The Reason I Can't Find My Love -Watashi ga Renai Dekinai Riyuu 10/10

J-doramák
Avatar
summi
Hozzászólások: 333
Csatlakozott: 2014.01.17. 07:08

2019.02.06. 22:30

Nagyon köszönöm a 9. részt is , még nem sikerült megnéznem , holnap sorra kerül :-)

Addig is a 8. részről :-) ez a rész is eseménydús volt l:-)
Spoiler:
bekka írta: 2019.02.05. 18:33Saki: készpénznek veszi, hogy Takumi összeköltözik vele. De ő ilyet soha nem mondott, nem is célzott rá. Mondjuk Takumi nem is reagál arra semmit, amikor azt mondja neki, hogy felmond és keres egy nappali állást, hogy együtt lehessenek.
Ebből a szituból arra következtetek , h Takumi zárkozottsága miatt is vannak zavarok a kapcsolataiban , szerintem átgondolhatta volna , h vajon miért találkozik Sakival , mert jól érzi magát vele ? és mi lesz a találkozások következménye ? vagy ez egy menekülés a rossz házasságából ? , abba nem gondolt bele , h Saki máshogy értelmezi a helyzetet ? Saki többször jelét is adta , h többet gondol kettőjük kapcsolatáról mint barátság , vagy lelki társ . Nem könnyű egy szerelemes szívnek tisztán látni , ezért is megértettem Saki -t és sajnáltam is , Saki azzal , h megfogta Takumi kezét és tervezte a változást az életében az Takuminak szólt , ezzel fejezte ki a szerelmét , és Takumi nem tiltakozott pl nem húzta vissza a kezét … . az látszik , h Takumi nem szerelmes Sakiba , ezért neki kellett volna tisztázni ezt a félreértést és nem erősíteni a bimbózó szerelmet Sakiban a hallgatásával.
bekka írta: 2019.02.05. 18:33És hogy mi nők milyen hülyék tudunk lenni hogy mennyit várunk egy pasira, akár zuhogó esőben is! (én is voltam anno ilyen hülye)
Ez volt az a helyzet ahol először kezdtem haragudni Takumira , tudta , h vár rá Saki , miért nem hívta fel , h nem ér oda ? Teljesen egyetértettem , h rohant Misuzuhoz , de azzal nem , h cserbenhagyta Saki-t , erre az se mentség , h nem szereti .
Az , h Saki késő estig képes volt várni Takumira és remélt , az ő tiszta szívű szerelmét mutatja és a bizalmát Takumi felé .
Amikor Saki aggódva telefonált Eminek a munkahelyére , h hol van Takumi , és Emi rohant Sakihoz , amikor meglátta a szakadó esőben , akkor értette meg igazán Saki-t mit jelentett neki Takumi , megértette az érzéseit , és egyben a fájdalmát is , úgy örültem Eminek ahogy Saki is , neki most nagy szüksége volt egy megértő barátra és szupi volt , h Emi ott volt mellette és nem neheztelt rá.
bekka írta: 2019.02.05. 18:33Mondjuk azért annak örültem hogy Takumi hazament Misuzuhoz amikor az beteg lett.
Igen ez igaz én is örültem , h hazament Takumi , de bosszankodtam is a kapcsolatukon , túl büszkének éreztem Misuzut .Amikor megvallotta magának , h valamit elrontott a kapcsolatukban , miért nem tett semmit ? Miért nem küzdött a kapcsolatukért ? 10 éve egyre csak távolodtak el , és egyre nagyobb lett a szakadék közöttük , olyan nehéz elhinni , h semmit nem tesznek meg azért , h újra közelebb kerüljenek egymáshoz , ezért , h hihetném el a mély szerelmüket azt , h Takuminak is csak Misuzu van a szívében közben egy sívár boldogtalan szomorú életet élnek éveken át és a probléma elöl Misuzu a munkájába menekül , nekem ez felfoghatatlan :O Amikor Misuzu elájult abban a helyzetben megértettem Takumi reakcióját , h Misuzu volt a legfontosabb aggódott érte . Azt nem tudom , h Misuzu elesettsége ájulása kimerültsége , elég lesz -e ahhoz újra gondolják az eddigi közös életüket és megpróbálják újra kezdeni nekem ez még egy nagy kérdőjel ... nehezen hiszem , h csak ez kibillenti a mélypontról őket ..

Várható volt, h Saki lebukik és kiderül az igazság , azért nem gondoltam ,h ennyire gyorsan lelepleződik , titkon azért örültem , h hamar megtudta a családja , h soha nem dolgozott a kiadónál , ez Saki miatt jobb , h így alakult mert legalább nem keveredik bele további hazugságokba és így tanul majd a saját hibájából , h jobb felvállalni az igazságot még ha nehéz és fájdalmas is , mint hazugságba keveredni , Sakiban azért ott volt a szégyenérzet ezért is menekült gyorsan el a szülői háztól , a legszebb pillanat az volt amikor az anyukája meglátogatta Sakit , olyan édesek voltak ahogy átbeszélték és az anyukája megértő volt Sakival .
bekka írta: 2019.02.05. 18:33Mako arca, amikor Yamamoto azon aggódott, hogy terhes-e. "Uramisten mit akartam én ettől az embertől" Az a mélységes csalódottság.
Teljesen igazad van , Maco ledöbbent és mélyen csalódott volt , talán nem erre számított , Mako mindenkiben a jót látja és azt hitte Yamamoto is ilyen , de be kellett látnia sokadszorra , h Yamamoto végtelenül önző srác Makot csak kihasználta ….
bekka írta: 2019.02.05. 18:33A séf nagyon cuki. Morci, kimért, de azt hiszem pont az ilyen emberek tudják helyrerakni a másikat az egyszerű beszólásaikkal, megóvni a másikat a túlgondolástól, egyetlen szóval helyrekattintani az agyakat. "Sírjon, vagy egyen! Válasszon!" Ígéretes!
Ne is mond imádom annyira cuki a sét … nagyon jól látod nekem is tetszik a stílusa , pont akkor szólt keményen amikor Mako saját helyzetén kesergett , a séf kizökkentette a határozott kimért stílusával "vagy sír vagy eszik ", Mako össze is kapta magát. Makohoz pont ilyen srác való , erős kézzel felkarolja és támogatja , nyugodt szívvel rábízhatja magát izgulok értük , azért nem könnyen megközelíthető a séfünk , munkatársnak is eléggé távolságtartó kimért .

Emi nagyon határozatlan ,nem tudja mit döntsön válassza az új céget új kihívást lehetőséget , de akkor Yuu -tól távol lesz ... vagy maradjon , erre kiderül , h Yuu Amerikába készül és hívja Emit is ..... jesszus ez se könnyű , jobb szeretném ha maradnának és sikerülne egymáshoz közelebb kerülniük párként , annyira kevés kellene hozzá a szívük csordultig van szerelemmel . a nézéseik az aggódásuk mind mind árulkodó jelek ,
Avatar
summi
Hozzászólások: 333
Csatlakozott: 2014.01.17. 07:08

2019.02.07. 10:22

A 9. rész ez is szuper , azt hittem , h egyenesbe jön a történet és a bonyolult szálak kisimulnak , de a 9. rész is tele van fordulatokkal meglepetésekkel , egyszerűen imádom ... (bounce) l:-)
Spoiler:
Saki végre egy céltudatos csaj lett , komolyabbá vált és átgondolta , h érdemes küzdenie a céljaiért , h író legyen , még most is azt érzem , h ő írja eme remek történet a lányokkal , és ezzel kezdődik meg az írói karrierje :-) Az ő karaktere is nagyon tanulságos , nem hozott mindig jó döntéseket , és az igazság helyett a könnyebbnek hitt utat a hazugságot választotta a családjával szemben , szégyellte a kudarcát azt , h hittek benne és ő csalódást okozott mert nem sikerült elérnie , h íróvá váljon. , meg kell tanulnia szembenézni azzal ha sikeretlenség éri , akkor se szabad feladnia vállalnia kell őszintén , és hinnie kell önmagában és keményen meg kell dolgozni a céljaiért :-) Majd kibújtam a bőrömből örömömben , látva. a változást Sakiban és úgy izgultam mintha megtörténtek volna velem ezek az események a kiadónál , van egy új lehetőség kezdő íróként meghallgatják szuper jó (bounce) ,végre elindulhat és megcsinálhatja azt amit szeret nem kell eltemetnie magát hajrá Saki :-)
Ha nehezen is , de sikerült megbeszélniük Takumival a kapcsolatukat , h Takumi részéről érzelmileg nem jelentett semmit ,a találkozgatásuk nem szereti Saki-t , abban Sakival értettem egyet , h Takumi bele se gondolt , h a közös találkozásuk érzelmileg megérintette Saki-t , ő tiszta szívből támogatta mellette állt Takuminak és megkedvelte , nem kapott tőle akkor semmilyen választ ... ez okozta a félreértést és ezért remélt Saki ...de közben Takumit is megértettem mert súlyos gondokba merült és ő nem egy nyitott típus , aki leül és elmeséli az életét a gondjait , neki annyi elég volt , h kiszakadt a sivár életéből és kilépett a világba és kapott egy kis megértést felszabadult volt vidám , jól érezte magát Sakival közben bele se gondolt , h ez megindíthat valamit Sakiban , nem figyelt rá mert a gondjai nyomasztották ...
Most történt meg velem az , h sajnáltam Misuzut , amikor rákérdezett Takumira , h elmész és Sakival ? Ott volt a hangjában az aggódás a szeretet a féltékenység és talán a reménytelenség is , h lehet végleg elveszíti Takumit a férjét akit tiszta szívvel szeret :-( Az is szomorú volt és lehangolt , amikor elővette a régi közös képeket ,amikor boldogok voltak szerették egymást tudtak hülyéskedni mosolyogni önfeledten nevetni ... :-( Misuzu belül most kűzd Takumiért , és hiszem , h megmenthető a kapcsolatuk még akkor is ha régi sérelmek és tévedések rossz döntései miatt távolodtak el . Azt is eltudom képzelni , h Takumi nemzőképtelenségét a sok stressz okozza a feldolgozhatatlan fájdalmak sérelmek amiben nem érzi jól magát , ha ezt felszínre tudják hozni és megértéssel fordulnak egymáshoz , és változtatnak olyan dolgokon ami a másiknak kényelmetlen kellemetlen és zavaró mert gátolja a személyiségében annak kiteljesedésében akkor újra boldogok lehetnek majd és megszűnnek ezek az akadályok. Nem tudom milyen volt Takumi a házasságában amikor boldogok voltak , mi már úgy ismertük meg , h befelé forduló csendes típus aki magába zárja a fájdalmát szomorúnak lehangoltnak gépiesnek láttuk , de lehet , h ez az évek alatt felgyülemlett megoldatlan problémák okozták és ő valójába egy nyitottabb típus , csak a bezárkózása az eltávolodás miatt történt ami közte és Misuzu között kialakult évek alatt és ezt nehéz feloldani talán a külön élet felébreszti Takumiban is újra Misuzu hiányát ...

Emi-t csodálom végtelenül jóságos kedves karakter , szerény empatikus igaz barát , a zárkózottsága miatt , nem mindig látjuk a viharokat a küzdelmet a szomorúságot a vágyódást a lelkében ... még akkor sem ha tudjuk , h az ő szívét csak Yuul tölti ki .. nem is pakolja rá senkire a saját problémáját inkább jól magába zárja ..... Nagyon jó volt , h összefutott Takei-vel és őszintén beszélgettek , Takei nagyon jó tanácsot adott Eminek merje felvállalni az érzéseit , mert ha nem teszi örökre elveszítheti azt aki a szívében van Yuul-t ..és végre Emi összeszedi a bátorságát a nyaklánccal a kezében rohan Yuul -hoz , h megmondja szereti , erre mibe botlik Yuulba és Hirakiba ... mondom ilyen nincs , de sajnos van , Hiraki könyörög Yuul-nak :-o tudom , h mekkora nagy erőfeszítés ez Emitől , h megtegye az első lépést , erre nem jól jönnek össze a dolgok ... nagyon szeretném ha nem torpanna meg és küzdene Yuul -ért a szerelmükért ... szegény Hiraki látszik , h nagyon boldogtalan , ragaszkodik Yuulhoz , vagy nem is tudom , h Hiraki valóban Yuult szeretné vagy azt a szerelmet boldogságot amit lát Yuul és Emmi között .. vagy szimplán menekülni szeretne a ráerőltetett házasságból ... ??
Nekem az nem tetszett Emitől amikor félrehívta Takumit és beszélgetett vele Sakival való kapcsolatáról , h milyen érzelmet váltott ki Sakiból a közös találkozásuk , ez egy magánjellegű dolog amit Sakinak és Takuminak kell lerendezni és nem Eminek beleavatkoznia bármennyire a jó szándék vezérli semmi köze hozzá , de ezzel árthat , megszégyeníti a főnökét és kellemetlen helyzetbe hozhatja a munkahelyén , ha ez kitudódik , hiába vonultak félre a srác véletlenül kihallgatta a beszélgetésüket. Azzal maximálisan egyetértek , h beszélget Sakival és elmondja a véleményét mit gondol a kapcsolatukról és segíti támogatja megérti , de tovább nem léphet a magánszféra arra a két emberre tartozik ... soha nem tudja megítélni egy külső szemlélő mások belső érzéseit viharait problémáit , nem is tudja Emi , h Takumi 10 éve boldogtalan a házasságában ... és az első lépést a változást Takumi hozta meg Sakiban az érett bölcs gondolkodásával a kisugárzásával a férfiasságával az érettségével .

Mako a drága nagyon szeretem őt is , végtelenül kedves finom naiv jóságos lány ... mennyit stresszelt szegényke , h terhes vagy nem ... Yamamotonak gyorsan odavágta , h nem terhes pedig még nem tudta , de látta csak ez az egy fontos neki , mert úgyse akar felelősséget vállalni semmiért a végén még Makot szégyenítené meg , mert próbálja tisztára mosni magát tisztességtelen egy fazon ...
A séfünk nős avgy nem ? :-o de kár ... így érthető a távolságtartó mogorva kimért stílusa , és csak a munkára a fegyelemre koncentrál ... kicsit azért megsajnálta Makot látta , h elgyengült , h kűzd a problémájával , de annyira szúrósan fegyelmezetten segített , h néztem nagyokat van ennek a srácnak szíve ? bánhatna finomabban Makoval ... a szívemélyén kedves rendes srác imádom a szúrós stílusát LOL l:-)
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2019.02.07. 11:33

10. befejező rész! Hosszabb, mint a többi. Jó szórakozást! :)
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
Rika55
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2016.07.31. 15:57

2019.02.07. 16:31

Kedves Bekka
Köszönöm a fordítás.
Avatar
summi
Hozzászólások: 333
Csatlakozott: 2014.01.17. 07:08

2019.02.08. 10:58

bekka írta: 2019.02.07. 11:33 10. befejező rész! Hosszabb, mint a többi. Jó szórakozást! :)
Nagyon köszönöm Bekka ennek a csodálatos sorozatnak a fordítását egy élmény volt a feliratoddal nézni (WORSHIP) , nagyon jó érzékkel választottad , örülök , h veled tartottam nagy hatással volt rám a történet és a közös beszélgetés .
Nehéz kifejezni mit is érzek , így az utolsó rész előtt , kíváncsiság van bennem ez oké , mert végig lebilincselő volt a történet tele fordulatokkal pörgéssel , imádtam elemezni kivesézni a karaktereket klassz volt , h nem volt senki tökéletes mindenki változott formálódott , tapasztalatot szerzett , de ez a fejlődés itt nem áll meg mindig lesz amiben csiszolhatják az értékeiket és a rossz döntéseikből tanulhatnak , Most a végén kicsit összeszorul a szívem ,kár , h vége olyan gyorsan elrepült ez a 10 rész , nagyon megszerettem ezt a sorozatot a lányokat a történetüket belopták magukat a szívemben izgultam értük szurkoltam nekik . Még egyszer hálásan köszönöm a választékos feliratodat sok örömet adtál ezzel a sorozattal nekem örök darab marad a polcomon (dance) l:-)
Jaj majdnem kifelejtettem megemlíteni , h a színészi játék pazar volt , Takumit játszó színészről , még így a végén se tudom eldönteni , h ő valóban ilyen személyiség , vagy szimplán hatalmas színész , hihetetlen tehetség egyik ámulatból a másikba estem ahogy megszemélyesítette Takumi karakterét :-o Vagy Emi zárkózottsága vívódása is zseniálisan jó volt , a lányokat alakító színészek és Misuzu mind mind csodálatos élményben részesítettek azzal , h élethűen tudtak azonosulni a karakterekkel (WORSHIP) :-)
Azért , h kerek legyen a történet jövök még az záró gondolataimmal nem ússzátok meg LOL
Avatar
summi
Hozzászólások: 333
Csatlakozott: 2014.01.17. 07:08

2019.02.08. 17:10

Itt is vagyok a 10. résszel , nem bírtam volna ki , ha ma nem nézhetem meg , nagyon jót tettél velem Bekka köszönöm l:-) LOL
Spoiler:
Szerettem ezt a történetet tényleg nagyon belopta magát a szívemben , ezért nem tudok megbékélni vele , h vége , most még nem , már döntöttem újra kezdem , persze hozzá olvasva az irományainkat , biztos érdekes lesz így , h már lezárult a történet , visszaugrani az elejére a gondolatainkhoz xD
Tetszett , h meg volt az íve a történetnek a tapasztalatlan lánykákból egy érettebb gondolkodású lányok váltak , ami még külön tetszett , h a főszereplőket nem vette a védelme alá az író nem óvta meg a nehézségektől a problémáktól a küzdelemtől és nem zárta úgy le a befejezést , h mindegyik főszereplő megtalálta az igaz szerelmet és a boldogságot adott is és el is vett , de mindenkinek nyitva hagyta a kaput és a lehetőségeket … aranyos volt az írónő , ahogy becsempészte a sorok közzé a film üzenetét mondanivalóját így visszagondolva minden részben volt valami kincs elrejtve ….

Sakit is nagyon megszerettem , olyan jó kis lelke van , tetszett ahogy szépen talpra állt és kezdte egyenesbe hozni az életét , és megtalálta a helyes utat , ehhez kellett , h Takumi betoppanjon az életébe , és időben kiderüljön a hazugsága , h nem szégyen a kudarc , tudni kell talpra állni , és őszintének kell maradni még ha fájó szomorú helyzetbe kerül is . Az igaz barátai Emi és Mako a legnehezebb helyzetekben is kitartottak Saki mellett és támogatták . Olyan klassz volt amikor körbeülték az asztalt és mindenki elmesélte a gondolatait az érzéseit a kis történetét ,együtt örültek együtt aggódtak egymásért .. imádtam a kis kupaktanácsaikat .Példaértékű volt a lányoktól , h nem ítélkeztek egymás felett akkor sem amikor ütköztek a nézeteik , eltudták fogadni a különböző személyiségükből felfogásukból adódó nézetkülönbségeket és ezzel olyan barátokat szereztek maguknak akikre mindig számíthatnak majd .
Ráéreztem , h Saki írja meg a saját történetét és ez a munkája nagy hatással lesz a kiadónál és ezzel elnyeri az állást szupiii itt ugribugriztam örömömben , még libabőrös is lettem annyira cuki volt Saki amikor szembesített azzal , h az ő igaz történetét izgulhattuk végig , ami az első sikeres műve lett …
Olyan jó volt ahogy Takumival lezárták a kapcsolatukat , elfogadták tisztázták az érzéseiket , és elengedték egymást és kicserélték a tollakat aranyosak voltak. Misuzuval történő beszélgetés nálunk nem megszokott stílus , rá is csodálkoztam vajon miről tudnak majd beszélni higgadtan úgy , h nem esnek egymásnak a féltékenységtől xD Megmelengették a szívemet az emberi oldalukkal azt hiszem van mit tanulnunk tőlük , lehet így is …
Azzal a magyarázattal kicsit szkeptikus vagyok , h valóban a magas elvárás miatt távolodott el Misuzu és Takumi ? :O Takumi bűntudta is meglepett , miért érezte ezt ? miért ő vállata fel egyedül annak a felelősségét , h kihűlt a kapcsolatuk ? azt megértem , h menekült , de éreznie kellett , h miért? mi zavarta , mi nyomasztotta miért nem érezte már jól magát ? mit rontott el mivel bántotta meg Misuzut ? Szerintem egy kapcsolat soha nem egy ember felelőssége sok kompromisszum kell .Nem baj , h erre nem kaptunk választ mert ez egy hosszú folyamat és első lépésnek jó az újra tervezés . Annak örültem , h Misuzu volt aki megtette az első lépést és elmondta Takuminak , h szereti és akkor is szeretni fogja ha nem lehet közös gyerekük ez az őszinte vallomása , erőt adott Takuminak , h ő is megvallja az érzéseit és haza térjen mert a szívét mindig is itt hagyta , nevettem a közös pohár vásárláson jó volt látni , h végre ők is tudtak nevetni , talán akkor érezték , annak az értékét fájdalmát h mit is veszítenek el , amikor egy kicsit elveszítették egymást . Misuzu is bevallotta , h azért távolodtak el egymástól mert nem szántak időt a beszélgetésekre .

Mako nagyon kis édes , és igen azt hiszem az a gondolatom volt a jó , h az ő személyiségéhez kell egy erős férfi aki irányítja támogatja és segíti a mindig bizonytalan határozatlan naiv Makot , a séfünk a legjobb erre a szerepre , mert Mako feltétel nélkül megbízhat benne és igazi társra találnak egymásban ….
Emi a kis huncut , nagyon ügyi volt amikor a karácsonyi ünnepen rávilágított a lényegre , a séf bizonytalanságát a fia oldotta fel és hármasban gyújtották meg a karácsonyi fényeket … annyira cukik voltak én meg repdestem örömömben xD
Enomoto már nem is volt annyira szúrós mint egy sündisznócska , majd csak feloldódik Mako mellett , ahogy ránézett szeretetet láttam a szemében , de még jól palástolja ne , h hamar kiderüljenek az érzései …xD . Mako és a kisfia gyorsan megszerették egymást , Mako végre megtalálta azt a helyet ahol szeret lenni és amit szeret csinálni , nagyon gondoskodó típus …

Emi a kis kedvencem xD vele tudtam a legjobban azonosulni , végtelenül szerény kedves segítőkész lány , nehéz a hozzá vezető út még akkor is amikor összeülnek a lányok beszélgetni , és megnyílik egy kicsit .. külső szemlélőnek úgy tűnhet , h neki a legjobb nem kellett nehéz hatalmas akadályokkal megküzdenie , és mennyire szerencsés típus …. azt gondolom , h neki is meg volt a küzdelme és a saját belső harca , és ez a küzdelem nem volt könnyű érezhettük a vívódásaiból is … Nem erre számítottam a befejezésben , azt hittem Yuul nem száll fel a repülőre és itt marad Emivel , azt én sem akartam , h Emi elmenjen Yuulal Amerikába , mert Emi nagyon szereti a munkáját látszik rajta , h ez az élete örömet, boldogságot érez ebben a hívatásban ha ezt elveszíti üressé egyhangú válik az élete , ezt nem szabad feláldoznia , ezért jól döntött Emi , h őszintén bevallotta Yuulnak mit érez és miért marad , ez nem lehet akadálya az igaz szerelmüknek …. aranyosak voltak ahogy átölelték egymást és Emi a könnyeivel küszködött , nagyon nehéz volt ezt a döntést meghozni és egy időre elengedni Yuult ….. a csókocska is milyen kis romantikusra sikeredett xD Azon mosolyogtam amikor Yuul elárulta mióta tudja , h Emi szereti nekünk ez már rég nyilvánvaló volt , ebből is látszik , h a nők máshogy gondolkodnak xD
Hirakinak is örültem igaz nem tudtam , h vannak ilyen tervei , h ápolónak tanul az egy olyan hivatás ami nagy elkötelezettséget igényel , és nem mindenki bírja lelkileg … legalább talált megoldást , h ne kelljen egy elrendezett házasságban élnie , szerintem ő nem szerette igazán Yuult , ő inkább menekült a szülői elvárások alól …
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2019.02.08. 18:27

Sziasztok, nemsoká én is jövök, eddig nem volt időm írni.
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2019.02.09. 11:08

9. rész:
Spoiler:
Igen, én is azt gondolom továbbra is, hogy Takuminak nem voltak érzelmei Saki iránt. És Sakinak is igaza volt, amikor a szemére vetette, hogy önző módon viselkedik.
Momoko eléggé bosszant. Még ha igaza is van abban, amit Makonak mond.
Hikarit sem tudtam megkedvelni ennyi rész alatt sem, hiába van olyan bájos pofija. Alattomosnak érzem. Nem tudom eldönteni hogy tényleg szereti-e Yuut, vagy csak azt az érzést szeretné, amit Yuu és Emi között lát. Takei annyira kedves Emivel, még mindig a szívében van, azt mondja neki, hogy mindig számíthat rá. :-)
Amikor Hikari a végén megint ráakaszkodik Yuura...hát majdnem felrobbantam! Emi végre rászánja magát, hogy elmondja mit érez, visszautasítja az új állást, mert úgy érzi megtalálta az útját, erre mit kell látnia..... >:-0

Emi anyukája mond pár okos dolgot, ami segít a lányoknak hogy elgondolkozzanak.
Saki Misuzut hívja fel hogy beszélgessenek...és miket mond! :-o Nem hittem a fülemnek! Bár a forgatókönyv író szerint jól sül el a beszélgetés, de nem tudom, hogy egy valós helyzetben létezik-e olyan feleség, aki képes szeretettel, és higgadtan felelni egy ilyen kérdésre.... >:-0

Enomoto kisfia Keita, azonnal levett a lábamról. Annyira édes. Ahogy mosolyog a szeme! (L) Imádnivaló!
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2019.02.09. 11:34

Kép
Kép
Kép
Kép
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
Avatar
summi
Hozzászólások: 333
Csatlakozott: 2014.01.17. 07:08

2019.02.09. 19:10

Sziasztok !
Spoiler:
bekka írta: 2019.02.09. 11:08Momoko eléggé bosszant. Még ha igaza is van abban, amit Makonak mond.
Egem nem igazán bosszantott , Momoko egy lázadó lezser laza kamasz aki azt hiszi , tudja ismeri a világ dolgait mert már felnőtt nő... semmi rosszindulat nincs benne éretlenke...
bekka írta: 2019.02.09. 11:08Hikarit sem tudtam megkedvelni ennyi rész alatt sem, hiába van olyan bájos pofija. Alattomosnak érzem. Nem tudom eldönteni hogy tényleg szereti-e Yuut, vagy csak azt az érzést szeretné, amit Yuu és Emi között lát.
Nálam se lopta be magát a szívemben , igazán közelről nem ismerhettük meg , ettől függetlenül egy szófogadó kedves lánynak érzem .Ez érdekes felvetés , h alattomosnak gondolod , eddig ez meg se fordult a fejembe :-o . Hikari egy magasabb társadalmi szinten élt , ahol mindent könnyen elérhető volt , amit akart azt megkapta és ehhez nem kellett erőfeszítéseket tennie , és minden vágya teljesült , a család elkényeztetett egy szem lánykája volt ... Én ennek tudtam be , azt ahogy Yuul -hoz viszonyult . Hikari nem vette el Yuult Emitől a kapcsolata Yuulal Amerikában kezdődött , amikor visszatértek látta , h nagyon jó harmonikus szeretetteljes kapcsolat van Emi és Yuul között , vidámak , mókásak, lazák, felszabadultak , és ez kellett Hirakinak is , erre vágyódott , ezért kellett neki Yuul , h ő is ilyen boldog felszabadult legyen Yuul mellett , és azt hitte h Yuul-lal átélheti ezt a boldogságot , az tuti , szerette Yuul -t , csak közöttük nem volt meg az összhang úgy mint Emi és Yuul között ....szerintem Yull és Hikari szerelme soha nem volt mélyen átívelő , inkább csak vonzódtak egymáshoz . Időnként túl sok feszültséget éreztem Hikariban , nem tudott önmaga lenni , úgy próbált viselkedni , h megfeleljen Yuulnak de nem csak Yuulnak a környezetének is , de ez így egy erőlködés volt a mosolya is mindig annak tűnt , nem volt természetes , féltékeny volt ,Emire , de soha nem ártott neki , nem tett semmi rosszat ellene ,
Hikarira valószínű , h nagy nyomás és felesősség nehezedett , ami a szülei elvárásai miatt voltak , csak azért ,h a családi kórház tovább működjön ehhez fel kellett áldoznia magát Hikarinak , egy előre elrendezett házasságban . Ha belegondolok akkor ez nagyon nehéz élet kibírhatatlan , és hatalmas áldozat , egy olyan ember mellett élnie Hikarinak akihez nem is vonzódik szörnyű kiábrándító és szomorú :-( Ebben nagyon megértettem , ezért próbálta meggyőzni az apját ezért akarta gyorsan a házasságát Yuul-lal , h elmenekülhessen a rákényszerített házassága elől ... csak az apja nem egyezett bele , és mivel Hikari tisztelte és szerette a szüleit , megpróbált beletörődni a döntésükbe , de szív nélkül érzelem nélkül nem tudta megtenni. Ezért döntött úgy Hikari , h ő lesz aki átveszi az apja után a kórházat és nővér lesz , amikor megszabadult a ránehezedő tehertől és az apja is beleegyezett , újra szabad lett , akkor kereste meg Yuult , h újra kezdjék , mert így már elhárult az akadály , de addig ra Yuul és Emi szíve egymásra talált .
bekka írta: 2019.02.09. 11:08Amikor Hikari a végén megint ráakaszkodik Yuura...hát majdnem felrobbantam! Emi végre rászánja magát, hogy elmondja mit érez, visszautasítja az új állást, mert úgy érzi megtalálta az útját, erre mit kell látnia..... >:-0
Megértettem miért szánta rá Hiraki , h újra kezdje Yuul-al , itt inkább Emiért aggódtam , mert neki hosszú volt az út míg idáig eljutott , h felvállalja az érzéseit Yuul előtt , pech , h megakadályozta ebben Hikari . Megkönnyebbülés volt , h Emit ez nem tántorította el , és Yuul meggyőzte Hikari elutasításával , h Emié a szíve ... Hikari nem tudta , h Yuul és Emi egyre közelebb kerültek egymáshoz és éledezik a szerelmük , szerintem ha tudja Hikari akkor nem áll közéjük ....
bekka írta: 2019.02.09. 11:08Emi anyukája mond pár okos dolgot, ami segít a lányoknak hogy elgondolkozzanak.
Végig nagyon csíptem anya Emi telefonbeszélgetéseket is , mindig Emi passzolta le anyukát , sokszor már nyűg volt Eminek a papolása , a férjhez menésről .... nem is gondoltam , h ez az apró momentum ilyen nagy hatással lesz rám , és lám most látszik mennyire fontosak a háttér játékok is ... a végén anyuka szakította meg a beszélgetés amikor Emi hallgatta volna xD Örültem , h megjelent és láthattuk nagyon jó tanácsokat adott a lányoknak :D
bekka írta: 2019.02.09. 11:08Saki Misuzut hívja fel hogy beszélgessenek...és miket mond! :-o Nem hittem a fülemnek! Bár a forgatókönyv író szerint jól sül el a beszélgetés, de nem tudom, hogy egy valós helyzetben létezik-e olyan feleség, aki képes szeretettel, és higgadtan felelni egy ilyen kérdésre.... >:-0 .
Ugyanezen kattogott az én agyam hogy lehetséges ez , Misuzunak hol volt a hevessége a küzdelme Takumiért :O h tudott higgadt maradni Sakival szemben aki a férjére pályázik :O Igen a forgatókönyv író úgy mutatta be , minden rendben van így :O Japánokra ennyire jellemző a nyugodtság a fegyelmezettség ? :O
bekka írta: 2019.02.09. 11:08Enomoto kisfia Keita, azonnal levett a lábamról. Annyira édes. Ahogy mosolyog a szeme! (L) Imádnivaló![.
Imádom és mindig csodálom a gyerekszereplőket , annyira nagyon ügyesek és természetesek .... l:-) Nagyon cuki volt Enomoto kisfia többször megnéztem a jelenetüket , köszi a képeket l:-)
Válasz küldése