Hotel King [KÉSZ]

K-doramák
Hetti
Hozzászólások: 94
Csatlakozott: 2014.01.19. 18:55

2014.08.07. 19:24

Kedves Yeva!

Köszönöm a befejező részek feliratát és ezúton gratulálok az újabb befejezett sorozatodhoz. @}->-
Szép nyarat és jó pihenést kívánok neked a következő fordításodig. :-D
Avatar
yeva
Fordító
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2014.01.19. 09:35

2014.08.08. 07:48

Sziasztok! :)

Én is köszönöm szépen, Hetti kedves!

Föltettem ide is a kész fordítást. :)

Bocsi, hogy most nem írok többet, de pont Hévízen vagyunk és máris rohanok kezelésre, meg fürdőbe...

Szóval ha hazamegyünk, gyakrabban jövök majd...

Addig is MINDENKINEK minden jót! Kép Kép
ququcs
Hozzászólások: 61
Csatlakozott: 2014.01.21. 09:33

2014.08.09. 08:18

Yeva kedves nagyon köszönöm a Hotel King utolsó részét és az egész sorozatot. (five) Élveztem és jól szórakoztam! ;-) ;-)
Avatar
yeva
Fordító
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2014.01.19. 09:35

2014.08.12. 17:28

Unni2011 írta: Azután utazom a horvát tengerpartra, ezzel kapcsolatosan is vannak még elintéznivalóim. A szállodában, ha minden igaz lesz Wi-fi. Remélem a szobában is, nemcsak a Lobby részen. A laptopomat én is viszem, hogy tudjak filmezni is.
Nagyon szomorú, elkeseredett vagyok a már régóta fennálló ukrajnai békétlenség miatt. Bízom benne, hogy most már mielőbb sikerül rendezniük a helyzetet. Egyre türelmetlenebbül várom. Sajnálom, hogy a nagy családi találkozótok emiatt elmarad.
Sokat gondolok az ott élőkre. A testvéredék és a kis helyes, koreai származású unokaöcséd is, sokszor az eszembe vannak. Remélem, ők jól vannak!

A szomorú történések ellenére is, kellemes pihenést, feltöltődést kívánok nektek én is! @}->-
Köszönöm szépen az eddigi feliratokat is! (h5)

Drága Unnim! :)


Azóta már biztos ezerrel lubickolsz az Adriában... :)
Remélem jól telik a szabid.
Mi már hazajöttünk Hévízről most már csak a környező vidéken élő Szeretteinket fogjuk látogatni...
Oda megyünk kerti sütögetésre, friss levegőre... :)
A fiaméknál is már nagyon közeleg a második baba megérkezése... :)

Hálásan köszönöm, hogy gondolsz a keleten élő Szeretteinkre. Náluk tehát Mariupolban most nincs lövöldözés, de Donyeckben és környékén még annál inkább...
Nem akarom részletezni, mint mond a húgom az ottani helyzetről, mert az valami szörnyűség...
Annyira sajnálom szegény kiskatonákat és a békés lakosságot, akik a Nyugat szörnyű provokációnak áldozatai, hogy a szívem összeszorul ha csak rájuk gondolok.
A média Putyint okolja ezért, holott egyáltalán nem így van. Az USA provokálja őt Ukrajnával, és a szerencsétlen sötét, buta Ukrajna hagyja magát kihasználni. Nem veszi észre hogy ő semmi más, mint egy eszköz az USA kezében, aki csak azt várja, hogy Putyin az Ukrajnában élő támadásnak, gyilkosságnak, halálnak kitett oroszok védelmére keljen...
Ott nem oroszok gyilkolnak, hanem a mostani ukrán kormány által kivezényelt szélsőségesek, akik az oroszokat gyilkolják...
Borzasztó, hogy embereket mennyire sötétségben lehet tartani és mennyire meg lehet vezetni. Nem csak filmekben igaz, hogy milyen ocsmány, aljas, szörnyű és becstelen dolog a politika... amikor embertelen "emberek" kezében van a hatalom... :-(
Szerintem biztos olyan WiFi működik szállodában, hogy minden szobában legyen internet. Mi "csak" Hévízen voltunk, de itt is volt minden szobában.
Egyébként a sorozatnézéshez nem is kell net.
Mi ott néztük meg a 3 Days-t. Én azt még anno, mikor elkezdték sugározni megnéztem 3 részét oroszul, de aztán láttam, készül a magyar felirat, így megvártunk, és most Ja Du kedvéért újrakezdtem én is és együtt néztül meg RX magyar felirataival. :)
Nagyon izgalmas akciósorozat... és az is "piszkos politikáról" szólt... :(

De most olyant nézek, ami igazi kikapcsolódás, sok nevetés és vidámság... :)

További jó nyarat! Kép
Avatar
yeva
Fordító
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2014.01.19. 09:35

2014.08.12. 17:32

Kedves Batorix, Vercsike, Szmoleage, Ququcs nagyon szívesen és én is köszönöm a visszajelzést. :)

Minden jót Nektek is! :)
Avatar
vercsike1
Hozzászólások: 136
Csatlakozott: 2014.01.13. 12:23

2014.08.25. 09:27

Szia Yevám ! ! !

Kedves Yevám,hálásan köszönöm ezt a sorozatot is.Választásaidban mint mindig,sosem csalódtam,köszönöm neked. (WORSHIP) (WORSHIP) (WORSHIP)
Avatar
yeva
Fordító
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2014.01.19. 09:35

2014.08.25. 20:49

Drága Vercsikém! :)

Nagyon szívesen! Én is köszönöm, hogy lelkesen mindig velem voltál. Nem volt egyetlen rész sem, amit meg ne köszöntél volna. :)
Ez egy fordítót mindig csak még jobban ösztönöz. Mikor látja, hogy örömöt szerez a munkájával másoknak, az számára dupla öröm. Hiszen azért fordít, mert ez a célja: örömöt szerezni azoknak, akik nem nézhetik meg más nyelven, csak magyarul... miközben persze örömét leli a fordításban is. :)

Légy áldott kedves Vercsike, és még sokáig élvezd a doramák világát. :) (L)
Avatar
mikaz
Hozzászólások: 90
Csatlakozott: 2014.01.29. 19:31

2014.09.01. 15:07

Kedves Yeva! Köszönöm az újabb befejezett sorozatot! :-D
사랑이란 바로 기적같은 것이다. 더 많이 나누어줄수록 더 많이 가지게 된다.
A szeretet csodálatos dolog, nem fogy, ha adsz belőle, hanem gyarapodik.
narin14
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2014.03.10. 14:45

2015.01.12. 20:42

Kedved Yeva!
Nagyon szépen köszönöm a sorozat fordítását! :)
zsuzsabebi
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2014.01.13. 00:23

2015.01.17. 14:07

Koszonom szepen a feliratokat orom volt magyarul vegig nezni :-D
Válasz küldése