My Golden Life (52/52)

K-doramák
Avatar
lintka
Hozzászólások: 1441
Csatlakozott: 2014.02.09. 17:19

2017.10.13. 21:03

ledita írta: 2017.10.13. 18:00 Köszönöm szépen kedves Lintka a 3. rész feliratát !
Nagyon szívesen, Ledita! :-)
Befejezett sorozataim: Family's Honor/Glory of the Family,
Endless Love(2014), Beautiful Days(2001), Comrades(2010)/Legend of the Patriots, Handsome Guy and Jung Eum/The Undateables, My Golden Life, Kang Goo's Story, 12 Years Promise/Wild Chives and Soy Bean Soup: 12 Years Reunion,
Truth/Honesty(2000), Wedding(2005)
Filmfordításom: Oh! My Gran(2020)
Folyamatban levő sorozatfordításom: Mr. Duke



Kép
Avatar
lintka
Hozzászólások: 1441
Csatlakozott: 2014.02.09. 17:19

2017.10.13. 21:07

Frezia írta: 2017.10.13. 19:29 Szia Lintka! (wave)
Tegnap este boldogságomra rátaláltam a 3. rész feliratára. Gyorsan meg is néztem. Hálás köszönet érte! (WORSHIP) Igy, hogy már minden mondatát értem, rájöttem, hogy jól gondoltam , lesz még itt más extrém sport is, mert amit a soriban emlitettek, hogy melyiket űzi Choi Do-Kyung, már az év elejétől folyamatosan mutatta PSH rövidke felvételeken. / sielés, snowboard, sárkányrepülés stb./Láttam még egy riportot is amiben csodálták, hogy PSH mennyi sportban jártas és ez még mind a MGL. bejelentése előtt volt.Tegnap felfedeztem megint egy interjut, melyben végre önfeledt boldog, nevetős PSH-t látni. Ezt neked is meg kell nézned! Nagyon jó érzés töltött el a video nézése közben! Végre ÉL a Fiúnk!
https://www.youtube.com/watch?v=v2pfjg90TI0&t=3s
Nagyon szép hétvégét kivánok!
vlcsnap-2017-10-12-19h32m23s272.png (wave) (F) :)
Szia Frezia! Nagyon szívesen a 3. rész feliratát is! :-)
Én is ma akadtam rá erre a videóra, valóban öröm volt felszabadultnak látni PSH-t. (w00t)
Reméljük, ebben az állapotban marad.
Szép hétvégét kívánok!
Befejezett sorozataim: Family's Honor/Glory of the Family,
Endless Love(2014), Beautiful Days(2001), Comrades(2010)/Legend of the Patriots, Handsome Guy and Jung Eum/The Undateables, My Golden Life, Kang Goo's Story, 12 Years Promise/Wild Chives and Soy Bean Soup: 12 Years Reunion,
Truth/Honesty(2000), Wedding(2005)
Filmfordításom: Oh! My Gran(2020)
Folyamatban levő sorozatfordításom: Mr. Duke



Kép
Kata58
Hozzászólások: 604
Csatlakozott: 2015.06.12. 10:46

2017.10.14. 12:11

Kedves Lintka! Köszönet, hogy megnyugtattál, hogy csak ugrattál engem LOL ! Úgy örültem, hogy megláttam már 7 oldal van és még csak a 3. résznél tartunk feliratilag! Nagyon várom hogy már 5 után legyünk és kint legyen az Avistán az új rész! Még 4 óra...visszafelé számolom az időt. LOL Tényleg nagy örömmel tölt el a történet, és annyira leköt, annyira figyelni kell hogy így utólag jut eszembe egy egy pillanat...kíváncsi leszek a többiek véleményére... :-D Mintha féltékeny lenne a család muzsikása a megkerült nővérre! Úgy érzi hogy ő most mellőzve van, főleg a nagyapjánál. Na a kollégákról meg nem is beszélve...egyesek nagyon tüskések a visszatérését illetően. Lehet hogy kettős front között találja majd magát. Az biztos hogy új oppájában segítőtársra talál..hiszen egyébként már a divatbemutatón is megmutatta milyen tehetséges, milyen remekül alkalmazkodik a kialakult helyzethez. LOL (h5) (dance) .
Másik kérdés..mit szóltok, szerintem is a sógornő rabolta el és hagyta el valahol a kislányt, micsoda szerencse, hogy hazafelé a másik család rátalált és magához vette. Mindenesetre az esőt és a sötét nem szereti, előjönnek a gyerekkori trauma történései...nagyon várom, hogy fény derüljön ezekre a dolgokra is! :-D (cheer) . ezt biztosan nem lehet majd egy bocsánatkéréssel elintézni... (cheer) .
Na igen és még egy...honnan tudta az aki bizonyítékot elküldte, hogy nem a lányuk...miért várt majd 2o évet:, Talán valaminek az elévülése?! szóval gyűlnek bennem a kérdések..és örömmel várom az újabb részt! (dance) (cheer) (w00t)
Avatar
lintka
Hozzászólások: 1441
Csatlakozott: 2014.02.09. 17:19

2017.10.15. 13:03

Szia Kata!
A 7 oldal ne tévesszen meg, mert itt csak néhány hozzászólás fér el egyre, nem úgy, mint a DA-n.
Örülök, hogy tetszik a történet és hogy izgalommal várod a folytatást.
Mivel mindig csak azt a részt látom, amelyiket fordítom, én nem tudok érdemben hozzászólni az általad feltett kérdésekre.
Úgy látom másokat sem inspirál. Pedig milyen jó lenne megbeszélni az élményt, a felmerült kérdéseket. És ki másnak teheti fel az ember, azoknak, akik szeretik a dél-koreai sorozatokat. Én sem tudom senkivel megbeszélni az élményeimet, mert a környezetem egyáltalán nem nézi jó szemmel azt amit csinálok éppen, azaz a fordítást. Arról meg ne is beszéljek, hogy olyan elvetemült vagyok, hogy éves szinten megnézek 5-6 koreai sorozatot és talán 1 koreai filmet. Ilyen légkörben nehéz eleget tennem a szórakozásnak és az elvárásoknak is. Az oké, hogy sokaknak öröm, hogy jobban megértik a magyar felirattal a sorozatokat és a filmeket, de egy köszönöm-re kattintani az Ázsia Ékkövein már nagyon fárasztó, annyi filmnézés után.
Gyakran el szoktam látogatni a sorozatbarát oldalra is, mert oda is felkerültek az általam fordított sorozatok videói az én fordításommal. Nagyon tudom díjazni, amikor a felhasználók köszönik a feltöltést, sőt konkrétan a feltöltőnek köszönik a fordítást is. Amit ma olvastam kiverte nálam a biztosítékot.
Ide másolom.
"reni31 szeptember 22. 19:59
Kedves Corrupt!Tudom,hogy sok sorozatot vittél és most is viszel egyszerre,hisz szinte az összes munkádat láttam,mert nagyon jó sorozatokat választasz ki,remélem,hogy ezt is tovább viszed,hisz te választottad ki ami garancia hogy jó kis sorozat.Köszönet az eddigi fordításokért és bízom benne,hogy ezt is idővel láthatjuk majd:)" Ez a Corrupt töltötte fel a Family's Honor és az Endless Love(2014) sorozatokat is a sorozatbarátra.
Elnézést, de ilyenkor kinyílik a bicska a zsebemben. És csodálkoznak egyesek, hogy abbamaradnak fordítások?! Egyszerűen nem veszik emberszámba a fordítót! Tudom, hogy te és jó néhányan, akik itt megszólítottatok a kivételek közé tartoztok.
További szép napot!
Befejezett sorozataim: Family's Honor/Glory of the Family,
Endless Love(2014), Beautiful Days(2001), Comrades(2010)/Legend of the Patriots, Handsome Guy and Jung Eum/The Undateables, My Golden Life, Kang Goo's Story, 12 Years Promise/Wild Chives and Soy Bean Soup: 12 Years Reunion,
Truth/Honesty(2000), Wedding(2005)
Filmfordításom: Oh! My Gran(2020)
Folyamatban levő sorozatfordításom: Mr. Duke



Kép
Avatar
zsike717
Hozzászólások: 130
Csatlakozott: 2014.01.16. 09:30

2017.10.15. 16:44

lintka írta: 2017.10.15. 13:03 Nagyon tudom díjazni, amikor a felhasználók köszönik a feltöltést, sőt konkrétan a feltöltőnek köszönik a fordítást is. Amit ma olvastam kiverte nálam a biztosítékot.
Ide másolom.
"reni31 szeptember 22. 19:59
Kedves Corrupt!Tudom,hogy sok sorozatot vittél és most is viszel egyszerre,hisz szinte az összes munkádat láttam,mert nagyon jó sorozatokat választasz ki,remélem,hogy ezt is tovább viszed,hisz te választottad ki ami garancia hogy jó kis sorozat.Köszönet az eddigi fordításokért és bízom benne,hogy ezt is idővel láthatjuk majd:)" Ez a Corrupt töltötte fel a Family's Honor és az Endless Love(2014) sorozatokat is a sorozatbarátra.
Elnézést, de ilyenkor kinyílik a bicska a zsebemben. És csodálkoznak egyesek, hogy abbamaradnak fordítások?! Egyszerűen nem veszik emberszámba a fordítót! Tudom, hogy te és jó néhányan, akik itt megszólítottatok a kivételek közé tartoztok.
További szép napot!
Megértelek, hogy kinyílt a bicska a zsebedben. Nem vagyok az SB-n, de a különböző posztok alapján (FB) úgy gondolom,azok többsége akik ott néznek filmet meg vannak győződve arról , hogy a feltöltő fordította,erre bizonyíték reni31 hozzászólása is. Az el sem jut a tudatukig ha esetleg olvasták is a fordító nevét. A sorozataid feltöltője találó nevet választott magának ( lehet,hogy a tolvaj foglalt?)
Avatar
lintka
Hozzászólások: 1441
Csatlakozott: 2014.02.09. 17:19

2017.10.16. 12:26

zsike717 írta: 2017.10.15. 16:44
lintka írta: 2017.10.15. 13:03 Nagyon tudom díjazni, amikor a felhasználók köszönik a feltöltést, sőt konkrétan a feltöltőnek köszönik a fordítást is. Amit ma olvastam kiverte nálam a biztosítékot.
Ide másolom.
"reni31 szeptember 22. 19:59
Kedves Corrupt!Tudom,hogy sok sorozatot vittél és most is viszel egyszerre,hisz szinte az összes munkádat láttam,mert nagyon jó sorozatokat választasz ki,remélem,hogy ezt is tovább viszed,hisz te választottad ki ami garancia hogy jó kis sorozat.Köszönet az eddigi fordításokért és bízom benne,hogy ezt is idővel láthatjuk majd:)" Ez a Corrupt töltötte fel a Family's Honor és az Endless Love(2014) sorozatokat is a sorozatbarátra.
Elnézést, de ilyenkor kinyílik a bicska a zsebemben. És csodálkoznak egyesek, hogy abbamaradnak fordítások?! Egyszerűen nem veszik emberszámba a fordítót! Tudom, hogy te és jó néhányan, akik itt megszólítottatok a kivételek közé tartoztok.
További szép napot!
Megértelek, hogy kinyílt a bicska a zsebedben. Nem vagyok az SB-n, de a különböző posztok alapján (FB) úgy gondolom,azok többsége akik ott néznek filmet meg vannak győződve arról , hogy a feltöltő fordította,erre bizonyíték reni31 hozzászólása is. Az el sem jut a tudatukig ha esetleg olvasták is a fordító nevét. A sorozataid feltöltője találó nevet választott magának ( lehet,hogy a tolvaj foglalt?)
A sorozataid feltöltője találó nevet választott magának ( lehet,hogy a tolvaj foglalt?)
Igen, nagyon találó neve van, ezzel azt érzékelteti, tudatában van annak, hogy nem helyes, amit tesz, de nem is szégyenli. Biztos foglalt volt a másik név.
Befejezett sorozataim: Family's Honor/Glory of the Family,
Endless Love(2014), Beautiful Days(2001), Comrades(2010)/Legend of the Patriots, Handsome Guy and Jung Eum/The Undateables, My Golden Life, Kang Goo's Story, 12 Years Promise/Wild Chives and Soy Bean Soup: 12 Years Reunion,
Truth/Honesty(2000), Wedding(2005)
Filmfordításom: Oh! My Gran(2020)
Folyamatban levő sorozatfordításom: Mr. Duke



Kép
virag
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2017.09.18. 17:17

2017.10.16. 18:27

Szia Lintka Olvasom a hozzászólásokat és végtelenül sajnálom hogy vannak emberek akik a hála helyett tiszteletlenek.Őszintén az én zsebemben is kinyilt a bicska.A hozzászólása Őt minősiti,biztos vagyok benne korlátolt ember lehet.Kérlek ne foglalkozz vele.Valószinü hogy örömet okoz neki az hogy látja bánt téged,az ilyen tipusu emberekkel nem kell foglalkozni.Több,jobb,értékesebb vagy nála,szerintem ez fáj neki.Köszönöm a forditásokat.
Boldog vagyok hogy a sorozat sikert hoz Park Si hoo-nak.Látod őt is a földbe döngették és felállt,sőt bizonyit.Igy van ez veled is,egy két rosszakaró probál bántani,de nem fog sikerülni.Lásd hányan szeretünk,milyen sokan vagyunk hálásak.Sajnálom hogy csak igy tudlak biztatni és másmód nincs hogy segitsek neked.Vigyázz magadra,Üdvözöllek
Avatar
ledita
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2017.07.30. 20:25

2017.10.18. 07:19

Kedves Lintka !
Egyetértek Virággal, kérlek ne foglalkozz a csalókkal, inkább csak velünk a jóhiszemű felhasználókkal. Tudod, a többség mi vagyunk. Sajnos a valós életet mutatja ez a rossz példa is , ez a sumákolás, rablás, csalás folyik ma nálunk . Én nem szeretem a politizálást, de ha akarom, ha nem, folyton belecsöppenek. Ezért is szeretem a koreai drámákat, mert bár van benne sok aljasság, csalárdság, mégis meg tudja mutatni, mi lenne a helyes, útmutatást ad a rossz dolgok kezeléséhez, azt sugallja, van megoldás ! Teljesen megértelek, hogy időnként kinyílik nálad a bicska, más munkájának a nem megbecsülése nagyon fájó. Én is ezt élem meg éppen ezekben az időkben, csak más területen. De előre nézek ! Megvetem őket és megyek tovább ! Adjon erőt a munkádhoz az, hogy tudod, melletted vagyunk nagyon sokan ! Nagy ölelés és mindent nagyon köszönök neked !
ralykirima
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2017.10.03. 21:20

2017.10.22. 09:01

Kedves Lintka!
Köszönöm a My golden life fordítását. Repesve várom a soron következő rész magyarosítását. Felléptem a sorozatbarátra, ahol ennél a sorozatnál fordítóként szerepel a neved.
Nem vagyok se híve, se ellene a Sorozatbarátnak. Azoknak a nézőknek kedvez, akik nem tudják letölteni a részeket. Itt jegyzem meg, hogy az általad megjelölt letöltési oldalon a Megás letöltés tiltva van .
Eredményes szép napot kívánva várom a további részeket.
Avatar
lintka
Hozzászólások: 1441
Csatlakozott: 2014.02.09. 17:19

2017.10.22. 18:10

virag írta: 2017.10.16. 18:27 Szia Lintka Olvasom a hozzászólásokat és végtelenül sajnálom hogy vannak emberek akik a hála helyett tiszteletlenek.Őszintén az én zsebemben is kinyilt a bicska.A hozzászólása Őt minősiti,biztos vagyok benne korlátolt ember lehet.Kérlek ne foglalkozz vele.Valószinü hogy örömet okoz neki az hogy látja bánt téged,az ilyen tipusu emberekkel nem kell foglalkozni.Több,jobb,értékesebb vagy nála,szerintem ez fáj neki.Köszönöm a forditásokat.
Boldog vagyok hogy a sorozat sikert hoz Park Si hoo-nak.Látod őt is a földbe döngették és felállt,sőt bizonyit.Igy van ez veled is,egy két rosszakaró probál bántani,de nem fog sikerülni.Lásd hányan szeretünk,milyen sokan vagyunk hálásak.Sajnálom hogy csak igy tudlak biztatni és másmód nincs hogy segitsek neked.Vigyázz magadra,Üdvözöllek
Szia Virag!
Köszönöm vigasztaló szavaidat. Manapság már nem zavar, hogy a felirataim a sorozatbaráton landolnak. Ott biztos, hogy sokan nézik a fordításommal párhuzamosan. A figyelmesebbek egy-két jó szóval engem is megtisztelnek, nem csak a feltöltőt. Igazad van, aki nem veszi észre, kinek a munkája révén kapja a jobb érthetőséget, az korlátolt ember. Személyemet érintő rosszindulattal még nem találkoztam és remélem, nem is fogok.
Jólesik az a szeretet, amit tőletek kapok, és amit nagyon köszönök. (hug)
Hamarosan jövök az új résszel.
Sok üdvözlettel: (wave) lintka
Befejezett sorozataim: Family's Honor/Glory of the Family,
Endless Love(2014), Beautiful Days(2001), Comrades(2010)/Legend of the Patriots, Handsome Guy and Jung Eum/The Undateables, My Golden Life, Kang Goo's Story, 12 Years Promise/Wild Chives and Soy Bean Soup: 12 Years Reunion,
Truth/Honesty(2000), Wedding(2005)
Filmfordításom: Oh! My Gran(2020)
Folyamatban levő sorozatfordításom: Mr. Duke



Kép
Válasz küldése