The Guest (16/16)

K-doramák
Kurocchii
Hozzászólások: 124
Csatlakozott: 2018.04.28. 22:01

2019.06.27. 15:54

Kép
Cím: The Guest / Son: The Guest / Hand: The Guest / 손: The Guest
Magyar cím: A vendég
Származás: Dél-Korea
Részek száma: 16
Futott: 2018.09.12. - 2018.11.01.
Részek: szerda-csütörtök 23:00
Csatorna: OCN
Időtartam: 65 perc

Rendező: Kim Hong Seon (Warrior Baek Dong Soo, Liar Game, Voice, Black)
Forgatókönyvíró: Seo Jae Won (Family, Entourage), Kwon So Ra (Entourage)
Műfaj: rejtély, horror, természetfeletti, detektív

Ismertető:
Húsz évvel ezelőtt Yoon Hwa Pyung (Kim Dong Wook), egy sámán családba született fiatal médium megismer egy hatalmas démont, melyet "Son"-nak (Vendég) neveznek. A démon olyan hatalommal rendelkezik, melynek segítségével képes irányítani más démonokat, ezáltal megengedve számukra, hogy gyenge embereket szálljanak meg. Ezután a megszállt emberek megőrülnek, megölik a családjukat és szemen szúrják magukat. Hwa Pyung, Choi Yoon (Kim Jae Wook); egy katolikus családba született kisfiú, és Kang Kil Yeong (Jung Eun Chae); egy detektív lánya, sorsszerűen összetalálkoznak, mikor egy démon megöli családtagjaikat.
Húsz évvel később újra elkezdődnek a démoni gyilkosságok. Hwa Pyung most taxisofőrként dolgozik, és arra használja az erejét, hogy megkeresse a megszállt embereket és segítsen rajtuk; Yoon egy ördögűzésben igen tehetséges katolikus pap; Kil Yeong pedig egy detektív, aki nem hisz a szellemekben. A trió újra összetalálkozik és összedolgoznak, hogy legyőzzék "Son"-t.

Szereplők:
Kim Dong Wook - Yoon Hwa Pyung;
Kim Jae Wook - Choi Yoon;
Jung Eun Chae - Kang Kil Yeong;
Lee Won Jong - Yookgwang [sámán]
Park Ho San - Go Bong Sang [Kil Yeong társa]
Ahn Nae Sang - Yang Yoon Mo [pap]
Jeon Moo Song - Yoon Moo Il [Hwa Pyung nagyapja]
Yoon Jong Seok - Choi Sang Hyun atya [Yoon bátyja]
Kim Ji Won - Son Hyun Joo
Kim Hye Eun - Park Hong Joo [képviselőnő]

Letöltés:
[Kurocchii] The Guest - 01.srt
(45.69 KiB) Letöltve 377 alkalommal.
[Kurocchii] The Guest - 01.srt
(45.69 KiB) Letöltve 377 alkalommal.
[Kurocchii] The Guest - 02.srt
(49.16 KiB) Letöltve 376 alkalommal.
[Kurocchii] The Guest - 02.srt
(49.16 KiB) Letöltve 376 alkalommal.
[Kurocchii] The Guest - 03.srt
(51.14 KiB) Letöltve 372 alkalommal.
[Kurocchii] The Guest - 03.srt
(51.14 KiB) Letöltve 372 alkalommal.
[Kurocchii] The Guest - 04.srt
(51.51 KiB) Letöltve 355 alkalommal.
[Kurocchii] The Guest - 04.srt
(51.51 KiB) Letöltve 355 alkalommal.
[Kurocchii] The Guest - 05.srt
(62.7 KiB) Letöltve 366 alkalommal.
[Kurocchii] The Guest - 05.srt
(62.7 KiB) Letöltve 366 alkalommal.
[Kurocchii] The Guest - 06.srt
(60.31 KiB) Letöltve 365 alkalommal.
[Kurocchii] The Guest - 06.srt
(60.31 KiB) Letöltve 365 alkalommal.
[Kurocchii] The Guest - 07.srt
(68.52 KiB) Letöltve 353 alkalommal.
[Kurocchii] The Guest - 07.srt
(68.52 KiB) Letöltve 353 alkalommal.
[Kurocchii] The Guest - 08.srt
(63.64 KiB) Letöltve 370 alkalommal.
[Kurocchii] The Guest - 08.srt
(63.64 KiB) Letöltve 370 alkalommal.
[Kurocchii] The Guest - 09.srt
(51.38 KiB) Letöltve 367 alkalommal.
[Kurocchii] The Guest - 09.srt
(51.38 KiB) Letöltve 367 alkalommal.
[Kurocchii] The Guest - 10.srt
(56.44 KiB) Letöltve 364 alkalommal.
[Kurocchii] The Guest - 10.srt
(56.44 KiB) Letöltve 364 alkalommal.
[Kurocchii] The Guest - 11.srt
(55.31 KiB) Letöltve 363 alkalommal.
[Kurocchii] The Guest - 11.srt
(55.31 KiB) Letöltve 363 alkalommal.
[Kurocchii] The Guest - 12.srt
(56 KiB) Letöltve 359 alkalommal.
[Kurocchii] The Guest - 12.srt
(56 KiB) Letöltve 359 alkalommal.
[Kurocchii] The Guest - 13.srt
(50.04 KiB) Letöltve 369 alkalommal.
[Kurocchii] The Guest - 13.srt
(50.04 KiB) Letöltve 369 alkalommal.
[Kurocchii] The Guest - 14.srt
(46.41 KiB) Letöltve 350 alkalommal.
[Kurocchii] The Guest - 14.srt
(46.41 KiB) Letöltve 350 alkalommal.
[Kurocchii] The Guest - 15.srt
(47.04 KiB) Letöltve 357 alkalommal.
[Kurocchii] The Guest - 15.srt
(47.04 KiB) Letöltve 357 alkalommal.
[Kurocchii] The Guest - 16.srt
(62.18 KiB) Letöltve 356 alkalommal.
[Kurocchii] The Guest - 16.srt
(62.18 KiB) Letöltve 356 alkalommal.
[Kurocchii] The Guest 1-16.zip
(319.2 KiB) Letöltve 361 alkalommal.
[Kurocchii] The Guest 1-16.zip
(319.2 KiB) Letöltve 361 alkalommal.
A hozzászólást 4 alkalommal szerkesztették, utoljára Kurocchii 2019.07.04. 19:10-kor.
Kurocchii
Hozzászólások: 124
Csatlakozott: 2018.04.28. 22:01

2019.06.27. 15:57

Sziasztok!

Végre ide is feltöltöttem egyik jelenleg futó horrosorozatom, a The Guest első 9 részét. A következő napokban tervezem elkészíteni a maradék 7 részt, úgyhogy tartsatok velem! Habár nem ajánlom mindenkinek, hiszen iszonyatosan brutál dolgok vannak benne. Ha elkezditek nézni az 1. részt, már az első percből el fogjátok tudni dönteni, hogy vajon nektek való-e ez a sorozat. :-o
onna
Hozzászólások: 91
Csatlakozott: 2014.01.14. 12:15

2019.06.27. 18:28

Kedves Kurocchii, kíváncsian várom a folytatást. Már láttam a feliratoddal a 9 részt, ezért nem töltöttem le innen.
Kurocchii
Hozzászólások: 124
Csatlakozott: 2018.04.28. 22:01

2019.06.27. 19:43

onna írta: 2019.06.27. 18:28 Kedves Kurocchii, kíváncsian várom a folytatást. Már láttam a feliratoddal a 9 részt, ezért nem töltöttem le innen.
Köszönöm, hogy velem tartasz! Hamarosan kész a 10. rész, valahogy ezzel a sorozattal nagyon nagyon gyorsan tudok haladni. Ráadásul ez egy borzasztó izgalmas rész lesz, én konkrétan borzongtam a végén. X-(
Kata58
Hozzászólások: 604
Csatlakozott: 2015.06.12. 10:46

2019.06.27. 21:28

Szia, sziasztok! Azt hiszem mégiscsak megnézem, már csak az érdekesség miatt is, vajon aki rendezi, írta, van e valami halvány fogalma a bibliai démonűzésről...nem egy könnyű téma, s a gyengébbeknek eléggé riasztó is. Ez nem tévesztendő össze a sámánizmussal. :-) .
Nagyon komoly terület, és nem tanácsolom és nem is bátorítok senkit sem arra, hogy a szellem világnak ezt a formáját úgymond kipróbálja. ! Sajnos az élet nem egyszer nem kétszer képes felülírni még a legvadabb emberi elképzeléseket., mások meg nevetik, mondván hogy mese az egész...de sajnos nem . :-)
De nem azért írtam ezt le, hogy elvegyem a kedvét valakinek is, inkább azért, hogy bátran megnézheti, de semmi esetre sem alvás előtt. :-D , ...
Köszönettel vittem is akkor a feliratokat, egyenlőre begyűjtök, és ahogy láttam már jövök is pár részenként referálni, de lehet hogy egyesével, majd meglátom... l:-) (hug) (wave)
Kurocchii
Hozzászólások: 124
Csatlakozott: 2018.04.28. 22:01

2019.06.28. 00:19

Sziasztok!

Ebben a részben újabb információkat tudunk meg Park Il Do-ról, ami még több kellemetlen meglepetéshez vezet. De lassan kezd már fődémonunk eredete is alakulni, de addig is csipegetnünk kell még a morzsákat.
Kata58 írta: 2019.06.27. 21:28 Szia, sziasztok! Azt hiszem mégiscsak megnézem, már csak az érdekesség miatt is, vajon aki rendezi, írta, van e valami halvány fogalma a bibliai démonűzésről...nem egy könnyű téma, s a gyengébbeknek eléggé riasztó is. Ez nem tévesztendő össze a sámánizmussal. :-) .
Nagyon komoly terület, és nem tanácsolom és nem is bátorítok senkit sem arra, hogy a szellem világnak ezt a formáját úgymond kipróbálja. ! Sajnos az élet nem egyszer nem kétszer képes felülírni még a legvadabb emberi elképzeléseket., mások meg nevetik, mondván hogy mese az egész...de sajnos nem . :-)
De nem azért írtam ezt le, hogy elvegyem a kedvét valakinek is, inkább azért, hogy bátran megnézheti, de semmi esetre sem alvás előtt. :-D , ...
Köszönettel vittem is akkor a feliratokat, egyenlőre begyűjtök, és ahogy láttam már jövök is pár részenként referálni, de lehet hogy egyesével, majd meglátom... l:-) (hug) (wave)
Én odavagyok az ilyen történetekért, de leggyakrabban a nyugati típusú horrorok nem tudnak meghatni, rengeteg bugyuta démonos film van, amiketn legtöbbször csak nevetni tudok. Viszont ez a sorozat tényleg nagyon üt, és elég komoly is, amiket sokszor mutatnak. Érdekesnek találom, hogy mostanában egyre több szellemes koreai sorozattal találkozunk, hiszen ott van a Lovely Horribly, a The Ghost Detective, a Priest és a Possessed is. Tény, hogy egy ilyen nehéz sorozat nem a gyengelelkűeknek való, viszont igazi csemege történet és látvány szempontjából. A színészi játék pedig minden egyes mellékszereplőnél elkápráztat, néhányan sokkal jobban játszanak, mint néhány sorozat főszereplői.
Kurocchii
Hozzászólások: 124
Csatlakozott: 2018.04.28. 22:01

2019.06.29. 16:20

Sziasztok!

Elkezdődött a sorozat utolsó hajrája, aminek keretében meghoztam a 11-12. rész fordítását. Végre megismerjük Park Il Do eredetét, aki nagyon szeretné befejezni, amit 20 évvel ezelőtt elkezdett. Na de vajon kinek a testében lakozik a démon? :-!
onna
Hozzászólások: 91
Csatlakozott: 2014.01.14. 12:15

2019.06.30. 17:21

Nagyon jót derültem, amikor a telefonon keresztül megkapta az utasítást "fentről". Tényleg izgalmas, délutáni nézésre való, nem lefekvés előttire. Mik fognak még kiderülni?! Nagyon jók a szereplők. Ez előző részekben a kislány is szenzációs volt. Az viszont elgondolkoztatott, hogy az akasztott emberben lévő szellem elvette a feljebbvalója által megszálltól a gyűrűjét. Miért? Mit akart ezzel üzenni?
Megtudjuk?
Kurocchii
Hozzászólások: 124
Csatlakozott: 2018.04.28. 22:01

2019.07.02. 20:23

Sziasztok!

Elkészült a sorozat 13. és 14. része, amik szintén rengeteg izgalmat tartogatnak számunkra. Park Il Do-nak köszönhetően főszereplőink több barátja is veszélybe kerül, ám az együttműködést nehezíti, hogy egyre nagyobb a bizalmatlanság a triónk között... Kezdek aggódni, hogy egyáltalán mindannyian túlélik-e majd az utolsó küzdelmet... :-((
onna írta: 2019.06.30. 17:21 Nagyon jót derültem, amikor a telefonon keresztül megkapta az utasítást "fentről". Tényleg izgalmas, délutáni nézésre való, nem lefekvés előttire. Mik fognak még kiderülni?! Nagyon jók a szereplők. Ez előző részekben a kislány is szenzációs volt. Az viszont elgondolkoztatott, hogy az akasztott emberben lévő szellem elvette a feljebbvalója által megszálltól a gyűrűjét. Miért? Mit akart ezzel üzenni?
Megtudjuk?
Hát a 13. részt tényleg tudom ajánlani, hogy ne éjjel nézzétek, mert a feszültség valami brutális benne... Nagyon szeretem a sorozat mellékszereplőit, akit csak 1-2 részre tűnnek fel, mégis hatalmasat alakítanak. Nagyon jól el tudják játszani, hogy megszállták őket! Igazából a gyűrűs dolognak nincsen jelentősége, szerintem csak keresett valamit, amivel kiszúrhatja a szemét, aztán ezt tudta megragadni. 8-| De tényleg nem beszélnek erről, legalábbis a 13. és 14. részben nem.
Kata58
Hozzászólások: 604
Csatlakozott: 2015.06.12. 10:46

2019.07.03. 06:58

LOL azon nevetek, hogy végül is ott a spoiler lehetőség, aztán aki akarja olvassa aki nem az nem .
Spoiler:
A valóságban is van ilyen, hogy egy másik személy /démonizáltról van itt szó..által hordott dolog és annak elvevése, pláne hordása hatványozott erővel bír. Azért is nem kell okkult tárgyakat, jelképeket benn tartani a lakásban, bármennyire is szereti az ember esetleg akitől kapta, vagy örökölte, akkor meg még erősebb...és lehet csodálkozni, hogy a hétköznapokban miért is történnek az adott személlyel azok a dolgok amik...s van aki azt hiszi, hogy ez a dolgok körforgásának a rendje..! De csak amíg nem szakítja meg az ember a közösséget azzal a tárggyal esetleg nagyon durva esetben személlyel kapcsolatban...Tudom nem mindenki szereti, De JÉZUS is azért áldozta fel az életét értünk hogy ezek felett a hatalmi helyzetek felett győztesek tudjunk lenni. Erről szól a megváltás! Ami örök érvényű és visszavonhatatlan. Eljön majd az az idő amikor a bukott angyali lények és démonok eltünnek majd a földről.és az emberiség valóságos békében fognak élni egymással. Csodálatos lesz.! l:-)
Muszáj túlélniük, valahogy majd megtalálják a megoldást! :-) (hug) (wave)
Válasz küldése