Beautiful Days(2001) 24/24

K-doramák
Frezia
Hozzászólások: 140
Csatlakozott: 2014.04.25. 21:06

2016.11.30. 11:44

Szia Lintka! (wave)
Nagyon örülök, hogy újra itt vagy nekünk (w00t) és általad egy érdekesnek igérkező sorozatot ismerhetünk ismét meg.
A szereplők közül nekem csak Lee Byung Hun és Shin Min A neve ismerős. A témáról pedig az Entertainer c. sori jutott eszembe
mely elég mai történet. Kiváncsi lettem vajon mondjuk 15 évvel ezelőtt milyen volt a sztárok élete. Tehát nézem a sorozatot
Veled újra. (h5) 24 rész sem rövidtáv, de tudom, hogy ez Nálad nem fog gondot okozni. Kivánok nagyon jó egészséget és nyugalmas napokat. Ja, és külön köszönet, hogy a video letöltés és felirat minden megtalálható szokásodhoz hiven itt.
Akkor Fighting!!!https://encrypted-tbn2.gstatic.com/imag ... 9E-SDu8fRv
csip
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2014.01.17. 13:20

2016.11.30. 18:28

Nagyon szépen köszönöm az 1.rész feliratát!
Mamka
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2014.10.03. 19:55

2016.11.30. 20:19

Kedves Lintka! Hálás köszönetem, hogy lefordítod ezt a sorozatot!!! Köszönettel vittem az első részt! (w00t) (dance)
Avatar
lintka
Hozzászólások: 1441
Csatlakozott: 2014.02.09. 17:19

2016.11.30. 21:36

piri512piri írta:Kedves Lintka!
Nagy nagy örömöt szereztél nekem azzal, hogy el kezdted fordítani a "Beautiful days" c. sorozatot. Angol felirattal néztem meg kétszer is, de mivel nem igazán tudok angolul, így csak nagy vonalakban tudtam valahogy megérteni a mondani valóját. De maga a sorozat és a remek színészi gárda, főleg a kedvencem Lee Byung Hun megfogott. Nem tudom, hogy csak letölthető lesz, vagy online is nézhető majd. Minden esetre nagyon szépen köszönöm a fordítást és további jó munkát és szép napot kívánok neked.
Üdvözlettel: Piroska
Kedves Piroska!
Jó érzés, ha örömöt szerezhetek a munkámmal, ahogy Neked is.
a sorozat és a remek színészi gárda, főleg a kedvencem Lee Byung Hun megfogott.
Engem is. Azt hiszem, Lee Byung Hun ettől kezdve nekem is kedvencem lesz. Nem lehet betelni vele. Bevallom, eddig még egyetlen filmjét sem és az Iris-t sem láttam. Lesz mit bepótolnom.
csak letölthető lesz, vagy online is nézhető majd.
Én nem teszem fel online sehova, csak letölthető lesz.
nagyon szépen köszönöm a fordítást
Nagyon szívesen! :-)
Befejezett sorozataim: Family's Honor/Glory of the Family,
Endless Love(2014), Beautiful Days(2001), Comrades(2010)/Legend of the Patriots, Handsome Guy and Jung Eum/The Undateables, My Golden Life, Kang Goo's Story, 12 Years Promise/Wild Chives and Soy Bean Soup: 12 Years Reunion,
Truth/Honesty(2000), Wedding(2005)
Filmfordításom: Oh! My Gran(2020)
Folyamatban levő sorozatfordításom: Mr. Duke



Kép
Avatar
lintka
Hozzászólások: 1441
Csatlakozott: 2014.02.09. 17:19

2016.11.30. 21:57

Frezia írta:Szia Lintka! (wave)
Nagyon örülök, hogy újra itt vagy nekünk (w00t) és általad egy érdekesnek igérkező sorozatot ismerhetünk ismét meg.
A szereplők közül nekem csak Lee Byung Hun és Shin Min A neve ismerős. A témáról pedig az Entertainer c. sori jutott eszembe
mely elég mai történet. Kiváncsi lettem vajon mondjuk 15 évvel ezelőtt milyen volt a sztárok élete. Tehát nézem a sorozatot
Veled újra. (h5) 24 rész sem rövidtáv, de tudom, hogy ez Nálad nem fog gondot okozni. Kivánok nagyon jó egészséget és nyugalmas napokat. Ja, és külön köszönet, hogy a video letöltés és felirat minden megtalálható szokásodhoz hiven itt.
Akkor Fighting!!!https://encrypted-tbn2.gstatic.com/imag ... 9E-SDu8fRv
Szia Frezia!
Kedves Tőled, hogy ilyen lelkesen üdvözölsz!
A szereplők közül nekem csak Lee Byung Hun és Shin Min A neve ismerős
Számomra is, bár Lee Byung Hun-t sem láttam se filmjeiben sem a legismertebb sorozatában, az Iris-ben sem. De ebben a sorozatban nem tudok betelni vele, annyira jól játszik és borzasztó jóképű.
Choi Ji Woo színésznő neve főleg a Winter Sonata-ból ismert. Most fejeződött be a Woman With a Suitcase sorozat, amelyben Joo Jin Mo-val föszerepet játszik. Ocu fordítja ezt a sorozatot.
Ryu Shi Won nagyon kedvelt énekes és színész volt, de egy családi botrány megtörte a karrierjét. A sorozat OST dalaiból, amelyek gyönyörűek, ő is énekel egyet, vagy kettőt.
Lee Jung Hyun énekes és színésznő, inkább filmekben szerepelt, kapott is néhány díjat.
az Entertainer c. sori jutott eszembe
Én nem láttam, ehhez nem tudok hozzászólni, de itt inkább arról lesz szó, hogy a szerelemben hogyan csiszolódik össze két ellentétes karakterű ember. Lásd, Family's Honor.
köszönet, hogy a video letöltés és felirat minden megtalálható
Nagyon szívesen! :-)
Befejezett sorozataim: Family's Honor/Glory of the Family,
Endless Love(2014), Beautiful Days(2001), Comrades(2010)/Legend of the Patriots, Handsome Guy and Jung Eum/The Undateables, My Golden Life, Kang Goo's Story, 12 Years Promise/Wild Chives and Soy Bean Soup: 12 Years Reunion,
Truth/Honesty(2000), Wedding(2005)
Filmfordításom: Oh! My Gran(2020)
Folyamatban levő sorozatfordításom: Mr. Duke



Kép
Avatar
lintka
Hozzászólások: 1441
Csatlakozott: 2014.02.09. 17:19

2016.11.30. 22:02

csip írta:Nagyon szépen köszönöm az 1.rész feliratát!
Nagyon szívesen! :-)
Befejezett sorozataim: Family's Honor/Glory of the Family,
Endless Love(2014), Beautiful Days(2001), Comrades(2010)/Legend of the Patriots, Handsome Guy and Jung Eum/The Undateables, My Golden Life, Kang Goo's Story, 12 Years Promise/Wild Chives and Soy Bean Soup: 12 Years Reunion,
Truth/Honesty(2000), Wedding(2005)
Filmfordításom: Oh! My Gran(2020)
Folyamatban levő sorozatfordításom: Mr. Duke



Kép
Avatar
lintka
Hozzászólások: 1441
Csatlakozott: 2014.02.09. 17:19

2016.11.30. 22:03

Mamka írta:Kedves Lintka! Hálás köszönetem, hogy lefordítod ezt a sorozatot!!! Köszönettel vittem az első részt! (w00t) (dance)
Kedves Mamka!
Nagyon szívesen! :-)
Befejezett sorozataim: Family's Honor/Glory of the Family,
Endless Love(2014), Beautiful Days(2001), Comrades(2010)/Legend of the Patriots, Handsome Guy and Jung Eum/The Undateables, My Golden Life, Kang Goo's Story, 12 Years Promise/Wild Chives and Soy Bean Soup: 12 Years Reunion,
Truth/Honesty(2000), Wedding(2005)
Filmfordításom: Oh! My Gran(2020)
Folyamatban levő sorozatfordításom: Mr. Duke



Kép
piri512piri
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2016.05.15. 17:31

2016.12.03. 13:35

Szia Lintka!

Nem tudtam, hogy a "Family's Honor' c. sorozatot te fordítottad. Mekkora egy sorozat volt! Ez a sori volt az első ami nagyon hosszú volt. Nehezen szántam rá magam, de végül megnéztem. Megvallom, beleszerettem ebbe a soriba. Szenzációs forgatókönyv, csodálatos karakterek és nem utolsó sorban remek színész gárdát sorakoztattak fel benne. A két főszereplő alakítása wow, de nagyon tetszett. Ahogy egymáshoz formálódnak, az valami csodálatos volt. A hagyományt tisztelő lány és az újgazdag fiú, bámulatos volt. Nálam a többször nézős kategóriában van. Újra, és újra előveszem és megnézem. Azóta sem láttam nála jobb sorozatot, kivéve a "Bridal mask", de az történelmi film, ezért nem is akarom összehasonlítani a kettőt. Mind kettő csodálatos a maga kategóriájában. És most végre teljesült a kívánságom és elkezdted fordítani a "Beautiful days" c. sorozatot. Július végén fordultam a fordítókhoz, hogy megkérjem őket, ha valaki letudná fordítani nagyon örülnék. Íme a kérésem, milyen hamar meghallgatásra talált. KÖSZÖNÖM! További szép napot és jó munkát kívánok neked. Nagy nagy örömöt szereztél nekem.
Avatar
lintka
Hozzászólások: 1441
Csatlakozott: 2014.02.09. 17:19

2016.12.03. 17:03

piri512piri írta:Szia Lintka!

Nem tudtam, hogy a "Family's Honor' c. sorozatot te fordítottad. Mekkora egy sorozat volt! Ez a sori volt az első ami nagyon hosszú volt. Nehezen szántam rá magam, de végül megnéztem. Megvallom, beleszerettem ebbe a soriba. Szenzációs forgatókönyv, csodálatos karakterek és nem utolsó sorban remek színész gárdát sorakoztattak fel benne. A két főszereplő alakítása wow, de nagyon tetszett. Ahogy egymáshoz formálódnak, az valami csodálatos volt. A hagyományt tisztelő lány és az újgazdag fiú, bámulatos volt. Nálam a többször nézős kategóriában van. Újra, és újra előveszem és megnézem. Azóta sem láttam nála jobb sorozatot, kivéve a "Bridal mask", de az történelmi film, ezért nem is akarom összehasonlítani a kettőt. Mind kettő csodálatos a maga kategóriájában. És most végre teljesült a kívánságom és elkezdted fordítani a "Beautiful days" c. sorozatot. Július végén fordultam a fordítókhoz, hogy megkérjem őket, ha valaki letudná fordítani nagyon örülnék. Íme a kérésem, milyen hamar meghallgatásra talált. KÖSZÖNÖM! További szép napot és jó munkát kívánok neked. Nagy nagy örömöt szereztél nekem.
Szia Piroska!
Igen, a Family's Honort is én fordítottam. Ha beleolvasol a topikjába akár itt, vagy a D-addicts-on, tapasztalhatod, milyen lelkes fordítója voltam, mert imádtam minden percét.
Meglepett, hogy fordításra kérted a Beautiful Days-t. Én nem olvastam ilyesmit, nekem véletlenül került a látószögembe és mivel nagyon megtetszett, eldöntöttem, hogy lefordítom. Milyen fórumon kérted?
Igyekszem a fordítással. Remélem teljesül a kívánságod. (cheer) Nem tudok gyors tempót ígérni, hiszen este van időm fordítani.
jó munkát kívánok neked.
Köszönöm.
Befejezett sorozataim: Family's Honor/Glory of the Family,
Endless Love(2014), Beautiful Days(2001), Comrades(2010)/Legend of the Patriots, Handsome Guy and Jung Eum/The Undateables, My Golden Life, Kang Goo's Story, 12 Years Promise/Wild Chives and Soy Bean Soup: 12 Years Reunion,
Truth/Honesty(2000), Wedding(2005)
Filmfordításom: Oh! My Gran(2020)
Folyamatban levő sorozatfordításom: Mr. Duke



Kép
csip
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2014.01.17. 13:20

2016.12.03. 17:24

Köszönöm szépen az 1.rész feliratát és a letöltési lehetőséget!
Válasz küldése