Yawang - Queen of ambition (Kész)

K-doramák
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2014.02.12. 06:00

Itt is vannak az új részek, imádnivaló ez a pasi.:))
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
mara55
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2014.02.11. 06:08

2014.02.12. 12:07

Kedves Bekka!
Még mindig nem tudom, hogy jó helyen járok-e.
De úgy látom, hogy hozzájutok Yawang-hoz, általad, nagy örömömre.
Üdvözlettel: Mara ^-^
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2014.02.12. 13:50

mara55 írta:Kedves Bekka!
Még mindig nem tudom, hogy jó helyen járok-e.
De úgy látom, hogy hozzájutok Yawang-hoz, általad, nagy örömömre.
Üdvözlettel: Mara ^-^
Jó helyen jársz, kezdd velünk, haladj velünk.:)
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
nb76
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2014.01.17. 11:55

2014.02.12. 17:35

Szia Bekka, Neked és Arkanának is nagyon köszönöm a 4-5. részek feliratait. Már megyek is nézni, ma facér leszek, úgyhogy enyém a gép, a szoba, nem kell főzni és készíteni, juhé.... enyém KSW!!!! :P
Avatar
summi
Hozzászólások: 333
Csatlakozott: 2014.01.17. 07:08

2014.02.12. 19:49

Szia Bekka :D

Húúú de jó , hogy elkészültetek a 4-5 részek feliratával .. millió köszönet érte Arankának is és nagy nagy gratuláció Nektek ♥ ♥
nézem és jövök dumcsizni ^-^

enyém a gép, a szoba, nem kell főzni és készíteni, juhé.... enyém KSW!!!! :P

nb76 azért ilyen könnyen nem nyúlhatod le KSW-t .. én is akarom ezt a szépfiút :lol:
Avatar
Arkana
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2014.02.12. 19:31

2014.02.12. 19:56

Jöttem, mert ígértem. És mert akartam is. Először szívesen mindenkinek, és köszönöm, hogy türelemmel vártok, annak ellenére, hogy nem tudok túl gyorsan haladni a részekkel, de szerencsére bekka kárpótol titeket, hiszen villámgyors! :thumbs up:
Spoiler:
Komoly drámába kezdtünk, de nagyon izgalmas a történet. Da Hae már az elejétől nem szimpi, most meg méginkább tépném a haját. Nincs is annál rosszabb, ha valaki ilyen kétszínű. Jónak mutatja magát és egy aljas k... igen, szóval nem fogok csúnyán beszélni, amúgy se szokásom. :P
Nagyon durva, amit Ha Ryu művel, nagyon megsajnáltam, de haragszom is rá, hogy ilyen önfeláldozó. Ez már túlzás, tönkretette a saját életét azért a nőért. Örülök, hogy ott van az igazgatónő, aki átlát rajta, annak ellenére, hogy az elején szimpatizáltak.
Az ikertestvér dolog is érdekes, lesz itt még történés bőven. :3
Majd még jelentkezem, köszi mindenkinek, aki velünk tart. ;)
Kép Kép Kép
Felirataim: http://www.arkana.gportal.hu
Befejezett: Hello! Miss, The Innocent Man
Folyamatban: You Came From The Stars, Queen of Ambition, What Happened in Bali
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2014.02.12. 21:27

Arkana, ne szerénykedj, te is gyors vagy, ,amikor van időd :))
Spoiler:
Igazad van, egy riherongy ez a Da Hae...Ha Ryu... egyszerűen ilyen nincs, eladja a testét lelkét ezért a nőért. Nagyon drukkolok az igazgatónőnek hogy jól megleckézteshesse Da Hae-t
[/spoiler]
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
nb76
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2014.01.17. 11:55

2014.02.12. 22:35

Húúú csajok, gyilkos hangulatban vagyok én is! :@
Spoiler:
Ez a nő kicsinálta Ha Ryu oppát teljesen. Gondoltam, hogy egy dög lesz, de hogy ennyire.... Volt képe Ha Ryu fejéhez vágni, hogy tudta, mit csinál a bárban, ez tényleg az alázás csúcsa volt. Az utolsó félévért pedig mit tett ez a fiú... De a legrosszabb, hogy szegény kislányukat is elhagyta, telefonon sem beszélt vele, még a kórházba sem ment el. Jó mélyre süllyedt a "boldogságért". A chaebol-fiút is sajnálom, nagyon jólelkű és rendes, erre belehabarodik ebbe a boszorkányba. Remélem, az igazgatónő talál fogást rajta!!
Az előzetes alapján az izgalmak fokozódnak, remélem, a halott előbbukanása nem Ha Ryu-nak jelent majd börtönt. :'((
Summi, egye fene, osztozom veled KSW-n. :P Megyek és nézem a Medical Top Team-ben is a drágát, ott már vagy 5 résszel fogok maratonozni, hosszú még az éjszaka!! :wink: :loveforever:
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2014.02.12. 22:58

Spoiler:
Nálam az a mondat verte ki a biztositékot hogy mit adtál te nekem oppa? Pénzt? majd visszafiezetem.. :@ .
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
Avatar
Batorix
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2014.01.14. 07:03

2014.02.15. 10:43

Ti aztán keménnyek vagytok! eddig nem akartam elkezdeni nézni , de hogy már 9 oldalnál tart a beírás és méghozzá
ilyen szavakkal ez kiváncsivá tett megyek leszedem aztán jövök.
Egy kérdésem van rutrackeres nem orosz alámondásos mert mostanában beleszaladtam egy pár ilyenbe

Üdv.
Barbi :nerd:
Válasz küldése