka!
A szokásomhoz híven most is vártam a sült galambot!
Nézegettem az Ázsia Ékkövein, hogy hol van fordításod, amit ha tudok, megnézek.
A véletlenek sorozata segített ide.
Annyira nem tudatos amit tennem kellene...de azért,néha összejönnek a lehetőségek, hogy mit is kell tenni, hogy sorozatokhoz, illetve azok felirataihoz jussak.

A Cruel Love fordításodat láttam először, ami több pzs-be került. Most nézem a Yawang sorozatodat a 7.résznél tartok.Köszönöm, hogy nézhetem, köszönöm az önzetlen munkádat.

Most már több időm lesz,szeptembertől elmegyek nyugdíjba, ledolgoztam a 40 évet.Így talán jobban sikerül a sorozatok és a felíratok letöltése, összehozása.

Szeretném kérni, ha lehetséges a Temptation sorozat feliratait.
Megtaláltam, az általad feltett, letöltési lehetőséget, így nem lenne gondom a videó részekkel.
Nagyon megköszönöm, ha megkaphatom a feliratokat.
Maria Vancsa
Az email cim:vancsa.mara@gmail.com

Üdvözlettel:Mara
Nita1987
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2014.01.14. 00:41

2014.08.19. 22:49

Nagyon szépen köszönöm az 6.észt :D
mara55
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2014.02.11. 06:08

2014.08.20. 07:22

Kedves Bekka!
Nagyon köszönöm a Temptation sorozat feliratait @}->- !
mara55
Válasz küldése