Otona Joshi 10/10

J-doramák
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2019.07.28. 07:45

Szivesen mindenkinek! 💗
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
Avatar
summi
Hozzászólások: 333
Csatlakozott: 2014.01.17. 07:08

2019.07.28. 14:53

Sziasztok:D

Yess sikeresen megnézve az 5. rész tetszett ez a rész is (@) :-) (@)

.
Spoiler:
Egyre nyomasztóbb erőltetett Aki kapcsolata Ikeda -val . Rájöttem miért érzem úgy , h egy előre megrendezett randin vennék részt nem véletlenül éreztem azt mintha a forgatókönyv anyagához kellenének ezek a helyzetek a kapcsolatukban , Szerintem azért mert erőltettet görcsösen akarja Ikeda , közben nem várja meg az érzéseit , a teste jelzéseit . lehet , hogy érzelmileg nem érintette meg Aki , de ő , ésszel próbálja irányítani a tetteit ami nem a szívéből jön , olyan mintha betanulta volna lépésről lépésre , h épül fel egy szerelmi kapcsolat és mikor léphet feljebb egy szintet..... Aki akarja próbál nyitni felé , de semmi bizsergést heves szívdobogást nem érez , az első csókjuk se váltott ki belőle semmit ... Ahogy Akinak nekem is furcsa volt , h a csók után semmi meghittséget elégedettséget nem éreztek , visszahuppantak ugyanoda ahol abbahagyták a beszélgetést , Azért nekem nem lett volna merszem Aki helyében megkérni Ikeda-t , h " élvezzük a pillanatot " ez az érzés tudatosan nem irányítható , vagy jön belülről vagy nem ... sokkal jobban örültem volna ha megvallja az érzéseit Aki , h neki nem jelentett semmit a csókjuk , Talán az a bibi , h Ikeda sikeres a szakmájában és Akival való kapcsolatát is így próbálja megközelíteni mint valami projektet , és azt hiszi működni fog :-o Az nagyon aranyos jelenet volt amikor Aki a cicussal csókolódzott ,a macska gondolatok pedig zseniálisak mindig mosolyt csalnak az arcomra LOL , talán az érzelmeit vizsgáztatta Aki a cicussal , h minden jól működik-e LOL (@) Imádom amikor Aki Takayama-val fejtegetik ki hol tart a kapcsolatukban Ikeda-val , Takayama pedig úgy ötletelget mintha egy kapcsolati terapeuta lenne aki ismeri a női szívek titkát LOL a váratlan csókkal hitelessé is tette a történetet , Aki reakciója kicsit meglepett mást vártam örültem volna ha őt is mellbe vágja elragadja az érzelem , de nem ez történt mérges volt magára dühös volt zavarta , h belesétált Takayama "csapdájába" és nem volt képes kivédeni LOL

Sakata őrlődése aranyos , nem mer beszélni a tanárral szégyelli amit tett , inkább homokba dugta a fejét hátha megoldódik magától a probléma ... LOL annak örültem , h a barátnők voltak az elsők akiknek elmondta mi történt vele , az ő reakciójuk is hasonló volt mint az enyém , aggódtak Sakatáért és a fiúkért .. :-) tetszett , a humorossága a történetnek a félreértés a fiúkkal LOL , nem kellett lerágnom az összes körmömet izgalmamban LOL Sakata igazi anya a legnehezebb helyzetben is képes felvállalni őszintén a tettét a fiai előtt bármennyire szégyelli , Nem csalódtam a tanárban egy igazi férfi nem használja ki az ilyen helyzetet ő se tette ... (bounce) Sakata tudta most a legjobban megérteni a fia helyzetét , mert ő is hasonló helyzetbe került "csak úgy megtörtént " ,

Moeko meg tudott lepni , álmomban se gondoltam volna , h olyan praktikát vett be az elnökkel szemben , h felbérel egy udvarlót , csak azért , h féltékennyé tegye kinyomozza vajon mit érez iránta az elnök :-o LOL Semmi szüksége nincs arra , h felgyorsítja az eseményéket , az elnök keresi a társaságát igényli is , és ad a véleményére és kikéri a tanácsát , oké az érthető , h ez nem minden esetben hálás feladat főleg ha más nőkről van szó , de ezzel az elnök bizalmat adott Moekonak ami sokat jelent az elnöknél ,nehezen hiszem , h a nő ügyeit másokkal megbeszélné ... abban nagyon megértem Moekot , h ez fájó érzés , mert az elnök még nem nyitott felé érzelmileg nem érezteti , h vonzódik hozzá közben Moeko szerelmet szeretne mert az ő szívét meghódította az elnök ... a " titkárnői" szerep pedig nem annyira vonzó Moeko számára ... az elnök is kedveli Moekot csak pasiból van , nem akarja az eddigi életvitelét feladni fontos neki még a szabadság...
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2019.07.28. 17:15

summi írta: 2019.07.28. 14:53 Sziasztok:D

Yess sikeresen megnézve az 5. rész tetszett ez a rész is (@) :-) (@)

.
Spoiler:
Egyre nyomasztóbb erőltetett Aki kapcsolata Ikeda -val . Rájöttem miért érzem úgy , h egy előre megrendezett randin vennék részt nem véletlenül éreztem azt mintha a forgatókönyv anyagához kellenének ezek a helyzetek a kapcsolatukban , Szerintem azért mert erőltettet görcsösen akarja Ikeda , közben nem várja meg az érzéseit , a teste jelzéseit . lehet , hogy érzelmileg nem érintette meg Aki , de ő , ésszel próbálja irányítani a tetteit ami nem a szívéből jön , olyan mintha betanulta volna lépésről lépésre , h épül fel egy szerelmi kapcsolat és mikor léphet feljebb egy szintet..... Aki akarja próbál nyitni felé , de semmi bizsergést heves szívdobogást nem érez , az első csókjuk se váltott ki belőle semmit ... Ahogy Akinak nekem is furcsa volt , h a csók után semmi meghittséget elégedettséget nem éreztek , visszahuppantak ugyanoda ahol abbahagyták a beszélgetést , Azért nekem nem lett volna merszem Aki helyében megkérni Ikeda-t , h " élvezzük a pillanatot " ez az érzés tudatosan nem irányítható , vagy jön belülről vagy nem ... sokkal jobban örültem volna ha megvallja az érzéseit Aki , h neki nem jelentett semmit a csókjuk , Talán az a bibi , h Ikeda sikeres a szakmájában és Akival való kapcsolatát is így próbálja megközelíteni mint valami projektet , és azt hiszi működni fog :-o Az nagyon aranyos jelenet volt amikor Aki a cicussal csókolódzott ,a macska gondolatok pedig zseniálisak mindig mosolyt csalnak az arcomra LOL , talán az érzelmeit vizsgáztatta Aki a cicussal , h minden jól működik-e LOL (@) Imádom amikor Aki Takayama-val fejtegetik ki hol tart a kapcsolatukban Ikeda-val , Takayama pedig úgy ötletelget mintha egy kapcsolati terapeuta lenne aki ismeri a női szívek titkát LOL a váratlan csókkal hitelessé is tette a történetet , Aki reakciója kicsit meglepett mást vártam örültem volna ha őt is mellbe vágja elragadja az érzelem , de nem ez történt mérges volt magára dühös volt zavarta , h belesétált Takayama "csapdájába" és nem volt képes kivédeni LOL

Sakata őrlődése aranyos , nem mer beszélni a tanárral szégyelli amit tett , inkább homokba dugta a fejét hátha megoldódik magától a probléma ... LOL annak örültem , h a barátnők voltak az elsők akiknek elmondta mi történt vele , az ő reakciójuk is hasonló volt mint az enyém , aggódtak Sakatáért és a fiúkért .. :-) tetszett , a humorossága a történetnek a félreértés a fiúkkal LOL , nem kellett lerágnom az összes körmömet izgalmamban LOL Sakata igazi anya a legnehezebb helyzetben is képes felvállalni őszintén a tettét a fiai előtt bármennyire szégyelli , Nem csalódtam a tanárban egy igazi férfi nem használja ki az ilyen helyzetet ő se tette ... (bounce) Sakata tudta most a legjobban megérteni a fia helyzetét , mert ő is hasonló helyzetbe került "csak úgy megtörtént " ,

Moeko meg tudott lepni , álmomban se gondoltam volna , h olyan praktikát vett be az elnökkel szemben , h felbérel egy udvarlót , csak azért , h féltékennyé tegye kinyomozza vajon mit érez iránta az elnök :-o LOL Semmi szüksége nincs arra , h felgyorsítja az eseményéket , az elnök keresi a társaságát igényli is , és ad a véleményére és kikéri a tanácsát , oké az érthető , h ez nem minden esetben hálás feladat főleg ha más nőkről van szó , de ezzel az elnök bizalmat adott Moekonak ami sokat jelent az elnöknél ,nehezen hiszem , h a nő ügyeit másokkal megbeszélné ... abban nagyon megértem Moekot , h ez fájó érzés , mert az elnök még nem nyitott felé érzelmileg nem érezteti , h vonzódik hozzá közben Moeko szerelmet szeretne mert az ő szívét meghódította az elnök ... a " titkárnői" szerep pedig nem annyira vonzó Moeko számára ... az elnök is kedveli Moekot csak pasiból van , nem akarja az eddigi életvitelét feladni fontos neki még a szabadság...
6. rész
   5%

Spoiler:
Nagyon tetszett a meglepetés csók! Annyi minden volt az arcukon! <3
Takayama: összezavarodott. Egyrészt meg kellett védeni a mundér becsületét, másrészt nagyon is jó volt neki, viszont a kételyt is láttam az arcán, hogy vajon helyes dolog volt ez?
Aki valóban azt érezhette amit írtál, de szerintem azt is, hogy zavarba jött, hogy ez a csók pont olyan volt, mint amilyennek szerinte lennie kell. Felkavaró volt, és szenvedélyes. És úgy is érzi, hogy Takayama belelát a lelkébe, még a kabátot is összehúzta magán...talán csupasznak érezte magát.
Moeko valóban furán viselkedik, de valljuk be, mindannyian követünk el hibákat amikor valamit nagyon szeretnénk megszerezni. És az elnököt is egyre jobban érdekli, különben nem kérdezte volna meg Akit erről a felbukkant pasiról.

Sakata: még a gyerekeket is meglepte amikor elismerte hogy megtörténik az ilyen. Aranyosak voltak!
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
onna
Hozzászólások: 91
Csatlakozott: 2014.01.14. 12:15

2019.07.28. 18:49

Köszönettel vittem az 5. rész. Máris nézem.
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2019.07.28. 18:50

onna írta: 2019.07.28. 18:49 Köszönettel vittem az 5. rész. Máris nézem.

Szívesen! Aztán ha lesz kedved, gyere mesélni. :) Várlak!
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
Avatar
summi
Hozzászólások: 333
Csatlakozott: 2014.01.17. 07:08

2019.07.28. 20:54

Sziasztok :D

.
Spoiler:
bekka írta: 2019.07.28. 17:15Takayama: összezavarodott. Egyrészt meg kellett védeni a mundér becsületét, másrészt nagyon is jó volt neki, viszont a kételyt is láttam az arcán, hogy vajon helyes dolog volt ez?
Bekka te mennyire belelátsz a lelkébe , én nem tudtam pontosan eldönteni , h mi megy végbe Takayama-ba , túl gyorsan peregtek az események , és Takayamaból nem sokat láttam . annyit igen , h megdöbbent Aki reakciójától , talán nem erre számított vagy csak a saját érzéseire figyelt , Aki nem viszonozta a csókját és gyorsan kihátrált az ölelésből . Igen az biztos átfutott Takayamajában , h túl korai volt ez a csók .
bekka írta: 2019.07.28. 17:15de szerintem azt is, hogy zavarba jött, hogy ez a csók pont olyan volt, mint amilyennek szerinte lennie kell. Felkavaró volt, és szenvedélyes. És úgy is érzi, hogy Takayama belelát a lelkébe, még a kabátot is összehúzta magán...talán csupasznak érezte magát.
Zavarba jött ez igaz , szerintem ez a csók még nem volt túlságosan felkavaró és szenvedélyes , mert Aki azonnal tiltakozott én úgy láttam , h nem viszonozta a csókját Takayama:nak , menekült .... Aki még nem figyelt fel Takayamarára , egy nagyképű beképzelt alaknak vélte , együtt dolgoztak ez igaz , de Aki Ikedára figyelt , semmit nem vett észre Takayama: apró érzéseiből jelzéseiből., amúgy nem is olyan könnyű .Takayama: lelkébe látni kiismerni meglátni az apró jelzéseit LOL Én egy kicsit máshogy gondolom , annyit jelentett Takayama csókja mint egy áramütés ami végig futott Aki testén ,és érzéseket keltett életre , ezért húzta össze a kabátját mert nem akarta érezni mert nem volt képes irányítani és úgy ahogy te gondolod Aki nem tudta , h mennyire voltak ezek az érzések beszédesek Takayamának , és ezért is volt dühös magára . Aki egy tudatos határozott nő aki szereti megtervezni irányítani az életét és eddig ez jól működött , és jön Takayama csókja és felborít mindent .
bekka írta: 2019.07.28. 17:15Moeko valóban furán viselkedik, de valljuk be, mindannyian követünk el hibákat amikor valamit nagyon szeretnénk megszerezni. És az elnököt is egyre jobban érdekli, különben nem kérdezte volna meg Akit erről a felbukkant pasiról.
Így van de ez nem volt nagy hiba és nincs is könnyű helyzetben Moeko , mert az elnökhöz más nők is társulnak , Megértem Moekot minden nő az első akar lenni a választott férfi szívében nem könnyű Moekonak elviselni , h sok nő legyeskedik az elnök körül azt meg pláne nehéz , h még Moekotól kér tanácsot az exéről aki lehet , h terhes ..ez durva húzás volt az elnöktől , de ő szerintem a nyulat akarta kiugrasztani a bokorból , tetszik neki , h Moeko teljesen oda van érte és szereti ...nagy franc az elnökünk LOL
Kata58
Hozzászólások: 604
Csatlakozott: 2015.06.12. 10:46

2019.07.29. 06:43

köszönöm szépen LOL (hug) (w00t) l:-)
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2019.08.13. 06:52

Kesz vagyok a 6. resszel. Hamarosan jovok es valaszolok is! 😊
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2019.08.14. 16:47

Sziasztok!

Itt a 6. rész! Aki és Takayama, vagy Aki és Ikeda?

Jó szórakozást!
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
Kata58
Hozzászólások: 604
Csatlakozott: 2015.06.12. 10:46

2019.08.14. 16:57

Köszönettel vittem az újabb részt, de hamarosan jövök a beszámolóval... LOL (hug) l:-) (wave)
Válasz küldése