BG: Personal Bodyguard (BG: Shinpen Keigonin) 9/9

J-doramák
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2018.02.04. 11:58

http://asianwiki.com/BG:_Personal_Bodyguard

Mivel az angol felirat készítőjétől (HPriest) megérkezett az engedély, hogy felhasználjam a munkáját a magyar verzió elkészítéséhez, ezért elkezdtem az első rész fordítását.


Kép

Letöltés: Letöltés:
Spoiler:




Takuya Kimura - Akira Shimazaki
Takumi Saito - Masaya Takanashi
Nanao - Mayu Suganuma
Shotaro Mamiya - Seitaro Sawaguchi
Takaya Kamikawa - Goro Murata
Yosuke Eguchi - Yoshiaki Ochiai
Yuriko Ishida - Aiko Tachihara

BG-_Personal_Bodyguard-Takuya_Kimura.jpg
BG-_Personal_Bodyguard-Takuya_Kimura.jpg (11.34 KiB) Megtekintve 17285 alkalommal
BG-_Personal_Bodyguard-Takuya_Kimura.jpg
BG-_Personal_Bodyguard-Takuya_Kimura.jpg (11.34 KiB) Megtekintve 17285 alkalommal
BG-_Personal_Bodyguard-Takumi_Saito.jpg
BG-_Personal_Bodyguard-Takumi_Saito.jpg (12.17 KiB) Megtekintve 17285 alkalommal
BG-_Personal_Bodyguard-Takumi_Saito.jpg
BG-_Personal_Bodyguard-Takumi_Saito.jpg (12.17 KiB) Megtekintve 17285 alkalommal
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
Avatar
gilnis
Fordító
Hozzászólások: 123
Csatlakozott: 2014.01.13. 19:22

2018.02.05. 18:54

Haha, egy ilyen páros együtt kihagyhatatlan, mi? LOL Kb. mintha isteni áldás szállt volna rád, hogy ez most jött. LMAO (h5)
KÉSZ: Linger, Heartbeat Love, Hide and Seek, The Palace FOLYAMATBAN: Bump off Lover 04.
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2018.02.05. 20:26

gilnis írta: 2018.02.05. 18:54 Haha, egy ilyen páros együtt kihagyhatatlan, mi? LOL Kb. mintha isteni áldás szállt volna rád, hogy ez most jött. LMAO (h5)
Bizony, bizony! Ahogy mondod! Amikor megláttam Avistán nem akartam hinni a szememnek. Jó ideig nem volt angol felirat, nem is reméltem hogy lesz..és amikor mégis.... (h5) (w00t) (WORSHIP) LOL

Olyan klasszak a párbeszédek, hogy sokáig lehet gyönyörködni mindkét srácban... (blink) (bounce) Kimuya tarkója pedig...eddig csak a kezébe voltam beleesve, de itt rövid a haja, és a szép férfi tarkó is a gyengém... LOL :-P

1. rész
   60%
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
Avatar
gilnis
Fordító
Hozzászólások: 123
Csatlakozott: 2014.01.13. 19:22

2018.02.07. 19:33

Hajt az új szerelem, mi? LOL De kénytelen leszel megállni, ha nincs angol felirat. :P
KÉSZ: Linger, Heartbeat Love, Hide and Seek, The Palace FOLYAMATBAN: Bump off Lover 04.
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2018.02.07. 19:44

gilnis írta: 2018.02.07. 19:33 Hajt az új szerelem, mi? LOL De kénytelen leszel megállni, ha nincs angol felirat. :P
LOL ;-) :-P :-P Mennyire ismersz!!! LOL
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2018.02.08. 18:19

Sziasztok, elkészült az első rész.
Spoiler:
Megpróbálkozok egy másik módszerrel, remélem nem kerül ki online oldalakra, ha igen, akkor visszatérek a korábbi módszerhez. :(
A felirat a témanyitóban van, spoiler alatt. A letöltéséhez jelszó kell.
1. rész jelszava: E9rg@jFfbnA4
2. rész jelszava: CkU6c23d!cc@
Nagyon tetszett az első rész.
A közös kedvencünk által megformált testőr nem a megszokott. Nem marcona arcú, mindent rezzenéstelen arccal tűrő, golyóálló rettenethetetlen hős, hanem nagyon is érző, nagyon emberi, nagyon hétköznapi. Aki nem fél megmutatni, hogy bizony néha fáj itt-ott.
Feszült ritmus, jó zene, és első osztályú fő-és mellékszereplők. Remeknek ígérkezik ez a sorozat! Várlak benneteket beszélgetésre. Ahogy jönnek az angol feliratok, jövök én is az újakkal. :-) ;-)
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
Avatar
Hayako
Fordító
Hozzászólások: 135
Csatlakozott: 2014.01.21. 20:03
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

2018.02.08. 18:33

Ez gyors volt, bekka! Tudjátok, hogy nálam Kimura a nagy szerelem, szóval, amit lehet, megnézek vele, úgyhogy nagyon várom milyen lesz az első rész! Köszönöm a feliratot, bekka! :)

Ui: Ha ez a módszer beválik, lehet, én is bevezetem. LOL
Kép
Folyamatban: TLCV, DC 1, C&P
Tervezettek: DC 2, Blissful Marriage
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2018.02.08. 18:37

Hayako írta: 2018.02.08. 18:33 Ez gyors volt, bekka! Tudjátok, hogy nálam Kimura a nagy szerelem, szóval, amit lehet, megnézek vele, úgyhogy nagyon várom milyen lesz az első rész! Köszönöm a feliratot, bekka! :)

Ui: Ha ez a módszer beválik, lehet, én is bevezetem. LOL
Ó, KIMURA gyönyörűbbnél is gyönyörűbb! Ahogy öregszik, egyre szebb! <3
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
Avatar
Hayako
Fordító
Hozzászólások: 135
Csatlakozott: 2014.01.21. 20:03
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

2018.02.08. 18:39

bekka írta: 2018.02.08. 18:37
Hayako írta: 2018.02.08. 18:33 Ez gyors volt, bekka! Tudjátok, hogy nálam Kimura a nagy szerelem, szóval, amit lehet, megnézek vele, úgyhogy nagyon várom milyen lesz az első rész! Köszönöm a feliratot, bekka! :)

Ui: Ha ez a módszer beválik, lehet, én is bevezetem. LOL
Ó, KIMURA gyönyörűbbnél is gyönyörűbb! Ahogy öregszik, egyre szebb! <3
Igen, igen! X-) Ezért irigylem az ázsiaiakat!!!
Kép
Folyamatban: TLCV, DC 1, C&P
Tervezettek: DC 2, Blissful Marriage
HaNa
Hozzászólások: 88
Csatlakozott: 2014.04.27. 13:36

2018.02.08. 19:03

Köszönöm szépen.
Válasz küldése