Otona Joshi 10/10

J-doramák
Kata58
Hozzászólások: 604
Csatlakozott: 2015.06.12. 10:46

2019.05.31. 18:05

Köszönettel vittem is a 2. részt is.. LOL (hug) (w00t) (wave)
Avatar
summi
Hozzászólások: 333
Csatlakozott: 2014.01.17. 07:08

2019.05.31. 18:42

bekka írta: 2019.05.31. 17:26 Itt is van a 2. rész!
Wow Bekka (bounce) szuper gyorsan elkészültél a 2. résszel , tuti jó kis rész volt , nagyon köszönöm l:-) :-) hamarosan nézem és jövök :-)
Avatar
summi
Hozzászólások: 333
Csatlakozott: 2014.01.17. 07:08

2019.06.11. 06:55

Sziasztok :-)

Sajna csak most tudtam ideérni és megnézni a két részt .

Klassz kis sorozatot választottál Bekka lesz mit csemegézni , aranyos szórakoztató jó a hangulata . :-)


.
Spoiler:
Kicsit meglepet Aki kapcsolata Shinji-el , :-o Kiégetnek megüresedetnek megszokottnak látszott , Aki a munkájának él a magánéletét arra használja , h kiegészítse a munkáját , és ezért semmit nem él , gépiesen telik a napja , egy percig se éreztem , h ez örömet szerelmet boldogságot ad neki vagy segít kiszakadnia a munkájából h a szerelemnek éljen . Pedig egy ilyen pasival mint Takumi minden pillanatot ki kellene használnia őrültnek lennie bolondozni LOL Nem csoda , h kilépett Shinji ebből a kapcsolatból , az igaz , h nagyon nem volt szép tőle amit tett , A cicust nagyon bírtam igazi szerepet kapott .... LOL
Azt érzem , h a három csaj túl görcsösen akar társat találni , be vannak feszülve , h már 40 körüliek és mi lesz velük kiöregedtek elrepült a fiatalságuk és vészesen közeleg a magány . LOL . Sakata van egy kicsit előnyösebb helyzetben , mert neki van három fia akikkel él .
Nagyon tetszett amikor Aki találkozott Takayamaval a magányos íróval aki bevackolta magát egy művészi kávézóba és ott éli a mindennapjait a saját kis regényes világában , Amúgy nagyon jól passzol a karakter Yosuke-hoz , őt egy magának való zárkózott típusnak éreztem mindig LOL Pont jól jött össze , h előtte történt Aki szakítása , legalább ez kicsit kimozdította a mindennapjaiból Takayamát, látszott , h megsajnálta Akit , élőben teljesen más érzelmeket szabadít fel egy szakítás , mint amikor megírnia kell egy ilyen jelenetet , valami ilyesmit olvastam le az arcáról l:-) l:-) Már előre nevetek , h hozzák össze majd a romantikus szerepjátékos alkalmazást úgy , h ez a szívüket ne érintse meg , már most bajban vannak és sokszor érzékeny vizekre eveznek LOL LOL
Amin még jókat nevettem az elnökről kialakult pervez pletykák voltak, kikerekedtek szemeim nem akartam elhinni , h ez ennyire nyíltan megteszi a csajokkal akik ráadásul a kollégái....
Amikor Osakival randizott , itt már fetrengtem a nevetéstől , ahogy Aki telefonon előadta mi fog történni , és ennek ellenére Osaki nem menekült hanem ott maradt és készült a nagy " összebújásra" kész voltam LOL A kamerázás nem is a perverz elnököt jelentette , hanem egy madárrajongót , annyira feldobott ez a jelenet , szerencse , h Osaki ismerte a madarakat és helyrebillent a félreértés LOL LOL
Tényleg a nők mindenre képesek még egy ilyen pletykára is , h senkinek se jusson eszébe a "perverz " elnökkel randizni ... LOL LOL van akinek ez se akadály LOL
Aki kollégája az a kis fiatalka láttátok mennyire oda van Akiért , :-)
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2019.06.12. 18:18

A tanév végi hajtásban nem nagyon van időm, még csak elkezdtem a 3.részt.
Spoiler:
Én nagyon megszerettem ezt a sorozatot. Igen. a kis fiatal kolléga nagyon odavan Akiért!
És annyira jó azt a szikrát látni az író és Aki között!
Az is tetszik, hogy Aki nem szégyenlős, amikor be kell mutatni az írónak egy-egy jelenetet... LOL
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
Leo45
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2017.07.12. 07:20

2019.06.13. 19:38

Köszönöm a második rész feliratát! :-) :-)
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2019.06.13. 20:43

Leo45 írta: 2019.06.13. 19:38 Köszönöm a második rész feliratát! :-) :-)
Leo, de rég láttalak! Örülök, ha neked is megtetszett!

3. rész
   33%
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2019.06.14. 18:52

3. rész
   58%
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
Kata58
Hozzászólások: 604
Csatlakozott: 2015.06.12. 10:46

2019.06.14. 20:22

Ma eljutottam a 2. rész megnézéséhez,
Spoiler:
érdekes a japán nők hozzáállása a randikhoz, mintha semmihez nem lenne idő. A macsekos kommenteket bírom a legjobban...ahogy még a macsak követi a gazdi hangulatát LOL De nagyon szép a 3 barátnő összetartozása is. Kedvelem ezt a sorozatot, nagyon szimpatikusak a lányok..
(hug) l:-) (wave)
onna
Hozzászólások: 91
Csatlakozott: 2014.01.14. 12:15

2019.06.14. 22:10

Jót nevettem Shinji magyarázatán, amikor rajtakapták, amint egy kolléganővel volt "megbeszélése". Az már dúrva volt, ahogy elmesélte Akinak, hogy mit mondott az anyja. Ezzel akart hárítani és a már megunt idősebb nővel így szakítani.
Aranyos volt Osaki hozzáállása a dolgokhoz, hogy ő is ki akarta próbálni, amit a fiatal lányok.
Sakata a három fiával úgy néz ki, hogy szemez a fiatal tanárral, aki akár Sakata negyedik gyereke is lehetne.
Nekem a legszimpatikusabb az író a kávéházból és a macska, amire az író allergiás. Hogy fognak ezek egymással kijönni?
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2019.06.16. 17:38

onna írta: 2019.06.14. 22:10 Jót nevettem Shinji magyarázatán, amikor rajtakapták, amint egy kolléganővel volt "megbeszélése". Az már dúrva volt, ahogy elmesélte Akinak, hogy mit mondott az anyja. Ezzel akart hárítani és a már megunt idősebb nővel így szakítani.
Aranyos volt Osaki hozzáállása a dolgokhoz, hogy ő is ki akarta próbálni, amit a fiatal lányok.
Sakata a három fiával úgy néz ki, hogy szemez a fiatal tanárral, aki akár Sakata negyedik gyereke is lehetne.
Nekem a legszimpatikusabb az író a kávéházból és a macska, amire az író allergiás. Hogy fognak ezek egymással kijönni?
Kata a macsek nekem is nagyon tetszik! Majd figyeljétek meg azt is, milyen mókásan mozognak a mancsai.
Az író és Aki fantasztikusak már most is együtt. Állandóan csípkelődnek egymással, de amikor kell, Takayama vigyáz Akira, és vigasztalja.

3. rész
   80%
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
Válasz küldése