My Golden Life (52/52)

K-doramák
diotima
Hozzászólások: 64
Csatlakozott: 2014.05.16. 21:24

2017.10.25. 20:38

Kedves Lintka, köszönöm szépen a 4.rész feliratát, tényleg vannak benne jó kacifántos párbeszédek, főleg a két főszereplő közt megy majd a pengeváltás...Nekem itt PSH még eléggé a CDDA-beli szerepére hajaz, de biztosan árnyaltabb lesz majd, hiszen annyian dicsérik a játékát. A kozmetikai hűtőszekrénybe egész beleszerettem, nekem is kell egy olyan :-D Türelmesen és izgalommal várom a további részeket, kitartást kívánok a nagy munkához, üdvözlettel: Diotima
Avatar
lintka
Hozzászólások: 1441
Csatlakozott: 2014.02.09. 17:19

2017.10.25. 20:42

Frezia írta: 2017.10.25. 09:00 Szia lintka! (wave)
Hálás köszönet a 4. rész feliratáért is! (WORSHIP)
Ji An anyja azért zavaros egy kicsit nekem, minden gyermeke dolgozik még ha részmunkaidőben is, és mégis képes azt mondani a lányának, hogy menjen, a család többi tagjának is élni kell, könnyebb lesz ha az igazi szüleivel fog élni,Ezt még egyenlőre nem tudom megemészteni még akkor se ha nem Ö szülte. A végéig biztos meg fogom érteni. PSH-nak még furaebben a részben is az arca vagy rosszul sminkelték.Igaz irták, hogy beteg volt az első részeknél. Azért próbáltam késziteni olyan képet amin ez nem lászik. Küldöm szeretettel.
vlcsnap-2017-10-25-09h07m20s416.png
vlcsnap-2017-10-25-09h18m03s497.png

Ez meg majd kiderül!

Szép, gondtalan, nyugis napokat kivánok!
Szia Frezia!
Nagyon szívesen a negyediket is. :-)
Ji An anyukája feltűnően nyugodt, amikor a szállodába elmegy a lányával, hogy összehozza őt az állítólagos valódi szüleivel. Most, hogy megnéztem az ötödik részt a fordítás előtt, már látom, hogy mi volt ennek az oka.
Itt az elején már annyira jól bonyolítják a szálakat az alkotók, hogy el sem tudom képzelni, mit fognak még kitalálni, hogy fordulatos maradjon a történet. Szerencsére elég nagy a nézettsége Koreában. (cheer)
Nagyon jól néz ki PSH nem csak ezeken a képeken, amiket hoztál, hanem minden pillanatában. Köszönöm, hogy színesíted vele ezt a topikot. (F)
Befejezett sorozataim: Family's Honor/Glory of the Family,
Endless Love(2014), Beautiful Days(2001), Comrades(2010)/Legend of the Patriots, Handsome Guy and Jung Eum/The Undateables, My Golden Life, Kang Goo's Story, 12 Years Promise/Wild Chives and Soy Bean Soup: 12 Years Reunion,
Truth/Honesty(2000), Wedding(2005)
Filmfordításom: Oh! My Gran(2020)
Folyamatban levő sorozatfordításom: Mr. Duke



Kép
Avatar
lintka
Hozzászólások: 1441
Csatlakozott: 2014.02.09. 17:19

2017.10.25. 20:57

diotima írta: 2017.10.25. 20:38 Kedves Lintka, köszönöm szépen a 4.rész feliratát, tényleg vannak benne jó kacifántos párbeszédek, főleg a két főszereplő közt megy majd a pengeváltás...Nekem itt PSH még eléggé a CDDA-beli szerepére hajaz, de biztosan árnyaltabb lesz majd, hiszen annyian dicsérik a játékát. A kozmetikai hűtőszekrénybe egész beleszerettem, nekem is kell egy olyan :-D Türelmesen és izgalommal várom a további részeket, kitartást kívánok a nagy munkához, üdvözlettel: Diotima
Kedves Diotima!
Nagyon szívesen a negyedik részét is. :-)
A kozmetikai hűtőszekrényről még nem hallottam, de hát az "újszülöttnek minden vicc új", mottóból kiindulva utánajártam a dolognak.
Megosztom veled azt az oldalt, ahol bármikor megveheted. LOL
Íme: https://www.cool-mania.hu/ajandekok/min ... zekreny-6l
A koreai cipőmérettel is bajban voltam, de szerencsére sikerült megtudnom, hogy milliméterben adják meg a méreteket.
A szereplőknek tisztességesen pörög a nyelve, és figyelnem kell, hogy a szöveg hosszúsága beleférjen a párbeszédbe, de a lényeg ne vesszen el.
További jó szórakozást kívánok!
Üdvözlettel: lintka
Befejezett sorozataim: Family's Honor/Glory of the Family,
Endless Love(2014), Beautiful Days(2001), Comrades(2010)/Legend of the Patriots, Handsome Guy and Jung Eum/The Undateables, My Golden Life, Kang Goo's Story, 12 Years Promise/Wild Chives and Soy Bean Soup: 12 Years Reunion,
Truth/Honesty(2000), Wedding(2005)
Filmfordításom: Oh! My Gran(2020)
Folyamatban levő sorozatfordításom: Mr. Duke



Kép
Avatar
lintka
Hozzászólások: 1441
Csatlakozott: 2014.02.09. 17:19

2017.10.25. 21:07

Eszterella írta: 2017.10.25. 11:16 Drága Lintka!
Köszönöm szépen a 4.rész feliratát,tegnap még bekukucskáltam hozzád
mielőtt kikapcsoltam volna a gépet persze azonnal meg is néztem és
ha nincs olyan késő,megismételtem volna :-)
Nagyon jó volt ez a rész is,de úgy érzem nem fog változni a véleményem
ezzel kapcsolatban,ahogy kicsit bele nézegettem a folytatásba.Nagyon jó
a történet és a színészek is.Nagyon köszönöm Neked,hogy fordítod.
Gyönyörű napot ma is :x
Kedves Eszterella!
Nagyon szívesen a 4. rész feliratát is! :-)
Nagyon jó volt ez a rész is,
Szegény Ji An-t nagyon sajnáltam, amikor a parkolóban történt félreértés miatt kirúgták a munkahelyéről. Tehát, biztos van ilyen Dél-Koreában, hogy gazdag VIP vevő szavára kirúghatnak valakit az állásából. Erre mondják: " A pénz beszél, a kutya ugat."
Örülök, hogy Neked is tetszik, és remélem, nem fog megváltoznod a véleményed.
Jó éjt!
Befejezett sorozataim: Family's Honor/Glory of the Family,
Endless Love(2014), Beautiful Days(2001), Comrades(2010)/Legend of the Patriots, Handsome Guy and Jung Eum/The Undateables, My Golden Life, Kang Goo's Story, 12 Years Promise/Wild Chives and Soy Bean Soup: 12 Years Reunion,
Truth/Honesty(2000), Wedding(2005)
Filmfordításom: Oh! My Gran(2020)
Folyamatban levő sorozatfordításom: Mr. Duke



Kép
Avatar
lintka
Hozzászólások: 1441
Csatlakozott: 2014.02.09. 17:19

2017.10.25. 21:08

Rosarium írta: 2017.10.25. 12:25 Köszönöm a munkád, és azt még külön is, hogy azt is megadod, mihez illeszkedik a felirat! Szeretettel: Rosarium
Nagyon szívesen! :-)
Befejezett sorozataim: Family's Honor/Glory of the Family,
Endless Love(2014), Beautiful Days(2001), Comrades(2010)/Legend of the Patriots, Handsome Guy and Jung Eum/The Undateables, My Golden Life, Kang Goo's Story, 12 Years Promise/Wild Chives and Soy Bean Soup: 12 Years Reunion,
Truth/Honesty(2000), Wedding(2005)
Filmfordításom: Oh! My Gran(2020)
Folyamatban levő sorozatfordításom: Mr. Duke



Kép
Avatar
lintka
Hozzászólások: 1441
Csatlakozott: 2014.02.09. 17:19

2017.10.25. 21:10

sohoney írta: 2017.10.25. 18:17 Kedves Lintka!

Köszönöm szépen a 4. rész feliratát! További kitartást kívánok! :-) (WORSHIP)
Kedves Sohoney!
Nagyon szívesen a 4. rész feliratát is. :-)
Igyekszem kitartani. (cheer)
Befejezett sorozataim: Family's Honor/Glory of the Family,
Endless Love(2014), Beautiful Days(2001), Comrades(2010)/Legend of the Patriots, Handsome Guy and Jung Eum/The Undateables, My Golden Life, Kang Goo's Story, 12 Years Promise/Wild Chives and Soy Bean Soup: 12 Years Reunion,
Truth/Honesty(2000), Wedding(2005)
Filmfordításom: Oh! My Gran(2020)
Folyamatban levő sorozatfordításom: Mr. Duke



Kép
Avatar
lintka
Hozzászólások: 1441
Csatlakozott: 2014.02.09. 17:19

2017.10.25. 21:21

ledita írta: 2017.10.25. 18:18 Kedves Lintka !
Köszönöm szépen a 4. rész feliratát is ! Tudom, hogy Te JÓ ember vagy, nem hagysz cserben bennünket. Nyugodtan tedd a tennivalóidat, mi türelmesen várunk ! Tudod, a többség mi vagyunk ! Egy szép képet kűldök, hogy szép napod legyen !
Kedves Ledita!
Nagyon szívesen a 4. rész feliratát is! :-)
Köszönöm, hogy bízol bennem, valóban nem szeretném a várakozó nézőket cserbenhagyni.
Köszi a PSH képeket! Van már néhány elmentve, amit a hálás nézőktől kaptam.
Befejezett sorozataim: Family's Honor/Glory of the Family,
Endless Love(2014), Beautiful Days(2001), Comrades(2010)/Legend of the Patriots, Handsome Guy and Jung Eum/The Undateables, My Golden Life, Kang Goo's Story, 12 Years Promise/Wild Chives and Soy Bean Soup: 12 Years Reunion,
Truth/Honesty(2000), Wedding(2005)
Filmfordításom: Oh! My Gran(2020)
Folyamatban levő sorozatfordításom: Mr. Duke



Kép
diotima
Hozzászólások: 64
Csatlakozott: 2014.05.16. 21:24

2017.10.25. 21:39

Hű azannyát, ez nem semmi! Tényleg van kozmetikai frizsider! És milyen kedvező áron! Nagyon köszönöm az információt, kérek egyet a Télapótól! Nem véletlenül olyan szépek a koreai nők! Kedves Lintka, jó éjszakát kívánok, én meg maradok a hűtés nélküli éjszakai krémemnél LOL
Kata58
Hozzászólások: 604
Csatlakozott: 2015.06.12. 10:46

2017.10.26. 07:41

Sziasztok! Végre ide is ideértem. Úgy meglepődtem a sok hozzászóláson és úgy megörültem, hogy legalább itt egy kicsit élénkebb az élet! Vissza kellett menjek az utolsó hozzászólásomhoz, hogy képben legyek. Hát időnként égnek állt a hajam! A sb juszt se írom nagybetűvel..egy harácsoló szemét oldal és igen találó a a egyik vadász neve...de lehetne guberáló is akár.szennyes dolog amit csinál, és nem is foglalkozom a dologgal többet, az áldicsfény remélem egyszer csak szoros lesz a fején, és tűzzé változik. >-( .

Az előbb írtam a DA-ra is.. :-D . Fantasztikusan alakulnak a helyzetek, már most nagyon élvezni lehet a kettejük szóváltása és odamondogatása mellett és ellenére is a vonzalmat..valamiért több ami van a levegőben. Ahogy elkapta a lányt, hogy le ne essen! Fantasztikus volt az a pillantás..amit majd a 14. rész végén fogunk viszontlátni LOL (w00t) . Újranéztem az első részeket, és most vettem észre, hogy annak a kezében van a kicsi J. aki jelentette, hogy tudja hogy hol van a lánya. Innen már csak azért is érdekes a dolog, mert nem tudom elképzelni hogy ő hagyta volna el a hídnál az út szélén...és azért van rossz érzésem a nagynéni felé. >:-0 .
A volt anya hazugsága persze majd ki fog derülni Jiannak köszönhetően, bár a valódi anya is a megtalálás öröme mellett óvatlan volt, hiszen óvatosságból csináltathatott volna még egy tesztet. De hát ekkora csalást persze nem feltételezett a meglepődött és leleplezett anyától. aki viszont azonnal kihasználta a helyzetet, hogy legalább a saját lányának végre nyugodt életet tudjon nyújtani..izgatottan várom a történet további magyarítását. (h5) . Sok szeretettel Kata58 (w00t) @}->- @}->- @}->- @}->- @}->-
Avatar
lintka
Hozzászólások: 1441
Csatlakozott: 2014.02.09. 17:19

2017.10.26. 20:31

Kata58 írta: 2017.10.26. 07:41 Sziasztok! Végre ide is ideértem. Úgy meglepődtem a sok hozzászóláson és úgy megörültem, hogy legalább itt egy kicsit élénkebb az élet! Vissza kellett menjek az utolsó hozzászólásomhoz, hogy képben legyek. Hát időnként égnek állt a hajam! A sb juszt se írom nagybetűvel..egy harácsoló szemét oldal és igen találó a a egyik vadász neve...de lehetne guberáló is akár.szennyes dolog amit csinál, és nem is foglalkozom a dologgal többet, az áldicsfény remélem egyszer csak szoros lesz a fején, és tűzzé változik. >-( .

Az előbb írtam a DA-ra is.. :-D . Fantasztikusan alakulnak a helyzetek, már most nagyon élvezni lehet a kettejük szóváltása és odamondogatása mellett és ellenére is a vonzalmat..valamiért több ami van a levegőben. Ahogy elkapta a lányt, hogy le ne essen! Fantasztikus volt az a pillantás..amit majd a 14. rész végén fogunk viszontlátni LOL (w00t) . Újranéztem az első részeket, és most vettem észre, hogy annak a kezében van a kicsi J. aki jelentette, hogy tudja hogy hol van a lánya. Innen már csak azért is érdekes a dolog, mert nem tudom elképzelni hogy ő hagyta volna el a hídnál az út szélén...és azért van rossz érzésem a nagynéni felé. >:-0 .
A volt anya hazugsága persze majd ki fog derülni Jiannak köszönhetően, bár a valódi anya is a megtalálás öröme mellett óvatlan volt, hiszen óvatosságból csináltathatott volna még egy tesztet. De hát ekkora csalást persze nem feltételezett a meglepődött és leleplezett anyától. aki viszont azonnal kihasználta a helyzetet, hogy legalább a saját lányának végre nyugodt életet tudjon nyújtani..izgatottan várom a történet további magyarítását. (h5) . Sok szeretettel Kata58 (w00t) @}->- @}->- @}->- @}->- @}->-
Szia Kata58!
már most nagyon élvezni lehet a kettejük szóváltása és odamondogatása mellett és ellenére is a vonzalmat.
Ji An részéről én még nem érzek semmilyen vonzalmat Do Kyung iránt. Szerintem, ő inkább a saját dilemmájával van elfoglalva, megzavarták a lelkét, nem tudja, hova is tartozzon. Ráadásul az édesanyja hideg, érzéketlen viselkedése is elbizonytalanítja. Csodálom, hogy nem csúszott ki lába alól a talaj, annak ellenére, hogy felnőtt nő már. A munkahelyén is igazságtalanság és megalázás érte, nem véletlen, hogy nem volt kedve a dúsgazdag, önelégült Do Kyung-nal jópofizni.
Újranéztem az első részeket, és most vettem észre, hogy annak a kezében van a kicsi J. aki jelentette, hogy tudja hogy hol van a lánya.
Azt hiszem, ezt félreértetted, ugyanis azokban a visszaemlékező jelenetekben, ahol a kicsi Eun Seok hajcsatot kap a hajába, akkor az anyukájával van.
Még egy visszaemlékező jelenet van, amikor Yang Mi Jung az ikreivel a piacon hajcsatot néz, miközben az egyik kislányt halálra gázolja egy motoros. Akinek a kezét fogja az anya, Ji An-mert nevén is szólítja-és akit elgázolnak, ő a kis Ji Soo. Nagyon furcsállottam, hogy amikor az elveszett gyerekéért megjelent a Haesung nagyvállalat örökösnője, az asszony Ji An-t nevezte meg talált lányának. Most már tudom, hogy hazudott, hiszen az ötödik részben ez ki fog derülni.
a valódi anya is a megtalálás öröme mellett óvatlan volt, hiszen óvatosságból csináltathatott volna még egy tesztet.
Igen, ezen én is csodálkozom, de biztos így tudják még érdekfeszítőbbé tenni a sorozat további menetét. (nod) :-o
Elkezdtem az ötödik rész fordítását, de nagyon sok a szöveg és csak este érek rá fordítani.
Üdv. lintka
Befejezett sorozataim: Family's Honor/Glory of the Family,
Endless Love(2014), Beautiful Days(2001), Comrades(2010)/Legend of the Patriots, Handsome Guy and Jung Eum/The Undateables, My Golden Life, Kang Goo's Story, 12 Years Promise/Wild Chives and Soy Bean Soup: 12 Years Reunion,
Truth/Honesty(2000), Wedding(2005)
Filmfordításom: Oh! My Gran(2020)
Folyamatban levő sorozatfordításom: Mr. Duke



Kép
Válasz küldése