Otona Joshi 10/10

J-doramák
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2019.07.23. 09:09

5. rész
   44%
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
Avatar
summi
Hozzászólások: 333
Csatlakozott: 2014.01.17. 07:08

2019.07.24. 23:39

Sziasztok :-)

Végre sikerült felzárkóznom kipipálva a 3.és a 4. rész is :-D nagyon köszönöm Bekka a felirataidat, mindig nagy élvezet a fordításoddal nézni l:-)


.
Spoiler:
Nem csak Aki de én is ledöbbentem azon , h az első randijuk helyszíne Ikeda-val egy lóversenypálya volt , így ismeretlenül bátor lépés volt ez Ikeda-tól :-o Ennél már csak a lányok kombinációi elméletei mókásabbak olyan jókat nevetek rajtuk LOL Aki egyből egy játékfüggőnek gondolja Ikeda-t , vagy Osaki tanácsai a szexről , h ő egy felnőtt kapcsolatban van LOL . az agyalgatásai a nőcsábász elnökről , imádom ahogy belekeveredik a saját elméleteibe mint macska a házicérnába ...de mégsem tudja a receptet mit kellene tennie , mert nagyon is érdekli az elnök akibe jól belezúgott annak ellenére is , h sokat csajozik LOL
Takayama az író a legszimpibb imádom a stílusát a nyugodtságát a realitását , a legklasszabb az , h szép lassan észrevétlenül érinti meg a szívét Aki , de nem akar tudni róla a regénye mögé bújik , aminek alapját Aki szolgáltatja róla írja a történetét , a kis kávézóban megelevenedik Aki romantikus szerelmi története csalódása aminek szemtanúja volt Takayama ... Nekem még az is megfordult a fejemben , hátha Ikeda az író beépített embere a történetéhez ? Előre megírja a forgatókönyvet és úgy történnek meg az események ..a vihar az elutazás az is , h nem érkezik meg időben Ikeda .... :-o amúgy is Ikeda és Aki kapcsolta nagyon merev nagyon udvariaskodó , távolságtartó , az unokahúg lehet a családja ? vagy én kombinálom túl LOL hasonlóan mint Aki én sem érzem jól magam a randijukon , Aki is feszeng nem adja önmagát olyan mint akire ráerőltetik ezt a kapcsolatot ... amikor Takayamaval van sokkal felszabadultabb lazább kezdeményezőbb ötletel alkot , pedig a távolságot megtartja vele is de mégis vibrál a levegő közöttük LOL nagyon szeretem a japánoknál a rejtett érzelmeket ahogy kifejezik , nem harsogó csak finom kis utalásokkal rezgésekkel érzékeltetik a szívük hangját , ez nagyon életszerű aranyos :-)
Nagyon megértettem Akit , amikor meglátta Shinji véres ábrázatát és elgyengült , a szerelem ilyen nem lehet a boldog pillanatokat egy tollvonással áthúzni feledni , persze , h újra segítette Shinji , Annak nagyon örültem , h Osaki gyorsan leleplezte mekkora egy szélhámos fazon .esze ágába se volt megszabadulni a kis barátnőjétől , de a lakása Akinak a biztos háttér a kiszolgálás a tisztaság a fincsi kaják az hiányzott ezért ette ide a fene ....eleve a szakítása se volt kíméletes Akival , h hazudhatott ekkorát , h az anyja fiatalabbat akar , szerintem Shinji -t rég nem irányítja az anyja de senki más sem, egy laza link öntörvényű fazon aki megy a saját útját , nem is tudom , h szerette -e igazán Akit kétlem , neki csak a biztos háttér volt a lényeg .... ,Takumi nagyon jól hozta a kartert mert nekem nagyon visszaszító volt ..örültem , h végleg megszabadult tőle Aki ..kíváncsi vagyok mit mondott neki Takayama.., mivel érte el nála , h azonnal kiköltözzön ... :-o aranyosak amikor Aki és Takayama közösen írják a forgatókönyvet LOL
Aki a legnagyobb meglepetést okozta az Sakata volt :-o még most se tértem magamhoz , ennyire gyors fordulatra nem számítottam , arra meg végképp nem , h a tanár ágyából száll ki ... :-o Végig úgy éreztem , h ábrándozik Sakata a szerelemről , az látszott , h tetszett neki a fiatal tanár rajongott érte mert , helyes céltudatos kedves volt , és tisztelte becsülte Sakata-t ..Kicsit felelőtlennek tartottam , mit szólnak majd a fiai , h a tanárukkal viszonya volt meddig lehet ezt titkolni ? lehet-e egyáltalán ? mit szólnak a barátnői ? mellé állnak vagy elmarasztalják ? Nagyon tetszik , h ezt a helyzetet felvállalta a sorozat , kíváncsivá tett vajon milyen megoldást választ ad erre a forgatókönyvíró ? olyan jó , h nem dugták homokba a fejüket mert igenis ez egy valóságos helyzet ...
Aranyos kis Moeko nagyon csípem , a gondolkodó nő aki okos útmutatóval szolgál mindenkinek , de főleg magáról beszél annyira cuki LOL Imádom a kapcsolatát az elnökkel , szerintem jól kiegészítik egymást Moeko a biztos háttér , az elnök viszont nem él vissza a bizalmával , mert egy bizonyos határt soha nem lép át , nagyon is jól tudja , h miért tapadnak rá a csajok , a hírnév az elnöki rang a pénz a gondtalan élet vonzó minden nő számára ebben csak Moeko a kivétel , az elnök nagyon is jól tudja , de neki a vérében van , h hódítson és csak játszik romantikázik a lányokkal , lehet , h tudja mi hiányzik az életükből ...nagyon csípem az éles nyelvét is .Moekonak ahogy megvédi magát és mindig jókor van jó helyen , h leleplezze az elnök mellébeszéléseit LOL vagy Moeko durcizása , h az elnök nem úgy mutatta be a vendégeinek , h ő a barátnője hanem ő a virágáruslány ...annyira cukik LOL a rózsaszín virág amit nem .Moekonak szánt az elnök .. LOL
Nagyon a szívemhez nőtt a kis csapat , remélem senki nem kap túl nagy pofonokat az élettől , még Sakata se, most érte aggódom a legjobban ..
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2019.07.27. 09:24

summi írta: 2019.07.24. 23:39 Sziasztok :-)

Végre sikerült felzárkóznom kipipálva a 3.és a 4. rész is :-D nagyon köszönöm Bekka a felirataidat, mindig nagy élvezet a fordításoddal nézni l:-)


.
Spoiler:
Nem csak Aki de én is ledöbbentem azon , h az első randijuk helyszíne Ikeda-val egy lóversenypálya volt , így ismeretlenül bátor lépés volt ez Ikeda-tól :-o Ennél már csak a lányok kombinációi elméletei mókásabbak olyan jókat nevetek rajtuk LOL Aki egyből egy játékfüggőnek gondolja Ikeda-t , vagy Osaki tanácsai a szexről , h ő egy felnőtt kapcsolatban van LOL . az agyalgatásai a nőcsábász elnökről , imádom ahogy belekeveredik a saját elméleteibe mint macska a házicérnába ...de mégsem tudja a receptet mit kellene tennie , mert nagyon is érdekli az elnök akibe jól belezúgott annak ellenére is , h sokat csajozik LOL
Takayama az író a legszimpibb imádom a stílusát a nyugodtságát a realitását , a legklasszabb az , h szép lassan észrevétlenül érinti meg a szívét Aki , de nem akar tudni róla a regénye mögé bújik , aminek alapját Aki szolgáltatja róla írja a történetét , a kis kávézóban megelevenedik Aki romantikus szerelmi története csalódása aminek szemtanúja volt Takayama ... Nekem még az is megfordult a fejemben , hátha Ikeda az író beépített embere a történetéhez ? Előre megírja a forgatókönyvet és úgy történnek meg az események ..a vihar az elutazás az is , h nem érkezik meg időben Ikeda .... :-o amúgy is Ikeda és Aki kapcsolta nagyon merev nagyon udvariaskodó , távolságtartó , az unokahúg lehet a családja ? vagy én kombinálom túl LOL hasonlóan mint Aki én sem érzem jól magam a randijukon , Aki is feszeng nem adja önmagát olyan mint akire ráerőltetik ezt a kapcsolatot ... amikor Takayamaval van sokkal felszabadultabb lazább kezdeményezőbb ötletel alkot , pedig a távolságot megtartja vele is de mégis vibrál a levegő közöttük LOL nagyon szeretem a japánoknál a rejtett érzelmeket ahogy kifejezik , nem harsogó csak finom kis utalásokkal rezgésekkel érzékeltetik a szívük hangját , ez nagyon életszerű aranyos :-)
Nagyon megértettem Akit , amikor meglátta Shinji véres ábrázatát és elgyengült , a szerelem ilyen nem lehet a boldog pillanatokat egy tollvonással áthúzni feledni , persze , h újra segítette Shinji , Annak nagyon örültem , h Osaki gyorsan leleplezte mekkora egy szélhámos fazon .esze ágába se volt megszabadulni a kis barátnőjétől , de a lakása Akinak a biztos háttér a kiszolgálás a tisztaság a fincsi kaják az hiányzott ezért ette ide a fene ....eleve a szakítása se volt kíméletes Akival , h hazudhatott ekkorát , h az anyja fiatalabbat akar , szerintem Shinji -t rég nem irányítja az anyja de senki más sem, egy laza link öntörvényű fazon aki megy a saját útját , nem is tudom , h szerette -e igazán Akit kétlem , neki csak a biztos háttér volt a lényeg .... ,Takumi nagyon jól hozta a kartert mert nekem nagyon visszaszító volt ..örültem , h végleg megszabadult tőle Aki ..kíváncsi vagyok mit mondott neki Takayama.., mivel érte el nála , h azonnal kiköltözzön ... :-o aranyosak amikor Aki és Takayama közösen írják a forgatókönyvet LOL
Aki a legnagyobb meglepetést okozta az Sakata volt :-o még most se tértem magamhoz , ennyire gyors fordulatra nem számítottam , arra meg végképp nem , h a tanár ágyából száll ki ... :-o Végig úgy éreztem , h ábrándozik Sakata a szerelemről , az látszott , h tetszett neki a fiatal tanár rajongott érte mert , helyes céltudatos kedves volt , és tisztelte becsülte Sakata-t ..Kicsit felelőtlennek tartottam , mit szólnak majd a fiai , h a tanárukkal viszonya volt meddig lehet ezt titkolni ? lehet-e egyáltalán ? mit szólnak a barátnői ? mellé állnak vagy elmarasztalják ? Nagyon tetszik , h ezt a helyzetet felvállalta a sorozat , kíváncsivá tett vajon milyen megoldást választ ad erre a forgatókönyvíró ? olyan jó , h nem dugták homokba a fejüket mert igenis ez egy valóságos helyzet ...
Aranyos kis Moeko nagyon csípem , a gondolkodó nő aki okos útmutatóval szolgál mindenkinek , de főleg magáról beszél annyira cuki LOL Imádom a kapcsolatát az elnökkel , szerintem jól kiegészítik egymást Moeko a biztos háttér , az elnök viszont nem él vissza a bizalmával , mert egy bizonyos határt soha nem lép át , nagyon is jól tudja , h miért tapadnak rá a csajok , a hírnév az elnöki rang a pénz a gondtalan élet vonzó minden nő számára ebben csak Moeko a kivétel , az elnök nagyon is jól tudja , de neki a vérében van , h hódítson és csak játszik romantikázik a lányokkal , lehet , h tudja mi hiányzik az életükből ...nagyon csípem az éles nyelvét is .Moekonak ahogy megvédi magát és mindig jókor van jó helyen , h leleplezze az elnök mellébeszéléseit LOL vagy Moeko durcizása , h az elnök nem úgy mutatta be a vendégeinek , h ő a barátnője hanem ő a virágáruslány ...annyira cukik LOL a rózsaszín virág amit nem .Moekonak szánt az elnök .. LOL
Nagyon a szívemhez nőtt a kis csapat , remélem senki nem kap túl nagy pofonokat az élettől , még Sakata se, most érte aggódom a legjobban ..
Szia Summi!

Köszönöm a bókot, nagyon örülök, ha élvezhetőnek találod! :)

Nagyon hamarosan elkészülök az 5. résszel is.

Spoiler:
Takayamát imádom. A gesztusait, a mosolyát, ahogy a szája elé teszi a kezét!
Hihetetlen, hogy a BG-ben mennyire más karakter volt, de ott is átjött a sármja a szigorú testőr szerepén keresztül.

Igen, jó látni ahogyan megérinti a szívét Aki. Amikor látja őket ölelkezni a kávézóban, és őszintén örül nekik, de aztán láthatjuk ahogy meglepődve a szívére teszi a kezét, hogy ez a látvány egyben fáj is neki. Meglepetés számára, hogy ilyen érzéseket vált ki belőle. De ahogy elhangzott róla, ő igazi felfedező, nem tervez el semmit, csak úszik az áramlattal.
Moeko is megérdemelne egy rendes pasit. Hihetetlen miket ki nem bír az elnök mellett. De örülök, hogy most már közli hogy ez neki nem jó.
Sakata engem is meglepett.
Bár nem biztos benne, hogy megtörtént, és mi sem tudhatjuk, hogy csak sokat ittak, de nem történt meg, vagy sokat ittak, és megtörtént. De a kis tanár szívét biztos hogy ellopta.

Shinji: Takumi Saitoh hihetetlenül jól játssza. Az a kis pamacs az orra alatt még ellenszenvesebbé teszi. Igazán lehet utálni ebben a szerepben. Valóban csak a tisztaság, a rend, a törődés, és a finom kajcsik hozták vissza. :(
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
Avatar
summi
Hozzászólások: 333
Csatlakozott: 2014.01.17. 07:08

2019.07.27. 13:41

Sziasztok :-)

bekka írta: 2019.07.27. 09:24 Nagyon hamarosan elkészülök az 5. résszel is.
Szuper nagyon köszi l:-) (bounce) de azért pihenj is :-)



.
Spoiler:
bekka írta: 2019.07.27. 09:24 A gesztusait, a mosolyát, ahogy a szája elé teszi a kezét!
Hihetetlen, hogy a BG-ben mennyire más karakter volt, de ott is átjött a sármja a szigorú testőr szerepén keresztül.
Igen igen , nagyon jó kiállású pasi :-) szemet gyönyörködtető LOL ebben a sorozatban finoman a lelkébe látunk :-) ezért is csodálatos színész , mert mind a két karterben hitelesen játszik :-)
bekka írta: 2019.07.27. 09:24Amikor látja őket ölelkezni a kávézóban, és őszintén örül nekik, de aztán láthatjuk ahogy meglepődve a szívére teszi a kezét, hogy ez a látvány egyben fáj is neki. Meglepetés számára, hogy ilyen érzéseket vált ki belőle.
Ez egy nagyon klassz jelenet volt ,nekem nagyon tetszett , leheletnyi finomsággal árulta el a valódi érzéseit , nagyon kevesen tudják ennyire érzékien kifejezni a belső érzelmeiket... l:-) Aki még nem vette észre :-D
bekka írta: 2019.07.27. 09:24De ahogy elhangzott róla, ő igazi felfedező, nem tervez el semmit, csak úszik az áramlattal.
Így van, igazi művész lelke van , Szabad szellemű , saját elvrendszerrel , a kötöttséget nehezen viseli vagy nem viseli LOL nem véletlen , h egyedül alkot , de már nem sokáig LOL
bekka írta: 2019.07.27. 09:24 is megérdemelne egy rendes pasit. Hihetetlen miket ki nem bír az elnök mellett. De örülök, hogy most már közli hogy ez neki nem jó.
Nagyon csípem Moekót is , passzolnak hozzá a virágok , "aki a virágot szereti rossz ember nem lehet " ezt a gondolatot nagyon jól visszaadja , meg van benne a csípősség a kedvesség a báj a jóság , a kreatívság... szerintem nem sok rosszat kellett elviselnie az elnök mellett , nem titkolta az elnök , h rajong a nőkért és felviszi a lakásukba ezt Aki is tudta , Nem ígért semmit Moekónak azért is muris és vicces volt , h Moekó sokkal többet várt ettől az ismeretségtől , hűséget és azonnali szerelmet odaadást . Ismerkedésük után az elnök őszinte volt , mondta annak örült , h Moekó az a típusú nő aki megérti és elfogadja olyannak amilyen , ha épp a kolléganők társaságában van azon se akad ki ... pont azért kezdett mellébeszélni mert Moekó többet várt tőle , és nem akarta elveszíteni , de nem tart még ott , h azonnal Moekóért megváltoztassa az eddigi szokásait , valamiért szereti kényeztetni a lányokat lehet csak hiúságból ... de soha nem csalta meg Moekót ... amikor a pofon elcsattant kicsit igaza volt Moekónak , de ő is hazudott az elnöknek .... még túl rövid az ismeretségük , h bármiről is számon kérje Moekó az elnököt , Moekó kicsit felgyorsította az eseményeket , jó volt ezt a helyzetet így látni ,mert nagyon életszerű érzések, gondolatok vannak benne ,ez pont ezért is jó , h ez nem így működik nem lehet senki szokásait életstílusát szemléletét azonnal megváltoztatni és birtokolni , meg kell tanulni elfogadni a másikat a szokásaival a nézeteivel együtt meg kell próbálni megérteni mit miért tesz ...Moekó se tudja, és mi is csak találgatunk még , h miért fontos az elnöknek az , h a nőket felvigye a lakásába elkényeztesse , virágokkal elhalmozza őket , közben nem lépi túl az erkölcsi határokat nem használja ki , h ágyba vigye őket pedig megtehetné , annak ellenére se változtat , h rosszakat pletykálnak róla ...
bekka írta: 2019.07.27. 09:24 engem is meglepett.
Bár nem biztos benne, hogy megtörtént, és mi sem tudhatjuk, hogy csak sokat ittak, de nem történt meg, vagy sokat ittak, és megtörtént. De a kis tanár szívét biztos hogy ellopta.
Ez így igaz , Sakata se ,és mi se vagyunk biztosak abban , h pontosan mi történt az éjszaka , én se gondolom , h a tanár kihasználta volna a lehetőséget ebben a helyzetben .Viszont az is eléggé riasztó sokkoló Sakata számára , h meztelenül ébredtek fel együtt. . Nagyon csípem a tanárt is , nem tehet róla , h Sakata elrabolta a szívét , Sakata nagyon cuki anya imádom a stílusát a személyiségét , ezért is aggódom érte , h ne szégyellje magát nincs miért , anyaként továbbra is nő , és miért ne dobbanhatna meg a szíve a jóképű tanárért ...
bekka írta: 2019.07.27. 09:24: Takumi Saitoh hihetetlenül jól játssza. Az a kis pamacs az orra alatt még ellenszenvesebbé teszi. Igazán lehet utálni ebben a szerepben. Valóban csak a tisztaság, a rend, a törődés, és a finom kajcsik hozták vissza. :(
Imádom is Takumit egyszer már elrabolta a szívemet , ez nem változott LOL , de most nagyon utálatos ellenszenves , ezért igazán jó színész :-) csak ámulok magamon , h a rajongásomat parkolópályára tette ebben a szerepben , semmi elfogultság nincs bennem LOL
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2019.07.27. 17:24

summi írta: 2019.07.27. 13:41

Ez egy nagyon klassz jelenet volt ,nekem nagyon tetszett , leheletnyi finomsággal árulta el a valódi érzéseit , nagyon kevesen tudják ennyire érzékien kifejezni a belső érzelmeiket... l:-) Aki még nem vette észre :-D
Igen, vicces ahogy Aki egyre inkább támaszkodik Takayamára, de mégse veszi észre mi is történik.

Kész az 5. rész, megnézem a filmmel együtt, hogy maradt-e benne hiba, és felteszem. Kb 1 óra.
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
Avatar
summi
Hozzászólások: 333
Csatlakozott: 2014.01.17. 07:08

2019.07.27. 18:03

bekka írta: 2019.07.27. 17:24Kész az 5. rész, megnézem a filmmel együtt, hogy maradt-e benne hiba, és felteszem. Kb 1 óra.
Wow a legszebb meglepi l:-) (bounce) nagyon ügyes vagy , hálásan köszönöm (h5) l:-)
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2019.07.27. 18:59

summi írta: 2019.07.27. 18:03
bekka írta: 2019.07.27. 17:24Kész az 5. rész, megnézem a filmmel együtt, hogy maradt-e benne hiba, és felteszem. Kb 1 óra.
Wow a legszebb meglepi l:-) (bounce) nagyon ügyes vagy , hálásan köszönöm (h5) l:-)
:-D
Itt is van az újabb meglepetésekkel teli 5. rész. Jó szórakozást mindenkinek.
Időközben én a zenét is nagyon megszerettem, aki szintén, az innen letöltheti:
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
Avatar
summi
Hozzászólások: 333
Csatlakozott: 2014.01.17. 07:08

2019.07.27. 19:42

bekka írta: 2019.07.27. 18:59
Itt is van az újabb meglepetésekkel teli 5. rész. Jó szórakozást mindenkinek.
Időközben én a zenét is nagyon megszerettem, aki szintén, az innen letöltheti:
Juhééééj nagyon köszi Bekka , a legjobbkor hoztad még friss az élmény (dance) A zenei letöltést is köszi , én is imádom, két napja csak ezt hallgatom (dance) l:-) ja és a cicus is király LOL
HaNa
Hozzászólások: 88
Csatlakozott: 2014.04.27. 13:36

2019.07.27. 20:13

Köszönöm az 5. részt. Most töltöm az A-ról.
Marcsi
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2014.07.24. 18:52

2019.07.28. 05:56

Kedves Bekka, köszönöm az 5.-ik rész fordítását. jó hétvégét Marcsi (h5) (wave) (w00t)
Válasz küldése