My Golden Life (52/52)

K-doramák
Avatar
lintka
Hozzászólások: 1437
Csatlakozott: 2014.02.09. 17:19

2018.03.12. 20:10

Eszterella írta: 2018.03.12. 09:52 Szép jó napot Mindenkinek!
Ma ezt a cikket láttam meg először a neten és gondoltam
felteszem ide a teljesség kedvéért :-)

https://www.soompi.com/2018/03/12/golde ... tings-yet/
Igen, nagy volt a nézettségi mutató Koreában, de nem vettem észre, hogy nálunk nagy lenne az érdeklődés erre a sorozatra.
Befejezett sorozataim: Family's Honor/Glory of the Family,
Endless Love(2014), Beautiful Days(2001), Comrades(2010)/Legend of the Patriots, Handsome Guy and Jung Eum/The Undateables, My Golden Life, Kang Goo's Story, 12 Years Promise/Wild Chives and Soy Bean Soup: 12 Years Reunion,
Truth/Honesty(2000), Wedding(2005)
Filmfordításom: Oh! My Gran(2020)
Folyamatban levő sorozatfordításom: Mr. Duke



Kép
Avatar
lintka
Hozzászólások: 1437
Csatlakozott: 2014.02.09. 17:19

2018.03.12. 20:11

Meghoztam a 13. rész fordítását.
A nézőknek jó szórakozást kívánok hozzá!
Befejezett sorozataim: Family's Honor/Glory of the Family,
Endless Love(2014), Beautiful Days(2001), Comrades(2010)/Legend of the Patriots, Handsome Guy and Jung Eum/The Undateables, My Golden Life, Kang Goo's Story, 12 Years Promise/Wild Chives and Soy Bean Soup: 12 Years Reunion,
Truth/Honesty(2000), Wedding(2005)
Filmfordításom: Oh! My Gran(2020)
Folyamatban levő sorozatfordításom: Mr. Duke



Kép
Avatar
Eszterella
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2016.05.18. 20:04

2018.03.12. 23:55

Drága Lintka!
Ez aztán az öröm,hogy máris itt van az újabb rész :-)
Nagyon szépen köszönöm a fordítást.Írtad,hogy nálunk
nem olyan nagy az érdeklődés a sorozat iránt,mint
Koreában.Én nem nagyon értem,mert szerintem nagyon jó
és talán azért van,mert nem mernek belekezdeni és kivárják
amikor kész lesz a fordítás.Aki elkezdi nézni,úgysem bírja
abbahagyni és megvárni,hogy maratonozzon,mert annyira
érdekes.Nyilván magamból indulok ki,mert mindig nagy öröm,
ha felrakod az újabb részt :-D Úgy,hogy még ma meg is nézem!
Szeretettel ölellek <3
| +
Írtad,hogy Zalában élsz és azért kérdeztem,
mert amikor férjhez mentem leköltöztünk Zalaegerszegre és
ott éltünk 13 évig,aztán Nagykanizsán még 15 évet.Nagyon
szerettünk ott élni.Különben Miskolcon születtem és éltem
22 éves koromig.
Avatar
ledita
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2017.07.30. 20:25

2018.03.13. 16:08

Kedves Lintka !
Köszönöm szépen az újabb feliratot ! (F) Bár vasárnap vetítették az utolsó részt, még nem érzem, hogy vége. Tudom, hogy nem egy romantikus Love sztori, hanem családregény, de mégis nagyon szerettem volna, ha a vége kitörő boldogság lesz. Koreában ismét nagyon magas volt a nézettsége, ez okot ad arra a reményemre, hogy talán lesz folytatás. Most a stáb a KBS jóvoltából vakáción van jutalomként . De jó nekik !!!!! Köszönöm Lintka a fáradságos munkádat, kérlek nézd meg a PSH születésnapjára készült videónkat, mert 17-en kűldtek üzenetet a mi ragyogó színészünknek . A plakát, amely megy Koreába már elkészült, rajta a mi üzeneteinkkel , ezzel is üzenjük PSH-nak, mennyire szeretjük őt !
https://www.youtube.com/watch?v=yZGiTBgSGvc
Csatolmányok
201803122041051810_1.jpg
Avatar
lintka
Hozzászólások: 1437
Csatlakozott: 2014.02.09. 17:19

2018.03.13. 17:56

Eszterella írta: 2018.03.12. 23:55 Drága Lintka!
Ez aztán az öröm,hogy máris itt van az újabb rész :-)
Nagyon szépen köszönöm a fordítást.Írtad,hogy nálunk
nem olyan nagy az érdeklődés a sorozat iránt,mint
Koreában.Én nem nagyon értem,mert szerintem nagyon jó
és talán azért van,mert nem mernek belekezdeni és kivárják
amikor kész lesz a fordítás.Aki elkezdi nézni,úgysem bírja
abbahagyni és megvárni,hogy maratonozzon,mert annyira
érdekes.Nyilván magamból indulok ki,mert mindig nagy öröm,
ha felrakod az újabb részt :-D Úgy,hogy még ma meg is nézem!
Szeretettel ölellek <3
| +
Írtad,hogy Zalában élsz és azért kérdeztem,
mert amikor férjhez mentem leköltöztünk Zalaegerszegre és
ott éltünk 13 évig,aztán Nagykanizsán még 15 évet.Nagyon
szerettünk ott élni.Különben Miskolcon születtem és éltem
22 éves koromig.
Drága Eszterella!
Nagyon szívesen az újabb rész fordítását is! :-)
Írtad,hogy nálunk
nem olyan nagy az érdeklődés a sorozat iránt,mint
Koreában.Én nem nagyon értem
Úgy értettem, hogy arra nincs nagy igény, amit eddig lefordítottam. Abban biztos vagyok, hogy sokan végignézték, ki a koreai vetítést nézte, ki azután, hogy elérhető volt a videó és az angol felirat.
Most már eljutottam oda, hogy nem számít, hány embert érdekel amit csinálok, hiszen miattatok, akik annyira kedvesek vagytok hozzám, már megéri a fáradság.
Spoiler:
Ui: Nem írtad, miért érdekes, hogy Zalában lakom.
Befejezett sorozataim: Family's Honor/Glory of the Family,
Endless Love(2014), Beautiful Days(2001), Comrades(2010)/Legend of the Patriots, Handsome Guy and Jung Eum/The Undateables, My Golden Life, Kang Goo's Story, 12 Years Promise/Wild Chives and Soy Bean Soup: 12 Years Reunion,
Truth/Honesty(2000), Wedding(2005)
Filmfordításom: Oh! My Gran(2020)
Folyamatban levő sorozatfordításom: Mr. Duke



Kép
Avatar
lintka
Hozzászólások: 1437
Csatlakozott: 2014.02.09. 17:19

2018.03.13. 18:01

ledita írta: 2018.03.13. 16:08 Kedves Lintka !
Köszönöm szépen az újabb feliratot ! (F) Bár vasárnap vetítették az utolsó részt, még nem érzem, hogy vége. Tudom, hogy nem egy romantikus Love sztori, hanem családregény, de mégis nagyon szerettem volna, ha a vége kitörő boldogság lesz. Koreában ismét nagyon magas volt a nézettsége, ez okot ad arra a reményemre, hogy talán lesz folytatás. Most a stáb a KBS jóvoltából vakáción van jutalomként . De jó nekik !!!!! Köszönöm Lintka a fáradságos munkádat, kérlek nézd meg a PSH születésnapjára készült videónkat, mert 17-en kűldtek üzenetet a mi ragyogó színészünknek . A plakát, amely megy Koreába már elkészült, rajta a mi üzeneteinkkel , ezzel is üzenjük PSH-nak, mennyire szeretjük őt !
https://www.youtube.com/watch?v=yZGiTBgSGvc
Kedves Ledita!
Nagyon szívesen az újabb feliratot. :-)
Eddig kibírtam, hogy nem mentem előre, mindig csak azt a részt néztem meg, amit fordítani kezdtem. De bevallom, az utolsó részt megnéztem, ami nagyon szép és megható volt. Olyan volt az alapszituáció, amiből, ha reálisan gondolkodunk, nem várhattuk az "ásó, kapa, nagyharang válassza szét őket" végkifejletet. Viszont nem zárták ki ennek lehetőségét. (cheer)
Aranyos a videó, ügyesek vagytok! (WORSHIP)
Befejezett sorozataim: Family's Honor/Glory of the Family,
Endless Love(2014), Beautiful Days(2001), Comrades(2010)/Legend of the Patriots, Handsome Guy and Jung Eum/The Undateables, My Golden Life, Kang Goo's Story, 12 Years Promise/Wild Chives and Soy Bean Soup: 12 Years Reunion,
Truth/Honesty(2000), Wedding(2005)
Filmfordításom: Oh! My Gran(2020)
Folyamatban levő sorozatfordításom: Mr. Duke



Kép
Avatar
Eszterella
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2016.05.18. 20:04

2018.03.13. 19:01

Drága Lintka!

Írtam az előzőben a spoiler alatt,de véletlenül a spoiler szebb-et nyomtam meg,talán
azért nem vetted észre,mert ott ezt I+ a jelet teszi elé és arra kell kattintani,hogy
lásd is :-) persze alig lehet észrevenni.A "Szeretettel ölellek" alatt van közvetlenül :-)
Most azért néztem be újra mert teljesen a hatása alatt vagyok ennek a résznek! Az
hogy Ji An rájött,hogy nem ő a lányuk akkora nyomás,hogy nem is tudom,hogy lehet
ezt megoldani,amikor látjuk milyen kíméletlenek mindenkivel és micsoda farkas
törvények uralkodnak ezekben a családokban,nincs semmi együttérzés,csak az a
fontos,hogy ők üssenek először és tapossák el a másikat.Nagyon sajnálom a lányt,
mert ő nem tudott semmiről és abban biztos vagyok nem is ment volna bele,tehát
az igazi anyja az aki a bűnt (mert ez az) elkövette,de biztos nem ő lesz az akit a
legnagyobb büntetés éri,hanem a lány és az apa is,igaz ő még a sarkára állhatott
volna és legalább nem lett volna bemutatva a nagyapának.Szóval azért volt lehetőség.
Nyilván akkor másképpen alakult volna a történet,de én itt most az emberi tettekről
beszélek.Mindig a félelem az ami miatt nem az őszinteséget választotta.Az nem volt
tiszta nekem,hogy a jelenet amiben Ji An azt mondja az anyjának,hogy tudja,nem ő
a lánya és mondják el együtt az igazat,szintén az álmában történt-e,mert ha nem
az anyja még ennek ellenére is képes elfogadni az éttermet,amivel még tetézi a
kapzsiságát.Félek nehéz idők jönnek mindenkire.A színészek viszont nagyon jól
játszanak,megérdemelték a díjakat.Most talán megnyugszom,hogy kiírtam magamból.
Szép estét jó pihenést a hosszú hétvégén l:-)
Frezia
Hozzászólások: 140
Csatlakozott: 2014.04.25. 21:06

2018.03.13. 22:24

Szia Lintka! (wave)
Köszönöm a 13. rész forditását is. (WORSHIP) Bonyolódik a történet. Szegény Ji An! Mivel rájött, hogy nem Ő az igazi lánya a Choi családnak, rémálmok gyötrik. Nem csodálom, nagyon nehéz szituáció ez. Kivágtam pár képet küldöm szeretettel.
vlcsnap-2018-03-13-21h51m09s242.png
vlcsnap-2018-03-13-21h52m59s492.png
vlcsnap-2018-03-13-21h54m47s408.png
vlcsnap-2018-03-13-21h56m26s561.png
Szép hetet!
Már csak holnap kell dolgozni és lesz 4 nap pihenő! De szeretem! (dance)
sohoney
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2014.04.25. 16:36

2018.03.14. 12:21

Kedves Lintka!
Köszönöm szépen az új feliratokat! Jó kedvet és kitartást kívánok a további részek fordításához! :-) (WORSHIP)
Jó pihenést kívánok a hosszú hétvégére! (blink)
Hajni
Kész sorozatok: Defendant; Thumping spike 2; Cheo Yong 2; Queen of reversals; Dr. Ian; Big Man; Ghost-seeing detective, Cheo Yong 1; One LINE romance Kész filmek: Method; Happy Ero(tic) Christmas; Midnight runners; One week friends; Re-encounter; One day; Jinx!!!; The priests; Our Kogen Hotel; Closer to heaven; Scent
annamama
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2016.08.01. 12:55

2018.03.14. 13:02

Kedves Lintka...Nagyon nagyon szépen koszonom a 13 rész forditását.Mindig unnep nekem mikor meglátom az uj feliratot,nagyon szeretem ezt a sorozatot .Jo pihenést kivánok neked a nálatok most hosszu hétvégéhez,én majd nézzem a TV-én az unnepséget és ha nem lesz nagyon hideh´g felmegyek az itthoni megemlékezéshez de reggel eloszor a fogdokinál van jelenésem egy kobor eddig elbujdosott fog gyokeremet kell kihuzatni ma fogászati rtg,és nagyon eros ráhatásom volt a fogdokira hogy ne ma akarjon megszabaditani ettol a gyokértol de majd csak holnap...nem mintha holnap nem ugyan ugy félnék majd mint ma....:)...Anna...:)...
Válasz küldése