The Reason I Can't Find My Love -Watashi ga Renai Dekinai Riyuu 10/10

J-doramák
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2019.03.09. 07:09

Szia Summi!
Jól megörvendeztettél!
Képzeld találtam még egy sorozatot, amiben Saki és Mako együtt szerepel, (mármint a színésznők, sajnos nem folytatás ) de nem volt még időm nekiülni. Emi nincs benne. Kicsit visszatart az is, higy Saki ebben is írónő, csak most firgatókönyveket ír. Hétvégén talán. 💖
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
Avatar
summi
Hozzászólások: 333
Csatlakozott: 2014.01.17. 07:08

2019.03.10. 06:32

bekka írta: 2019.03.09. 07:09 Szia Summi!
Jól megörvendeztettél!
Képzeld találtam még egy sorozatot, amiben Saki és Mako együtt szerepel, (mármint a színésznők, sajnos nem folytatás ) de nem volt még időm nekiülni. Emi nincs benne. Kicsit visszatart az is, higy Saki ebben is írónő, csak most firgatókönyveket ír. Hétvégén talán. 💖
Szupiii Bekka , máris izgalomba hoztál, mi a címe miről szól ? Emiről majd keresünk egy másik jó sztorit :-) Nekem nem zavaró ha ebben a sztoriban is író Saki :-) Majd mesélj , h tetszik , érdemesnek találod , h fordítsd (blink)
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2019.03.16. 08:29

summi írta: 2019.03.10. 06:32
bekka írta: 2019.03.09. 07:09 Szia Summi!
Jól megörvendeztettél!
Képzeld találtam még egy sorozatot, amiben Saki és Mako együtt szerepel, (mármint a színésznők, sajnos nem folytatás ) de nem volt még időm nekiülni. Emi nincs benne. Kicsit visszatart az is, higy Saki ebben is írónő, csak most firgatókönyveket ír. Hétvégén talán. 💖
Szupiii Bekka , máris izgalomba hoztál, mi a címe miről szól ? Emiről majd keresünk egy másik jó sztorit :-) Nekem nem zavaró ha ebben a sztoriban is író Saki :-) Majd mesélj , h tetszik , érdemesnek találod , h fordítsd (blink)
Szia Summi

eddig 2 részt volt időm megnézni. Szerencsére nagyon más, mint az előző sorozat. Aranyos, de eddig nem győzött még meg, hogy le akarjam fordítani. Végignézem, aztán jelentkezek ebben a témában. Viszont belekezdtem Kimura új filmjének fordításába. Lassan haladok, mert nehéz a szöveg, nagyon kell figyelni, mert sok a csavar.
Krimi:

[video-youtube]http://youtu.be/fzvdbxgl1qc[/video-youtube]
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
Avatar
summi
Hozzászólások: 333
Csatlakozott: 2014.01.17. 07:08

2019.03.16. 19:25

Szia Bekka :-)
bekka írta: 2019.03.16. 08:29 eddig 2 részt volt időm megnézni. Szerencsére nagyon más, mint az előző sorozat. Aranyos, de eddig nem győzött még meg, hogy le akarjam fordítani. Végignézem, aztán jelentkezek ebben a témában.
Bízom a választásodban , ha nem találod annyira jónak , h lefordítsd , akkor hagyd , kicsit sajnálom mert a színészeket nagyon megkedveltem és a szívembe zártam , majd mesélj milyen lett a folytatás :-)
bekka írta: 2019.03.16. 08:29Viszont belekezdtem Kimura új filmjének fordításába. Lassan haladok, mert nehéz a szöveg, nagyon kell figyelni, mert sok a csavar.
Krimi:
Atyaég ez nagyon szuper, Kimura-t nagyon szeretem l:-) (bounce) ez egy nagyon szövevényes izgalmas történet , nem csoda , h nehéz a szöveg , Kimura mint ászügyész csodás koponya lesz tuti :-) kíváncsi vagyok miért kacifántos az ügy , és kit véd a másik ügyész ?
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2019.03.26. 17:55

Szia Summi!


Talán kezd belelendülni a kis sorozat. lehet hogy a végére megtetszik, de még csak a 3. részig néztem.

Viszont Takuya!

Itt egy kép a filmből! Imádom a kezét. a karját, gyönyörűség nézni! LOL :-P

Kép
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
Avatar
summi
Hozzászólások: 333
Csatlakozott: 2014.01.17. 07:08

2019.03.29. 11:28

Szia Bekka :-)
bekka írta: 2019.03.26. 17:55Talán kezd belelendülni a kis sorozat. lehet hogy a végére megtetszik, de még csak a 3. részig néztem.
Oké nézd csak ne add fel , ha a 3 .rész után így érzed az reményt keltő van esély , h olyan irányt vesz a történet , h kedved leled a fordításban is :-) várom a fejleményeket :-D
bekka írta: 2019.03.26. 17:55Viszont Takuya!
Itt egy kép a filmből! Imádom a kezét. a karját, gyönyörűség nézni! LOL :-P .
Ne is mond ,nekem az Ando Lloyd -ban rabolta el a szívemet , nagyon karakteres pasis :-D. A kezét még nem is néztem közelebbről :-o de a felsőteste csodás ahogy az izmai domborodnak az ing alatt , áááááááj csábító fincsin borzongató 8-O l:-) LOL
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2019.03.29. 18:02

summi írta: 2019.03.29. 11:28
Ne is mond ,nekem az Ando Lloyd -ban rabolta el a szívemet , nagyon karakteres pasis :-D. A kezét még nem is néztem közelebbről :-o de a felsőteste csodás ahogy az izmai domborodnak az ing alatt , áááááááj csábító fincsin borzongató 8-O l:-) LOL
Nem is emlékszek már, a BG-t láttad?
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
Avatar
summi
Hozzászólások: 333
Csatlakozott: 2014.01.17. 07:08

2019.03.30. 09:03

bekka írta: 2019.03.29. 18:02Nem is emlékszek már, a BG-t láttad?
Aranyos , ezt nem lehet elfelejteni , ha ránézek megigéz LOL Sajna még nem láttam .
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2019.03.30. 09:41

summi írta: 2019.03.30. 09:03 Sajna még nem láttam .
Hát ezt akkor sürgősen pótolni kell!

Itt a link: http://azsiaifeliratok.hu/viewtopic.php?f=10&t=311
Tetszeni fog!
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
Avatar
summi
Hozzászólások: 333
Csatlakozott: 2014.01.17. 07:08

2019.03.31. 09:13

bekka írta: 2019.03.30. 09:41
summi írta: 2019.03.30. 09:03 Sajna még nem láttam .
Hát ezt akkor sürgősen pótolni kell!

Itt a link: http://azsiaifeliratok.hu/viewtopic.php?f=10&t=311
Tetszeni fog!
Ó nem is tudtam ,h ezt is lefordítottad szuper (w00t) nagyon köszi l:-) Nézem is , de klassz lesz újra Kimurával l:-) (bounce)
Válasz küldése