The Reason I Can't Find My Love -Watashi ga Renai Dekinai Riyuu 10/10

J-doramák
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2019.04.20. 14:58

summi írta: 2019.03.31. 09:13
bekka írta: 2019.03.30. 09:41
summi írta: 2019.03.30. 09:03 Sajna még nem láttam .
Hát ezt akkor sürgősen pótolni kell!

Itt a link: http://azsiaifeliratok.hu/viewtopic.php?f=10&t=311
Tetszeni fog!
Ó nem is tudtam ,h ezt is lefordítottad szuper (w00t) nagyon köszi l:-) Nézem is , de klassz lesz újra Kimurával l:-) (bounce)
Szia Summi!

volt időd megnézni?
Közben elkészültem az új Takuya filmmel, átküldöm a japán lektornak, hogy átnézze, és aztán kiteszem.
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
Avatar
summi
Hozzászólások: 333
Csatlakozott: 2014.01.17. 07:08

2019.04.21. 10:51

bekka írta: 2019.04.20. 14:58 Szia Summi!

volt időd megnézni?
Közben elkészültem az új Takuya filmmel, átküldöm a japán lektornak, hogy átnézze, és aztán kiteszem.
Szia Bekka :-)

Elég zsúfolt napjaim voltak , a napokban tudtam csak elkezdeni . Az első rész kipipálva , Nagyon király sorozat ,Kimura most is csodás imádom l:-) Szeretem benne a megfontoltságát , a kedves segítőkész személyiségét olyan nagyon intelligens ... annyira cuki l:-) Képzeld a másik testőrtől percekig pilláztam , eszméletlenül jól néz ki , l:-) l:-) l:-) Jesszus mi lesz itt közöttük <3 Imádom a realitását a sorozatnak egy testőr is ember , és nem minden helyzeten tud felülrekedni :-) Ahogy haladok jövök és írok a topikba :-)

Szupiii de klassz , h elkészültél , nagyon kíváncsi vagyok a filmre is :-) l:-) köszi a fordítást l:-) (cheer)
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2019.04.22. 08:32

summi írta: 2019.04.21. 10:51
Szia Bekka :-)

Elég zsúfolt napjaim voltak , a napokban tudtam csak elkezdeni . Az első rész kipipálva , Nagyon király sorozat ,Kimura most is csodás imádom l:-) Szeretem benne a megfontoltságát , a kedves segítőkész személyiségét olyan nagyon intelligens ... annyira cuki l:-) Képzeld a másik testőrtől percekig pilláztam , eszméletlenül jól néz ki , l:-) l:-) l:-) Jesszus mi lesz itt közöttük <3 Imádom a realitását a sorozatnak egy testőr is ember , és nem minden helyzeten tud felülrekedni :-) Ahogy haladok jövök és írok a topikba :-)

Szupiii de klassz , h elkészültél , nagyon kíváncsi vagyok a filmre is :-) l:-) köszi a fordítást l:-) (cheer)
Szia Summi!

ÁÁÁÁÁÁÁ......akkor Takumi neked is elrabolta a szíved. ;-) Akkor ezt is nézd meg!!! http://azsiaifeliratok.hu/viewtopic.php?f=10&t=314

Én is azért fordítottam le, mert az enyémet is elrabolta! LOL LOL



Vagy nem is rá gondoltál hanem az Sp tagjára? Na ő is nagyon dögös! Tőle is kinéztem már egy jó sorozatot, csak nincs angol felirat.

Nagyon szerettem a BG-t is. Tetszett nekem is, hogy tényleg a realitások talaján állt, például nem egy szuperhős volt benne Kimura, hanem bizony kiköpte a tüdejét az első edzésen, és az öregember is lehagyta.... LOL
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
Avatar
summi
Hozzászólások: 333
Csatlakozott: 2014.01.17. 07:08

2019.04.23. 09:02

bekka írta: 2019.04.22. 08:32 Szia Summi!

ÁÁÁÁÁÁÁ......akkor Takumi neked is elrabolta a szíved. ;-) Akkor ezt is nézd meg!!! http://azsiaifeliratok.hu/viewtopic.php?f=10&t=314

Szia Bekka :-)

Igen igen Takumira gondoltam , még most se vagyok észnél LOL baromi jó pasi LOL Jesszusom el se hiszem , h ebben a sorozatban is játszik megint egy finomság köszi Bekka l:-) kezdem érteni a sorozatfordításaid metódusát LOL
bekka írta: 2019.04.22. 08:32Vagy nem is rá gondoltál hanem az Sp tagjára? Na ő is nagyon dögös! Tőle is kinéztem már egy jó sorozatot, csak nincs angol felirat.
Shotaro -ra is kacsintgattam , nagyon édi ... l:-) Ó de kár , h nincs angol felirat :-(
bekka írta: 2019.04.22. 08:32Nagyon szerettem a BG-t is. Tetszett nekem is, hogy tényleg a realitások talaján állt, például nem egy szuperhős volt benne Kimura, hanem bizony kiköpte a tüdejét az első edzésen, és az öregember is lehagyta....
Engem megérint ha egy sorozat az életből merít és , nem esnek túlzásokba a főszereplők , nem válnak csodatévő hősökké :-D Igen igen klassz volt ez a jelenet , valóságos , átérezhettük , h mennyi munka edzés kitartás fegyelem kell ahhoz , h valaki igazán kemény testőrré váljon , olyanná , h képes legyen szembenézni a halállal , Azt a kérdést is felveti a sorozat a két testőrség rivalizálása közben , h melyik testőrség munkája hatékonyabb és melyik biztosít nagyobb védelmet , az akiknél a fegyver van , vagy azok akik a testi erőnlétükkel a fizikai szellemi képességükkel védik a kijelölt személyt ? Nagyon tetszett Kimura válasza , bele se gondolunk pedig a mindennapi életünkre is igaz csak más formában , egy erőszakos fegyver vagy tett , erőszakot vált ki a másik félből ..... és akár ez a tettünk határozhatja meg egy helyzet kimenetelét . Annyira cuki volt Kimura apaként is ahogy rendszabályozza a fiát , klassz ebben a szerepben látni l:-)
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2019.04.23. 12:46

summi írta: 2019.04.23. 09:02

Szia Bekka :-)

Igen igen Takumira gondoltam , még most se vagyok észnél LOL baromi jó pasi LOL Jesszusom el se hiszem , h ebben a sorozatban is játszik megint egy finomság köszi Bekka l:-) kezdem érteni a sorozatfordításaid metódusát LOL

Nézd csak hogy mit találtam! Most vetítik! Amint kijön az első rész angol felirata, én is fordítom.
Itt lesznek a feliratok:
http://azsiaifeliratok.hu/viewtopic.php?f=10&t=568
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2019.04.28. 19:05

Ajánlom figyelmedbe ezt is. ez már kész!
http://azsiaifeliratok.hu/viewtopic.php?f=14&t=569
Sőt! Találtam egy szupernek tűnő régebbi sorozatot, az első rész nagyon tetszett, azt is lefordítom! Yosuke Eguchi!
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
Avatar
summi
Hozzászólások: 333
Csatlakozott: 2014.01.17. 07:08

2019.04.29. 20:23

bekka írta: 2019.04.28. 19:05
Sőt! Találtam egy szupernek tűnő régebbi sorozatot, az első rész nagyon tetszett, azt is lefordítom! Yosuke Eguchi!
Micsoda hírek :-o közben jót nevettem , mert én nem Yosuke Eguchi -ra gondoltam , hanem a fiatalka srácra Shotaro Mamiya-ra LOL LOL LOL LOL na de azóta jól megnéztem Yosuke Eguchi-t , túlságosan fegyelmezett, komoly érett férfias pasi :-) Kíváncsivá tettél (cheer)
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2019.04.29. 20:54

summi írta: 2019.04.29. 20:23
Micsoda hírek :-o közben jót nevettem , mert én nem Yosuke Eguchi -ra gondoltam , hanem a fiatalka srácra Shotaro Mamiya-ra LOL LOL LOL LOL na de azóta jól megnéztem Yosuke Eguchi-t , túlságosan fegyelmezett, komoly érett férfias pasi :-) Kíváncsivá tettél (cheer)
Hidd el ebben el fogja rabolni a szíved! Folyton mosolyog benne, a kis szarkalábak is mosolyognak a szemei körül, és átsüt a képernyőn a sármja. Rám hatással van.
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2019.04.29. 20:57

Shotarot csak a Miss Pilotban tudom neked prezentálni. 😊
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
Avatar
summi
Hozzászólások: 333
Csatlakozott: 2014.01.17. 07:08

2019.04.30. 08:13

bekka írta: 2019.04.29. 20:54
summi írta: 2019.04.29. 20:23
Micsoda hírek :-o közben jót nevettem , mert én nem Yosuke Eguchi -ra gondoltam , hanem a fiatalka srácra Shotaro Mamiya-ra LOL LOL LOL LOL na de azóta jól megnéztem Yosuke Eguchi-t , túlságosan fegyelmezett, komoly érett férfias pasi :-) Kíváncsivá tettél (cheer)
Hidd el ebben el fogja rabolni a szíved! Folyton mosolyog benne, a kis szarkalábak is mosolyognak a szemei körül, és átsüt a képernyőn a sármja. Rám hatással van.
Akkor meg kell lesnem nekem is ,azokat a szarkalábat és a mosolygó szemeket LOL
Válasz küldése