Otona Joshi 10/10

J-doramák
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2019.10.30. 17:45

Szívesen mindenkinek! Én imádtam!
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
Avatar
Bria
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2014.01.21. 04:08

2019.12.18. 09:36

"Kedves Bria

De rég hallottam felőled!
Örülök hogy tetszett! ♡♡♡"

Kedves Bekka!

Valóban rég volt, hogy itt jártam, sajnos mostanában kevés időm van követni úgy általában a fordításos híreket, ki, hogy halad, mit fordít, mik a visszajelzések és egyebek...
Viszont, sikerült megnéznem ezt a remek sorozatot nemrég, és jöttem megköszönni. Megint jót választottál, igazán élvezetes volt nézni, főleg a minőségi munkáddal. A csajos sztorikat különösen kedvelem, így most is jól szórakoztam. Laza is, de izgalmas, bírtam a "lányokat", kit ezért, kit azért, és mivel korombeliek, nagyon bele tudtam élni magam a helyzetükbe. Sokat mosolyogtam a vicces szituációkon, a kedven párosom a tanár-anyuka duó.
Örülök, hogy láthattam, remélem még sokáig lesz kedved fordítani, főleg a japán sorozatokra vagyok ismét rákattanva, egy ideje sajnos nagyon kevés fordítás készül, pedig nagyon sok igazán jó van, filmek is.
Köszönöm szépen, és kellemes ünnepeket kívánok!
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2019.12.18. 17:11

Bria írta: 2019.12.18. 09:36 "Kedves Bria

De rég hallottam felőled!
Örülök hogy tetszett! ♡♡♡"

Kedves Bekka!

Valóban rég volt, hogy itt jártam, sajnos mostanában kevés időm van követni úgy általában a fordításos híreket, ki, hogy halad, mit fordít, mik a visszajelzések és egyebek...
Viszont, sikerült megnéznem ezt a remek sorozatot nemrég, és jöttem megköszönni. Megint jót választottál, igazán élvezetes volt nézni, főleg a minőségi munkáddal. A csajos sztorikat különösen kedvelem, így most is jól szórakoztam. Laza is, de izgalmas, bírtam a "lányokat", kit ezért, kit azért, és mivel korombeliek, nagyon bele tudtam élni magam a helyzetükbe. Sokat mosolyogtam a vicces szituációkon, a kedven párosom a tanár-anyuka duó.
Örülök, hogy láthattam, remélem még sokáig lesz kedved fordítani, főleg a japán sorozatokra vagyok ismét rákattanva, egy ideje sajnos nagyon kevés fordítás készül, pedig nagyon sok igazán jó van, filmek is.
Köszönöm szépen, és kellemes ünnepeket kívánok!
Drága Bria!

Annyira örülök, hogy tetszett! Nem akarom abbahagyni, csak most nincs annyi időm. A tokiói agglegények egyelőre függőben, mert az eredeti fordító dobta, nekem viszont nagyon tetszett a munkája, Próbálom rávenni hogy fejezze be, de egyelőre nem jártam sikerrel. Van másik angol felirat, de az nekem túl steril. De ha nem lesz más, azzal leszek kénytelen befejezni.
Most egy filmet fordítok, Kimura Takuya, mindannyiunk nagy szerelme a főszereplő. Kb. a felénél járok. Egy jó ideje nem fognak meg a koreai sorozatok annyira, hogy le is akarjam fordítani, ezért teljesen a japán felé fordultam.
Időm viszont arra nincs, hogy sokat böngésszek, mit lenne érdemes fordítani. Ezért ha találsz jónak tűnő történeteket, kérlek szólj!

Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
HaNa
Hozzászólások: 88
Csatlakozott: 2014.04.27. 13:36

2020.02.25. 21:24

Köszönöm szépen Bekka a fordítást.
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2020.02.25. 21:25

HaNa írta: 2020.02.25. 21:24 Köszönöm szépen Bekka a fordítást.
Nagyon szívesen! <3
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
Válasz küldése