The Reason I Can't Find My Love -Watashi ga Renai Dekinai Riyuu 10/10

J-doramák
Avatar
summi
Hozzászólások: 333
Csatlakozott: 2014.01.17. 07:08

2019.04.30. 08:14

bekka írta: 2019.04.29. 20:57 Shotarot csak a Miss Pilotban tudom neked prezentálni. 😊
Szép sorban bekebelezem ezt is LOL l:-)
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2019.05.05. 21:22

Hát gyorsan végignéztem Yosuke sorozatát. Nagyon tetszett! Neked is fog Summi! Ritkán találok ilyen laza, könnyed romantikus történetet, ahol a szereplők között remekül működik a kémia! Mivel a másik, jelenleg futó sorozat angol felirata még mindig nem jött ki, ebbe kezdek bele. Hamarosan láthatjátok az első részt.
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
Avatar
summi
Hozzászólások: 333
Csatlakozott: 2014.01.17. 07:08

2019.05.06. 20:06

bekka írta: 2019.05.05. 21:22 Hát gyorsan végignéztem Yosuke sorozatát. Nagyon tetszett! Neked is fog Summi! Ritkán találok ilyen laza, könnyed romantikus történetet, ahol a szereplők között remekül működik a kémia! Mivel a másik, jelenleg futó sorozat angol felirata még mindig nem jött ki, ebbe kezdek bele. Hamarosan láthatjátok az első részt.

Juhéj ez szuper jó hír , nagyon megszerettem őket l:-) gyengéim a könnyed romantikus sorozatok (h5) Boldogság , h ilyen kincseket találsz és ellátsz bennünket a kiváló felirataiddal nagyon köszönöm :"> l:-) Várom ezt a sorozatot is , lassan sátrat verek a topikjaidban LOL Yosuke-ra pedig nagyon kíváncsi vagyok , melengesse csak meg a szívemet LOL
Válasz küldése