Okaasan Ore Wa Daijobu

J-mozifilmek
Varganiki
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2017.10.30. 13:16

2018.02.25. 12:56

Kép
Ország: Japán
Típus: Special
Epizódok: 1
Vetítés: 2015. augusztus 22
Csatorna: NTV
Időtartam: 1 óra 41 perc.

Szereplők:
Yamada Ryosuke - Sasaki Ryohei
Masuda Takahisa - Sasaki Teppei
Yasuda Narumi - Sasaki Narumi
Akai Hidekazu - Sasaki Hiroshi
Shimoda Shota - Sasaki Shota
Inohara Yoshihiko - Nagata edző

Ismertető:
Sasaki Ryohei, egy végzős középiskolás, akinek szenvedélye a foci. Nagy álma, hogy az iskolai csapata kijusson a megyei bajnokságra és meg is nyerjék azt. Azonban az álmát kettétöri, egy halálos betegség, így Ryohei számára megkezdődik a harc, a betegséggel szemben.

FIGYELEM: A film megrázó, a százas zsepi pedig kötelező.
Nos kicsit beszélni fogok a történetről, mindenféle spoiler nélkül. A történet megtörtént eseten alapszik, Sasaki Ryohei, nem csak egy kitalált karakter, valóban élt egy ilyen nevű fiú, róla készült el ez a film. Yamada Ryosuke alakítja Sasaki Ryoheit a filmben, mégpedig zseniálisan! A filmet, a 24h során adták le, ami a magyar teletoon japán változata. A filmen kívül több kisebb dokumentumfilmet játszanak le, azalatt a 24 óra alatt, amíg tart a jótékonysági műsor. A különlegessége, hogy minden évben, egy Japán Pop banda vezeti a műsort, illetve az együttes egyik tagja főszerepel a filmekben. Ez a film a 2015-ös 24h alkalmával került levetítésre, melyen elsőként két együttes, a Hey Say Jump(amelynek Yamada oszlopos tagja), valamint a V6 nevű együttes vezette a műsort.
Csak égetett videó, illetve indavideós változatot készítettem a filmhez, de aki szeretné annak elküldöm a sima feliratot is
Varganiki
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2017.10.30. 13:16

2018.02.25. 12:57

Remélem mindenkinek fog tetszeni a film, ami velem egy életre megszerettette Yamada Ryosuket
Kata58
Hozzászólások: 604
Csatlakozott: 2015.06.12. 10:46

2018.10.13. 10:32

szia Niki, régen láttam ez a filmet, de most újranézem majd fordítással. Köszönöm a fordítást.. :-D
A másik ilyen nagy filmem az 1 L könny az is ilyen témát dolgoz fel. :-) (wave) (hug)
Válasz küldése