Temptation- (20/20) kész

K-doramák
Avatar
gilnis
Fordító
Hozzászólások: 123
Csatlakozott: 2014.01.13. 19:22

2014.08.30. 07:33

Nagyon köszi a 8. részt! (Sajnos még én sem kezdtem el. Mostanában sokkal kevesebbet tudok sorozatozni.)
KÉSZ: Linger, Heartbeat Love, Hide and Seek, The Palace FOLYAMATBAN: Bump off Lover 04.
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2014.08.30. 08:11

gilnis írta:Nagyon köszi a 8. részt! (Sajnos még én sem kezdtem el. Mostanában sokkal kevesebbet tudok sorozatozni.)
Mindenkinek szívesen.
Gilnis, pedig számítok ám rád! :)
És már el is kezdtem a kilencediket mert nem lehet abbahagyni...
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
mara55
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2014.02.11. 06:08

2014.08.30. 11:32

Kedves Bekka!
Köszönöm a 8.rész feliratát is!
Sajnos a felirat nekem nem lett jó a harmadik résztől,(most néztem volna 4.részt de sajnos az is ugyan olyan )
mert nem teljesen magyar.
Ilyen problémám volt már a Yawang sorozatnál is.
Sajnos ott se tudtam mit kell tenni!
Ha kaphatnék segítséget megköszönném.
üdvözlettel: mara55
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2014.08.30. 11:49

mara55 írta:Kedves Bekka!
Köszönöm a 8.rész feliratát is!
Sajnos a felirat nekem nem lett jó a harmadik résztől,(most néztem volna 4.részt de sajnos az is ugyan olyan )
mert nem teljesen magyar.
Ilyen problémám volt már a Yawang sorozatnál is.
Sajnos ott se tudtam mit kell tenni!
Ha kaphatnék segítséget megköszönném.
üdvözlettel: mara55
Na ezt nem értem Mara, írd le kicsit részletesebben. Mi az hogy nem teljesen magyar?
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2014.08.31. 08:42

Kedves Yeva,
akkor Neked írok, mert úgy tűnik csak mi ketten beszélgetünk a sorozatról.:)
Egyáltalán van még valaki aki halad a sorozattal nagyjából ahogy küldöm a feliratokat?


Spoileres! De nem rejtem most el, aki még nem látta a nyolcadikat az ne olvassa tovább!!


Továbbra is meggyőződésem, hogy a feleséget immár bosszú hajtja, ezt ugye ki is mondja, hogy azért csinálta ezeket a dolgokat hogy a férje nyomorultul érezze magát és még jobban szenvedjen.
Ez a terve a jelek szerint sikerül is neki. Az a tekintet, ahogy átadja a válóperes papírt...mindent elmond..(remekül játszik a színésznő! :)) Szinte ki lehet olvasni a tekintetéből hogy "na erre mit reagálsz, remélem fáj"
Az igazgatónőnek egyre többször látni az emberi arcát, hogy vannak érzelmei, ahogy egyre jobban beleszeret Seok Hoonba.
Bár bevallom gusztustalan volt ahogy a feleséggel beszélt a vizsgálat után, azt már nem kellett volna...
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
Avatar
summi
Hozzászólások: 333
Csatlakozott: 2014.01.17. 07:08

2014.08.31. 13:56

bekka írta: Summi te ezt nem nézed?
Szia Bekka :-D

bocsi nem láttam ezt a hozzászólásodat ... :-o tervezem , h nézem én ne nézném KSW-t ki nem hagynám semmi pénzért LOL
a leadott részeket már letöltöttem :-D szóval én is beállok a sorba és elkérném a feliratokat , nagyon szeretem a fordításodat mert profi munka és így sokkal élvezetesebb lesz nézni :-D nem tudom mit kell tenni hova írjak Neked ?
gratulálok az eddig elkészült feliratokhoz előre is köszönöm a nagyszerű munkádat , ügyes vagy további kitartást hamarosan jövök dumcsizni .. (L)
mara55
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2014.02.11. 06:08

2014.08.31. 18:35

Kedves Bekka!
Megpróbálom leírni, hogy milyen betű jelenik meg a magyar betű helyett.
Például az é betű helyett , (mintha umlautos lenne csak a két pont helyet egy felfelé néző félkör van) nagy Á betű és egy kis c betü va, ami benne van egy körben. A tényleg szó helyett TÁcnyleg . Mire rájönnék a szavakra arrébb, megy a film. De azért izgatott, annyira 3. rész, hogy megnéztem így, csak egy kicsit elfáradt a szemem. Sajnos a 4.rész is ilyen.
Előre is köszönöm a segítséget.
Üdvözlettel:mara55
Avatar
gilnis
Fordító
Hozzászólások: 123
Csatlakozott: 2014.01.13. 19:22

2014.08.31. 19:12

mara55 írta:A tényleg szó helyett TÁcnyleg .
Kedves Mara! Nem sokat értek hozzá, de nekem ez kódolási hibának tűnik. Mármint utf8 vagy ansi vagy unicode formátum... Legyen unicode-ban elmentve a feliratfájl, és akkor ha igazam van, minden rendben lesz az olvasáskor. Az a helyzet, hogy egyes videólejátszók nem tudnak bizonyos kódolású fájlokat megfelelően beolvasni.
Tehát nyisd meg jegyzettömbben a fájlt - mentés másként - a felugró ablaknál a "mentés" gomb mellett van egy "kódolás" sor, ott válaszd ki, hogy "unicode" - mentésre kattints - kész. :)
KÉSZ: Linger, Heartbeat Love, Hide and Seek, The Palace FOLYAMATBAN: Bump off Lover 04.
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2014.08.31. 19:40

Igen Mara,pont úgy van ahogy Gilnis írja, kódolási hiba
Írd át unicode-ra.
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2014.08.31. 19:44

Várlak Summi, az első oldalon ott a cím.
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
Válasz küldése