Yawang - Queen of ambition (Kész)

K-doramák
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2014.02.15. 15:25

Batorix írta:Ti aztán keménnyek vagytok! eddig nem akartam elkezdeni nézni , de hogy már 9 oldalnál tart a beírás és méghozzá
ilyen szavakkal ez kiváncsivá tett megyek leszedem aztán jövök.
Egy kérdésem van rutrackeres nem orosz alámondásos mert mostanában beleszaladtam egy pár ilyenbe

Üdv.
Barbi :nerd:
Nem, nem alámondásos.
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2014.02.15. 16:23

4-5-rész
Spoiler:
Ez a Ha Ryu komolyan mondom nem normális! ÁÁÁÁ
Ez a Da Hae-t játszó szinésznő igen meggyőző, nem is tudnám elképzelni pozitiv szerepben..per pillanat megtudnám fojtani egy kanál vízben.. :@
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
Avatar
summi
Hozzászólások: 333
Csatlakozott: 2014.01.17. 07:08

2014.02.16. 20:46

Sziasztok ^-^

Elutaztam a hétvégén , ezért nem tudtam megnézni az újabb részeket .. hamarosan jövök dumcsizni , nem ússzátok meg :lol:
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2014.02.21. 13:07

summi írta:Sziasztok ^-^

Elutaztam a hétvégén , ezért nem tudtam megnézni az újabb részeket .. hamarosan jövök dumcsizni , nem ússzátok meg :lol:
Nagyon varom!:)
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
Avatar
summi
Hozzászólások: 333
Csatlakozott: 2014.01.17. 07:08

2014.02.21. 23:13

bekka írta:
summi írta:Sziasztok ^-^

Elutaztam a hétvégén , ezért nem tudtam megnézni az újabb részeket .. hamarosan jövök dumcsizni , nem ússzátok meg :lol:
Nagyon varom!:)
itt is vagyok :D
Spoiler:
húú Da Hae -re teljesen berágtam igaz már az elejétől se volt szimpi de most képes lennék megtépni :@ semmi jóérzés nincs benne , végig érzéketlenül kihasználta Ha Ryu ..

Nincs is annál rosszabb, ha valaki ilyen kétszínű. Jónak mutatja magát és egy aljas k... igen, szóval nem fogok csúnyán beszélni, amúgy se szokásom. :P

Arkana igazad van , szerintem Da Hae soha nem szerette Ha Ryu-t , egy számító alattomos dög , álszent cafka .. ő céltudatosan erre készült .. ne aggód ez a csaj belőlem is kihozta a legdurvább szavakat ... ^-^

Nagyon durva, amit Ha Ryu művel, nagyon megsajnáltam, de haragszom is rá, hogy ilyen önfeláldozó. Ez már túlzás, tönkretette a saját életét azért a nőért.
Ha Ryu-t elvakította a szerelem , nagyon tudott szeretni , de ezt már én is túlzásnak tartom ... észre se vette az érzéketlen hideg Ha Dae ...

én az 5. részben sajnáltam a legjobban amikor Ha Dae dobta .. húúúhaa az a színészi játék nem semmi volt amit alakított KSW, a kínzó fájdalom a dühroham a csalódottság tehetetlenség amikor a kocsi szélvédőjét veret szét ... , és mindezt teljes átéléssel játszotta nagyon megható volt , tud ő nagyon tud az biztos ritka szívbe markoló pillanatok voltak .. :'(

Az ikertestvér dolog is érdekes, lesz itt még történés bőven.

én azt a jelenetet várom amikor találkozik az ügyvéddel ..és azt hiszi ,h ő Ha Ryu .. azt szeretném én látni hogy majrézik parázik Da Hae félve a lebukástól ez lesz ám egy kicsi elégtétel nekünk is ... már előre örömködöm :D

Summi, egye fene, osztozom veled KSW-n.

köszi nb .. levett a lábamról rendesen ezekben a részekben is .. imádom , hogy itt dupla szerepe van és mindkét karakterben remekel :loveforever:

Nálam az a mondat verte ki a biztositékot hogy mit adtál te nekem oppa? Pénzt? majd visszafiezetem..

ezzel én is így voltam ez már a pofátlanság netovábbja ... mit gondol Ha Ryu elcseszett életét pénzben ki lehet fizetni ??

a kislányért a szívem szakadt meg amikor órákig várta az anyját ... :'(

az igazgatónő nagyon jól ismeri Da Hae-t , tuti , h a szerény visszafogott stílusával se tud a kegyeibe férkőzni .. ő lesz aki keresztbe tesz Da Hae-nek .. nagyon jól taktikázik és most okosan a háttérből figyel ..
imádom ezt a sorozatot fantasztikus fordulatos izgalmas életszerű minden olyan amit imádok egy sorozatban :D
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2014.02.22. 08:57

Tegnap végre elkezdtem forditani a hetedik részt, ugyhogy amikor Arkana elkészul a hatodikkal megint kettot teszek fel egyszerre.
Hát csajok, azt hiszem ez a dorama végig tartani fogja a feszes, izgalmas tempot, meglepetesekbol nincs hiany, olyba tunik kifogyhatatlan a forgatokonyv iro. Én nem szoktam figyelememmel kiserni ki az iro, igy nem tudom e mű alkotojától mit láthattunk már (hátha van aki tudja? ) de ez nagyon jó kis darab lett.
Summi, örülök hogy ennyire tetszett neked! :)
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
Avatar
summi
Hozzászólások: 333
Csatlakozott: 2014.01.17. 07:08

2014.02.22. 17:24

bekka írta:Tegnap végre elkezdtem forditani a hetedik részt, ugyhogy amikor Arkana elkészul a hatodikkal megint kettot teszek fel egyszerre.
Hát csajok, azt hiszem ez a dorama végig tartani fogja a feszes, izgalmas tempot, meglepetesekbol nincs hiany, olyba tunik kifogyhatatlan a forgatokonyv iro. Én nem szoktam figyelememmel kiserni ki az iro, igy nem tudom e mű alkotojától mit láthattunk már (hátha van aki tudja? ) de ez nagyon jó kis darab lett.
Summi, örülök hogy ennyire tetszett neked! :)
húú dejóóó újra 2 rész lesz egyben .. :laugh: igazad van Bekka nagyon izgis feszes tempót diktálnak és még csak az 5. résznél járunk mi lesz itt még itt 19 részen keresztül ..
Park In Kwon írta a forgatókönyvet de semmi több infót nem találtam passz nem tudom milyen munkái vannak ..Lee Hee Myung írta a Rooftop Prince sorozatot .. :D húúú tényleg szuper sorozat , nagyon jól kidolgozott a történet KSW pedig csúcs :adore:
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2014.02.26. 16:04

Hát csajok, a szerelem vak, és egy sötét verem.

Még nem néztem meg a hatodik részt, majd Arkana feliratával, de a hetedik, amit fordítok...hát dobni fogtok egy hátast, azt tuti. Hihetetlen hogy az eddigieket lehet fokozni, remélem kitart a végéig a lendület.:)
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2014.03.05. 11:35

https://m.facebook.com/413805258674628/ ... &source=48
Kar hogy mi nem leszunk ott.
Hetvegere lesz ket uj resz.
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2014.03.10. 17:02

6-7-rész.Enjoy! :)
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
Válasz küldése